راهنمای گردشگری و تور وان

تور وان | تور لحظه آخری وان | تور ارزان وان

تقویم تور های زمینی (تاریخ را انتخاب کنید)
آبان ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۱,۰۱۲
۲۳
۱,۰۱۲
۲۴
۱,۰۱۲
۲۵
۱,۰۱۲
۲۶
۱,۰۱۲
۲۷
۱,۰۱۲
۲۸
۱,۰۱۲
۲۹
۱,۰۱۲
۳۰
۱,۰۱۲
 
 
 
 
 
 
 
 
شرکت هواپیمایی
 • سواری ون
 • سواری ون
درجه هتل
 • دو ستاره
 • سه ستاره
 • چهار ستاره
 • پنج ستاره
تاریخ شروع تور (سواری ون)
 • ۲۳ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۵ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۶ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۷ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۸ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲۹ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۳۰ آبان ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۱ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۲ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
 • ۳ آذر ۱۳۹۸ (حداقل 3 شب )
مدت اقامت
 • 3 شب

بانک اطلاعاتی تور ارزان وان

وبسایت بیسان گشت قوی ترین موتور جستجوی تور وان
بهترین انتخاب تور وان خود را اینجا رقم بزنید.

تور های وان با تاریخ شروع چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ :

سواری ون سواری ون ۳ شب از مرز رازی شروع قیمت از ۱,۰۱۲,۰۰۰ تومان مشاهده هتل ها
سواری ون سواری ون ۳ شب از تبریز شروع قیمت از ۱,۱۰۱,۰۰۰ تومان مشاهده هتل ها

آفر تور وان ویژه چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ :

تور وان زمینی سواری ون از مرز رازی ۳ شب اقامت از ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
رفتسواری ون
۱۰:۰۰ مرز رازی
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
۱۱:۳۰ وان
برگشتسواری ون
۱۲:۰۰ وان
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸
۱۳:۳۰ مرز رازی
بیسان گشت
قیمت تور کامل برای هر نفر
شروع نرخ از :
۱,۰۱۲,۰۰۰ مشاهده هتل ها

توضیحات :

چک این هتل از ساعت ۱۴:۰۰ و چک اوت هتل تا ساعت ۱۲:۰۰ می باشد.

تمامی تور های آژانس بیسان گشت دارای بیمه مسافرتی رایگان می باشند

اقامت در هتل طبق برد هتل -اتاق های R.O بدون صبحانه، اتاق های B.B دارای صبحانه ، اتاق های H.B دارای صبحانه و ناهار ، اتاق های FB دارای تمام وعدا های غذایی و اتاق های ALL و U.ALL دارای تمام وعده های غذایی و خدمات رایگان می باشند.

پکیج ها :

هتلمدت اقامتهر نفر اتاق دو تخته هر نفر اتاق یک تخته هر نفر اتاق سه تخته کودک بدون تختکودرک زیر ۲ سال موقعیترزرو تور
هتل مریت شاهمران وان

 • merit Sahmaran Resort hotel
  B.B
  ۳ شب
  ۱,۰۱۲,۰۰۰۱,۷۶۸,۰۰۰---۲۵۶,۰۰۰۲۵۵,۰۰۰
  مشاهده
  رزرو
  هتل الیت ورد وان

 • Elite World Van
  B.B
  ۳ شب
  ۱,۲۳۸,۰۰۰۲,۲۲۱,۰۰۰---۲۵۶,۰۰۰۲۵۵,۰۰۰
  مشاهده
  رزرو
  برای مشاهده لیست کامل هتل ها کلیک کنید.

  نگاه مختصری بر شهر وان :

  وان نام مرکز استانی به همین نام  در کشور ترکیه است. از آن به عنوان بزرگترین شهر در شرق ترکیه یاد می‌کنند. قرارگیری در قسمت شرقی کشور ترکیه و در نتیجه مجاورت با ایران سبب شده تور زمینی وان به شدت رواج داشته باشد.

  اگرچه وان بیشتر به خاطر دریاچه بزرگ قرار گرفته در این شهر با همین نام، نزد توریست‌ها به محبوبیت رسیده است، اما در حقیقت،‌ یکی از تاریخی‌ترین شهرهای کشور ترکیه به شمار می‌رود. جمعیت آن حدود 600 هزار نفر بوده و با وجود قرارگیری در کشور ترکیه، زبان بخش قابل توجهی از مردم آن کردی کرمانجی است. البته، با توجه به رسمی بودن زبان ترکی در سرتاسر کشور، برای برقراری ارتباط با مردم به وسیله این زبان دچار دردسر نخواهید شد.

  از شهر خوی به عنوان یکی از شهرهای غرب ایران، تا وان تنها یک ساعت فاصله است. این موضوع سبب شده برای ساکنان مخصوصا شهرهای غربی ایران، به منظور رفتن به مسافرت‌ خارجی، تور وان یکی از راحت‌ترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه‌ها باشد. از طرفی این شهر بزرگترین دریاچه کشور ترکیه و یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های طبیعی آن را در خود جا داده است، به همین دلیل برای سفر به آن بهانه خوبی دارید.

  بر اساس ارزیابی‌ها، شهر وان دارای قدمتی حدودا 3500 ساله است. در آن زمان، پادشاهی کهن اورارتو در اطراف دریاچه وان کنونی شکل گرفت و به همین دلیل رفته رفته اطراف آن تبدیل به منطقه‌ای مسکونی شد. البته در مقایسه با شکوهی که در زمان پادشاهی اورارتو داشت، امروز وان شهری ساده و کوچک به شمار می‌رود!

  همانطور که بر اساس زبان رایج در این شهر حدس زده‌اید، امروز اغلب جمعیت ساکن در وان را به جای ترک زبان‌ها، کرد زبان‌ها تشکیل می‌دهند.

  گربه‌ها از جمله مهم‌ترین نمادهای این شهر به شمار می‌روند. آن‌ها اغلب سفید رنگ بوده و چشم‌های رنگی دارند. به عبارتی در وان، گربه‌هایی با نژادهایی منحصربه‌فرد مشاهده خواهید کرد. در طول تور وان خود بدون شک توجهتان به گربه‌های استثنایی در حال پرسه در قسمت‌های مختلف شهر جلب خواهد شد.

  جغرافیای شهر وان

  با توجه به ابعاد وسیع دریاچه وان، این شهر از شمال و غرب به دریاچه نام برده ختم می‌شود. در قسمت شرقی شهر کوه‌های مرتفع سیاه کوه و ارک و در جنوب آن کوه آرتوس واقع شده است.

  آب و هوای شهر وان

  برای توریست‌های ایرانی، آب و هوای وان تقریبا آشنا است. اقلیم قاره‌ای و مرطوب شهر سبب می‌شود تابستان‌های آن گرم و زمستان‌هایش سرد باشند. گرم‌‌ترین ماه‌های سال در شهر وان خرداد، تا مرداد و سردترین ماه، بهمن محسوب می‌شود. در طول فصل بهار و پاییز شاهد بیشینه میزان بارش هستیم. میزان بارش باران در دو ماه فروردین و اردیبهشت بیشتر از ماه‌های پاییزی است.

  از نیمه‌های خرداد ماه تا اواسط آبان، بهترین زمان برای سفر به شهر وان است. اگر از هوای گرم بیزار هستید، بهتر است ماه شهریور یا مهر را برای رفتن به تور وان انتخاب کنید.

  جاذبه‌های گردشگری شهر وان

  کوچک بودن شهر وان هرگز به معنی انگشت شمار و بی‌اهمیت بودن جاذبه‌های گردشگری آن نیست. با وجود تعدد مکان‌های دیدنی و گردشگری این شهر، اکنون به مهم‌ترین موارد که دارای محبوبیتی جهانی هستند اشاره خواهیم کرد.

  دریاچه وان

  این بزرگترین دریاچه در سرتاسر کشور ترکیه و دومین دریاچه بزرگ منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود. وسعت آن حدود 3755 کیلومتر مربع بوده و از نظر برخی آبزیان آن، منحصربه‌فرد به شمار می‌رود. گفته می‌شود برخی جانداران آبزی ساکن در دریاچه وان، فقط قادر به ادامه حیات در همینجا هستند.

  در این دریاچه چند جزیره بزرگ و کوچک نیز وجود دارد. در زمان قایق سواری داخل دریاچه وان می‌توانید به آن‌ها نیز وارد شده و به اکتشاف بپردازید! آن‌ها را باید یکی از جذاب‌ترین بخش تور وان دانست، به طوری که توریست‌های زیادی بیشتر وقت خود را به گشت و گذار در دریاچه شهر با استفاده از قایق و گشت‌زنی در جزایر آن اختصاص می‌دهند. در جزیر‌ه‌های این دریاچه، تعدادی جاذبه تاریخی بسیار قدیمی رویت خواهید کرد.

  عمق آب دریاچه از 170 تا 400 متر متغیر است عمیق‌ترین نقطه دریاچه در قسمت غربی آن واقع شده و دارای عمقی برابر 450 متر است. از آن جایی که ارتفاع دریاچه وان از سطح دریا برابر 1640 متر است، در طول فصل زمستان، دمای هوا در محیط اطراف آن کاهش قابل توجهی پیدا می‌کند. با این حال، به خاطر میزان نمک بالای موجود در آب، کاهش دما به یخ زدن آن منجر نمی‌شود.

  بد نیست بدانید چند سال قبل، تاریخ‌شناسان موفق به کشف یک قلعه سه هزار ساله در دل دریچه وان شدند. این قلعه به پادشاهی کهن اورارتو تعلق داشته و کشف آن خبری تکان‌دهنده برای دنیای باستان‌شناسی محسوب می‌شد.

  همانطور که گفتیم، بخش قابل توجهی از جذابیت تور وان به دریاچه بزرگ آن مربوط می‌شود. به همین دلیل باید در مطلبی جداگانه، به طور مفصل به بررسی این دریاچه و مکان‌های دیدنی آن بپردازیم. در ادامه برخی مکان‌های دیدنی مربوط به دریاچه وان را معرفی می‌کنیم:

  جزیره آکدامار

  وسعت آن حدود 0.7 کیلومتر مربع بوده و دومین جزیره بزرگ دریاچه است.  فاصله سه کیلومتری تا ساحل، دسترسی به جزیره آکدامار را آسان کرده است. طبیعت این جزیره بسیار زیبا بوده و یک کلیسای ارمنی باستانی در آن وجود دارد. به منظور گشت و گذار در جزیره بهتر است به بخش غربی آن بروید. در آنجا، صخره‌ای آهکی به ارتفاع 80 متر خواهید دید! در صورت تمایل به تماشا و شاید آب تنی در یک چشمه طبیعی جوشان، باید به شرق جزیره بروید. کلیسای صلیب مقدس در این جزیره قرار گرفته و قدمت آن به حدود هزار سال پیش برمی‌گردد.

  جزیره آدیر

  آدیر بزرگترین جزیره در دریاچه وان به شمار می‌رود. کلیسای تاریخی ارمنی سنت جرج را باید یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری آن دانست. این کلیسا در سال 1305 تاسیس شد و تا حدود 200 سال پیش همچنان مورد استفاده قرار می‌گرفت.

  در دوره نسل کشی ارمنی‌ها طی اوایل قرن بیستم، جزیره آدیر تبدیل به پناهگاهی برای این نژاد شد. در این بازه زمانی، نزدیک به 12 هزار ارمنی برای نجات جان خود، به جزیره آدیر دریچه وان پناه آورده بودند.

  شهر احلات

  قدرت این شهر که در شمال دریچه واقع شده است، به حدود 2900 سال پیش برمی‌گردد. وجود چند گورستان تاریخی را باید مهمترین دلیل جذابیت این شهر برای توریست‌ها دانست. در این شهر یک موزه قدیمی در سال 1970 ساخته شد که در آن بیشتر آثاری از دوره سلجوقیان دیده می‌شود. بر اساس ارزیابی‌ها، تعدادی از آثار تاریخی این موزه دارای حدود 4 هزار سال قدمت هستند.

  قلعه وان

  یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر را باید قلعه‌ای با همین نام دانست که قدمتش به حدود 3 هزار سال پیش برمی‌گردد! این قلعه سنگی به خاطر داشتن ابعادی بزرگ، یکی از خاص‌ترین قلعه‌های سنگی تاریخی سر پا از دوران باستان به شمار می‌رود. البته این قلعه امروز تبدیل به موزه شده و برای ورود به آن می‌بایست 10 لیر پرداخت کنید.

  کتبیه خشایارشا

  خشایارشا پسر داریوش بزرگ و آتوسا، دختر کوروش بزرگ، محسوب می‌شود. داریوش بزرگ در زمان حکمرانی دستور ساخت کتیبه‌ای سه زبانه را داد، اما کار ساخت این پروژه تا پیش از پایان عمر وی به پایان نرسید. بعد از به قدرت رسیدن خشایارشا فرزند وی، ساخت کتبیه ادامه پیدا کرد و در نهایت تکمیل شد. این کتیبه‌ها که به سه زبان نگارش شده‌اند، در فاصله‌ای 20 متری از زمین قرار گیری و روی آن‌ها 27 سطر و 3 ستون دیده می‌شود.

  مرکز خرید وان ای وی ام

  در صورتی که می‌خواهید بعد از تور وان خود، دست خالی به کشور برنگشته و یک سری خرید از شعب برندهای معتبر دنیا داشته باشید، می‌توانید به این مرکز خرید بروید. فروشگاه‌های حدود 90 برند معتبر بین‌المللی را در این مرکز خرید مشاهده خواهید کرد.

  کلیسای واراگاوانک

  فاصله از شهر تا این کلیسا حدود 9 کیلومتر است. این یکی از زیباترین کلیساهایی است که می‌توانید طی تور وان خود مشاهده کنید.

  انتخاب هتل های وان :

  از برتری شرکت بیسان گشت این است که شما لیست هتل های وان را همراه با قیمت تور وان ،به صورت آنلاین در موارد موجود برای تاریخ مشخص در سایت مشاهده می نمایید و با مقایسه کردن ، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب خواهید نمود. علاقمندان میتوانند از طریق شرکت بیسان گشت تور ارزان وان تهیه نمایند. گاهی نیز کارشناسان بیسان گشت تور لحظه آخری وان را ارائه مینمایند. تورهایی که فقط چند روز تا بسته شدن وقت دارند را تور لحظه آخری میگویند و در این موارد قیمت ها شکسته شده و هزینه سفر بسیار ارزانتر خواهد بود. تیم پشتیبانی بیسان گشت به عنوان مجری و فروشنده دسته اول تور ها با توجه به میزان زیاد افزایش و کاهش نرخ تورها و همچنی تعداد بالای هتل های موجود در پکیج های تور برای تاریخ های مختلف همواره تلاش دارد بروز ترین قیمتها را در سایت نمایش و جهت رزرو عرضه نماید. برای تمام هتل های موجود در پکیچ تور وان عکس ، توضیحات و موقعیت جغرافیایی ارائه شده و این موارد در کنار بهترین قیمت های هتل ها انتخاب را برای مسافران آسانتر می نماید.
  در مواردی که در مورد هتل ها سوالی دارید می توانید با شرکت بیسان گشت تماس بگیرید و سوال خود را با کارشناسان وان مطرح نمایید.
  همچنین اگر هتل مد نظر شماست که در لیست هتل های تور وان وجود ندارد حتما این هتل را به صورت تماس تلفنی چک نمایید.

  دیدگاه ها

  *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

  شما
  همین حالا
  ""

  ثبت نام کاربر جدید

  قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
  ثبت نام با گوگل یا

  ورود

  ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

  پیگیری رزرو تور

  جستجو

  انتخاب شهر

  دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

  انتخاب مدت اقامت :

  یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

  تعداد اتاق و مسافر:

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  اتاق اول

  بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
  کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
  سن کودک اول
  سن کودک دوم

  انتخاب تاریخ شروع :

  آبان ۱۳۹۸
  شنبه
  یکشنبه
  دوشنبه
  سه شنبه
  چهارشنبه
  پنج شنبه
  جمعه
   
   
   
   
  ۱
  ۱,۰۱۲
  ۲
  ۱,۰۱۲
  ۳
  ۴
  ۱,۰۱۲
  ۵
  ۱,۰۱۲
  ۶
  ۱,۰۱۲
  ۷
  ۱,۰۱۲
  ۸
  ۱,۰۱۲
  ۹
  ۱,۰۱۲
  ۱۰
  ۱۱
  ۱,۰۱۲
  ۱۲
  ۱,۰۱۲
  ۱۳
  ۱,۰۱۲
  ۱۴
  ۱,۰۱۲
  ۱۵
  ۱,۰۱۲
  ۱۶
  ۱,۰۱۲
  ۱۷
  ۱۸
  ۱,۰۱۲
  ۱۹
  ۱,۰۱۲
  ۲۰
  ۱,۰۱۲
  ۲۱
  ۱,۰۱۲
  ۲۲
  ۱,۰۱۲
  ۲۳
  ۱,۰۱۲
  ۲۴
  ۲۵
  ۱,۰۱۲
  ۲۶
  ۱,۰۱۲
  ۲۷
  ۱,۰۱۲
  ۲۸
  ۱,۰۱۲
  ۲۹
  ۱,۰۱۲
  ۳۰
  ۱,۰۱۲
   
   
   
   
   
   
   
   
  آذر ۱۳۹۸
  شنبه
  یکشنبه
  دوشنبه
  سه شنبه
  چهارشنبه
  پنج شنبه
  جمعه
   
   
   
   
   
   
  ۱
  ۲
  ۱,۰۱۲
  ۳
  ۱,۰۱۲
  ۴
  ۱,۰۱۲
  ۵
  ۱,۰۱۲
  ۶
  ۱,۰۱۲
  ۷
  ۱,۰۱۲
  ۸
  ۹
  ۱,۰۱۲
  ۱۰
  ۱,۰۱۲
  ۱۱
  ۱,۰۱۲
  ۱۲
  ۱,۰۱۲
  ۱۳
  ۱,۰۱۲
  ۱۴
  ۱,۰۱۲
  ۱۵
  ۱۶
  ۱,۰۱۲
  ۱۷
  ۱,۰۱۲
  ۱۸
  ۱,۰۱۲
  ۱۹
  ۱,۰۱۲
  ۲۰
  ۱,۰۱۲
  ۲۱
  ۱,۰۱۲
  ۲۲
  ۲۳
  ۱,۰۱۲
  ۲۴
  ۱,۰۱۲
  ۲۵
  ۱,۰۱۲
  ۲۶
  ۱,۰۱۲
  ۲۷
  ۱,۰۱۲
  ۲۸
  ۱,۰۱۲
  ۲۹
  ۳۰
  ۱,۰۱۲
   
   
   
   
   
   

  تور ترکیبی :