مرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی

SeaRide Dubai

امتیاز 1 نفر من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
خیابان جمیرا - سوق ال
مشاهده عکس های بیشتر
نقشه گوگل
مرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی - SeaRide Dubai - بیسان گشتمرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی - SeaRide Dubai - بیسان گشتمرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی - SeaRide Dubai - بیسان گشتمرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی - SeaRide Dubai - بیسان گشتمرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی - SeaRide Dubai - بیسان گشتمرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی - SeaRide Dubai - بیسان گشتمرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی - SeaRide Dubai - بیسان گشتمرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی - SeaRide Dubai - بیسان گشت
بر اساس قیمت بر اساس تاریخ

فلای بورد (Flyboard) وسیله است که با اتصال به یک جت اسکی شخص را بر روی هوا معلق نگه می دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی را می دهد. این وسیله ابتدا در مسابقات جهانی جت اسکی در چین در سال 2011 معرفی شد و به طور رسمی از ماه می سال 2012 در دسترس عموم قرار گرفت.

این ورزش جذاب جدید به تازگی در کشورمان هم توسط آقای عرب زاده درفدراسیون انجمن های ورزشی و زیر مجموعه انجمن جت اسکی و جت بورد جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است و برای اولین بار در بیست و ششم مهر ماه سال گذشته و هفته تربیت بدنی در هتل مروارید خزر رونمایی  شد و برای اولین بار در نهم آبان ماه سال گذشته در کاپ آزاد جت اسکی شوی فلای بورد هم برگزار شد

فلایبورد در دبی یکی از جدید ترین و هیجان انگیز ترین  ورزش های آبی بهمراه هیجان انگیز ترین  تجربه پرواز و بازی و شیرجه در آب است که در سراسر جهان مشهور شده است.

فلای برد یک تخته شبیه تخته موج سواری است که به توربین جت اسکی با یک لوله 18 متری وصل می شود و به کاربر اجازه می دهد تا خود را تا ارتفاع 10 متر از سطح آب بالا ببرد.برای جهت گیری باید به برد شیب یا انحراف بدهید.این برد نهایتا تا ارتفاع 10 متر می تواند بالا برود.

فلای برد یک ورزش جدید در دبی است و همچنین یک تجربه بسیار منحصر بفرد روی آب است.با فلای برد مثل یک مرد آهنین روی سطح آب پرواز کنید مثل یک دلفین شنا کنید و حقه و حرکات نمایشی زیبا اجرا کنید.

در جواب این سوال که در دبی چه کار هایی می توان انجام داد: می توان گفت :جواب فلای برد است.همین حالا برای رزرو فلای برد خود و پرواز در  SeaRide Dubai اقدام کنید.

اگر اولین بار است که می خواهید با فلای برد پرواز کنید ، مدرسان با تجربه  سی راید دبی  به شما بهترین راهنمایی را برای پروازتان خواهند داد تا هرچه سریع تر بتوانید پرواز را تجربه کنید.پرواز با فلای برد در دبی اصلا سخت و پیچیده نیست، بلکه اولین باری که آن را امتحان کنید می توانید براحتی پرواز کنید بچرخید شیرجه بزنید و حرکات نمایشی زیبایی را اجرا کنید، شما فقط نیاز به تعادل و اعتماد به نفس دارید. اگر مطمان نیستید که توانایی انجام این کار را دارید یا خیر اصلا نگران نباشید مدرسان این مجموعه به شما کمک خواهند کرد که از این پرواز لذت ببرید.

بعد از تمرینات طولانی مدت شما می توانید خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان قطر، جایی که بهترین ورزشکاران جدید ترین حرکات نمایشی خود را اجرا می کنند، آماده کنید.

برای ایمیل زدن و یا تماس گرفتن با این مجموعه اصلا دریغ نکنید و نگران نباشید.

ضمنا کسانی که می خواهند از فلای برد استفاده کنند حتما باید حداقل 16 سال سن داشته باشند و شنا کردن را بدانند.

نمایش بیشتر

*مرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

1 نفر به این امتیاز داده
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
0 نفر
عالی
0 نفر
خوب
0 نفر
متوسط
0 نفر
بد
0 نفر
دیدگاه ها

توجه : ممکن است بعضی دیدگاه ها از وبسایت های خارجی توسط متعرجمان بیسان گشت ترجمه شده باشد.

شما اولین دیدگاه رو در مورد مرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی بنویسین.
تصاویر ارسالی کاربران

مرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی 0 فالور 0 تصویر

نقشه گوگل
مکان های نزدیک مرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی
  • خرید
  • هتل
  • تفریح و سرگرمی
  • ایستگاه مترو
سایر هیجان و ورزش نزدیک به مرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی
مدرسه کایتینگ دبی
Kitesurf School Dubai – KSD
بستن
بهترین نمایش موسیقی برادوی در تئاتر شهر دبی
تعطیلات عمومی امارات متحده عربی 2018
تور دبی پرواز با پاراسیل
ویلای های شناور در دبی
پاریس گالری
برنامه حذف پنجره از هواپیماهای امارات
مترو در شهر دبی
بلندترین ساختمان جهان، بلندترین ساختمان لگوی جهان
قوانین مالی و حمل پول در دبی
سفر دبی با کشتی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

مرکز جت اسکی و فلای برد سی راید دبی

لطفا منتظر بمانید...