راهنمای گردشگری و تور
0

سینما ریل

سینما ریل دبی :


سینما ریل (Reel cinema) دبی ، یک مجموعه سینمایی فوق لولکس است که تجربه ای جدید و لذت بخش از تماشای جدیدترین و پر طرفدارترین فیلم های روز دنیا را به مراجعین هدیه می دهد .
ریل سنمای دبی با مبلمان بسیار نرم و راحتی که مراجعین به هنگام تماشای فیلم بر روی آن استراحت می کنند ، بزرگترین مجتمع سینمایی THX در کل امارات متحده عربی محسوب می شود .

سالن پلاتین سینما ریل


سالن پلاتین ، مجلل ترین سالن سنما ریل دبی است . این سالن درواقع یک اتاق خصوصی است که توسط طراحان با سنگ مرمر تزیین شده است و دارای مبلمان بسیار راحت و روشنایی تنظیم شده محیط است . میهمانان این سالن می توانند پیش از شروع فیلم در فضایی آرام نوشیدنی مورد علاقه خود را بنوشند .
همچنین در کنار هریک از صندلی های چرمی و نرم این سالن یک میز قرار دارد تا مهمانان در هنگام تماشای فیلم پذیرایی شوند .
کلیه صندلی های این سینما دارای قابلیت تنظیم دارند و می توانید توسط دکمه ای در کنار صندلی ، آن را به میل خود تغییر دهید .
یکی دیگر از امکانات این سالن سینما ، دکمه ای است که روی میز کنار صندلی ها قرار دارد و با فشار دادن آن در عرض چند دقیقه شخصی برای ارائه خدمات نزد شما خواهد آمد .
شاید باورتان نشود ، اما این سالن سینما حتی بالش و پتو نیز در اختیار مراجعین قرار می دهد تا در آسودگی کامل به سر ببرند و نهایت لذت را از تماشای فیلم کسب کنند .
و در پایان برای اینکه حداکثر لذت را از تماشای فیلم ببرید ، در حالی که روی صندلی های راحت سینما دراز کشیده اید و بالش مخمل زیر سر دارید ، خدمه سینما برایتان خوراک و نوشیدنی می آورند تا تجربه ای فراموش نشدنی از تماشای فیلم را در ذهن خود بسپارید .
اگر شما نیز علاقمند به تماشای فیلم در سینما ریل دبی هستید ، کافی است در برنامه سفر دبی خود زمانی را برای مراجعه به مارینای دبی مال اختصاص دهید . فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید و لذت ببرید .

شعب سینما ریل دردبی


سینما ریل در دبی 4 شعبه دارد :

سینما ریل  دبی مال :


این شعبه از سینما ریل که در دبی مال قرار دارد ، دارای 22 پرده است . شما می توانید تجربه ای بی نظیر از تماشای فیلم را در دبی مال کسب کنید . در این سینما شما انتخاب های بی نظیری از محبوب ترین فیلم های دنیا را پیش رو خواهید داشت . این سینماها با امکانات پخش صوت به صورت دالبی و حتی نمایش فیلم های سه بعدی ، در کنار صندلی های بسیار راحت سالن پلاتین ، تجربه ای متفاوت و مجلل از تماشای فیلم را برایتان رقم خواهد زد .


 سینما ریل دبی مارینا مال:


این سینما یک تجربه بسیار لوکس برای علاقمندان تماشای فیلم است . این سینما خدمات بی نظیری را در زمینه تشریفات ، به همراه حفظ حریم خصوصی افراد ارائه می دهد .
شش سالن سینما با ویژگی های منحصر بفرد نظیر صندلی های تاشوی مناسب با ارگونومی بدن انسان و پذیرایی در هنگام تماشای فیلم ، از امکانات این مجموعه است .


سینما ریل ساحلی ( the beach ) :


شعبه ساحل سینما ریل که در ماه مارس 2014 بازگشایی شد ، 7 پرده نمایش استاندارد و سه سالن پلاتین دارد . این سینما که نمایی به سوی ساحل جمیرا دارد ، تجربه ای از تماشای فیلم در یک سالن لوکس را به میهمانان می بخشد.

آدرس :روبروی اقامت گاه ساحلی جمیرا ( JBR )


شعبه سیتی واک :


این شعبه از ریل سینما دارای 10 پرده نمایش مالتی پلکس است . این سینماها مجهز به تکنولوژی هنر ، صدا و فناوری هستند . همچنین سینما ریل  اولین حق انتخاب فیلم ها را به مراجعین خود می دهد .

آدرس : خیابان آل صفا – سیتی واک


*سینما ریل را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره تفلیس
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره تفلیس
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره تفلیس
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره تفلیس
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره تفلیس
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره تفلیس
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره تفلیس
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره تفلیس
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره تفلیس
بستن
شرکت Jacky in Dubai
کابین های بیزینس جدید در پرواز های آدلاید امارات
7 کاری که باید در دبی مارینا انجام دهید
شهر شناور دبی
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی
انتقال یخ های قطب جنوب به دبی برای تامین آب شیرین
جمعیت و ملیت های دبی
آتش سوزی هتل آدرس دبی (العنوان) در شب سال نو
با دانشگاه های معروف دبی آشنا شویم
ممنوعیت توقف در حاشیه جاده برای اقامه نماز در دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو