وات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک

Bangkok Wat Benchamabophit

امتیاز ۳ نفر ۴ از ۵
من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
بانکوک
امتیاز دهی
ارسال دیدگاه
ارسال تصویر
وات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشتوات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک - Bangkok Wat Benchamabophit - بیسان گشت

وات بنچامابوپیت بانکوک (Bangkok Wat Benchamabophit) که آن را با نام معبد مرمری بانکوک نیز می‌شناسند، یکی از معابد شناخته شده پایتخت تایلند است. در این مطلب بیشتر با معبد وات بنچامابوپیت بانکوک آشنا خواهیم شد.

منظور از وات در زبان تایلندی معبد است. تایلند و مخصوصا پایتخت آن را باید شهر معابد بودایی مختلف دانست و وات بنچامابوپیت بانکوک نیز یکی از آن‌ها است. با وجود تعدد معابد این شهر، اهمیت همه آن‌ها به یک اندازه نیست. یکی از مهم‌ترین آن‌ها معبد مرمری یا وات بنچامابوپیت محسوب شده و هر روز توریست‌های زیادی طی تور بانکوک خود از آن دیدن می‌کنند.

زیبایی بی‌نظیر وات بنچامابوپیت بانکوک

با ورود به این معبد، زیبایی آن شما را مجذوب خود خواهد کرد. ساختمان به شکلی سه گوش طراحی شده و جلال و شکوه خاصی دارد. شاه رامای پنجم از سلسله چاکری، بعد از این که قصر محل زندگیش در اطراف منطقه کنونی وات بنچامابوپیت ساخته شد، در سال 1899 دستور داد این معبد را بنا کنند. معنی نام آن، «معبد شاه پنجم واقع در نزدیکی کاخ دوسیت» است! شاهزاده ناریس که برادر ناتنی شاه رامای پنجم بود، با استفاده از سنگ مرمر ایتالیایی، اقدام به ساخت معبد مرمری بانکوک کرد.

داخل معبد، در راهروی نزدیک سالن گردهمایی نزدیک به 52 تصویر و مجسمه مختلف از بودا دیده می‌شود. این مجسمه‌ها را یکی دیگر از شاهزادگان دربار، برای شاه رامای پنجم گردآوری کرده بود. مردم زیادی هر روز صبح و پیش از رفتن به محل کار، برای عبادت به معبد وات بنچامابوپیت بانکوک می‌آیند. با توجه به زیبایی خارج از وصف معبد مرمرین بانکوک توریست‌های زیادی مجذوب آن شده و با رفتن به آن، همیشه تعداد زیادی از گردشگران و افراد خارجی را مشاهده خواهید کرد. در ذکر اهمیت معبد مرمری بانکوک همین موضوع بس که یونسکو، در سال 2005 آن را در فهرست میراث جهانی درج کرد.

اگر از تماشای این مکان لذت برده و تصمیم گرفتید به چند وات شناخته شده دیگر نیز سر بزنید، اولین مقصد بعدی شما باید معبد زمرد بودا (وات پرا کائو) بانکوک باشد، چرا که از آن به عنوان مقدس‌ترین معبد بودایی در کشور تایلند یاد می‌کنند. به عنوان گزینه‌ای توریستی دیگر باید به معبد وات ساکت (کوه طلایی) بانکوک اشاره کنیم.

حین رفتن به منطقه‌ای که معبد وات بنچامابوپیت بانکوک در آن واقع شده است، باید حسابی حواستان را جمع کنید! با توجه به رفت و آمد توریست‌های زیاد در این منطقه، افراد محلی زیادی با هدف سو استفاده به آنجا می‌آیند. به عنوان روش‌های متداول کلاهبردی آن‌ها باید به فروش جواهرات تقلبی یا معرفی خود به عنوان یک لیدر از موسسه گردشگری معتبر اشاره کرد. در هر صورت، رفتن به وات بنچامابوپیت بانکوک فرصت خوبی به منظور آشنایی با فرهنگ مردم تایلند پیش رویتان قرار می‌دهد، اگر از شر کلاهبرداران اطراف آن در امان بمانید! از طرفی با توجه به مجاورت آن با کاخ دوسیت، می‌توانید به صورت همزمان، از دو مورد از مهم‌ترین مکان‌های دیدنی تایلند دیدن کنید.

توضیحات
نمایش بیشتر

*وات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
 • ابتدای صفحه
 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
3 نفر به این امتیاز داده اند
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
2 نفر
عالی
0 نفر
خوب
0 نفر
متوسط
1 نفر
بد
0 نفر
دیدگاه ها
شما اولین دیدگاه رو در مورد وات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک بنویسین.
شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""
نقشه گوگل
مکان های نزدیک وات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک
 • خرید
 • هتل
 • تفریح و سرگرمی
 • ایستگاه مترو
سایر تاریخی نزدیک به وات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک
معبد وات سوتات بانکوک
Bangkok Wat Suthat Temple
موزه ملی بانکوک
National museums of Thailand
مجسمه طلایی بودا بانکوک
Bangkok Golden Buddha Statue
معبد وات آرون بانکوک
Wat Arun Ratchawararam Bangkok

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

اردیبهشت ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
خرداد ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
 

وات بنچامابوپیت (معبد مرمری) بانکوک

لطفا منتظر بمانید...