مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت

مرجع گردشگری باکو

دسته بندی خاص تور های باکو

تور ارزان باکو - هتل های سه ستاره

شهر باکو از جمله مقاصد گردشگری است که جاذبه های تاریخی و مدرن را در کنار هم دارد . لذا شهر باکو جای در هتل ماندن نیست. گردشگرانی که به شهر باکو سفر می کنند به دنبال گشت و گذار هستند . اقامت در هتل های سه ستاره باکو می تواند بهترین فرصت برای گردشگرانی باشد که به دنبال تور ارزان باکو هستند.

تور با کیفیت باکو - هتل های چهار ستاره

اگر به دنبال تور با کیفیت و مقرون به صرفه در باکو هستید حتما اقامت در هتل 4 ستاره را در تور با کیفیت باکو انتخاب کنید .اگر به دنبال قیمت و کیفیت مناسب تور باکو هستید هتل های 4 ستاره باکو خدمات استانداردی را با قیمتی مناسب به مهمانان خود رایه می دهد. 

تور لاکچری باکو - هتل های پنچ ستاره

باکو شهریست که با توجه به پر جاذبه بودن و توریستی بودن آن ، بهترین شرکت های هتلداری مطرح دنیا ، لوکس ترین هتل های 5 ستاره را در باکو ساخته اند و اقامتی لاکچری را برای مسافرانی که به دنبال  تور لاکچری باکوهستند فراهم کرده اند . 

تور لحظه آخری باکو - فردا و پسفردا

چمدان های خود را بسته و به دنبال فرصتی مناسب برای خرید تور لحظه آخری باکو باشید. به علت خالی ماندن ظرفیت تور باکو شما میتوانید تور با کیفیتی را با قیمتی پایین تر از قیمت واقعی آن خریداری کنید . 

تور خرید باکو - بهترین هتل های تارگووی

هرچند خرید در تور باکو مانند استانبول هیجان انگیز نیست ، اما اگر عاشق برند ها هستید خیابان تارگوی بهترین انتخاب شماست

تور گردشگری باکو - بهترین هتل های ایچری شهر

شهر قدیم یا ایچری شهر باکو سرشار از جاذبه های گردشگری است. با انتخاب بهترین هتل های اچری شهر تور گردشگری باکو برای شما تضمین می شود.

تجربه سفری بیسان

ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو