تور گروهی اصفهان گردی

امتیاز ۴ نفر ۳.۸ از ۵
جاذبه ها : میدان نقش جهان  مسجد شیخ لطف الله  مسجد امام  عمارت عالی قاپو  چهل‌ستون  کاخ هشت بهشت  بازار اصفهان  مسجد عتیق اصفهان  کلیسای وانک  محله جلفا  منارجنبان  سی و سه پل  پل خواجو  پارک جنگلی ناژوان  باغ پرندگان
استان مقصداصفهان
شهر مقصد اصفهان
درجه سختی۲از ۶
پیاده روی طولانی دارد
نوع تور فرهنگی و تاریخی
مدت سفر سه روز، دو شب اقامت
درجه بندی تور

معرفی تور گروهی اصفهان گردی

تور سه روزه اصفهان گردی یکی از تورهای فرهنگی است که هر ساله از سوی آژانس بیسان گشت مهر در فصل پاییز، زمستان و بهار انجام می شود. بهترین زمان سفر به اصفهان دو فصل پاییز و بهار است و بهترین ماه های سفر به شهر اصفهان هم مهر، آبان، آذر، فروردین و اردیبهشت هستند. در این تور به دیدن بناهای تاریخی می رویم که تعدادی از آن ها در فهرست جهانی یونسکو هم ثبت شده اند. در بیسان گشت مهر دو نوع تور اصفهان گردی وجود دارد که با انتخاب هر یک مسافرها می توانند بناهای متعددی را ببینید و با تاریخچه معماری و آثار فاخر ایران در شهر اصفهان آشنا شوند.

توضیحات

*تور گروهی اصفهان گردی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه سفر

روز اول

تور سه روزه اصفهان گردی از سوی آژانس مسافرتی بیسان گشت مهر ساعت ۲۴:۳۰ از روبروی آژانس بیسان گشت مهر واقع در ستارخان آغاز می شود. مسافرها برای صرفه جویی در وقت و نظم سفر باید نیم ساعت از آغاز تور در محل حضور داشته باشند. از تهران به اصفهان حدود شش ساعت زمان می برد و ساعت پنج صبح به شهر تاریخی اصفهان می رسیم. تحویل اتاق را انجام می‌دهیم و صبحانه را در یکی از بهترین هتل های اصفهان میل می کنیم، و در ساعت 9 صبح گشت شهری را آغاز می‌کنیم. تا نام مکان های اصفهان به میان می آید همگی میدان نقش جهان در ذهن مان تداعی می شود به سمت میدان نقش جهان می رویم. میدان نقش جهان سومین میدان بزرگ در زمان خودش بود. این میدان با چهار بنای اصلی در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. به میدان بزرگ و زیبای شهر می رسیم و با هم در داخل میدان قدم می زنیم. برای صرفه جویی در وقت ابتدا دو مسجد شاه و مسجد شیخ لطف الله را می بینیم. بعد از بازدید تمام و کمال این دو مسجد بزرگ عصر صفوی با کاشیکاری های بی دلیل و زیبای معرق و هفت رنگ به سمت کاخ عالی قاپو می رویم. این عمارت هم یکی از زیباترین بناهای شهر اصفهان است. کاخ عالی قاپوی اصفهان در پنج طبقه ساخته شده است که آخرین طبقه اتاق شگفت انگیز موسیقی وجود دارد. از نمای ایوان هم کل میدان را می بینیم. به خاطر بسپارید پله های کاخ بسیار بلند است و برای بالا رفتن اگر مشکلی در زانو دارید از قبل به راهنمای تور (تورلیدر) عنوان کنید. پس از بازدید از عمارت کاخ عالی قاپو وارد فضای بازار می شویم و برای خوردن یک نهار خوشمزه وارد یکی از رستوران های اصیل و زیبای دل انگیز اصفهان می شویم. این روستوران از سوی آژانس بیسان گشت مهر رزرو شده است. یک ساعتی به خوردن غذای خوشمزه سپری می کنیم و از آنجا بعد از استراحت آماده می شوم تا بنای مفرح دیگری را در شهر اصفهان ببینیم. از خیابان سپه گذر می کنیم و به ورودی کاخ چهل ستون اصفهان می شویم. کاخ چهل ستون یکی از زیباترین بناهای شهر اصفهان است که اولین نقاشی ها به سبک چهره های ایرانی از سوی رضا عباسی نقاش چیره دست صفوی نقاشی شده است. ایوان و تالار اصلی کاخ چهل ستون اصفهان را می‌بینیم و با هنرهای حجاری، مشبک کاری، نقاشی دیواری آشنا می شویم. بعد از این ساعت حدود سه ساعت زمان دارید که در بازار گردش داشته باشید و به خریدن سوغاتی زیبا مشغول شوید. بازار زیبای اصفهان پر از حجره ها و مغازه های متعدد صنایع دستی است که هر کدام حرفه ای چند صد ساله در این شهر هستند. در ساعت هفت شب به هتل (اقامتگاه بوم گردی ) بازمی گردیم.
صبحانه : با بیسان گشت | ناهار : با مسافر | شام : با مسافر | اقامت : سه ستاره
روز دوم

پس از صرف صبحانه در هتل، گشت اصفهان در روز دوم از ساعت ۸:۳۰ دقیقه آغاز می شود. ابتدا به سمت مسجد عتیق اصفهان می رویم. این مسجد یکی از بناهای مهم شهر اصفهان محسوب می شود که قدمتی ۱۲۰۰ ساله دارد. انواع آجر کاری، گچبری، کتیبه های مختلف، خوشنویسی را در این مکان می بینید. پس از دیدن هنرهای فاخر مسجد عتیق اصفهان به چهار باغ اصفهان می رویم. چهار باغ اصفهان یکی از باغهای چهار وجهی است که از حدود پانصد سال پیش باقی مانده است و امروزه محلی برای قدم زدن اهالی شهر اصفهان است. در محله چهار باغ اصفهان پذیرایی مختصری را نوش جان می کنید و راهی دیدن هشت بهشت می شویم. بنای هشت بهشت از اولین بناهای کلاه فرنگی در ایران است که زیبایی دو چندان دارد. دیگر نزدیک زمان نهار است و برای استراحت هم باید آماده شویم. در یکی از بهترین رستوران اصفهان در مسیر کلیسای وانک برای نهار می رویم. حدودا سی الی چهل دقیقه نیز در ماشین هستیم. برای صرف نهار هم حدود یک ساعت زمان در نظر گرفته شده است. بعد از خوردن نهار آماده می شویم که به بازدید یکی از مهم ترین کلیساهای شهر اصفهان برویم. کلیسای وانک مهم ترین کلیسای این شهر است که قدمتی پانصد ساله دارد و از نظر نقاشی اهمیت بالایی دارد. جدا از آن هم قبرهای ارمنی در بخش دیگر کلیسا وجود دارد و یک موزه مخصوص ارامنه و یک موزه مردم شناسی هم میزبان گردشگران هست.‌ بازدید مفصل این کلیسا حدودا دو ساعت زمان میبرد. بعد از دیدن کلیسا در محله جلفا پیاده روی می کنیم و بخش های از این محله را میبینم. این محله بهترین مکان برای نوشیدن یک قهوه است. در این محله کافه های مختلف ارمنی ها وجود دارد و که می توانید یک قهوه خوشمزه نوش جان کنیم. راهی پل خواجو می شویم. اگر زنده رود جاری باشد دیدن این پل لطف دیگری دارد. پل خواجو تنها پلی است که دارای شاه نشین است. و دیگر پل های اصفهان این ویژگی را ندارد که در نهایت زیبایی ساخته شده است. بعد از دیدن پل خواجو به هتل (اقامتگاه بوم گردی) برمی گردیم. همان طور که در برنامه اصلی تور ذکر شده است شام به عهده مسافرها هست که می توانند از رستوران اقامتگاه خودشان سفارش دهند.
صبحانه : با بیسان گشت | ناهار : با مسافر | شام : با مسافر | اقامت : سه ستاره
روز سوم

روز سوم check out، یا خروج اتاق باید انجام شود. خروج اتاق ها در ساعت ده انجام می‌شود و سپس در ساعت ده و سی دقیقه به بازدید چند جاذبه مهم دیگر اصفهان می رویم. ابتدا به بازدید باغ پرندگان می رویم، باغ پرندگان در اصفهان بسیار متفاوت از باغ های پرندگان دیگر است و صدها گونه متنوع پرنده مخصوص ایران و سرزمین های دیگر را می بینیم. دومین مکان بازدیدی پارک زیبای ناژوان است، شاید برایتان جالب باشد که از پارک زیبای ناژوان هم گذر زیبای رودخانه را می بینیم. این پارک تنها محلی است که در اصفهان دارای تله سژ است. بعد از دیدن پارک زیبای ناژوان راهی نهار می شویم و یک نهار خوشمزه را نوش جان می کنیم. بنای دیگر مهم اصفهان که در این تور درنظر گرفته شده است منارجنبان است که بنایی است که از عهد ایلخانی باقی مانده است. روایت های مختلف این بنا را می شنیدم و با جلوه دیگر از معماری آشنا شویم. بعد از دیدن مناظر جنبان راهی دیدن سی و سه پل می شویم. سی و سه پل از زیباترین پل های شهرهای اصفهان است که بر روی رودخانه زاینده رود ساخته شده است و با نحوه پل سازی در گذشته آشنا می شویم. ساعت هشت شب برای برگشت به تهران آماده می شویم و ساعت سه بامداد به تهران می رسیم. نقطه پایانی تور روبروی آژانس بیسان گشت مهر در ستارخان است.
صبحانه : با بیسان گشت | ناهار : با مسافر | شام : با مسافر | اقامت : سه ستاره
4 نفر به این امتیاز داده اند

نظرات در مورد تور گروهی اصفهان گردی


  • شما اولین دیدگاه رو در مورد تور گروهی اصفهان گردی بنویسین.

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

تازه های بیسان گشت

رزرو تور
رزرو هتل و ترنسفر
رزرو بلیط
اخذ ویزا

چنانچه تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را تکمیل نمایید و دکمه ثبت درخواست را بزنید. کارشناسان بیسان گشت با شما تماس می گیرند.

مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

امتیاز به تور گروهی اصفهان گردی

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای تور گروهی اصفهان گردی

لطفا تصاویری فقط در مورد "تور گروهی اصفهان گردی" ارسال نمایید
  • منتظر بمانیذ

تور گروهی اصفهان گردی

لطفا منتظر بمانید...