راهنمای گردشگری و تور دبی

تور دبی | تور لحظه آخری دبی | تور ارزان دبی

بانک اطلاعاتی تور ارزان دبی

وبسایت بیسان گشت قوی ترین موتور جستجوی تور دبی
بهترین انتخاب تور دبی خود را اینجا رقم بزنید.

تقویم تور های هوایی (تاریخ را انتخاب کنید)
فروردین ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
۱
۲
۴,۱۸۱
۳
۳,۹۰۰
۴
۵,۰۵۲
۵
۴,۳۸۱
۶
۴,۵۷۲
۷
۴,۵۸۱
۸
۴,۰۴۱
۹
۴,۲۷۲
۱۰
۵,۰۲۲
۱۱
۱۲
۱۳
۴,۴۶۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
تقویم تور های دریایی (تاریخ را انتخاب کنید)
فروردین ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۳,۴۵۲
۴
۵
۶
۷
۳,۱۷۱
۸
۹
۱۰
۳,۴۵۲
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۳,۱۹۳
۱۵
۱۶
۱۷
۳,۴۸۱
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۳,۱۹۳
۲۲
۲۳
۲۴
۳,۴۸۱
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۳,۱۹۳
۲۹
۳۰
۳۱
۳,۴۸۱
 
 
 
 
 
 
شرکت هواپیمایی
 • ماهان
 • کشتی رانی ولفجر
 • ایران ایر
 • ایر عربیا
درجه هتل
 • دو ستاره
 • سه ستاره
 • چهار ستاره
 • پنج ستاره
تاریخ شروع تور (ایر عربیا)
 • ۳ فروردین ۱۳۹۸ (حداقل 5 شب )
 • ۶ فروردین ۱۳۹۸ (حداقل 4 شب )
 • ۸ فروردین ۱۳۹۸ (حداقل 5 شب )
 • ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ (حداقل 5 شب )
 • ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ (حداقل 4 شب )
مدت اقامت
 • 3 شب
 • 5 شب

تور های هوایی دبی با تاریخ شروع شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ :

برای مشاهده لیست کامل پکیج های تور با هتل های مختلف یکی از موارد را انتخاب نمایید.

ایر عربیا ایر عربیا ۳ شب شروع قیمت از ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ایر عربیا ایر عربیا ۵ شب شروع قیمت از ۴,۴۶۲,۰۰۰ تومان

تور های دریایی دبی با تاریخ شروع شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ :

برای مشاهده لیست کامل پکیج های تور با هتل های مختلف یکی از موارد را انتخاب نمایید.

کشتی رانی ولفجر کشتی رانی ولفجر ۵ شب شروع قیمت از ۳,۴۵۲,۰۰۰ تومان
کشتی رانی ولفجر کشتی رانی ولفجر ۸ شب شروع قیمت از ۴,۲۹۵,۰۰۰ تومان
شروع نرخ از : ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات :

چک این هتل از ساعت ۱۴:۰۰ و چک اوت هتل تا ساعت ۱۲:۰۰ می باشد.

زمان انتظار برای چک این اتاق : حدودا ۳ ساعت قبل از فرود در شارجه (ساعت فرد : ۱۶:۳۰ )

ترانسفر از فرودگاه به هتل و برعکس رایگان می باشد.

اقامت در هتل طبق برد هتل - اتاق های B.B دارای صبحانه و اتاق های H.B دارای صبحانه و ناهار رایگان می باشند.

بلیط رفت و برکشت هواپیما ، ویزای امارات ، خدمات اقامتی مطابق برد هتل ، لیدر فارسی زبان و بیمه مسافرتی جزو خدمات تور می باشد.
برای مسافران این تور ویزای ۱۴ روزه نرمال صادر میگردد.
لازم به ذکر است ، از آپریل سال ۲۰۱۴ قانون مالیات توریستی در تمامی هتل های امارات اعمال می شود ، که این مالیات بصورت مستقیم از مسافر دریافت می گردد .
هتل ۲ و ۳ ستاره هر شب بابت هر اتاق ۱۰ درهم
هتل ۴ ستاره هر شب بابت هر اتاق ۱۵ درهم
هتل ۵ ستاره هر شب بابت هر اتاق ۲۰درهم

