ساحل جامتین پاتایا

Pattaya Jomtien Beach

امتیاز ۱۱ نفر ۳.۵ از ۵
من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
پاتایا
امتیاز دهی
ارسال دیدگاه
ارسال تصویر
ساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشتساحل جامتین پاتایا - Pattaya Jomtien Beach - بیسان گشت

معرفی ساحل جامتین پاتایا

ساحل جامتین پاتایا (Pattaya Jomtien Beach) که در برخی نقشه‌ها، تابلوهای راهنما و نزد مردم محلی با نام چام تیان نیز شناخته می‌شود، یکی از دیدنی ترین مکان‌های گردشگری و تفریحی طبیعی شهر پاتایا تایلند به شمار می‌رود.

جامتین پاتایا شهرکی واقع در ساحل شرقی خلیج تایلند است. ساحل جامتین در 165 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک و در استان استان چونبوری واقع شده است. ساحل در 3 کیلومتری جنوب شهر پاتایا قرار گرفته و در آن رستوران‌ها، هتل‌های ساحلی و استراحتگاه‌های متعددی وجود دارد. با توجه به نبود فاصله چندان زیاد از پایتخت تایلند تا شهر پاتایا طی تور تایلند که اغلب به صورت ترکیبی (4 روز بانکوک + 3 روز پاتایا) برگزار می‌شود، به راحتی می‌توان از این ساحل نیز دیدن کرد.

توسعه شدید ساحل جامتین پاتایا

طی چند سال اخیر، موجی از ساخت و سازها در اطراف ساحل جامتین پاتایا مشاهده شده است. به عنوان نمونه می‌توان به ساخت خانه‌ها، مجتمع‌های مسکونی، هتل‌های متعدد و دیگر مکان‌های تفریحی اشاره کرد که با وجود آسیب رساندن به طبیعت بکر منطقه، افزایش بازدیدکنندگان از ساحل جامتین را در پی داشته‌اند. برای بیشتر اهالی بانکوک که به دنبال خرید خانه‌‌ای دیگر به عنوان استراحتگاه هستند، جامتین اکنون یکی از محبوب‌ترین‌ها است و متقاضیان زیادی دارد. مهاجران بازنشسته نیز مسکن گزیدن در ساحل جامتین پاتایا را به بقیه قسمت‌های کشور ترجیح می‌دهند.

جامتین کامپلکس (Jomtien Complex) یک توسعه املاک و مستغلات بسیار مهم بوده و از ساحل تنها یک بلوک فاصله دارد. در اینجا شاهد گروهی بزرگ از مجتمع‌های تجاری-مسکونی، رستوران‌ها، بارها و فروشگاه‌ها هستیم. طی چند سال اخیر همچنین تعداد زیادی رستوران در جاده Thappraya به عنوان شاهراه اصلی بین پاتایا و جامتین ایجاد شده که نتیجه افزایش رفت و آمدها از شهر به این منطقه ساحلی مسکونی است. علاوه بر آن، جاده دوم (Second) که به صورت موازی با جاده ساحل (Beach) برای حدود 400 متر داخل منطقه امتداد پیدا کرده است، طی چند سال اخیر به بهره‌برداری رسیده و اکنون ساخت و سازهای زیادی در آن مشغول انجام است. جامتین مارکت، که در کنار یک مجتمع متشکل از 60 بار سرباز دیگر قرار دارد، امروز یکی دیگر از مکا‌ن‌های پررفت و آمد برای دوست‌داران گردش و تفریح به شمار می‌رود. در منطقه ساحل جامتین پاتایا تعداد زیادی فرد روس و همچنین متعلق به کشورهای اسکاندیناوی زندگی کرده یا به طور مرتب از آن بازدید می‌کنند. به عبارت دقیق‌تر می‌توان گفت دو کلونی بزرگ از نروژی‌ها با نام نوردیک (Nordic) در منطقه وجود دارد.

ساخته شدن آپارتمان‌های متعدد با ارتفاع زیاد و ساکن شدن تعداد زیادی خانواده از شهرهای مختلف تایلند و حتی دیگر کشورهای دنیا و از طرفی رفت و آمد متناوب مردم از بانکوک به آن به عنوان یک استراحتگاه ساحلی، سبب نشده آرامش ذاتی منطقه به هم بریزد و همچنان می‌توانید برای دور شدن از محیط‌های شهری و دستیابی به آرامش، روی ساحل جامتین پاتایا حساب کنید. اطراف ساحل شنی درخت‌های بلند و گوناگون زیادی همچون نخل وجود داشته و فاصله خشکی تا دریا شیب‌دار است. به همین دلیل استراحت در آن‌ها حس متفاوتی خواهد بود. این طبیعت بکر که البته طی چند سال اخیر بخش‌هایی از آن به خاطر ساخت و سازهای متعدد ویران شده، با امکانات فراوانی همچون مجتمع‌های تجاری، رستوران‌ها، کافه‌ها و بارها همراه شده است، به همین دلیل هر چه برای داشتن اوقاتی بسیار خوش نیاز دارید در اختیارتان خواهد بود.

جذابیت‌های ساحل جامتین شهر پاتایا

این ساحل را به خاطر ورزش‌های آبی متعددی که در آب‌های اطراف آن انجام می‌شوند به خوبی می‌شناسند. به عنوان نمونه می‌توان به جت اسکی، پاراسیلینگ، شیرجه به درون آب از ارتفاع و چندین رویداد حمایت شده مربوط به ورزش‌های آبی اشاره کرد. جام جهانی جت اسکی یکی از معروف‌ترین رویدادهای ورزشی بین‌المللی است که در ساحل جامتین پاتایا برگزار می‌شود. برخی از فستیوال‌های برگزار شده در این منطقه در حد جهانی شناخته شده بوده و افراد زیادی را از سراسر دنیا به شهر پاتایا و یکی از زیباترین ساحل‌های آن روانه می‌کنند. اگر به جت اسکی سواری، کایت سواری و پاراسیلینگ علاقه داشته و از ورزش‌های آبی هیجان‌انگیز لذت می‌برید، باید زمان بیشتری برای سپری کردن در اطراف ساحل جامتین اختصاص بدهید.

چگونه به ساحل جامتین برویم؟

در صورتی که مسیر بین بانکوک - پاتایا را با استفاده از اتوبوس طی کرده و در مقصد، در ترمینال اتوبوسرانی اصلی شهر پیاده شوید، دسترسی به ساحل جامتین دشوار نخواهد بود. با توجه به کم بودن فاصله بین پاتایا و بانکوک مسیر هوایی بین دو شهر وجود ندارد. از ترمینال اتوبوسرانی اصلی پاتایا، اتوبوس‌هایی شما را با هزینه بین 5 الی 20 بات به ساحل یاد شده خواهند برد. این هزینه بسته به نوع اتوبوس و امکانات آن متغیر است. همچنین در طول اقامت خود در شهر پاتایا نیز می‌توانید با استفاده از اتوبوس‌ها یا تاکسی‌های پراکنده در سطح شهر به این ساحل بروید. فاصله از شهر تا ساحل بین 2 تا 3 کیلومتر است و به همین دلیل رفت و آمد به آن کار دشوار، زمان‌بر و خسته‌کننده‌ای نخواهد بود.

توضیحات
نمایش بیشتر

*ساحل جامتین پاتایا را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
 • ابتدای صفحه
 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
11 نفر به این تفریح و سرگرمی امتیاز داده اند
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
3 نفر
عالی
2 نفر
خوب
4 نفر
متوسط
2 نفر
بد
0 نفر

نظرات در مورد ساحل جامتین پاتایا


شما اولین دیدگاه رو در مورد ساحل جامتین پاتایا بنویسین.
شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

موقعیت ساحل جامتین پاتایا روی نقشه

مکان های نزدیک ساحل جامتین پاتایا

 • خرید
 • هتل
 • تفریح و سرگرمی
 • ایستگاه مترو

سایر دیدنی های نزدیک به ساحل جامتین پاتایا

موزه و گالری هنر در بهشت پاتایا
Pattaya Art In Paradise Gallery and Museum

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

شهریور ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
مهر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ساحل جامتین پاتایا

لطفا منتظر بمانید...