نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول (Beauty Eurasia 2019)

نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول (Beauty Eurasia 2019) جزو معتبرترین رویدادهای مربوط به صنعت لوازم آرایشی، مو و زیبایی محسوب می‌شود. این رویداد برای خانم‌ها جذابیت فوق‌العاده‌ای دارد!

متخصصان حوزه زیبایی طی نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول دور هم جمع شده و آخرین دستاوردهایشان را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. بازدیدکنندگان زیادی (به خصوص خانم‌ها) علاوه بر متخصصان، در این رویداد حضور پیدا می‌کنند، به همین دلیل شرکت‌های فعال در زمینه تجهیزات آرایشی و برندهای لوازم آرایشی، زیبایی و رنگ مو، با هدف جذب هر دو گروه یعنی متخصصان و بازدیدکنندگان عادی در پی شناخت جدیدترین ابزارآلات آرایشی، بهترین‌هایشان را در معرض دید قرار می‌دهند. بر اساس آخرین ارزیابی‌ها، تعداد شرکت‌های شرکت‌کننده و دارای غرفه در نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول چیزی حدود ۶۰۰ مورد است. آن‌ها از نزدیک به ۶۰ کشور دنیا خود را با تور استانبول به این شهر می‌رسانند. تعداد بازدیدکنندگان از رویداد Beauty Eurasia طی دو روز برگزارش آن مرز ۱۲ هزار نفر را رد خواهد کرد. نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول امسال بین روزهای ۳۰ خرداد الی ۱ تیر برگزار می‌شود.

مزیت‌های نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول ۲۰۱۹ برای غرفه‌داران

برخلاف نمایشگاه‌های تخصصی همچون رویدادهای مربوط به تجهیزات ساختمانی، در چنین نمایشگاه‌هایی، تعداد زیادی از بازدیدکنندگان مردم عادی هستند، چرا که جدیدترین و بهترین محصولات مورد استفاده آن‌ها در معرض دیدشان قرار گرفته است. این موضوع، امکان ارائه محصولات خود به مشتریان و دریافت بازخورد سریع از آن‌ها را فراهم می‌کند! به این ترتیب قادر خواهید بود استراتژی‌های قوی‌تری برای تولید، عرضه و فروش پیاده کنید، چرا که با توجه به جامعه گسترده مشتریان نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول قادر به ارزیابی‌های دقیقی بوده‌اید.

نمایشگاه محصولات زیبایی استانبولغرفه‌داران همچنین قادر خواهند بود در یک مجموعه با بهترین شرکت‌ها، تولیدکنندگان و کانال‌های توزیع محصولات مرتبط با زمینه فعالیت ارتباط برقرار کنند. چنین فرصتی، که همه فعالان زمینه کاری شما در یکجا جمع شده و فرصت برقراری تعامل با همگی میسر شود، کمتر حاصل می‌شود. در ادامه، به گوشه‌ای از محصولاتی که طی نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت اشاره خواهیم کرد:

  • محصولات ضد آفتاب
  • محصولات حرارتی
  • محصولات درماتیک
  • محصولات مراقبتی پوست صورت
  • مراقبت از بدن
  • محصولات سفیدکننده
  • محصولات مراقبت حرفه‌ای برای سالن‌های زیبایی و آرایشگران
  • لوازم آرایشی برای بدن و صورت، ناخن و چشم
  • حالت‌دهنده‌های مو و اکستنشن‌ها

تنها متخصصان و افراد عادی در پی شرکت در نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول ۲۰۱۹ نیستند. به عنوان دیگر مراکزی که با حضور در این رویداد سود خواهند بود باید به بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، هتل‌ها، مراکز سلامت و تندرستی، مراکز تناسب اندام و دیگر موارد اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *