هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا

Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya

امتیاز ۲۱ نفر ۳.۷ از ۵
من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
آنتالیا
امتیاز دهی
ارسال دیدگاه
ارسال تصویر
هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشتهتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا - Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya - بیسان گشت
برای رزرو تور و یا اتاق در هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا با آژانس بیسان گشت به شماره ۶۶۵۳۸۰۶۱-۰۲۱ تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )

معرفی هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا

هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا (Tui Magic Life Jacaranda Hotel Antalya) یک هتل پنج ستاره در آنتالیا در کشور ترکیه است

هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا از جمله پنج ستاره‌های دارای ساحل اختصاصی است. ارائه سرویس‌های متنوع در مقایسه با بسیاری از چهار ستاره‌ها و پنج ستاره‌های شهر آنتالیا را باید از جمله دلایل جذابیت هتل توی مجیک لایف جاکاراندا برای گردشگران دانست.

هتل نام برده علاوه بر داشتن ساحلی اختصاصی بر کناره دریا، دارای استخرهای سر باز و پارک آبی است. در محیط باز هتل مبلمان و امکاناتی را مخصوص نشستن به صورت دست جمعی پیدا خواهید کرد. برای تماشای منظره اطراف می‌توانید به تراس هتل بروید. در صورتی که به محیطی طبیعی برای عوض کردن حال و هوای خود نیازمندید، به باغ بروید.

برنامه‌های متنوع و بی‌نظیر هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا

اجرای موزیک زنده توسط خواننده‌هایی مشهور تنها گوشه‌ای از بی‌شمار برنامه زنده مهیج اجرا شده در هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا محسوب می‌شود. در صورتی که دوست‌دار فعالیت‌های ورزشی هستید، می‌توانید به باشگاه تناسب اندام مراجعه کنید. در اینجا امکانات بی‌نظیری به منظور انجام ورزش‌های هوازی، بدنسازی و دیگری فعالیت‌های جسمانی وجود دارند. برای دوست‌داران ورزش، در صورتی که یک رویداد مهم در حال برگزاری باشد، هتل آن را روی تلویزیون‌های بزرگ، در جایی قابل دسترس برای همه،‌ پخش می‌کند.

یکی از خاص‌ترین تفریح‌ها در هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا را باید تیراندازی با کمان دانست. لازم نیست برای شلیک تیر با کمان از قبل تبهر داشته باشید. پیش از به دست گرفتن کمان، آموزش‌های لازم به شما ارائه خواهد شد. چندین زمین تنیس، زمین بدمینتون، میز تنیس روی میز و دارت وجود دارند. در فصل تابستان، انتخاب بیشتر مهمانان هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا گذراندن وقت در پارک آبی است. با توجه به مجاورت با دریا و در اختیار داشتن ساحل اختصاصی زمینه برای اجرای انواع ورزش‌های آبی فراهم شده است. به عنوان نمونه باید به موج سواری و اسکی روی آب اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم همه انرژی خود را با شرکت در این برنامه‌های مهیج تمام نکرده و برای شب، زمان رفتن به کلاب شبانه، کمی انرژی نگه دارید. در نایت کلاب یک دی جی به صورت زنده‌ موزیک‌هایی مهیج پخش می‌کند.

یکی از ویِژگی‌های بسیار مهم هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا داشتن اتاق‌هایی بسیار بزرگ است. این موضوع سبب شده در هر کدام، بخشی مخصوص برای نشستن، مجهز به تعدادی مبلمان، وجود داشته باشد. با استفاده از تلویزیون هر اتاق می‌توان به تماشای شبکه‌های ماهواره‌ای نشست. متاسفانه تنها برای برخی اتاق‌ها تراس طراحی شده است. از آن جا چشم‌اندازی به استخرهای سر باز هتل خواهید داشت. سیستم تهویه مطبوع مجزا، کتری برقی و حمام دارای لوازم آرایشی - بهداشتی از دیگر امکانات در اینجا محسوب می‌شوند. به لطف وجود یک میز می‌توانید به راحتی با لپ تاپ خود کار کرده یا مشغول خواندن کتاب شوید.

در باشگاه ورزشی، مربیانی حرفه‌ای حضور دارند. آن‌ها کلاس‌های مختلفی همچون یوگا و تناسب اندام برگزار می‌کنند. طبق انتظار از یک هتل پنج ستاره در شهری ساحلی در ترکیه، هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا دارای مرکز اسپا است. در اینجا جکوزی، اتاق بخار، سونا، حمام ترکی و استخر سر پوشیده وجود دارد. می‌توانید به وسیله پرداخت هزینه از خدمات ماساژ نیز استفاده کنید. در کنار مرکز SPA یک سالن زیبایی قرار گرفته است تا بتوانید زیر دست آرایشگرهایی حرفه‌ای، سر و صورت خود را آرایش کنید.

هتل در مجموعه دارای پنج رستوران است. متاسفانه فقط یکی از آن‌ها به صورت سلف سرویس غذا ارائه می‌کند. در مجموعه می‌توانید به انواع غذاهای بین المللی مخصوصا ایتالیایی و همچنین انواع غذاهای دریایی دسترسی داشته باشید. اولین رستوران "Magico Main Restaurant" نام داشته و محل طبخ انواع غذاهای مدیترانه‌ای، ترکیه‌ای و بین‌المللی است. برای صبحانه فقط می‌توانید به رستوران اصلی که اکنون نام آن را ذکر کردیم مراجعه کنید. یکی دیگر از رستوران‌ها "Teppenyaki Asian A la Carte" نام داشته و انواع غذاهای آسیایی را فقط برای وعده غذایی ناهار ارائه می‌کند. "Fish A la Carte" نام رستورانی است که انواع غذاهای بین المللی در آن طبخ می‌شوند. این رستوران برای شام در دسترس است. در صورتی که تمایل دارید برای ناهار غذایی ایتالیایی میل کنید، باید به رستوران "Al Bocca Italian A la Carte" بروید. "Sofra A la Carte" رستوران دیگری مخصوص ناهار، حرفه‌ای در غذاهای ترکیه است.

همانطور که از یک پنج ستاره در چنین سطحی انتظار دارید، دارای تعدادی بار به همراه کافی شاپ است. به لطف این مجموعه می‌توانید در محل انواع میوه، شکلات و میان وعده را علاوه بر لذیذترین صبحانه‌ها و وعده‌های غذایی اصلی پیدا کنید. در صورتی که افرادی کم سن و سال همراهتان دارید، قادر خواهید بود از منوی رستوران غذایی مخصوص برای آن‌ها انتخاب کنید.

یک کلاب مخصوص کودکان ایجاد شده تا آن‌ها نیز بتوانند به سهم خود در برنامه‌های مختلف شرکت کنند و از تور آنتالیا لذت ببرند. بسته به سن کودکان، در بدو ورود کتابچه‌ها و دفترچه‌هایی سرگرم‌کننده در اختیارشان قرار می‌گیرد. البته اغلب آن‌ها، بازی کردن در زمین بازی همراه با دوستان خود را بیشتر ترجیح می‌دهند. در زمانی که داخل اتاق قرار دارید، به لطف اتصال تلویزیون به شبکه‌های پخش برنامه‌های مخصوص آن‌ها، می‌توانید همچنان کودکان را سرگرم نگه دارید.

دسترسی به اینترنت وای فای در سرتاسر محل امکان‌پذیر است. با توجه به ابعاد وسیع هتل و از طرفی رایگان بودن اینترنت وای فای، این سرویس ستایش شدنی است. اگر به کمک بخش پذیرش خودرویی کرایه کردید، می‌توانید آن را به صورت رایگان در پارکینگ هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا قرار بدهید.

با توجه به امکانات تفریحی، سرویس‌های منحصربه‌فرد و برنامه‌هایی که به صورت شبانه روزی در هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا برگزار می‌شوند، بعید می‌دانیم فرصت یا حتی رغبتی برای گشت و گذار در شهر داشته باشید. در هر صورت، پیش از خروج از هتل با هدف سر زدن به مکان‌های توریستی بهتر است با مراجعه به بخش پذیرش بلیط ورودی آن‌ها را دریافت کنید. به لطف در اختیار داشتن بلیط ورودی نیازی به ایستادن در صف‌های طولانی به منظور خرید بلیط نخواهد بود. البته برای دریافت بلیط‌ها باید پول پرداخت کنید و این سرویس رایگان نیست.

هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا برای مهمانان خود کلاس‌هایی با هدف آشنایی آن‌ها با شهر آنتالیا، مکان‌های دیدنی آن و فرهنگ و آداب و رسوم مردم ترکیه برگزار می‌کند. می‌توانید برای گشت و گذار در شهر، در تورهای دوچرخه سواری شرکت کنید. علاوه بر آن‌ها یک سری تور به صورت پیاده‌روی برگزار می‌شوند. پیشنهاد شدید ما، شرکت در تورهای دوچرخه سواری است.

هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا دارای یک فروشگاه داخلی است تا برای خرید هر چیزی از جمله انواع خواربار نیازمند خروج از محل اقامت خود نباشید. با وجود تعدادی بار و یک کافی شاپ در هتل، یک ماشین وندینگ مخصوص نوشیدنی و یک ماشین وندینگ مخصوص فروش انواع میان وعده در نظر گرفته شده است. در صورتی که می‌خواهید دخانیات استعمال کنید، باید به بخش مخصوصی که به این منظور تعبیه شده است مراجعه کنید.

امکاناتی مخصوص افرادی که از معلولیت‌های جسمانی رنج می‌برند در نظر گرفته شده است. به عنوان نمونه باید از ایجاد مسیرهایی مخصوص عبور با استفاده ویلچر نام برد. سوئیت‌هایی مخصوص تازه عروس و دامادها در نظر گرفته شده است تا بتوانند ماه عسلی به یادماندنی ثبت کنند. با توجه به وجود سالن‌های بزرگ در مجموعه، زمینه برای برگزاری مجالس و کنفرانس‌های متشکل از تعداد زیادی شرکت‌کننده فراهم است.

در انتها نگاهی به نظرات توریست‌هایی که در هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا اقامت داشته‌اند می‌اندازیم. به عقیده آن‌ها ابعاد اتاق‌ها بسیار بزرگ بوده و برنامه‌های اختصاصی که هتل برای مهمانان برگزار می‌کند، بسیار سرگرم‌کننده و جذاب است. به نظر می‌رسد برنامه‌ها محدود به ساعتی خاص نبوده و هر تمامی ساعات شبانه‌روزی، برنامه‌ای ویژه در حال برگزاری است. دیگر امکانات در حد بهترین پنج ستاره‌های آنتالیا هستند. همانطور که گفتیم، بر اساس نظر بسیاری از گردشگرانی که پیشتر یک یا چند مرتبه در این هتل اقامت داشته‌اند، منحصربه‌فردترین ویژگی آن را باید برگزاری برنامه‌های متنوع در سرتاسر روز دانست. آن‌ها اغلب سبب گرد هم آمدن مهمانان هتل و گذراندن اوقاتی به یادماندنی می‌شوند.

