راهنمای گردشگری و تور دبی

تور دبی | تور لحظه آخری دبی | تور ارزان دبی

تقویم تور های هوایی (تاریخ را انتخاب کنید)
آبان ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۴,۰۸۷
۲۳
۳,۵۸۲
۲۴
۳,۵۸۲
۲۵
۳,۵۸۲
۲۶
۳,۵۸۲
۲۷
۳,۶۳۲
۲۸
۳,۶۳۲
۲۹
۳,۷۵۹
۳۰
۳,۷۵۹
 
 
 
 
 
 
 
 
شرکت هواپیمایی
 • ماهان
 • ایران ایر
درجه هتل
 • دو ستاره
 • سه ستاره
 • چهار ستاره
 • پنج ستاره
تاریخ شروع تور (ماهان)
 • ۲۳ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۵ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۶ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۷ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۸ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۹ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۳۰ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۱ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۳ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۴ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
مدت اقامت
 • 3 شب

بانک اطلاعاتی تور ارزان دبی

وبسایت بیسان گشت قوی ترین موتور جستجوی تور دبی
بهترین انتخاب تور دبی خود را اینجا رقم بزنید.

تور های دبی با تاریخ شروع پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ :

ماهان ماهان ۳ شب از تهران شروع قیمت از ۳,۵۸۲,۰۰۰ تومان مشاهده هتل ها

آفر تور دبی ویژه پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ :

تور دبی هوایی ماهان از تهران ۳ شب اقامت از ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
رفتماهان
۰۸:۰۰ تهران
پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
۱۰:۴۰ دبی
برگشتماهان
۱۲:۳۰ دبی
یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
۱۴:۰۰ تهران
بیسان گشت
قیمت تور کامل برای هر نفر
شروع نرخ از :
۳,۵۸۲,۰۰۰ مشاهده هتل ها

توضیحات :

چک این هتل از ساعت ۱۴:۰۰ و چک اوت هتل تا ساعت ۱۲:۰۰ می باشد.

تمامی تور های آژانس بیسان گشت دارای بیمه مسافرتی رایگان می باشند

اقامت در هتل طبق برد هتل -اتاق های R.O بدون صبحانه، اتاق های B.B دارای صبحانه ، اتاق های H.B دارای صبحانه و ناهار ، اتاق های FB دارای تمام وعدا های غذایی و اتاق های ALL و U.ALL دارای تمام وعده های غذایی و خدمات رایگان می باشند.

بلیط رفت و برکشت هواپیما ، ویزای امارات ، خدمات اقامتی مطابق برد هتل ، لیدر فارسی زبان و بیمه مسافرتی جزو خدمات تور می باشد.
برای مسافران این تور ویزای ۱۴ روزه نرمال صادر میگردد.
لازم به ذکر است ، از آپریل سال ۲۰۱۴ قانون مالیات توریستی در تمامی هتل های امارات اعمال می شود ، که این مالیات بصورت مستقیم از مسافر دریافت می گردد .
هتل ۲ و ۳ ستاره هر شب بابت هر اتاق ۱۰ درهم
هتل ۴ ستاره هر شب بابت هر اتاق ۱۵ درهم
هتل ۵ ستاره هر شب بابت هر اتاق ۲۰درهم

پکیج ها :

هتلمدت اقامتهر نفر اتاق دو تخته هر نفر اتاق یک تخته هر نفر اتاق سه تخته کودک بدون تختکودرک زیر ۲ سال موقعیترزرو تور
هتل رویالتون دبی

 • Royalton Hotel
  B.B AND H.B
  ۳ شب
  ۳,۵۸۲,۰۰۰
  ۳,۷۳۸,۰۰۰ HB
  ۴,۱۰۴,۰۰۰
  ۴,۴۱۶,۰۰۰ HB
  ۳,۹۹۹,۰۰۰۳,۰۶۱,۰۰۰۱,۰۱۱,۰۰۰ ---
  مشاهده
  رزرو
  هتل پالم هتل دبی

 • Dubai Palm Hotel
  B.B AND H.B AND R.O
  ۳ شب
  ۳,۵۹۷,۰۰۰
  ۵,۴۴۹,۰۰۰ HB
  ۳,۳۵۱,۰۰۰ RO
  ۴,۱۳۳,۰۰۰
  ۵,۴۴۹,۰۰۰ HB
  ۳,۶۶۷,۰۰۰ RO
  ۴,۲۱۴,۰۰۰
  ۳۰۰۰ RO
  ۳,۰۶۱,۰۰۰۱,۰۱۱,۰۰۰ دیره - رقه
  مشاهده
  رزرو
  هتل راش این هتل دبی

 • Rush Inn Hotel
  B.B AND H.B AND R.O
  ۳ شب
  ۳,۶۲۶,۰۰۰
  ۴,۰۶۵,۰۰۰ HB
  ۳,۴۳۱,۰۰۰ RO
  ۴,۸۴۵,۰۰۰
  ۵,۴۴۹,۰۰۰ HB
  ۳,۸۲۸,۰۰۰ RO
  ۴,۲۳۳,۰۰۰
  ۴۰۰۰ RO
  ۳,۰۶۱,۰۰۰۱,۰۱۱,۰۰۰ بر دبی
  مشاهده
  رزرو
  هتل سان اند سندز دانتون دبی

 • Sun and Sands Downtown Hotel
  B.B AND H.B AND R.O
  ۳ شب
  ۳,۶۷۵,۰۰۰
  ۳,۷۷۷,۰۰۰ HB
  ۳,۵۳۰,۰۰۰ RO
  ۴,۲۸۹,۰۰۰
  ۴,۴۹۴,۰۰۰ HB
  ۴,۰۲۷,۰۰۰ RO
  ۴,۰۸۴,۰۰۰
  ۳۰۰۰ RO
  ۳,۰۶۱,۰۰۰۱,۰۱۱,۰۰۰ دیره - رقه
  مشاهده
  رزرو
  هتل ادمیرال پلازا دبی

 • Admiral Plaza
  B.B AND H.B
  ۳ شب
  ۳,۶۹۹,۰۰۰
  ۴,۰۶۵,۰۰۰ HB
  ۴,۳۳۸,۰۰۰
  ۵,۴۴۹,۰۰۰ HB
  ۴,۱۸۵,۰۰۰۳,۰۶۱,۰۰۰۱,۰۱۱,۰۰۰
  مشاهده
  رزرو
  برای مشاهده لیست کامل هتل ها کلیک کنید.

  نگاه مختصری بر شهر دبی :

  دلیل سفر با تور دبی

  شهر لوکس و مدرن دبی که در عمارات متحده ی عربی واقع شده است و اکنون یکی از مقاصد گردشگری جهانیان میباشد، سال های زیادی نیست که از شهر کویری به یکی از زیباترین شهرهای دنیا با بالاترین استاندارد های جهانی تبدیل شده است.

  چنان دبی با آسمان خراش ها، مراکز تجاری و تفریحی بزرگ، مسافران تور دبی را سرگرم مینماید؛ که حتی طولانی بودن سفر نیز آنها را خسته نمیکند.

  بازار های سنتی دبی، فروشگاه هایی که تولیدات برند جهانی دارند، پارک آبی های متنوع، پیست اسکی در کویر داغ دبی، فستیوال های دبی، خانوادگی بودن بیشتر اماکن شهر، امنیت بالای دوبی و دیگر جاذبه های گردشگری دبی، دلایل خوبی برای سفر میباشند...

  البته شاید مرقون به صرفه به نظر نیاید که شما با هتل های پنج ستاره و رستوران های لاکچری دبی، سفر لاکچری به دبی را تجربه کنید . از این رو شما می توانید از تور ارزان دبی استفاده کرده و هزینه های سفر را به شدت کم کنید و در عین حال از سفر خود لذت ببرید.

   

  آب و هوای دبی

  شهر دبی به دلیل موقعیت جغرافیایی که به مدار رأس السرطان نزدیک است دارای آب و هوای بسیار گرم و کویری می باشد. به طور کلی فصلی با هوای سرد یا حتی خنک در دوبی وجود ندارد. به نظر میرسد که دبی فقط 2 فصل "گرم و گرم تر" دارد.

  در فصل زمستان دمای هوای دبی در روز حدودا 25 درجه سانتی گراد و در شب در نزدیک ساحل 12 تا 15 درجه و در مناطق بیابانی5 درجه سانتیگراد است. میانگین رطوبت هوا در مناطق ساحلی نیز به50 تا50 درصد خواهد رسید

  اما در فصل زمستان دمای هوا حدودا 41 درجه سانتی گراد و در شب 30 درجه سانتی گراد است. آژانس مسافرتی بیسانگشت مهر، سفر به دبی در تابستان را برای افراد گرمایی توصیه نمی نماید.

  برای سفر به دبی شما میتوانید از سامانه های هواشناسی وضعیت را چک کنید چرا که گاهی اوقات بادهای شديد باعث به راه افتادن طوفان شن و هواي تارو كدر مي شود.

   

  بهترین و ارزانترین زمان سفر به دبی

  بهترین زمان سفر به دوبی از نظر آب و هوایی، در فصول سرمای ایران یعنی اواخر پاییز تا اوایل بهار (از نوامبر تا مارس) می باشد.

  اما از نظر ارزانی سفر، اگر میخواهید با هزینه پایینتری به دبی سفر کنید بهترین زمان، فصل گرما یعنی تابستان است. اما توجه داشته باشید که رطوبت بسیار زیاد بوده و هوا به شدت گرم است. پس لباس و وسایل خود را برای مکانی با گرمای زیاد آماده کنید.

  پس به طور کلی به دلیل اینکه زمستان در دبی، آسمان صاف و هوای سواحل مطبوع می باشد، بیشترین گردشگران در این فصل به دبی سفر می نمایند. علاوه بر تور دبی زمستان تا هنوز هوا گرم نشده تور دبی بهار نیز فرصت خوبی است. با تور دبی خردادماه نیز مسافران سفر قابل تحملی را خواهند گذراند. اما بعد از آن در تابستان سفر داغ و گاهی غیر قابل تحمل می شود. در تابستان گردشگران بسیار کمی به دبی سفر می کنند، به همین علت ارزانتر می باشد.

   

  چند جاذبه گردشگری دبی

  از جاذبه گردشگری دبی می توان به مراکز خرید ،ساختمان های مدرن، سواحل زیبا و پارک های بین المللی اشاره کرد که اگر به دقت بخواهید از این اماکن بازدید نمایید هرکدام میتوانند چند روز شما را پر کنند. اما به دلیل محدودیت زمان سفر این کار میسر نیست.

  مهمترین نماد دبی برج خلیفه دبی است؛ که با طول 829 متر بلندترین ساختمان دنیاست. رفتن به سکوی بازدید برج که در طبقه 124 واقع شده از مهم ترین جاذبه های این شهر است. در اطراف این برج باغ و باغچه های زیبایی پرورانده اند.این مکان مناسبی برای قرم زدن میباشد. در اطراف نیز فواره ها و آب نماهای موزیکال زیادی وجود دارد؛ فواره دبی بلندترین فواره جهان محسوب میشود.

  برای عاشقان طبیعت پیشنهاد میکنسم که تور کویر گردی را در یک روز از سفر خود بگنجانند. کسانی هم که به ورزش های آبی علاقمندند میتوانند تفریحات آبی مهیج دبی را در سواحل دبی تجربه کنید. در کنار آن از به باغ جادویی گلهای دبی  رفته و از آرامش طبیعت زیبا لذت ببرید. به سینما بروید. یا به گالری های هنری در برج العرب سری بزنید.

   

  چند مرکز تفریحی دبی

  جاذبه های تفریحی دبی آنقدر زیاد است که شاید نتوانید از همه آنها بازدید نمایید پس باید لیستی از اولویت بندی هایتان تهیه کنید. به طور کلی مراکز تفریحی دبی بسیار گسترده است و در برگرفته همه موضوعات می باشد. لگولند دبی، موزه لوور ابوظبی، سیرک های بزرگ بین المللی، هاب زیرو دبی، پارک آبی وایلدوادی دبی،  کید زانیا دبی و دیگر موارد...

   

  سواحل دبی

  سواحل دبی یکی از جاذبه های گردشگری رایگان دبی است که ورود برای عموم آزاد و رایگان می باشد. پس سواحل دبی یکی از شلوغ ترین جاذبه های دبی است. مسافران تقریبا در بیشتر ماه های سال در این سواحل به شنا وآبتنی می پردازند. حال به چند ساحل معروف دبی می پردازیم:

  ساحل جمیرا، یکی از سواحل مهم و بسیار زیبای دبی است که اطراف آن با نخل های به نسبت کوتاه پر شده است.

  ساحل روسی، یکی از ساحل های نسبتا خلوت و دور از شهر است که به دلیل ورود و خروج خارجی ها در این مکان، آن را روسی نامیده اند.

  ساحل الممزار، یکی از سواحل گسترده و بزرگ دبی است که با وجود ساحل زیبا و امکانات رفاهی زیاد در اطرافش یکی از بهترین امکان تفریحی محسوب میشود.

    

  خرید و مراکز خرید دبی

  دبی به شهر مراکز خرید بزرگ معروف است. مراکز خرید دبی در نوع خود بهترین مراکز خرید دنیا محسوب میشوند. مراکز خرید با استانداردهای جهانی که در آنها مراکز تفریحی متنوعی نیز وجود دارد. بزرگترین مرکز خرید دبی و کل دنیا، مرکز خرید دبی مال با بیش از 1’200 مغازه می باشد. که به طور میانگین هفته ای سه چهارم میلیون نفر از این مرکز خرید زیبا بازدید می نمایند. در مرکز خرید و مدرن دبی مال انواع برندهای معروف جهان، Outletها(حراجی ها)، کتاب فروشی ها، و بهترین های دنیای مد مانند:Givenchy ، Chanel و Diorو بهترین جواهر فروشی ها وجود دارد.

   

  غذاهای دبی

  همه مسافران تور دبی انواع غذاهای ملل مختلف دنیا را کم و بیش در سفر خود دیده و یا تست کرده اند. در دبی انواع رستوران ها و فست فود های بین المللی وجود دارد. به طوری که هر فست فود و هر برند رستوران و فروشگاه غذایی را که میشناسید در دبی خواهید یافت. شهر دبی مسافران را به میهمانی خوراکی تمام شهرهای دنیا دعوت می نماید. به علاوه شما میتوانید غذاهای خوشمزه و پرادویه عربی را تجربه کنید. حتی اگر میانه خوبی با گوشت ندارید میتوانید از رستوران های ایتالیایی، چینی و فرانسوی بازدید نمایید.

  شما میتوانید در فستیوال های غذایی که هرساله در دبی برگزار میگردد شرکت کنید. "فستیوال مزه دبی" که هر ساله ماه مارس و "فستیوال غذایی دبی" که ماه فوریه برگزار می شود.

   

  فرودگاه های دبی

  فرودگاه بین المللی دبی: سومین فرودگاه از لحاظ تعداد مسافرین در دنیاست و پر رفت و آمدترین فرودگاه دنیا از نظر مسافران بین المللی می باشد. در طول سال بیش از هفتاد میلیون مسافر به این فرودگاه می آیند.

  فرودگاه بین المللی آل مکتوم: فرودگاه تازه تاسیسی است که در حال توسعه و بهینه سازی می باشد. فرودگاه آل مکتوم دارای 5 باند فرود مستقل است و بخشی از بار هوایی موجود در فرودگاه اصلی دبی را به عهده دارد.

   

  دانستنی های مفید دبی

  مساحت شهر دبی 4114 کیلومتر مربع است.

  ساعت رسمی دبی نیم ساعت از ساعت تهران عقب تر می باشد.

  جمعیت شهر دبی و اطراف آن حدود 2.5 میلیون نفر است.

  کد تلفن دبی +971

  فوریت های پلیس دبی 999

  غیر فوریت های پلیس دبی 901

  آتشنشانی دبی 977

  آمبولانس دبی 998

  انتخاب هتل های دبی :

  از برتری شرکت بیسان گشت این است که شما لیست هتل های دبی را همراه با قیمت تور دبی ،به صورت آنلاین در موارد موجود برای تاریخ مشخص در سایت مشاهده می نمایید و با مقایسه کردن ، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب خواهید نمود. علاقمندان میتوانند از طریق شرکت بیسان گشت تور ارزان دبی تهیه نمایند. گاهی نیز کارشناسان بیسان گشت تور لحظه آخری دبی را ارائه مینمایند. تورهایی که فقط چند روز تا بسته شدن وقت دارند را تور لحظه آخری میگویند و در این موارد قیمت ها شکسته شده و هزینه سفر بسیار ارزانتر خواهد بود. تیم پشتیبانی بیسان گشت به عنوان مجری و فروشنده دسته اول تور ها با توجه به میزان زیاد افزایش و کاهش نرخ تورها و همچنی تعداد بالای هتل های موجود در پکیج های تور برای تاریخ های مختلف همواره تلاش دارد بروز ترین قیمتها را در سایت نمایش و جهت رزرو عرضه نماید. برای تمام هتل های موجود در پکیچ تور دبی عکس ، توضیحات و موقعیت جغرافیایی ارائه شده و این موارد در کنار بهترین قیمت های هتل ها انتخاب را برای مسافران آسانتر می نماید.
  در مواردی که در مورد هتل ها سوالی دارید می توانید با شرکت بیسان گشت تماس بگیرید و سوال خود را با کارشناسان دبی مطرح نمایید.
  همچنین اگر هتل مد نظر شماست که در لیست هتل های تور دبی وجود ندارد حتما این هتل را به صورت تماس تلفنی چک نمایید.

  دیدگاه ها
  امین محسنی
  0 تشکر
  " سلام یه سوال داشتم . ترانسفراتون گروهی هست یا اختصاصی "
  پاسخ کارشناس بیسان گشت : " سلام. ترانسفر فرودگاهی دبی بصورت گروهی و با ون هست اما در صورت تمایل امکان ترانسفر اختصاصی با هزینه بالاتر وجود داره. "
  مفید بود ؟ تشکر
  مریم زارعی
  0 تشکر
  " بسیار کامل و جامع بود . پسندیدم "
  پاسخ کارشناس بیسان گشت : " ممنون مریم عزیز .نظر لطف شماست. "
  مفید بود ؟ تشکر
  میم
  0 تشکر
  " من قصد سفر به دبی رو ندارم در حال حاضر . فقط در بخش مجله داشتم راجع به تحصیل در مدارس دبی میخوندم که برام جالب شد تور های دبی هم ببینم . واقعا بخش تور دبی من رو حدود نیم ساعت درگیر کرد . پکیج ها خیلی تعدادشون زیاد بود . برای تاریخ های مختلف پکیج ها رو دیدم که خیلی جالب بود . تا حالا همچین سیستم جامعی ندیدم . حتی سایت های معروف هم تا الان ندیدم این همه پکیج درست کرده باشن .
  خیلی جالب بود "
  پاسخ کارشناس بیسان گشت : " ممنون. نظر لطف شماست. "
  مفید بود ؟ تشکر
  مهدی
  0 تشکر
  " واقعا کامل و جامع بود .
  من تصمیم دارم سوم تیر ماه یه سفر کاری به دبی داشته باشم . برای اون تاریخ ظاهرا هنوز پکیجی موجود نبود .
  یا شایدم چون حدود سه ماه دیگست اعلام نکردید. ممنون میشم راهنمایی کنید. "
  مفید بود ؟ تشکر
  لیلا پور احمدی
  0 تشکر
  " سلام بر کارشناس بیسان گشت . وقتتون بخیر . معذرت میخوام روی پکیج هاتون ترنسفر رفت و برگشت هم داره یا هزینه ترنسفر جدا هستش ؟ "
  مفید بود ؟ تشکر
  مینا قدوسی
  0 تشکر
  " بخش پکیج عالی بود .لایک. "
  مفید بود ؟ تشکر
  mim
  0 تشکر
  " salam
  kheyli khoob bood
  like "
  مفید بود ؟ تشکر
  مهناز موسوی
  0 تشکر
  " با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین
  بنده به همراه خانواده ام قصد سفر به دبی با کشتی داریم . که سایت شما را پیدا کردم .
  ممنون میشم یک توضیح راجع به کشتی ها بدهید . چون من یک فرزند 5 ساله دارم و کمی نگرانم . با تشکر
  "
  مفید بود ؟ تشکر
  حسین مشیر زاده
  0 تشکر
  " خیلی جامع و کامل بود .
  من ابتدا پکیج ها را پیدا نمیکردم اما بعد متوجه شدم که باید نوع پرواز را انتخاب کنم تا بتوانم پکیج های تور دبی رو ببینم . خیلی عالی بود "
  مفید بود ؟ تشکر
  هادی شیخی
  0 تشکر
  " سلام بر ادمین بیسان گشت
  بنده رزرو هتل رو انجام دادم و منتظر رسدگی شما هستم . ممنون میشم زودتر جوب بدید
  بنده شیخی هستم و دو اتاق دبل برا هتل سراب "
  مفید بود ؟ تشکر

  *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

  شما
  همین حالا
  ""

  ثبت نام کاربر جدید

  قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
  ثبت نام با گوگل یا

  ورود

  ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

  پیگیری رزرو تور

  جستجو

  انتخاب شهر

  دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

  انتخاب مدت اقامت :

  یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

  تعداد اتاق و مسافر:

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  انتخاب تاریخ شروع :

  آبان ۱۳۹۸
  شنبه
  یکشنبه
  دوشنبه
  سه شنبه
  چهارشنبه
  پنج شنبه
  جمعه
   
   
   
   
  ۱
  ۳,۷۵۹
  ۲
  ۳,۷۵۹
  ۳
  ۴
  ۳,۷۵۹
  ۵
  ۳,۷۵۹
  ۶
  ۳,۷۵۹
  ۷
  ۳,۷۵۹
  ۸
  ۳,۷۵۹
  ۹
  ۳,۷۵۹
  ۱۰
  ۱۱
  ۳,۷۵۹
  ۱۲
  ۳,۷۵۹
  ۱۳
  ۳,۷۵۹
  ۱۴
  ۳,۷۵۹
  ۱۵
  ۳,۷۵۹
  ۱۶
  ۳,۷۵۹
  ۱۷
  ۱۸
  ۳,۷۵۹
  ۱۹
  ۳,۷۵۹
  ۲۰
  ۳,۷۵۹
  ۲۱
  ۳,۷۵۹
  ۲۲
  ۳,۷۵۹
  ۲۳
  ۳,۷۵۹
  ۲۴
  ۲۵
  ۳,۷۵۹
  ۲۶
  ۳,۷۵۹
  ۲۷
  ۳,۷۵۹
  ۲۸
  ۳,۷۵۹
  ۲۹
  ۳,۷۵۹
  ۳۰
  ۳,۷۵۹
   
   
   
   
   
   
   
   
  آذر ۱۳۹۸
  شنبه
  یکشنبه
  دوشنبه
  سه شنبه
  چهارشنبه
  پنج شنبه
  جمعه
   
   
   
   
   
   
  ۱
  ۲
  ۳,۷۵۹
  ۳
  ۳,۷۵۹
  ۴
  ۳,۷۵۹
  ۵
  ۳,۷۵۹
  ۶
  ۳,۷۵۹
  ۷
  ۳,۷۵۹
  ۸
  ۹
  ۳,۷۵۹
  ۱۰
  ۳,۷۵۹
  ۱۱
  ۳,۷۵۹
  ۱۲
  ۳,۷۵۹
  ۱۳
  ۳,۷۵۹
  ۱۴
  ۳,۷۵۹
  ۱۵
  ۱۶
  ۳,۷۵۹
  ۱۷
  ۳,۷۵۹
  ۱۸
  ۳,۷۵۹
  ۱۹
  ۳,۷۵۹
  ۲۰
  ۳,۷۵۹
  ۲۱
  ۳,۷۵۹
  ۲۲
  ۲۳
  ۳,۷۵۹
  ۲۴
  ۳,۷۵۹
  ۲۵
  ۳,۷۵۹
  ۲۶
  ۳,۷۵۹
  ۲۷
  ۳,۷۵۹
  ۲۸
  ۳,۷۵۹
  ۲۹
  ۳۰
  ۳,۷۵۹
   
   
   
   
   
   

  تور ترکیبی :