مجتمع تجاری امارات مال دبی

Mall of the Emirates

امتیاز ۶۸ نفر ۳.۸ از ۵
من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
دبی خیابان شیخ زائد
امتیاز دهی
ارسال دیدگاه
ارسال تصویر
مجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشتمجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشتمجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشتمجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشتمجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشتمجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشتمجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشتمجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشتمجتمع تجاری امارات مال دبی - Mall of the Emirates - بیسان گشت

مرکز خرید امارات یک مرکز خرید است که در شهر دبی واقع شده است. این مرکز که در نوامبر 2005 افتتاح شد، به مالکیت مجید الفطیم ساخته شده و در خروجی چهار خیابان شیخ زائد قرار دارد.

مرکز خرید چند طبقه امارات مال در حال حاضر دارای بیش از 630 فروشگاه، 7900 فضای پارکینگ، بیش از 100 رستوران و کافه، 89 فروشگاه لوکس و 250 شعبه از برند های مطرح جهانی می باشد. مرکز خرید امارات مال دارای مساحت 255489 متر مربّعی فضای تجاری میباشد همچنین میزبانی از خانواده ها برای فعالیت های تفریحی مثل اسکی دبی(اوّلین اسکی سرپوشیده و پارک برفی خاور میانه) را عهده دار است.

تئاتر و مرکز هنری با ظرفیت 500 صندلی و مجیک پلانت، یکی از بزرگترین مراکز سرگرمی سرپوشیده در دبی نیز ارائه می گردد.

در نوامبر 2005، در مراسم World Travel در لندن عنوان مرکز خرید پیشرو را کسب نمود.

مرکز خرید امیرنشین ها که معنی فارسی امارات مال است ، یکی از مراکز خرید بزرگ و مشهور کشور امارات متحده عربی محسوب می شود.

مجتمع امارات مال شامل ۲ طبه است و پس از دبی مال (بزرگ ترین مرکز خرید سراسر دنیا) و سیتی استارز (در کشور مصر) سومین مرکز خرید بزرگ در خاور میانه با ۴۰۰ مرکز خرید است . همچنین ۲ مسجد نیز در این مرکز خرید بسیار بزرگ ساخت شده است تا در هنگام اوقات شرعی دسترسی برای همگان آسان باشد .

اکثر برندهای معروف نظیر کارفو ، مگا استور ، دینهامز ، بربری، رالف لورن و … در امارات مال شعبه دارند . همچنین قیمت های این مرکز خرید برای خریداری سوغات و خوراکی مناسب تر از سایر مراکز خرید است .

یکی از دیدنی های امارات مال ، پیست اسکی دبی است . در صورت تمایل هنگام گردش داخل این پاساژ می توانید از پنجره های شیشه ای داخل پیست اسکی را نیز تما شا کنید .

نوعی شهر بازی سر پوشیده نیز در امارات مال ساخته شده است که دارای ترن هوایی ( داخل سالن سرپوشیده) نیز می باشد .

انواع بازی های رایانه ای و شبیه سازهای رانندگی نیز از دیگر تفریحات در نظر گرفته شده برای سرگرمی گردش گران در امارات مال است .

همچنین برای علاقمندان به فیلم و سینما ، در امارات مال ۱۴ سالن سینما ، سالن آمفی تئاتر با ۵۰۰ صندلی و مرکز هنری ساخته شده است .

در صورتی که هنگام خرید گرسنه شدید ، ۷۰ رستوران مختلف در این مرکز خرید بزرگ قرار دارد که می توانید به دلخواه هریک را انتخاب نمایید .

و در پایان اگر خیلی به امارات مال علاقه دارید ، می توانید در یکی از دو هتل این مرکز خرید اقامت نمایید .

ساخت و ساز و تاریخچه

این پروژه در اکتبر 2003 با هزینه تخمینی 800 میلیون درهم(218 میلیون دلار) کلید خورد و برنامه تکمیل آن برای سپتامبر 2005 پیش بینی شده بود. معماری این بنای سه طبقه عناصر عربی و مدیترانه ای را با هم مخلوط می کند و هر طبقه نیز به پارکینگ متّصل می باشد.

این مرکز خرید توسّط شرکت معماری آمریکایی F+A Architects طرّاحی شده است. قرار داد ساخت اصلی توسّط Khansaeh به کار گرفته شد، در حالیکه قرار داد اسکی دبی به Pomagalski داده شد. بالابر صندلی ها در پارک برفی هم توسّط Emirates Buliding System ساخته شد و کار ستون بندی را هم Bauer انجام داد.

این مرکز در28 سپتامبر 2005 برای تجارت افتتاح شد، ولی افتتاحیه رسمی در ماه نوامبر صورت گرفت.

نقاط برجسته

● سپتامبر 2005- مرکز خرید امارات افتتاح شد

● نوامبر 2005 – افتتاح اسکی دبی، اوّلین اسکی سرپوشیده پارک برفی خاورمیانه

● آوریل 2006- هتل کمپینسکی در مرکز خرید افتتاح شد

● سپتامبر 2008- مرکز خرید برنامه توسعه خود برای افزایش امکانات خرید، صرف غذا و پارکینگ را اعلام کرد.

● سپتامبر 2009- اتمام اتّصال به مرکز خرید از خط قرمز مترو دبی

● آگوست 2010- اجرای Fashion Dome

● 2012- به عنوان 7مین مرکز خرید سودده در جهان معرّفی شد، با درآمد 1423 دلار به ازای هر فوت مربّع، بر اساس تحقیق شورای بین المللی مراکز خرید(ICSC).

● ژوئن 2013- مرکز خرید امارات برنامه تکامل 2015 را اعلام کرد، یک پروژه توسعه چند مرحله ای به ارزش 1 میلیون درهم

● سپتامبر 2015- مرکز خرید امارات مرحله 2 توسعه جدید خود را افتتاح نمود

خرید

مغازه های مرکز خرید شامل هایپرمارکت Carrefour، Centerpoint، Debenhams، Harvey Nichols، Home Centre، Jashanmal و Marks & Spencer می باشد. مغازه هایی هم برای خرید کتاب ها، لوازم تحریر، اسباب بازی، کادو، مُد، هنر، لوازم الکترونیکی، جواهر آلات، ساعت، اسباب منزل، وسائل آرایشی، عطرها و خدمات مالی فراهم می باشد.

سرگرمی

پیست اسکی در اسکی دبی

اسکی دبی یک پیست اسکی بزرگ سرپوشیده است که در مرکز خرید امارات واقع شده و اسنوبورد، کلاس های اسکی، منطقه بازی کودکان و کافه در اختیار دارد. این مکان در نوامبر 2005 افتتاح شد و بزرگترین پارک برفی سرپوشیده جهان می باشد.

همچنین مربیان حرفه‌ای نیز در صورت نیاز آماده همکاری با اسکی بازان و اسنوبرد سواران هستند .

اسکی بازها می توانند به پایین شیب منتقل شوند و تله کابین چهارنفره و یدک‌ کش ها آن ها را برای دور بعدی به بالا منتقل می کنند .

پارک برفی

در دو طرف این پیست در زمینی به وسعت ۳۰۰۰ متر مربع بزرگ ترین پارک برفی سرپوشیده درجهان ایجاد شده که مخصوص بازی و استفاده کودکان و خانواده هاست . با یک غار بزرگ برفی بسیار جالب !

بعلاوه پارک برفی نیز دارای تله کابین چهار نفره ، یدک‌کش ، قالیچه‌های پرنده و همچنین رستوران می باشد.

از دیگر ویژگی های پارک برفی می توان به اتاقهای خصوصی برای میهمانی بچه‌ها ، کمد لباس ، فروشگاه خرده‌ فروشی انحصاری – اسنو‌ پرو ، کافه سنت‌ موریتس‌ و کافه آوالانچه و … اشاره نمود .

در صورتیکه لباس گرم و یا تجهیزات اسکی به همراه ندارید نگران نباشید ، زیرا در این پیست کلیه موارد برای تفریح خانواده ها در نظر گرفته شده و امکان استفاده از لباس زمستانی و تجهیزات اسکی و اسنو‌بورد برای میهمانان ایجاد شده است و امکان اجاره وسایل مورد نیاز وجود دارد .

‌ وجود ۲۰ پنگوئن در این پیست که از تگزاس آورده شده اند و به همراه یک دامپزشک و چندین خدمه برای تهیه غذا که پنگوئن ها سلامت بمانند و محیط طبیعی برایشان فراهم شده به واقع این مجموعه را بی نظیر می سازد.

این پیست توسّط شرکت ماجد الفطیم اداره می شود.

مرکز هنر ها و تئاتر دبی

مرکز هنرها و تئاتر دبی(DUCTAC) یک موسسه غیر انتفاعی است که در نوامبر 2006، تحت مدیریت شاهدخت هیا بنت الحسین افتتاح شد. این مکان دارای مساحت 7424 متر مربّعی می باشد و در طبقه دوّم مرکز خرید امارات واقع شده است. یک تئاتر دو طبقه هم در کنار مرکز هنرها که میزبان گالری ها، کلاس های درس، استودیو ها، مدارس موسیقی، کتابخانه می باشد قرار گرفته است. همچنین گالری هنر های تجسّمی نیز مهیا می باشد.

سینماهای Vox

Vox دارای 14 صفحه نمایش مولتی پلکس در مرکز خرید امارات می باشد، که شامل 2 صفحه نمایش طلایی Vox می باشد. سینماهای VOX تحت مالکیت و مدیریت سینماهای مجید الفطیم قرار دارد. این مکان در در فاز توسعه جدید مرکز خرید امارات در طبقه 2 واقع شده و دارای 24 صفحه نمایش شامل و سینمای Imax، سینمای کودکان، سینمای 4 بعدی و Theater by Rhodesمی باشد.

مجیک پلانت

مجیک پلانت یک مرکز سرگرمی سرپوشیده با دو منطقه سرگرمی برای کودکان و نوجوانان می باشد. این مکان دارای بولینگ با 12 خط، استخر، میزهای بیلیارد، 180 دستگاه تفریحی و سرگرمی و سایر جاذبه ها شامل چرخ و فلک، شبیه ساز مسابقات رانندگی، Jumping Star، زمین های بازی(چیزهایی مثل استخر بادی) و ماشین های برقی می باشد. همچنین RoboCoaster(یک سواری منحصر به فرد و هیجان انگیز دو نفره در خاورمیانه) و XD Dark Ride، یک سرگرمی 7 بعدی با گرافیک 3 بعدی و جلوه های 4 بعدی شامل حرکت، باد و نور نیز فراهم شده است.

امکانات صرف غذا

● بیش از 100 رستوران و کافه شامل 8 رستوران در Fashion Dome

● 2 فود کورت بین المللی

● رستوران ها شامل St. Maxims، Salmontini، Karam Beirut و Apres و Sezzam در طبقه اوّل واقع شده اند.

● رستوران با تم آفریقایی Tribes در Fashion Dome

● کافه Häagen Dazs

● 12 گزینه صرف غذای جدید در طبقه دوّم شامل OminaBaharat، Dean & Deluca، Eat Greek Kouzina، Din Tai Fung، Azkadenya، Texas De Brazil & Common Grounds.

● The American Restaurant، The Cheesecake Factory در امارات.

● Al Halabi، رستوران لبنانی

● رستوران آمریکایی چینی P.F Changs

توسعه

تکامل 2015، پروژه 1 میلیارد درهمی و چند مرحله ای توسعه مرکز خرید امارات در سپتامبر 2015 به پایان رسید. منطقه جدید Fashion شامل 30 برند در فاز 1 به اتمام رسید. فاز 2 یک تاکسی اضافه کرده است که کنار اسکی دبی واقع شده. فاز 3، یک مساحت 36000 متر مربّعی به طبقه 2 اضافه کرده است تا 40 مغازه جدید در آن جای گیرند.

در 10 سپتامبر 2013، مرکز خرید امارات اعلام کرد که قصد توسعه چند مرحله ای به ارزش تخمینی 1 میلیارد درهم(274 میلیون دلار) را دارد، که نام آن را تکامل 2015 گذاشته بودند. فاز 1 پروژه که 5000 متر مربّع به مساحت مرکز خرید خواهد افزود در حال حاضر تکمیل شده امّا انتظار می رود تا در اواسط 2015 افتتاح شود که شامل مراکز خرید، صرف غذا و سرگرمی جدید می شود. امّا، به خاطر محدودیت های مکانی، مرکز خرید با ساخت طبقه دوّمی بالای منطقه Carrefour به صورت عمودی رشد خواهد کرد.

در 25 آگوست 2014، مرکز خرید امارات فاز 2 توسعه استراتژیک خود را اعلام کرد. تکامل 2015 که حالا در جریان است. در این مرحله، مرکز خرید به فضای ناخالص قابل اجاره 26000 متر مربّع ارتقا خواهد یافت. این پروژه شامل 13000 فضای اضافه برای پارک خودرو، 12 رستوران جدید و نمازخانه های نو برای مرادن و زنان و جابجایی سینمای های VOX فعلی که حالا 24 صفحه نمایش خواهند داشت می شود.

پروژه توسعه جدید با نام "تکامل 2015" به شکل رسمی در 28 سپتامبر 2015 گشایش یافت تا فضای ناخالص قابل اجاره این مرکز خرید به 26000 متر مربّع افزایش یابد. در 30 سپتامبر 2015، دیوید بکهام جهت افتتاح شعبه آدیداس مرکز خرید که در بخش توسعه یافته جدید قرار گرفته بود، از مرکز خرید امارات بازدید نمود.

ساعات کار امارات مال

شنبه تا سه شنبه : ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

چهارشنبه تا جمعه : ۱۰ صبح تا ۱۲ شب

ساعات کاری فوت کورت و کارفور : ۹ صبح تا ۱۲ شب‏

توضیحات
نمایش بیشتر

*مجتمع تجاری امارات مال دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
 • ابتدای صفحه
 • امتیاز کاربران
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
68 نفر به این خرید امتیاز داده اند
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
22 نفر
عالی
17 نفر
خوب
18 نفر
متوسط
10 نفر
بد
0 نفر

نظرات در مورد مجتمع تجاری امارات مال دبی


مهدیه سلطانی
0 تشکر
" این مرکز خرید مخصوص بازدیدکنندگانیه که عاشق ورزش های زمستانی هستن. شما می تونید اونجا پنگوئن ها رو ببنید و بهشون غذا بدید (خیلی گرونه) یا می تونید افرادی رو ببینید که روی پیست اسکی بازی می کنند اون هم وسط تابستون تو شهر دبی . همینطور امارات مال طراحی معماری زیبا و لوکسی داره اما من فکر می کنم دبی مال بهتر و با شکوه تر از امارات ماله ...
"
مفید بود ؟ تشکر
محدثه بهرامی
0 تشکر
" امارات مال یکی از مراکز خرید دبی هست که هر چیزی که ما برای خرید یا خوردن نیاز داشته باشیم اونجا هست. یک پیست اسکی سرپوشیده هم داره که ما از بیرون اون رو دیدیم.
"
مفید بود ؟ تشکر
انسیه فروتن فر
0 تشکر
" امارات مال یک مرکز خرید بزرگ اما با جاذبه های اضافه شده مثل محوطه اسکی سرپوشیده است، بنابراین جای منحصر به فردی برای دیدنه. هیچ جای دیگه ای توی دنیا شما یک محوطه اسکی سرپوشیده مثل این نخواهید دید. با مترو به راحتی می تونید به اونجا برید.
"
مفید بود ؟ تشکر
پیشدار
0 تشکر
" ما بارها در تعطیلات به دبی رفتیم و هر بار به امارات مال میریم. همونطور که می تونید تصور کنید این مرکز خرید خیلی بزرگه و مغازه های زیادی (از جمله خیلی از مارک های معروف) در چندین سطح، پیست اسکی دبی، سینما و سوپر مارکت کارفور داره که برای خرید نیازهای شما عالیه ...
"
مفید بود ؟ تشکر
فرید شجاع آب
0 تشکر
" من بندرعباس زندگی می کنم . تا حالا برف از نزدیک ندیده بودم ولی تو دبی دیدم. "
مفید بود ؟ تشکر
امین رضا شرفی
0 تشکر
" رفتن به امارات مال از طریق متروی دبی به راحتی امکان پذیره. این مرکز خرید مجموعه عظیمی از مغازه ها رو داره اما جایی برای نشستن و استراحت کردن برای خانواده ها به خصوص خانواده هایی که بچه دارند نیست. حتی اغذیه فروشی ها هم شلوغ و خسته کننده هستند.
"
مفید بود ؟ تشکر
دیما سیدعباسی
0 تشکر
" من خرید کردن توی امارات مال رو دوست دارم، چون تنوع زیادی از برندها، کالاها و کیفیت ها داره. تمام چیزی که شما یکجا نیاز دارید. انقدر بزرگ هست که بتونید چیزی که نیاز دارید رو پیدا کنید اما اونقدر بزرگ نیست که برای رسیدن به مغازه ای که می خواین خسته بشید.
"
مفید بود ؟ تشکر
سعید بدیعی
0 تشکر
" امارات مال همه چی داره. اسکی یکی از چیزهای منحصر به فردیه که داره. این تنها مرکز خرید در جهانه که زمین اسکی داره. خیلی بزرگ نیست که در نتیجه برای خانواده ها راحته. زمین بازی سرپوشیده، محل های خرید زیاد و رستوران های فوق العاده داره، بزرگترین سینمای دبی اونجاست، و خیلی زیبا طراحی شده ...
"
مفید بود ؟ تشکر
ستاره رفیعی
0 تشکر
" من عاشق خرید و راه رفتن در امارات مال هستم. من وقتی اولین بار 10 سال پیش افتتاح شد رو یادم میاد و هنوز هم از نوشیدن قهوه و دیدن مردم در اونجا لذت می برم. به خاطر تنوع مغازه ها من عاشق خرید کردن توی امارات مال هستم. محوطه سینمای جدید در طبقه سوم فوق العاده است. محل مورد علاقه من برای دیدن جدیدترین فیلم ها ...
"
مفید بود ؟ تشکر
امید انصاری
1 تشکر
" ما دبی مال هم رفتیم اما امارات مال جایی بود که ازش خرید کردیم. هتل ما یک سرویس رایگان داشت که به امارات مال می رفت، و حمل و نقل خریدهای ما رو راحت می کرد. یک مغازه در طبقه پایین هست که همه چیز از غذا گرفته تا کفش می فروشه. ما چند کفش راحتی از اونجا خریدیم که خیلی ارزون بودند ...
"
مفید بود ؟ تشکر
احمد ساروی
0 تشکر
" امارات مال قطعا بهترین بازار مورد علاقه منه به چند دلیل: محل بازار، تنوع مغازه ها و وسعتش، که مثل دبی مال خیلی بزرگ نیست و کوچک هم نیست. همچنین دو تا فودکورت در دو انتهای بازار هست. به طور کلی، حس خیلی خوبی داره و به اندازه بازارهای دیگه خسته کننده نیست. اگه دوست دارید زمستان رو احساس کنید این مرکز خرید رو از دست ندید.
"
مفید بود ؟ تشکر
شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

موقعیت مجتمع تجاری امارات مال دبی روی نقشه

مکان های نزدیک مجتمع تجاری امارات مال دبی

 • خرید
 • هتل
 • تفریح و سرگرمی
 • ایستگاه مترو
مشاهده مسیر
مشاهده مسیر
مشاهده مسیر
مشاهده مسیر

سایر مجتمع تجاری های نزدیک به مجتمع تجاری امارات مال دبی

پارک طلا و الماس دبی
Dubai Gold and Diamond Park

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

مرداد ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
 
 
شهریور ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 

مجتمع تجاری امارات مال دبی

لطفا منتظر بمانید...