هتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم

Blue Dreams Resort Hotel

امتیاز ۱۴ نفر ۳.۴ از ۵
من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
بدروم
امتیاز دهی
ارسال دیدگاه
ارسال تصویر
هتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشتهتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم - Blue Dreams Resort Hotel - بیسان گشت

معرفی هتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم

هتل بلو دریمز ریزورت بدروم دارای ساحلی اختصاصی است. مرکز اسپا آن جزو بهترین‌ها در نوع خود بوده و خدمات ویژه‌ای به مهمانان ارائه می‌کند.

استفاده از محدوده ساحل اختصاصی هتل با توجه به امکانات زیادی که در آن در نظر گرفته شده، نیازمند پرداخت هزینه‌ای جداگانه است. یک تراس آفتاب‌گیر بزرگ داخل سازه اصلی هتل وجود دارد. باغ‌های متعددی اطراف آن در نظر گرفته شده که هر یک به بخشی از امکانات هتل بلو دریمز ریزورت ختم می‌شود. در صورت داشتن اتومبیل می‌توانید آن را به صورت رایگان درون پارکینگ هتل قرار بدهید. امنیت این پارکینگ توسط هتل تضمین شده است.

اتاق‌های این هتل دارای اسباب و اثاثیه لوکسی بوده و خیلی زیبا تزیین شده‌اند. وجود یک بالکن در هر کدام به مهمانان اجازه می‌دهد به دریای مدیترانه چشم‌اندازی زیبا داشته باشند. سیستم تهویه مطبوع هر یک مجزا بوده و کف، پارکت شده است. با استفاده از تلویزیون می‌توان به تماشای همه کانال‌های ماهواره‌ای نشست. برای هر اتاق یک مینی بار در نظر گرفته شده است. داخل هر اتاق یک مودم جداگانه قرار گرفته تا دسترسی به اینترنت به بهترین شکل ممکن فراهم شود. خوشبختانه در بخش‌های عمومی نیز به اینترنت وای فای رایگان دسترسی دارید. این امکانات تور بدروم را به یاد ماندنی می‌کنند.

امکانات تفریحی منحصربه‌فرد هتل بلو دریمز ریزورت بدروم

باغ‌های بسیار زیبای اطراف هتل به زمین تنیس و ساحل آن منتهی می‌شوند. در اینجا می‌توانید با استفاده از بهترین تجهیزات غواصی، به دل دریا زده و در اعماق آن شنا کنید. موج سواری، قایق سواری و شیرجه داخل آب از ارتفاع دیگر تفریحات در ساحل اختصاصی هتل بلو دریمز ریزورت بدروم محسوب می‌شوند. در صورتی که به ورزش‌های هوازی و ایروبیک علاقه‌مند هستید، لوازم مورد نیاز برای انجام آ‌ن‌ها وجود دارد.

برای استفاده از پارک آبی هتل باید هزینه پرداخت کنید. تجهیزات متعددی به منظور اجرای انواع ورزش‌های آبی در نظر گرفته شده که بهره بردن از آن‌ها نیز منوط به پرداخت پول است. دارت، تنیس روی میز و بیلیارد دیگر تفریحاتی هستند که می‌توانید دنبال کنید. در صورت که اهل کتاب خواندن هستید، همواره می‌توانید تفریحی آرام‌تر را انتخاب کرده و به کتابخانه اختصاصی هتل بلو دریمز ریزورت بدروم مراجعه کنید.

مرکز اسپا هتل بلو دریمز ریزورت بدروم یکی از مجهز‌ترین‌ها در مقایسه با نمونه آن داخل دیگر پنج ستاره‌های سرتاسر ترکیه است. انواع خدمات ماساژ را در اینجا دریافت خواهید کرد. استفاده از استخر سر پوشیده، اتاق بخار و سونا رایگان است، اما به منظور ورود به حمام ترکی باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید. علاوه بر استخر سر پوشیده، یک استخر سر باز نیز وجود دارد. به لطف ایجاد یک پول بار، حین شنا کردن به انواع نوشیدنی دسترسی سریع خواهید داشت. این مجموعه کامل، با یک مرکز تناسب اندام کامل‌تر شده است. مرکز نام برده دارای بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات بدنسازی است.

در رستوران اصلی هتل، انوع غذاهای ترکیه‌ای و بین المللی را حین تماشای محیط اطراف به صورت پانورامیک میل خواهید کرد. این تنها رستوران مجموعه نیست. داخل دیگر رستوران‌ها به انواع غذاهای ایتالیایی و همچنین گستره‌ای‌ از غذاهای دریایی دسترسی خواهید داشت. همانطور که از چنین هتلی انتظار داریم، دارای یک بار و اسنک بار است. به لطف این مجموعه کامل به انواع میوه، شکلات و کوکی و مخصوصا انواع نوشیدنی و میان وعده دسترسی خواهید داشت. گفتنی است در منوی رستوران‌های هتل، غذاهایی متعددی را مخصوص کودکان مشاهده می‌کنید.

زندگی شبانه در این هتل به شدت جاری است! لوازم تفریحی مختلفی در سرتاسر مجموعه قرار گرفته و هر شب در کلاب شبانه جشن و پای‌کوبی برپا است. طی روز انواع برنامه‌های زنده شامل پخش موسیقی زنده برگزار می‌شوند.

کودکان نیز به سهم خود از اقامت در هتل بلو دریمز ریزورت بدروم لذت خواهند بود. یک زمین بازی و پارک آبی مخصوص آن‌ها ایجاد شده و همواره می‌توانند در مینی کلاب از انواع وسایل بازی استفاده کنند. از طریق تلویزیون هر اتاق به شبکه‌های مخصوص پخش برنامه‌های کودکان متصل می‌شوید. به همین دلیل آن‌ها چه در بیرون و چه در داخل اتاق‌ها، همواره سرگرم باقی خواهند ماند.

یکی از خدمات هتل، ارائه بلیط مکان‌های دیدنی و برنامه‌های مختلف به مهمانان است. البته آن‌ها به این منظور هزینه دریافت می‌کنند. تنها مزیت این سرویس، آسودگی در تهیه بلیط ورودی مکان‌ها و برنامه‌های گوناگون است. برای دریافت گستره‌ای از خدمات دیگر می‌توانید با بخش پذیرش در تماس باشید. کارمندان این قسمت به صورت شبانه روزی در دسترس بوده و می‌توانند به زبان‌های ترکی، روسی و انگلیسی صحبت کنند. برای تبدیل ارز، دریافت شاتل فرودگاهی یا شهری، شرکت در تورهای شهری، کرایه خودرو یا هماهنگی برای استفاده از خدمات بیزینسی شامل دستگاه کپی و فکس به آن‌ها مراجعه کنید.

یک مینی مارکت داخل هتل وجود دارد. یک لانج اشتراکی با تلویزیون تعبیه شده تا برای گذران وقت پیش از برگزاری برنامه‌ای خاص یا برای قرارهای ملاقات و گپ‌های دوستانه از آن استفاده کنید. می‌توانید پیش از این قرارهای ملاقات، از فروشگاه کادویی هتل، یک هدیه زیبا خریداری کنید. بخش مخصوصی به منظور استعمال دخانیات در نظر گرفته شده، چون سیگار کشیدن داخل اتاق‌های هتل ممنوع است. در نهایت باید به خدمات آرایشی و زیبایی که به دست متخصصان مستقر در هتل ارائه می‌شوند اشاره کنیم. می‌توانید آرایش مو و صورت خود را به آن‌ها بسپارید.

فاصله تا برخی از مهم‌ترین مکان‌های شهر کمی زیاد است. برای رفتن به ایستگاه اتوبوس شهرداری بدروم می‌بایست 8 کیلومتر طی کنید. فاصله تا کلاب هالیکارناس، خیابان بدروم بار، برج فرانسوی، آمفی‌ تئاتر یونانی و هالیکارناسوس نیز همین میزان است. بد نیست بدانید آرامگاه هالیکارناسوس یکی از عجایب هفتگانه جهان به شمار رفته و امروز، ویرانه‌های آن در شهر بدروم ترکیه قرار دارد. زمان ساخت آن به حدود 2300 سال پیش و زمان سلطه اردشیر سوم برمی‌گردد.

فاصله تا موزه موزه باستان شناسی زیر آب بدروم و قلعه بدروم کمی بیشتر بوده و به 8.5 کیلومتر می‌رسد. فاصله از محل اقامت شما تا نزدیک‌ترین فروشگاه، رستوران، کافه و بار 5 کیلومتر است. البته با توجه به امکانات وسیعی که داخل هتل در نظر گرفته شده، هرگز نیازمند مراجعه به آن‌ها نخواهید بود.

توضیحات
نمایش بیشتر

*هتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
 • ابتدای صفحه
 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
14 نفر به این هتل امتیاز داده اند
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
3 نفر
عالی
4 نفر
خوب
3 نفر
متوسط
4 نفر
بد
0 نفر

امکانات هتل بلو دریمز ریزورت بدروم


امکانات بیرونی

مبلمان فضای بازدید ساحلSun terracePrivate beach area TerraceGarden
خدمات جانبی

بلیط ورودی جذبه ها
حیوانات

ورود حیوانات مجاز نیست
فعالیت ها

Diving قایق رانیکتابخانهDartsWindsurfing Table tennisبیلیاردTennis court SnorkellingEntertainment staffایروبیکLive music/performanceساحلپارک آبیEvening entertainmentWater sport facilities (on site) Nightclub/DJ
غذا و نوشیدنی

رستورانباراسنک بارKid mealsبوفه کودکWine/Champagneآب معدنیFruitsشکلات یا کوکیقهوه خانه
اینترنت

Free! WiFi is available in public areas and is free of charge.
پارکینگ

Free! Free private parking is possible on site (reservation is not needed).پارکینگ امن
حمل و نقل

استقبال فرودگاهیبدرقه فرودگاهی
خدمات پذیزش

انبار چمدانمیز تورصرافیExpress check-in/check-outپذیرش 24 ساعتهخدمات کابینت
خدمات تفریحی و خانوادگی

شبکه های تلوزیونی کودکانIndoor play area
خدمات نظافت

خشکشوییسرویس اتونظافت روزانهLaundry
خدمات تجاری

فکس / فوتوکپی
خدمات عمومی

سرویس شاتلسوپرمارکت کوچکاناق تلوزیونشاتل فرودگاهShuttle service اتاق سیگارتهویه مطبوعاتاق های سیگار ممنوعسالن آرایش و زیباییVIP room facilitiesمجموعه عروسآسانسورجعبه کمک های اولیهفروشگاه هدیهبسته ناهارکرایه ماشینگرمایشShops (on site)سرویس اتاقفامیلی روم
زبان ها

روسیانگلیسیترکی استانبولی
Pool and wellness

Steam roomSwimming poolFitnessPool/Beach towelsPool barIndoor pool (seasonal)Hammam Outdoor pool (seasonal)Outdoor poolIndoor poolMassage Spa/Wellness packagesFitness centreSaunaSun loungers or beach chairsSun umbrellasInfinity poolSpa facilitiesمرکز اسپا

نظرات در مورد هتل بلو دریمز ریزورت بدروم


شما اولین دیدگاه رو در مورد هتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم بنویسین.
شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

موقعیت هتل بلو دریمز ریزورت بدروم روی نقشه

مشاهده نقشه لوگوی نقشه بیسان گشت

مکان های نزدیک هتل بلو دریمز ریزورت بدروم

 • خرید
 • هتل
 • تفریح و سرگرمی
 • ایستگاه مترو

سایر هتل های پنج ستاره نزدیک به هتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم

هتل پنج ستاره سامارا بدروم
Samara Hotel Bodrum
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره دوجا بدروم
DUJA BODRUM by LA BLANCHE
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره ووگ بدروم
Vogue Hotel Bodrum
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره تور بای آلکوچلار بدروم
Thor by Alkoclar Hotel Bodrum
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره ماندارین اورینتال بدروم
Mandarin Oriental, Bodrum
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره لابلانچ ایسلند بدروم
La Blanche Island Bodrum
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره دیاموند بدروم
Diamond of Bodrum Hotel
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره بدروم هالیدی ریزورت اند اسپا
Bodrum Holiday Resort and Spa
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره آستریا (وو ریزورت) بدروم
Asteria Bodrum Resort Hotel
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره ایسیس گادس بدروم
Isis Goddess of Hotel Bodrum
مشاهده مسیر

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

آبان ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 
 
 
آذر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 

هتل پنج ستاره بلو دریمز ریزورت بدروم

لطفا منتظر بمانید...