راهنمای گردشگری و تور تفلیس

تور گرجستان | تور تفلیس | تور ترکیبی تفلیس باتومی

تقویم تور های هوایی (تاریخ را انتخاب کنید)
آبان ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۱,۶۵۸
۲۵
۱,۶۱۱
۲۶
۲۷
۲۸
۱,۶۱۱
۲۹
۱,۶۱۱
۳۰
 
 
 
 
 
 
 
 
تقویم تور های زمینی (تاریخ را انتخاب کنید)
آبان ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۷۷۰
۲۳
۷۷۰
۲۴
۷۷۰
۲۵
۷۷۰
۲۶
۷۷۰
۲۷
۷۷۰
۲۸
۸۱۷
۲۹
۸۱۷
۳۰
۸۱۷
 
 
 
 
 
 
 
 
شرکت هواپیمایی
 • اتوبوس VIP
 • تابان
درجه هتل
 • دو ستاره
 • سه ستاره
 • چهار ستاره
 • پنج ستاره
تاریخ شروع تور (تابان)
 • ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 4 شب )
 • ۲۵ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 4 شب )
 • ۲۸ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۹ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۱ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 4 شب )
 • ۲ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 4 شب )
 • ۵ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
مدت اقامت
 • 3 شب
 • 4 شب
 • 7 شب

بانک اطلاعاتی تور ارزان گرجستان

وبسایت بیسان گشت قوی ترین موتور جستجوی تور گرجستان
بهترین انتخاب تور گرجستان خود را اینجا رقم بزنید.

تور تفلیس تور ترکیبی تفلیس باتومی

تور های تفلیس با تاریخ شروع سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ :

تابان تابان ۳ شب از تهران شروع قیمت از ۱,۶۱۰,۵۰۰ تومان مشاهده هتل ها
تابان تابان ۴ شب از تهران شروع قیمت از ۱,۶۵۷,۵۰۰ تومان مشاهده هتل ها
تابان تابان ۷ شب از تهران شروع قیمت از ۱,۷۹۷,۵۰۰ تومان مشاهده هتل ها
اتوبوس VIP اتوبوس VIP ۴ شب از تهران شروع قیمت از ۸۱۷,۰۰۰ تومان مشاهده هتل ها
اتوبوس VIP اتوبوس VIP ۵ شب از تهران شروع قیمت از ۸۶۴,۰۰۰ تومان مشاهده هتل ها
اتوبوس VIP اتوبوس VIP ۶ شب از تهران شروع قیمت از ۹۱۰,۰۰۰ تومان مشاهده هتل ها

آفر تور تفلیس ویژه سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ :

تور تفلیس هوایی تابان از تهران ۳ شب اقامت از ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
رفتتابان
۱۶:۳۰ تهران
سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸
۱۸:۳۰ تفلیس
برگشتتابان
۱۹:۰۰ تفلیس
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸
۲۱:۰۰ تهران
بیسان گشت
قیمت تور کامل برای هر نفر
شروع نرخ از :
۱,۶۱۰,۵۰۰ مشاهده هتل ها

توضیحات :

چک این هتل از ساعت ۱۴:۰۰ و چک اوت هتل تا ساعت ۱۲:۰۰ می باشد.

تمامی تور های آژانس بیسان گشت دارای بیمه مسافرتی رایگان می باشند

اقامت در هتل طبق برد هتل -اتاق های R.O بدون صبحانه، اتاق های B.B دارای صبحانه ، اتاق های H.B دارای صبحانه و ناهار ، اتاق های FB دارای تمام وعدا های غذایی و اتاق های ALL و U.ALL دارای تمام وعده های غذایی و خدمات رایگان می باشند.

پکیج ها :

هتلمدت اقامتهر نفر اتاق دو تخته هر نفر اتاق یک تخته هر نفر اتاق سه تخته کودک بدون تختکودرک زیر ۲ سال موقعیترزرو تور
هتل 125 تفلیس

 • 125 hotel
  B.B
  ۳ شب
  ۱,۶۱۰,۵۰۰۱,۷۵۰,۵۰۰۱,۵۹۸,۰۰۰۱,۴۷۰,۵۰۰۱۵۰,۰۰۰
  مشاهده
  رزرو
  هتل تیپسی تفلیس

 • Hotel Tipsy
  B.B
  ۳ شب
  ۱,۶۱۰,۵۰۰۱,۷۸۵,۵۰۰۱,۵۹۸,۰۰۰۱,۴۷۰,۵۰۰۱۵۰,۰۰۰
  مشاهده
  رزرو
  هتل پریفرنس هوالینگ تفلیس

 • Hotels and Preference Hualing
  B.B
  ۳ شب
  ۲,۱۷۲,۵۰۰۲,۸۷۴,۵۰۰---۱,۴۷۰,۵۰۰۱۵۰,۰۰۰ ---
  مشاهده
  رزرو
  هتل رامادا انکور تفلیس

 • Ramada Encore Tbilisi
  B.B
  ۳ شب
  ۲,۷۶۸,۵۰۰۴,۰۶۷,۵۰۰۲,۸۰۳,۰۰۰۱,۴۷۰,۵۰۰۱۵۰,۰۰۰ ---
  مشاهده
  رزرو
  هتل گالری پالاس تفلیس

 • Gallery Palace
  B.B
  ۳ شب
  ۳,۱۵۴,۵۰۰۴,۸۳۹,۵۰۰۲,۸۷۳,۰۰۰۱,۴۷۰,۵۰۰۱۵۰,۰۰۰ ---
  مشاهده
  رزرو
  برای مشاهده لیست کامل هتل ها کلیک کنید.

  نگاه مختصری بر شهر تفلیس :

  دلیل سفر با تور  تفلیس

  تفلیس پایتخت زیبای کشور گرجستان می باشد. موقعیت گرجستان به گونه ایست که هم در اروپاست هم در آسیا. اما مردمان این مرز و بوم خود را به عنوان بالکن اروپا معرفی می نمایند. کلمه بالکن اروپا به دلیل زیبایی های بینظیر این کشور کلمه ای جالب و به جاست. البته در حال حاضر این کشور در آسیا می باشد اما گرجی ها سعی دارند که کشور خود را عضوی از اتحادیه اروپا نمایند. گرجی ها مردمانی خونگرم و مهمان نواز اند. و دارای فرهنگی ترکیبی از کشورهای ایران، شوروی گرفته آذربایجان و ارمنستان می باشد.

  تفلیس در دره ای، در دو طرف ساحل رود کر واقع شده است. (رود کر از کوهستان کردستان ترکیه سرچشمه گرفته و با طی 36کیلومتر مسافت درتفلیس میرسد.) درون دره‌ای گسترده‌ است. شهر تفلیس به دلیل معماری و طراحی زیبایش بسیار استثنایی بوده و مناسب عکاسی است، علاوه بر گردشگران عکاسان زیادی از این شهر بازدید می نمایند. علاوه بر طبیعت بی نظیر و آرامبخش گرجستان، سفر به تفلیس تجربه ای تاریخی را برای مسافران تور تفلیس فراهم می کند. تمام گردشگران می بایست حد اقل یک بار سفر به تفلیس را تجربه نمایند. چند سالیست که از ایران نیز گردشگران زیادی به گرجستان سفر می نمایند.

   

  آب و هوای تفلیس

  گرجستان به گونه ایست که تحت تاثیر 2 نوع هوای مختلف قرار دارد. از غرب هوای مرطوب جنب قاره ای و از شرق هوای خشک! اما در کل آب و هوای تفلیس را جنب قاره ای می گویند. و تقریبا آب و هوای آن شبیه به شمال کشور ایران می باشد.

  متوسط دمای تفلیس در طول سال 13 درجه سانتیگراد می باشد. به طوری که در تابستان دمای هوا به 25 درجه رسیده و در زمستان از 0 تا 9 درجه سانتی گراد متغیر است. حدود 25 روز در تابستان دمای هوا به 30 درجه سانتیگراد میرسد. همچنین حدود 35 روز در زمستان دمای هوا به زیر صفر میرسد.

   

  بهترین و ارزانترین زمان سفر به تفلیس

  برای سفر به تفلیس گرجستان بهترین زمان فصل بهار و اوایل پاییز می باشد. گرجستان در ماه های آوریل ، می ، ژوئن ، سپتامبر و اکتبر بسیار خوش آب و هوا است.

  در تعطیلات تابستان و شبهای کریسمس به خاطر انبوه گردشگران، شلوغترین حالت تفلیس را خواهید دید و به طبع همه چیز گرانتر می شود.

  از لحاظ ارزانی میتوان گفت که تور تفلیس نسبت به تورهای کشور های دیگر بسیار ارزان و مناسب می باشد. اما به طور کلی در زمستان شما شاهد تور ارزان تفلیس خواهید بود. چرا که در زمان سرما مسافرین کمتر بوده و هتل ها برای پر کردن اتاق هایشان قیمت ها را می شکنند.

   

  چند جاذبه گردشگری تفلیس

  نقش تاریخ و جاذبه‌های تاریخی در تور تفلیس بسیار مهم می باشد. جاذبه‌های فراوانی هم در تفلیس و هم در اطراف این شهر وجود دارد. جاذبه های گردشگری  تفلیس برای تور تفلیس امتیاز بسیار بزرگی است. تفلیس ازجمله نقاط جهان محسوب می شود که تمام ویژگی های گردشگری را یکجا دارد.

  یکی از علایق مردم گرجستان موسیقی شهری می باشد. به طوری که در طول سفر یک توریست از تعداد نوازندگان و حجم موسیقی آنها در تعجب می ماند و خاطره خوشی را در ذهنش از گرجستان به ارمغان می آورد. در سفر به تفلیس سعی کنید که از اماکن مهمی مانند مجسمه مادر، تله کابین، میدان آزادی، پارک حیدر علی اف، پل صلح، آتشکده تفلیس، خیابان روستاوی و شاردنی، قلعه نارین، کلیسا سامبا، پارک ریکه و حمام های گوگرد بازدید نمایید.

   

  چند مرکز تفریحی تفلیس

  یکی از جذابترین و پرطرفدارترین بخش های تمام سفرها تفریحات آن سفر است. امروزه تمام شهرهای مدرن دنیا علاوه بر شهربازی ها، دارای پارکهای آبی، دلفاریوم، اکواریوم و... نیز می باشند. در کنار مراکز تاریخی، مراکز تفریحی تفلیس نیز مورد توجه گردشگران تور تفلیس قرار می گیرد.

  از تفریحات جالب و دوست داشتنی تفلیس می توان به شهر بازی متاتسمیندا، تله کابین تفلیس، باغ وحس تفلیس،  پارک آبی یوروپارک، پارک آبی جینو پردایس، بالن سواری بر فراز تفلیس، پارک موتور بین المللی روستاری، پارک آسترا، پینت بال هف لایف و  کلوب بولینگ لبوسکی  اشاره کرد.

   

  خرید و مراکز خرید تفلیس

  همیشه خرید کردن بخش جدایی ناپذیر سفر بوده! با گسترش گردشگری تفلیس، مراکز خرید نیز بیشتر شده اند. این به این معنا نیست که مراکز خرید بسیار گسترده و متنوعی در تفلیس قرار دارد. مراکز خرید مهم تفلیس انگشت شماراند؛ که در زیر به چند مرکز خرید مهم اشاره می کنیم:

  مرکز خرید تفلیس مال  مهمترین مرکز خرید تفلیس می باشد، که در خارج از شهر در غرب تفلیس واقع شده است. تفلیس مال چندین سال پیش در اثر آتش‌سوزی مهیبی نابود شد اما دوباره بازسازی شده و قابلاستفاده گشت. در این مرکز خرید 108 فروشگاه با برند های معروف و گاهی محلی وحود دارد. در تفلیس مال امکانات تفریحی و رفاهی نیز در دسترس است. ساعات کاری این مرکز خرید همه روزه از 10 صبح الی 10 شب می باشد.

  مرکز خرید مرانی نیز مرکز خرید دیگر نسبتا مهم گرجستان است. مرکز خرید مرانی برند‌های معروف کل دنیا و گرجستان را در خود جا داده است. در این مرکز خرید چندین رستوران و کافی عالی وجود دارند که بعد از خرید و بازدید از مغازه ها میتوان در آنها کمی استراحت کرد و از غذاهای لذیذ آنها لذت برد. اما مهم‌ترین مزیت مرکز خرید مرانی دسترسی به مترو و وسایل حمل و نقل عمومی است.

  دیگر مرکز خرید جالب تفلیس درای بریج مارکت نام دارد. این مرکز خرید که در نزدیکی میدان آزادی تفلیس واقع شده، نوعی بازار روز به حساب می آید که تمام روزهای هفته، از 10 صبح تا غروب آفتاب باز است. مسافرین تور تفلیس میتوانند انواع سوغاتی‌های محلی و دست‌ساز را از این بازار مناسب تر از مراکز خرید بزرگ خریداری کنند.

  مراکز خرید مهم دیگری نیز در تفلیس گرجستان وجود دارد که در میان آنها میتوان به مراکز خرید تفلیس سنترال، ایست پوینت، مگالین، خیابان پیکینی، کارواسلا، جی تی سی، لیلو و اوراسیا اشاره کرد.

   

  غذاهای تفلیس

  به علت زیاد بودن توریستان تور تفلیس، تعداد رستوران های تفلیس برای رضایت مردم دنیا بسیار زیاد شده است. رستوران هایی با منو غذاهای گرجی و بین المللی! غذا در تفلیس نسبتا ارزان است. شاید بد نباشد که در طی سفر به تفلیس شما غذاهای محلی گرجی را مزه کنید. غذاهای محلی گرجستان غنی شده با ادویه های محلی، پنیر و گردو می باشد. غذاهای گرجی را باید با نان فراوان سرو کرد. یکی از بهترین رستوران های تفلیس که در خیابان پوشکین واقع شده؛ رستوران "شموئیخده گناتسوالی" می باشد.

  از بهترین خوراکی ها و غذاهای تفلیس گرجستان می توان به "چکمرولی" جوجه با سس خامه ای و سیر، "خوراک بادمجان و گردو" ،"خینکالی" پیراشکی گوشت خیلی خوشمزه، "خاچاپوری" نان غنی شده با پنیر و... اشاره کرد.

   

  فرودگاه های تفلیس

  فرودگاه بین المللی تفلیس در سال 2010 به عنوان برترین فرودگاه در کل خاورمیانه، اروپای شرقی و منطقه قفقاز شناخته شد. این فرودگاه در 18 کیلومتری جنوب شرق تفلیس واقع شده است. از لحاظ گردشگری نقش مهمی برای تور تفلیس ایفا می کند.

   

  دانستنی های تفلیس

  تفلیس زیبا در 120کیلومتری رشته کوه قفقاز بزرگ و در 250کیلومتری دریای سیاه واقع شده است.

  شهر تفلیس دارای مساحت 725 مترمربعی است و جمعیتی در حدود 1.5 میلیون نفر دارد.

  در سفر با تور تفلیس تلفن های اضطراری تفلیس را به یاد داشته باشید:

  کد کشور گرجستان +995

  آتشنشانی تفلیس 111

  اورژانس 112

  سوانح گاز 114

  پلیس انتظامی 122

  پلیس امنیتی 125

  انتخاب هتل های تفلیس :