توضیحات
نمایش بیشتر

*هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

 • ابتدای صفحه
 • تصاویر
 • فاصله و کرایه تا مراکز مهم
 • معرفی
 • امکانات
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
21 نفر به این هتل امتیاز داده اند

امکانات هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا


امکانات بیرونی

دید ساحلمنطقه ساحل اختصاصیتراسباغ
خدمات جانبی

بلیط ورودی جذبه ها شارژ
حیوانات

ورود حیوانات مجاز نیست
فعالیت ها

ایروبیکتیر اندازیرویاد های ورزشیموسیقی زندهتور های محلی شارژتور دوچرخه سواریتور پیاده ویساحلتجهیزات بدمینتونتجهیزات تنیسپارک آبیسرگرمی عصرانهامکانات ورزشی آبی شارژکلوب شبانهاسکواشپیست دوچرخه سواریقایق رانیدارتقایق بادبانیکارائوکهتنیس روی میزاناق گیمزمین تنیس
غذا و نوشیدنی

قهوه خانهشکلات یا کوکیمیوهآب معدنینوشیدنی های الکلیبوفه کودکغذای کودکانمنوی رژیمی اسنک بارباررستوران
اینترنت

وای فای رایگان در تمام هتل
پارکینگ

پارکینگ رایگاندارای پارکینگپارکینگ امن
خدمات پذیزش

قفسهخدمات کابینتانبار چمدانمیز تورصرافیپذیرش 24 ساعته
خدمات تفریحی و خانوادگی

شبکه های تلوزیونی کودکانفضای بازی داخلیکتاب و دی وی دی برای کودکانبازی های صفحه ای و پازلی
خدمات نظافت

نظافت روزانهسرویس اتو شارژخشکشویی شارژلاندری شارژ
خدمات تجاری

فکس و کپی شارژمرکز تجاریاتاق جلسه شارژ
خدمات عمومی

سوپرمارکت کوچکاتاق تلوزیوندستگاه فروش تنقلاتاتاق سیگارتهویه مطبوعسیگار ممنوع در کل فضای هتلفروشگاه در محوطهگرمایشکرایه ماشینفروشگاه هدیهجعبه کمک های اولیهآسانسورفامیلی رومسالن آرایش و زیباییامکانات برای مهمانان معلولاتاق های سیگار ممنوعسرویس اتاق
زبان ها

آلمانیانگلیسیروسیترکی استانبولی
استخر و تفریحات آبی

استخر شناتناسب اندام / اسپامربی شخصیمرکز تناسب اندامکلاس های یوگامرکز تناسب اندامصندلی ماساژپکیج اسپا و شناسالن آبگرم / منطقه آرامشامکانات اسپابسته مراقبتی بدناسکراب بدنمراقبت های بدنشنیونرنگ آمیزی موکوتاه کردن موپدیکورمانیکورکلینیک موکلینیک صورتخدمات زیباییسایه بان چتریصندلی های ساحلیبار استخرحوله استخریاستخر آب گرمسرسره آبیحمام عمومیاستخر سرپوشیده / فصلیاستخر سرپوشیده / کل سالاستخر روبازاستخر روباز چهار فصلاستخر روبازاستخر سرپوشیدهحمامجکوزی شارژماساژ شارژمرکز اسپامرکز تناسب اندامسونا

نظرات در مورد هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا


شما اولین دیدگاه رو در مورد هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا بنویسین.

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

مکان های نزدیک هتل مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا

 • خرید
 • هتل
 • تفریح و سرگرمی
 • ایستگاه مترو

سایر هتل های پنج ستاره نزدیک به هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا

هتل پنج ستاره رامادا ریزورت ساید آنتالیا
Ramada Resort Side Hotel Antalya
مشاهده مسیر
هتل پنج ستاره کریستال واترورلد ریزورت آنتالیا
Crystal Waterworld Resort and Spa Hotel Antalya
مشاهده مسیر
رزرو تور
رزرو هتل و ترنسفر
رزرو بلیط
اخذ ویزا

چنانچه تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را تکمیل نمایید و دکمه ثبت درخواست را بزنید. کارشناسان بیسان گشت با شما تماس می گیرند.

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

آذر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 
دی ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

امتیاز به هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا

لطفا تصاویری فقط در مورد "هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا" ارسال نمایید

  هتل پنج ستاره مجیک لایف جاکاراندا آنتالیا

  لطفا منتظر بمانید...