پرواز ایر عربیا از تهران به مقصد شارجه می باشد.
ترانسفر از فرودگاه شارجه رایگان صورت می گیرد و فاصله زمانی دبی تا شارجه حدودا نیم ساعت می باشد.
درصورت درخواست کترینگ غذایی بابت هر نفر مبلغ ۸۰.۰۰۰ تومان به قیمت تور اضافه می گردد .
در صورت درخواست بار تا ۳۰ کیلو گرم برای هر مسافر مبلغ ۶۰.۰۰۰ تومان به قیمت تور اضافه می گردد.

پکیج ها :

برای مشاهده لیست هتل ها یکی از مسیر های بالا را انتخاب کنید.

نگاه مختصری بر شهر دبی :

دلیل سفر با تور دبی

شهر لوکس و مدرن دبی که در عمارات متحده ی عربی واقع شده است و اکنون یکی از مقاصد گردشگری جهانیان میباشد، سال های زیادی نیست که از شهر کویری به یکی از زیباترین شهرهای دنیا با بالاترین استاندارد های جهانی تبدیل شده است.

چنان دبی با آسمان خراش ها، مراکز تجاری و تفریحی بزرگ، مسافران تور دبی را سرگرم مینماید؛ که حتی طولانی بودن سفر نیز آنها را خسته نمیکند.

بازار های سنتی دبی، فروشگاه هایی که تولیدات برند جهانی دارند، پارک آبی های متنوع، پیست اسکی در کویر داغ دبی، فستیوال های دبی، خانوادگی بودن بیشتر اماکن شهر، امنیت بالای دوبی و دیگر جاذبه های گردشگری دبی، دلایل خوبی برای سفر میباشند...

البته شاید مرقون به صرفه به نظر نیاید که شما با هتل های پنج ستاره و رستوران های لاکچری دبی، سفر لاکچری به دبی را تجربه کنید . از این رو شما می توانید از تور ارزان دبی استفاده کرده و هزینه های سفر را به شدت کم کنید و در عین حال از سفر خود لذت ببرید.

 

آب و هوای دبی

شهر دبی به دلیل موقعیت جغرافیایی که به مدار رأس السرطان نزدیک است دارای آب و هوای بسیار گرم و کویری می باشد. به طور کلی فصلی با هوای سرد یا حتی خنک در دوبی وجود ندارد. به نظر میرسد که دبی فقط 2 فصل "گرم و گرم تر" دارد.

در فصل زمستان دمای هوای دبی در روز حدودا 25 درجه سانتی گراد و در شب در نزدیک ساحل 12 تا 15 درجه و در مناطق بیابانی5 درجه سانتیگراد است. میانگین رطوبت هوا در مناطق ساحلی نیز به50 تا50 درصد خواهد رسید

اما در فصل زمستان دمای هوا حدودا 41 درجه سانتی گراد و در شب 30 درجه سانتی گراد است. آژانس مسافرتی بیسانگشت مهر، سفر به دبی در تابستان را برای افراد گرمایی توصیه نمی نماید.

برای سفر به دبی شما میتوانید از سامانه های هواشناسی وضعیت را چک کنید چرا که گاهی اوقات بادهای شديد باعث به راه افتادن طوفان شن و هواي تارو كدر مي شود.

 

بهترین و ارزانترین زمان سفر به دبی

بهترین زمان سفر به دوبی از نظر آب و هوایی، در فصول سرمای ایران یعنی اواخر پاییز تا اوایل بهار (از نوامبر تا مارس) می باشد.

اما از نظر ارزانی سفر، اگر میخواهید با هزینه پایینتری به دبی سفر کنید بهترین زمان، فصل گرما یعنی تابستان است. اما توجه داشته باشید که رطوبت بسیار زیاد بوده و هوا به شدت گرم است. پس لباس و وسایل خود را برای مکانی با گرمای زیاد آماده کنید.

پس به طور کلی به دلیل اینکه زمستان در دبی، آسمان صاف و هوای سواحل مطبوع می باشد، بیشترین گردشگران در این فصل به دبی سفر می نمایند. علاوه بر تور دبی زمستان تا هنوز هوا گرم نشده تور دبی بهار نیز فرصت خوبی است. با تور دبی خردادماه نیز مسافران سفر قابل تحملی را خواهند گذراند. اما بعد از آن در تابستان سفر داغ و گاهی غیر قابل تحمل می شود. در تابستان گردشگران بسیار کمی به دبی سفر می کنند، به همین علت ارزانتر می باشد.

 

چند جاذبه گردشگری دبی

از جاذبه گردشگری دبی می توان به مراکز خرید ،ساختمان های مدرن، سواحل زیبا و پارک های بین المللی اشاره کرد که اگر به دقت بخواهید از این اماکن بازدید نمایید هرکدام میتوانند چند روز شما را پر کنند. اما به دلیل محدودیت زمان سفر این کار میسر نیست.

مهمترین نماد دبی برج خلیفه دبی است؛ که با طول 829 متر بلندترین ساختمان دنیاست. رفتن به سکوی بازدید برج که در طبقه 124 واقع شده از مهم ترین جاذبه های این شهر است. در اطراف این برج باغ و باغچه های زیبایی پرورانده اند.این مکان مناسبی برای قرم زدن میباشد. در اطراف نیز فواره ها و آب نماهای موزیکال زیادی وجود دارد؛ فواره دبی بلندترین فواره جهان محسوب میشود.

برای عاشقان طبیعت پیشنهاد میکنسم که تور کویر گردی را در یک روز از سفر خود بگنجانند. کسانی هم که به ورزش های آبی علاقمندند میتوانند تفریحات آبی مهیج دبی را در سواحل دبی تجربه کنید. در کنار آن از به باغ جادویی گلهای دبی  رفته و از آرامش طبیعت زیبا لذت ببرید. به سینما بروید. یا به گالری های هنری در برج العرب سری بزنید.

 

چند مرکز تفریحی دبی

جاذبه های تفریحی دبی آنقدر زیاد است که شاید نتوانید از همه آنها بازدید نمایید پس باید لیستی از اولویت بندی هایتان تهیه کنید. به طور کلی مراکز تفریحی دبی بسیار گسترده است و در برگرفته همه موضوعات می باشد. لگولند دبی، موزه لوور ابوظبی، سیرک های بزرگ بین المللی، هاب زیرو دبی، پارک آبی وایلدوادی دبی،  کید زانیا دبی و دیگر موارد...

 

سواحل دبی

سواحل دبی یکی از جاذبه های گردشگری رایگان دبی است که ورود برای عموم آزاد و رایگان می باشد. پس سواحل دبی یکی از شلوغ ترین جاذبه های دبی است. مسافران تقریبا در بیشتر ماه های سال در این سواحل به شنا وآبتنی می پردازند. حال به چند ساحل معروف دبی می پردازیم:

ساحل جمیرا، یکی از سواحل مهم و بسیار زیبای دبی است که اطراف آن با نخل های به نسبت کوتاه پر شده است.

ساحل روسی، یکی از ساحل های نسبتا خلوت و دور از شهر است که به دلیل ورود و خروج خارجی ها در این مکان، آن را روسی نامیده اند.

ساحل الممزار، یکی از سواحل گسترده و بزرگ دبی است که با وجود ساحل زیبا و امکانات رفاهی زیاد در اطرافش یکی از بهترین امکان تفریحی محسوب میشود.

  

خرید و مراکز خرید دبی

دبی به شهر مراکز خرید بزرگ معروف است. مراکز خرید دبی در نوع خود بهترین مراکز خرید دنیا محسوب میشوند. مراکز خرید با استانداردهای جهانی که در آنها مراکز تفریحی متنوعی نیز وجود دارد. بزرگترین مرکز خرید دبی و کل دنیا، مرکز خرید دبی مال با بیش از 1’200 مغازه می باشد. که به طور میانگین هفته ای سه چهارم میلیون نفر از این مرکز خرید زیبا بازدید می نمایند. در مرکز خرید و مدرن دبی مال انواع برندهای معروف جهان، Outletها(حراجی ها)، کتاب فروشی ها، و بهترین های دنیای مد مانند:Givenchy ، Chanel و Diorو بهترین جواهر فروشی ها وجود دارد.

 

غذاهای دبی

همه مسافران تور دبی انواع غذاهای ملل مختلف دنیا را کم و بیش در سفر خود دیده و یا تست کرده اند. در دبی انواع رستوران ها و فست فود های بین المللی وجود دارد. به طوری که هر فست فود و هر برند رستوران و فروشگاه غذایی را که میشناسید در دبی خواهید یافت. شهر دبی مسافران را به میهمانی خوراکی تمام شهرهای دنیا دعوت می نماید. به علاوه شما میتوانید غذاهای خوشمزه و پرادویه عربی را تجربه کنید. حتی اگر میانه خوبی با گوشت ندارید میتوانید از رستوران های ایتالیایی، چینی و فرانسوی بازدید نمایید.

شما میتوانید در فستیوال های غذایی که هرساله در دبی برگزار میگردد شرکت کنید. "فستیوال مزه دبی" که هر ساله ماه مارس و "فستیوال غذایی دبی" که ماه فوریه برگزار می شود.

 

فرودگاه های دبی

فرودگاه بین المللی دبی: سومین فرودگاه از لحاظ تعداد مسافرین در دنیاست و پر رفت و آمدترین فرودگاه دنیا از نظر مسافران بین المللی می باشد. در طول سال بیش از هفتاد میلیون مسافر به این فرودگاه می آیند.

فرودگاه بین المللی آل مکتوم: فرودگاه تازه تاسیسی است که در حال توسعه و بهینه سازی می باشد. فرودگاه آل مکتوم دارای 5 باند فرود مستقل است و بخشی از بار هوایی موجود در فرودگاه اصلی دبی را به عهده دارد.

 

دانستنی های مفید دبی

مساحت شهر دبی 4114 کیلومتر مربع است.

ساعت رسمی دبی نیم ساعت از ساعت تهران عقب تر می باشد.

جمعیت شهر دبی و اطراف آن حدود 2.5 میلیون نفر است.

کد تلفن دبی +971

فوریت های پلیس دبی 999

غیر فوریت های پلیس دبی 901

آتشنشانی دبی 977

آمبولانس دبی 998

انتخاب هتل های دبی :

از برتری شرکت بیسان گشت این است که شما لیست هتل های دبی را همراه با قیمت تور دبی ،به صورت آنلاین در موارد موجود برای تاریخ مشخص در سایت مشاهده می نمایید و با مقایسه کردن ، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب خواهید نمود. علاقمندان میتوانند از طریق شرکت بیسان گشت تور ارزان دبی تهیه نمایند. گاهی نیز کارشناسان بیسان گشت تور لحظه آخری دبی را ارائه مینمایند. تورهایی که فقط چند روز تا بسته شدن وقت دارند را تور لحظه آخری میگویند و در این موارد قیمت ها شکسته شده و هزینه سفر بسیار ارزانتر خواهد بود. تیم پشتیبانی بیسان گشت به عنوان مجری و فروشنده دسته اول تور ها با توجه به میزان زیاد افزایش و کاهش نرخ تورها و همچنی تعداد بالای هتل های موجود در پکیج های تور برای تاریخ های مختلف همواره تلاش دارد بروز ترین قیمتها را در سایت نمایش و جهت رزرو عرضه نماید. برای تمام هتل های موجود در پکیچ تور دبی عکس ، توضیحات و موقعیت جغرافیایی ارائه شده و این موارد در کنار بهترین قیمت های هتل ها انتخاب را برای مسافران آسانتر می نماید.
در مواردی که در مورد هتل ها سوالی دارید می توانید با شرکت بیسان گشت تماس بگیرید و سوال خود را با کارشناسان دبی مطرح نمایید.
همچنین اگر هتل مد نظر شماست که در لیست هتل های تور دبی وجود ندارد حتما این هتل را به صورت تماس تلفنی چک نمایید.

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

انتخاب تاریخ شروع :

تور ترکیبی :