  از برتری شرکت بیسان گشت این است که شما لیست هتل های تفلیس را همراه با قیمت تور تفلیس ،به صورت آنلاین در موارد موجود برای تاریخ مشخص در سایت مشاهده می نمایید و با مقایسه کردن ، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب خواهید نمود. علاقمندان میتوانند از طریق شرکت بیسان گشت تور ارزان تفلیس تهیه نمایند. گاهی نیز کارشناسان بیسان گشت تور لحظه آخری تفلیس را ارائه مینمایند. تورهایی که فقط چند روز تا بسته شدن وقت دارند را تور لحظه آخری میگویند و در این موارد قیمت ها شکسته شده و هزینه سفر بسیار ارزانتر خواهد بود. تیم پشتیبانی بیسان گشت به عنوان مجری و فروشنده دسته اول تور ها با توجه به میزان زیاد افزایش و کاهش نرخ تورها و همچنی تعداد بالای هتل های موجود در پکیج های تور برای تاریخ های مختلف همواره تلاش دارد بروز ترین قیمتها را در سایت نمایش و جهت رزرو عرضه نماید. برای تمام هتل های موجود در پکیچ تور تفلیس عکس ، توضیحات و موقعیت جغرافیایی ارائه شده و این موارد در کنار بهترین قیمت های هتل ها انتخاب را برای مسافران آسانتر می نماید.
  در مواردی که در مورد هتل ها سوالی دارید می توانید با شرکت بیسان گشت تماس بگیرید و سوال خود را با کارشناسان تفلیس مطرح نمایید.
  همچنین اگر هتل مد نظر شماست که در لیست هتل های تور تفلیس وجود ندارد حتما این هتل را به صورت تماس تلفنی چک نمایید.

  دیدگاه ها

  *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

  شما
  همین حالا
  ""

  ثبت نام کاربر جدید

  قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
  ثبت نام با گوگل یا

  ورود

  ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

  پیگیری رزرو تور

  جستجو

  انتخاب شهر

  دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

  انتخاب مدت اقامت :

  یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

  تعداد اتاق و مسافر:

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  انتخاب تاریخ شروع :

  آبان ۱۳۹۸
  شنبه
  یکشنبه
  دوشنبه
  سه شنبه
  چهارشنبه
  پنج شنبه
  جمعه
   
   
   
   
  ۱
  ۸۱۷
  ۲
  ۸۱۷
  ۳
  ۴
  ۸۱۷
  ۵
  ۸۱۷
  ۶
  ۸۱۷
  ۷
  ۸۱۷
  ۸
  ۸۱۷
  ۹
  ۸۱۷
  ۱۰
  ۱۱
  ۸۱۷
  ۱۲
  ۸۱۷
  ۱۳
  ۸۱۷
  ۱۴
  ۸۱۷
  ۱۵
  ۸۱۷
  ۱۶
  ۸۱۷
  ۱۷
  ۱۸
  ۸۱۷
  ۱۹
  ۸۱۷
  ۲۰
  ۸۱۷
  ۲۱
  ۸۱۷
  ۲۲
  ۸۱۷
  ۲۳
  ۸۱۷
  ۲۴
  ۲۵
  ۸۱۷
  ۲۶
  ۸۱۷
  ۲۷
  ۸۱۷
  ۲۸
  ۸۱۷
  ۲۹
  ۸۱۷
  ۳۰
  ۸۱۷
   
   
   
   
   
   
   
   
  آذر ۱۳۹۸
  شنبه
  یکشنبه
  دوشنبه
  سه شنبه
  چهارشنبه
  پنج شنبه
  جمعه
   
   
   
   
   
   
  ۱
  ۲
  ۸۱۷
  ۳
  ۸۱۷
  ۴
  ۸۱۷
  ۵
  ۸۱۷
  ۶
  ۸۱۷
  ۷
  ۸۱۷
  ۸
  ۹
  ۸۱۷
  ۱۰
  ۸۱۷
  ۱۱
  ۸۱۷
  ۱۲
  ۸۱۷
  ۱۳
  ۸۱۷
  ۱۴
  ۸۱۷
  ۱۵
  ۱۶
  ۸۱۷
  ۱۷
  ۸۱۷
  ۱۸
  ۸۱۷
  ۱۹
  ۸۱۷
  ۲۰
  ۸۱۷
  ۲۱
  ۸۱۷
  ۲۲
  ۲۳
  ۸۱۷
  ۲۴
  ۸۱۷
  ۲۵
  ۸۱۷
  ۲۶
  ۸۱۷
  ۲۷
  ۸۱۷
  ۲۸
  ۸۱۷
  ۲۹
  ۳۰
  ۸۱۷
   
   
   
   
   
   

  تور ترکیبی :