خیابان واکینگ استریت پاتایا

Pattaya Walking Street

امتیاز ۱۶ نفر ۳.۳ از ۵
من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
پاتایا
امتیاز دهی
ارسال دیدگاه
ارسال تصویر
خیابان واکینگ استریت پاتایا - Pattaya Walking Street - بیسان گشتخیابان واکینگ استریت پاتایا - Pattaya Walking Street - بیسان گشتخیابان واکینگ استریت پاتایا - Pattaya Walking Street - بیسان گشتخیابان واکینگ استریت پاتایا - Pattaya Walking Street - بیسان گشت

معرفی خیابان واکینگ استریت پاتایا

خیابان واکینگ استریت پاتایا (Pattaya Walking Street) یکی از مناطق تفریحی پررفت و آمد پاتایا محسوب می‌شود. واکینگ استریت پاتایا تنها 800 متر طول دارد و چندان طویل نیست، اما همیشه افراد زیادی را در تمامی ساعات روز در آن پیدا خواهید کرد.

خیابان واکینگ استریت پاتایا یکی از مناطقی است که افراد با مقاصد جنسی به آن پا می‌گذارند، به همین دلیل در دسته‌بندی مناطق قرمز قرار می‌گیرد. در طول شب، زندگی به شدت در خیابان واکینگ استریت پاتایا جاری است، به طوری که با نگاه به ساعت خود و سپس در نظر گرفتن حجم انبوهی از مردم که با وجود تاریکی هوا در آن وجود دارند، متعجب خواهید شد! این موضوع سبب شده علاوه بر توریست‌ها، مردم محلی نیز به شدت به این منطقه تفریحی علاقه‌مند باشند. در این خیابان رستوران‌های ارائه‌کننده غذاهای دریایی متعددی وجود دارد. همچنین موزیک‌های زنده در بارها اجرا می‌شوند. در این خیابان انواع و اقسام بارها را پیدا خواهید کرد.

در خیابان، حتی نمایش‌های جنسی نیز برگزار می‌شوند! در این نمایشگاه رفتارهای جنسی از سوی افراد درگیر در نمایش سر می‌زند. به خاطر تعجب‌آور بودن اجرای چنین نمایش‌هایی در خیابان و محل رفت و آمد عموم مردم، آن‌ها بیشتر برای توریست‌ها جذابیت دارند، چرا که مردم محلی و رهگذران از خیابان واکینگ استریت پاتایا به تماشای آن‌ها عادت کرده‌اند! این موضوعات سبب شده گردشگرانی که از دیگر کشورها به تور تایلند سفر می‌کنند، حین قسمت دوم تور ترکیبی بانکوک + پاتایا خود، حداقل برای یک مرتبه هم که شده سر تا ته خیابان واکینگ استریت را طی کنند.

زندگی شبانه جاری در خیابان واکینگ استریت پاتایا

بین ساعت 19 الی 3 صبح رفت و آمد وسایل نقلیه از درون خیابان واکینگ استریت ممنوع می‌شود. با این حال ساعت قانونی که تا آن زمان بارها می‌توانند باز بمانند و به مردم سرویس‌دهی کنند 4 صبح است! حتی برخی بارها به صورت غیر قانونی تا بعد از این ساعت نیز باز می‌مانند. این در حالی است که آن هم در برخی مناطق مشخص شده شهر بانکوک، بارها در بهترین حالت تنها تا ساعت 2 بامداد اجازه فعالیت دارند. به همین دلیل برای افرادی که عاشق شب نشینی و شب گردی هستند، پاتایا یکی از بهترین شهرهایی است که می‌توان به آن سفر کرد. بعد از سفر به این شهر، خیابان واکینگ استریت یکی از بهترین مکان‌ها برای گذران وقت مخصوصا طی شب‌ها خواهد بود.

واکینگ استریت در مرکز شهر پاتایا و در شرق کرانه دریا در راستای خلیج تایلند (خلیج سیام) قرار دارد. یکی دیگر از چیزهایی که خیابان واکینگ استریت پاتایا به آن معروف است، وجود تابلوهای نئونی بسیار بزرگ در سرتاسر آن محسوب می‌شود. در این تابلوها شاهد نمایش تبلیغاتی درباره بارها، رستوران‌ها و دیگر مکان‌های دیدنی و تفریحی واقع در همین خیابان خواهید بود. البته در سال 2015، شهرداری تابلوهای دارای ابعاد نامتعارف را با هدف تسهیل رفت و آمد وسایل نقلیه امدادی جمع‌آوری کرد.

علاوه بر وجود ساختمان‌ها و موسسات ارائه‌کننده خدمات جنسی در خیابان، تعداد زیادی از فاحشه‌ها و مردان هم جنس باز در سرتاسر خیابان پراکنده هستند. این در حالی است که بر اساس قوانین کشور تایلند، فاحشه‌گیری غیر قانونی محسوب می‌شود. با این حال با در نظر گرفتن خیابان واکینگ استریت پاتایا و دیگر قسمت‌های شهر، چیزی حدود 27 هزار فاحشه بر اساس ارزیابی‌ها تنها در این شهر فعالیت می‌کنند. بخش قابل توجهی از آن‌ها در واکینگ استریت حضور دارند. بیشتر آن‌ها در بارها فعالیت می‌کنند و در صورت پرداخت پول و ارائه پیشنهاد توسط دیگران، به رابطه جنسی به آن‌ها تن خواهند داد. بهتراست پیش از رفتن به واکینگ استریت پاتایا این موضوعات را در نظر داشته باشید و در صورتی که چنین صحنه‌هایی برایتان منزجرکننده است، از رفتن به آن خودداری کنید.

در سال 2016، اولین وزیر زن وزارتخانه توریسم و گردشگری در تایلند اعلام کرد به تجارت جنسی خاتمه خواهد داد. این اتفاق زمانی افتاد که حجم انتقادات درباره این نوع تجارت در سرتاسر تایلند مخصوصا شهر پاتایا، در رسانه‌های خارجی طنین‌انداز شد. در شهر پاتایا، تلاش بر آن بود که فاحشه‌ها به خیابان دوم (Second Street) بازگردانده شوند. به این ترتیب به خانوادگی و پاکیزه نگه داشتن مناطق ساحلی کمک زیادی می‌شد. با وجود تلاش‌های پلیس برای بهبود وضعیت خیابان واکینگ استریت پاتایا از نظر تعدد افراد در پی تجارت جنسی در آن، هنوز تغییر قابل توجهی در این خیابان رخ نداده است.

توضیحات
نمایش بیشتر

*خیابان واکینگ استریت پاتایا را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
 • ابتدای صفحه
 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
16 نفر به این تفریح و سرگرمی امتیاز داده اند
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
2 نفر
عالی
4 نفر
خوب
7 نفر
متوسط
3 نفر
بد
0 نفر

نظرات در مورد خیابان واکینگ استریت پاتایا


شما اولین دیدگاه رو در مورد خیابان واکینگ استریت پاتایا بنویسین.
شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

موقعیت خیابان واکینگ استریت پاتایا روی نقشه

مکان های نزدیک خیابان واکینگ استریت پاتایا

 • خرید
 • هتل
 • تفریح و سرگرمی
 • ایستگاه مترو

سایر دیدنی های نزدیک به خیابان واکینگ استریت پاتایا

موزه و گالری هنر در بهشت پاتایا
Pattaya Art In Paradise Gallery and Museum

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

شهریور ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
مهر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

خیابان واکینگ استریت پاتایا

لطفا منتظر بمانید...