این قطار شیشه‌ ای از دل کوه های راکی کانادا عبور می‌کند!

شرکت Rocky Mountaineer به تازگی چهار قطار شیشه ای به ناوگان خود اضافه کرده است. مسیر در نظر گرفته شده برای این قطارها کوه های راکی کانادا خواهد بود.

کوه‌های راکی، رشته کوهی واقع در قاره آمریکای شمالی بوده و از بخش شمالی بریتیش کلمبیا در غرب کانادا آغاز و تا نیومکزیکو در جنوب غربی ایالات متحده ادامه پیدا می‌کند. به همین دلیل چیزی حدود ۴۸۰۰ کیلومتر طول دارد. قسمتی از کوه های راکی که در کشور کانادا واقع شده‌اند، جزو زیباترین بخش‌های آن به شمار می‌روند. کوه های راکی کانادا دارای حیات وحشی بی‌نظیر و بسیار زیبا بوده و عکس‌های آن در اینترنت، توریست‌های زیادی را به سفر به این منطقه اغوا می‌کنند!

قطار شیشه‌ ای کوه های راکی کانادا

قطار شیشه‌ ایبرای گشت و گذار در مناطق اطراف کوه های راکی کانادا روش‌های مختلفی وجود دارد. دوچرخه سواری در کوهستان انتخاب ورزشکاران حرفه‌ای است. همچنین امکان پرواز بر فراز منطقه وجود دارد. اما لذت هیچ کدام به اندازه سوار شدن به قطار شیشه‌ ای عبورکننده از دل کوه های راکی کانادا نیست! شرکت Rocky Mountaineer به وسیله معرفی یک سری قطار شیشه ای که مسیر عبور آن از دل کوه های راکی کانادا است، به مسافران اجازه داده از سفر خود بیشترین لذت را ببرند. قرار است در سال ۲۰۱۹ چهار قطار به مسیر ریلی Western Canadian این شرکت افزوده شود. سفر شما با قطار شیشه‌ ای کوه های راکی کانادا طولانی است، اما هرگز خسته‌کننده نخواهد بود؛ قرار است دو روز را بین ونکوور و دریاچه لوئیس سپری کنید.

تور باکو

قطار شیشه‌ ایشرکت Rocky Mountaineer در همکاری با یک شرکت سوئیسی سازنده قطار، Stadler، قطار شیشه‌ ای عبورکننده از دل کوه های راکی کانادا را در کشور آلمان ساخت. در هر قطار برای ۷۲ نفر ظرفیت در نظر گرفته شده است. قرار است به چهار قطار وارد شده به مسیر ریلی در سال میلادی جاری، سه قطار دیگر در سال ۲۰۲۰ اضافه شوند. سال آینده، Rocky Mountaineer تصمیم دارد ۳۰ سالگی خود را جشن بگیرد، به همین دلیل برنامه‌های بزرگی در سر می‌پروراند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *