شهربازی کیدزانیا دبی مال

KidZania

امتیاز ۳۸ نفر ۳.۵ از ۵
من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
دبی دبی مال
+971 4 448 5222
امتیاز دهی
ارسال دیدگاه
ارسال تصویر
شهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشتشهربازی کیدزانیا دبی مال - KidZania - بیسان گشت
کیدزانیا یک پارک تفریحی آموزشی برای کودکان در دبی مال، واقع در داون تاون دبی می باشد. این پارک فرصتی به کوچولو ها می دهد تا زندگی بزرگتر ها را در قالب یک شهر با ابعاد و اندازه های کوچک تجربه نمایند.

این شهر انواع ساختمان هایی که در یک شهر واقعی ارائه می شوند را در خود دارد مثل بیمارستان، ایستگاه های پلیس و آتشنشانی، رستوران، سوپرمارکت، کارخانه، تئاتر، محل ساخت و ساز و سالون زیبایی. بسیاری از شرکت ها و کسب و کار ها با نام و برند واقعی خودشان در این پارک موجود هستند و به لمس هرچه واقعی تر این تجربه کمک می نمایند.

کودکان با بررسی شدن در پذیرش امارات در فرودگاه بین المللی وارد کیدزانیا می شوند. در اینجا به آنها برچسب های ویژه ای داده می شود تا بدون بزرگتر های خود از این پارک خارج شوند.

در هنگام ورود به کیدزانیا هر کودک چکی به مبلغ 50 کیدزوس، ارز رسمی کیدزانیا، دریافت می کند که می تواند آن را تبدیل نموده یا در بانک برایش حساب باز کند. کیدزوس مانند پول واقعی قابل خرج کردن است، به طور مثال در سوپرمارکت، رستوران یا سالون اصلاح.

برای به دست آوردن پول بیشتر در کیدزانیا، کودکان باید برای خود شغلی پیدا کنند و مشغول به کار شوند. بیش از 80 شغل موجود است که شامل آرایشگری، متخصص زیبای، خدمه کابین، خلبان، دندانپزشک، نقاش خانه، آتش نشان و افسر گمرک می باشد. کودکان یونیفورم های واقعی می پوشند و وظایفی که راهنمایی می شوند را جهت گرفتن حقوقشان انجام می دهند.

کسب و کارها و سازمان ها در کیدزانیا شامل گمرک دبی(کودکان باید کالاها و ساک های را جهت یافتن کالاهای ممنوعه بررسی کنند)، موسسه رانندگی امارات(قوانین رانندگی ایمن را فرا میگیرند تا گواهینامه گرفته و بتوانند اتومبیل اجاره کنند)، TNT(می توانند با تحویل دادن بسته ها، کیدزوس دریافت کنند)، کوکاکولا(شرکت بسته بندی در بطری)، Waitrose(سوپرمارکت)، Britannia(شرکت بیسکوئیت) و Chevrolet(نمایندگی فروش خودرو).

کیدزانیا کودکان را تشویق می کند تا به صورت مستقل فکر و عمل نمایند. به آنها اجازه داده می شود تا آزادانه در طول شهر بگردند و راجع به شغل شان و نحوه خرج کردن کیدزوس ها، خودشان تصمیم بگیرند. والدین کودکان با قد بالای 120 سانتی متر می توانند با خیال راحت فرزند خود را در کیدزانیا بگذارند(بچه های کوچکتر نیاز به مراقبت دارند). والدینی که وارد کیدزانیا می شوند می توانند یا شاهد فعالیت های کودکشان باشند یا در سالون والدین استراحت نمایند.

کیدزانیا هر روز هفته باز می باشد. ساعات فعالیت روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 10 شب، پنجشنبه ها از 9 صبح تا نیمه های شب و جمعه و شنبه از 10 صبح تا پاسی از شب می باشد.

قیمت ها در حال حاضر برای کودکان نوپا(2-3 سال) 95 درهم، برای کودکان(4-16 سال) 140 درهم و برای بزرگسالان(+17 سال) 95 درهم می باشد. نوزادان(زیر 2 سال) از پذیرش رایگان برخوردارند. بزرگسالان باید همراه با کودکشان باشند.

امکانات "واقعی" این مجموعه شامل خودپرداز، توالت، اتاق کمک های اولیه و تعدادی غذاخوری می باشد که برای آن پول های واقعی نیاز است(مک دونالد، بسیکین رابینز، پیتزا اکسپرس، دانکین دونات و کافه Pronto).

کیدزانیا در طبقه دوم دبی مال، نزدیک سگا ریپابلیک و مجموعه سینماهای Reel قرار گرفته است. محوطه پارکینگ سینما، نزدیک ترین پارکینگ خودرو به حساب می آید.

توضیحات
نمایش بیشتر

*شهربازی کیدزانیا دبی مال را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
 • ابتدای صفحه
 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
38 نفر به این تفریح و سرگرمی امتیاز داده اند
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
10 نفر
عالی
9 نفر
خوب
6 نفر
متوسط
11 نفر
بد
0 نفر

نظرات در مورد شهربازی کیدزانیا دبی مال


احمد مهدوی
0 تشکر
" کیدزانیا مکانی جالب برای کودکان 5 تا 11 سال بوده و به انها حس بزرگ بودن را می دهد. در کیدزانیا می توانید خرید کنید، کار کنید و حتی بازی کنید! به طور مثال اگر به فروشگاه Waitrose بروید، می توانید به عنوان صندوق دار کار کرده یا به عنوان مشتری خرید کنید. همچنین با کار کردن در فروشگاه، حقوق دیافت می کنید! پول رایج در اینجا Kidzos است. در اینجا می توانید در ازای 20 Kidzos گواهینامه ی رانندگی دریافت کنید. در واقع عکسی از شما گرفته شده و بر روی کارتی درج می شود. تعدادی فروشگاه هم هستند که می توانید در صورت گرسنگی، اب نبات تهیه کنید( البته با پول واقعی). همچنین می توانید با رفتن به ایستگاه ها، پیتزای کوچکی درست کرده و بخوردید!
"
مفید بود ؟ تشکر
احمد جلالی
0 تشکر
" ما در روز به کیدزانیا رفتیم که شاما 50 درصد تخفیف می شد. دختر 5 ساله ام عاشق اینجا شد ولی پسر 2 ساله ام که کمی خجالتیه و لذت زیادی نبرد. قطعا ارزش تجربه کردن رو داره
"
مفید بود ؟ تشکر
امین رضا شرفی
0 تشکر
" یک فرصت عالی. هزینه بالایی داره ولی کارکنان و فعالت هایی بسیار خوبی داره.درس هایی که برای زندگی داده می شه هم بسیار خوبه. می خواهین که خودتون گاری را برونید؟ خب، می تونید از افسر تقاضای گواهینامه کنید.می خواهید که گواهینامه بگیرید؟ خب، می تونید با کار کردن هزینه ی اون رو پرداخت کنید(کار هایی جالب زیادی هستند که می توانید امتحان کنید؛ از خلبان گرفته تا دکتر، اتش نشان، کارگر کارخانه ی تولید شیر و خیلی کار های دیگه)
"
مفید بود ؟ تشکر
ستاره رفیعی
0 تشکر
" ایده ی خوبیه اما تلاش برای ورود به داخل، خسته کننده است، کارکنان خسته و کودکان محلی بی ادب، دائما در حال سر و صدا کردن هستند. برای اینکه با کودکم به داخل برم، هزینه ی اضافی بپردازم. واقعا خنده داره!
"
مفید بود ؟ تشکر
نسیم صالح زاده
0 تشکر
" مکان فوق العاده ای برای کودکان است، چون می توانند شغل های مختلفی را تجربه کنند. از افسر پست گرفته تا دکتر و آتش نشان. پیشنهاد می کنم که حتما امتحان کنید.این مرکز در داخل دبی مال واقع شده که دسترسی اسانی دارد.
"
مفید بود ؟ تشکر
مهدیه سلطانی
0 تشکر
" من در تابستان پارسال به همراه کودک های 9 و 10 ساله ام به انجا رفتم و کودکانم عاشق کیدزانیا شدند. ما 3 ساعت در کیدزانیا بودیم اما شما می توانید کل روز را بمانید. تصور این کار این است که در ابتدا هر کودک 50 دلار پئل کیدزانیا در یافت کرده که می توانید با کار کردن انرا افزایش داده و سپس انرا خرج یا ذخیره کند. می توانند در فروشگاه ویتروز کار کنند، در مک دونالندز همبر گر خود را بسازند، کسب و کار خود را اغاز کنند، لپ تاپ بسازند، نقاشی و دکوراسیون انجام دهند. مشاغل زیادی وجود داشت و خوشبختانه خیلی شلوغ نبود، مجبور نبودیم که برای امتحان هر کار مدت زمان طولانی منتظر بمانیم.
"
مفید بود ؟ تشکر
سمیرا شجاع آب
0 تشکر
" بچه های من 9 و 13 ساله هستن و تونستن کاری برای انجام دادن پیدا کنن. آرتین به سمت ماشین های مسابقه برگشت و از دیوار ها بالا رفت. در صبح به دلیل حضور بچه های مدرسه ای، صف ها شلوغ و پر سر و صدا بود که با رفتن انها ارامش برگشت. البته چون بچه های اونجا ایرانی نبودن بچه هام نتونستن درست با بقیه ارتباط برقرار کنن.
"
مفید بود ؟ تشکر
احمد مهدوی
0 تشکر
" با کودک 3 ساله ام به کیدزانیا رفتم. شنیده بودم که بیشتر فعالیت ها وضعیت مناسبی ندارد ولی به نظر من خوب بود. منطقه ی اختصاصی کودکان نو پا بیشتر شبیه به بخش کودکان بود که حتی کودک 3 ساله ی من در عرض 10 دقیقه خسته شد. تنها یک پیت بال به سایز وان حمام، اشپزخانه ی خالی و مدرسه ای بدون هیچ گونه فعالیتی وجود داشت.دختر 3 ساله ی من می خواست که در برخی فعالیت ها شرکت کند اما به دلیل اینکه ان فعالیت ها گروهی بودند و دختر من تنها بود، موفق نشد! در کمتر از نیم ساعت کیدزانیا را ترک کردیم "
مفید بود ؟ تشکر
مهدی عباسی
0 تشکر
" ایده ی خوبیه اما هیچگونه کنترلی بر تعداد بچه ها در ساعات شلوغی وجود ندارده. بچه ها به جای بازی کردن و سرگرم شدن، بیشتر وقت خودشون رو صرف منتظر موندن تو صف ها می کنند. خیلی جالب نبود، در صورتی که می تونست تجربه ی خوبی باشه. ما به جای اینکه بعد از کیدزانیا خسته باشیم، ناراحت بودیم
"
مفید بود ؟ تشکر
شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

موقعیت شهربازی کیدزانیا دبی مال روی نقشه

مکان های نزدیک شهربازی کیدزانیا دبی مال

 • خرید
 • هتل
 • تفریح و سرگرمی
 • ایستگاه مترو

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

مرداد ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
 
 
شهریور ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 

شهربازی کیدزانیا دبی مال

لطفا منتظر بمانید...