تور ایروان | لحظه آخری | به روزرسانی قیمت رزرو خرداد و تیر ماه

بانک اطلاعاتی تور ارزان ایروان

وبسایت بیسان گشت قوی ترین موتور جستجوی تور ایروان
بهترین انتخاب تور ایروان خود را اینجا رقم بزنید.

۱۰۰ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۲.۱۸
منتظر بمانید

پکیج تور ایروان

توضیحات :

اقامت در هتل طبق برد هتل -اتاق های R.O بدون صبحانه، اتاق های B.B دارای صبحانه ، اتاق های H.B دارای صبحانه و ناهار ، اتاق های FB دارای تمام وعدا های غذایی و اتاق های ALL و U.ALL دارای تمام وعده های غذایی و خدمات رایگان می باشند.

چک این هتل از ساعت ۱۴:۰۰ و چک اوت هتل تا ساعت ۱۲:۰۰ می باشد.

تمامی تور های آژانس بیسان گشت دارای بیمه مسافرتی رایگان می باشند

پرسش های متداول :

نگاه مختصری بر شهر ایروان :

تور ارمنستان و ایروان نزد گردشگران ایرانی محبوبیت خاصی دارد. نزدیک بودن این کشور به ایران، تاریخچه و فرهنگ غنی کشور و کم هزینه‌تر بودن سفر در مقایسه با دیگر نقاط توریستی دنیا از جمله دلایل مهم علاقه گردشگران به تور ایروان است.

ارمنستان را باید یکی دیگر از کشورهای مستقلی دانست که روزی، بخشی از کشور پهناور شوروی به شمار می‌رفت. کشورهایی که از شمال، شرق، غرب و جنوب با ارمنستان دارای مرز هستند، به ترتیب گرجستان، آذربایجان، ترکیه و ایران محسوب می‌شوند. این کشور تنها 30 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد. جمعیت کشور نیز طی آخرین سرشماری چیزی حدود 3 میلیون نفر اعلام شد. برخلاق تصور، ارمنستان تاریخچه‌ای طول و دراز دارد و این موضوع یکی از دلایل جذابیت تور ایروان برای مسافران محسوب می‌شود. ارمنستان را باید اولین کشوری دانست که طی قرن چهارم بعد از میلاد، مسیحیت را به عنوان دین اصلی خود معرفی کرد، با این تفاوت که کلیساهای آن کاملا خودمختار بوده و با سراسر دنیا تفاوت دارند.

جذابیت تاریخی تور ایروان و ارمنستان

یکی از دیدگاه‌های معروف درباره کشور ارمنستان این است که قوم متعلق به کشور یاد شده در اثر ترکیب شدن آهسته و پیوسته اقوام مهاجر از هند و بخش‌هایی همچون اروپا همچون قوم آرمن با مردمانی که ابتدا در این منطقه زندگی می‌کردند ایجاد شده است. مردم ارمنی خود را «های» و کشورشان را «هایک» می‌نامند. در کتاب‌های تاریخی ارمنی، هایک یکی از نوادگان حضرت نوح معرفی می‌شود. احتمالا اکنون دلایل بیشتری برای سفر تور ارمنستان و مخصوصا تور ایروان به عنوان پایتخت کشور پیدا کرده‌اید. بیشتر مسافران، ارمنستان را تنها کشوری جدا شده از شوروی می‌دانند که برای خود چندان پیشینه و اصل و نسبی ندارد، حال آن که این عقیده از پایه اشتباه است!

پایه‌های قوم ارمنی که امروز می‌شناسیم، در طول دودمان اروندی ریخته شد. این امپراطوری از 570 سال قبل از میلاد (2500 سال پیش) تا 200 سال قبل از میلاد بر منطقه‌ای که ارمنستان کنونی بخش‌هایی از آن است حکمرانی می‌کرد. بعد از حمله اسکندر مقدونی و در ادامه ایجاد امپراطوری سلوکی در منطقه، آرتاشس یکم در حدود سال 190 قبل از میلاد مسیح، موفق شد تعرض‌های سلوکیان برای در نوردیدن مرزهای ارمنستان را خنثی کند. او همچنین به کمک پادشاه مادها در آن زمان، تیمارک، شتافت تا علیه سلوکیان قیام کنند. آرتاشس اول در نهایت ارمنستان بزرگ را پایه‌ریزی کرد. در زمان فرمانروایی تیگران دوم حدود یک قرن پیش از میلاد مسیح، ارمنستان بزرگ به اوج قدرت خود رسید. با رفتن به تور ایروان و دیگر قسمت‌های کشور می‌توانید آثار به جا مانده از این پادشاهی‌های بزرگ را مشاهده کنید. قدمت اغلب آثار باستانی شهرهای توریستی دیگر کشورهای همسایه ایران همچون ترکیه در بهترین حالت حدود هزار سال است، در حالی که ارمنستان، تاریخچه‌ای 2500 ساله دارد.

تورهای کشور ارمنستان

تور ایروان از محبوبیت به مراتب بیشتری در مقایسه با دیگر شهرهای این کشور برخوردار است. دلیل این امر را باید متمرکز شدن نزدیک به 35 درصد جمعیت کشور (1 میلیون از 3 میلیون نفر) در پایتخت کشور دانست. به عنوان دیگر شهرهای پرجمعیت کشور به ترتیب تعداد نفرات ساکن در آن‌ها می‌توان به گیومری، وانادزور و اچمیادزین اشاره کرد. گیومری و وانادزور فقط 120 هزار و 80 هزار نفر جمعیت دارند.

تور ایروان ارمنستان

این پایتخت و بزرگترین شهر ارمنستان بوده و در امتداد رود هرازدان قرار دارد. اولین نشانه‌های سکونت اقوامی در این شهر به حدود 4 هزار سال پیش از میلاد برمی‌گردد! این تاریخچه غنی سبب شده مردمان بافرهنگی تربیت شوند که داشتن اخلاق کتاب خوانی یکی از نتایج آن است. این موضوع سبب شد یونسکو در سال 2012، ایروان را به عنوان پایتخت جهانی کتاب معرفی کند. در ادامه قصد داریم کمی بیشتر با این شهر آشنا شویم. به این ترتیب بیشتر به ارزش تور ایروان و دلایلی که شما را به سفر به این شهر در عوض دیگر شهرها تشویق خواهند کرد، اشاره می‌کنیم.

ایروان در دامنه‌ی کوه آرارات و در کرانه‌ی رود هرازدان قرار داشته و به شکلی جالب، بر اساس تقسیم‌بندی‌های کشوری، جزو هیچ استانی نیست. در منطقه قفقاز، ایروان را باید یکی از مهم‌ترین شهرها از نظر صنعتی، فرهنگی و حتی علمی دانست. همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، ارمنیان به خاطر داشتن تاریخچه‌ای دیرینه از سطح فرهنگ بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل از همنشینی با آن‌ها لذت خواهید برد. به همین دلیل بدون توجه به مبدا سفر شما، تهران یا شهرهای اروپایی، با استقبال گرم مردم رو به رو خواهید شد. البته در نظر داشته باشید سطح سواد انگلیسی آن‌ها به جز برخی مردمان جوان چندان نیست، به همین دلیل در برقراری ارتباط با آن‌ها احتمالا دچار مشکل می‌شوید. این در حالی است که اغلب آن‌ها علاوه بر زبان ارمنی، به خوبی قادر به صحبت به زبان روسی هستند، زبانی که بسیار دشوارتر از انگلیسی تلقی می‌شود!

گردشگری حین تور ایروان

قدم زدن بهترین کاری است که یک گردشگر در طول تور ایروان می‌تواند انجام بدهد. این شهر تنها 220 کیلومتر مساحت دارد، به همین دلیل قدم زدن در آن چندان منتهی به اتلاف وقت نخواهد شد. در واقع شما با یک کلان شهر عظیم رو به رو نیستید، به همین دلیل می‌توانید فاصله بین برخی مقاصد را به صورت پیاده طی کنید. تنها در این صورت است که تور ایروان شما با تماشای تعداد بسیار بیشتری از مکان‌های دیدنی شهر همراه خواهد شد، در غیر این صورت، با استفاده از تاکسی، فقط بین مکان‌های گردشگری بسیار مهم‌تر و شناخته شده شهر جابه‌جا می‌شوید. بهتر است از تجربه تمام گردشگرانی که روزی به تور ایروان رفته‌اند استفاده کنید؛ برخلاف دیگر شهرهای دنیا، در پایتخت ارمنستان، استفاده از وسایل نقلیه برای جابه‌جا شدن، به معنی اتلاق وقت است! در هر صورت در هر زمانی که از پیاده‌روی خسته شدید، دستتان برای سوار شدن به یکی از آن‌ها در میانه راه باز است. کرایه خودروهای عمومی در سطح شهر بسیار مناسب است.

همانطور که استانبول را با میدان تکسیم می‌شناسند، ایروان نیز با میدان جمهوری معنی پیدا می‌کند. معماری بناهای واقع در میدان جمهوری شهر ایروان یادآور سبک نئوکلاسیک دوران شوروی است. این قسمت‌ از شهر ساختمان‌های اداری زیادی را در خود جای داده است. مجددا همانند میدان تکسیم و خیابان‌های اطراف آن، در اینجا نیز با عبور و مرور در هر ساعتی از شبانه‌روز، افراد زیادی را خواهید دید. به همین دلیل همیشه محیط را زنده احساس خواهید کرد. اگر یک مرتبه طی روز و یک مرتبه در زمان تاریک شدن هوا به میدان جمهوری طی تور ایروان خود نروید، تجربه مهمی را از دست خواهید داد! این قسمت از شهر تداعی‌کننده حس متضادی است. مردم در طول روز برای کار به آن جا می‌آیند و در زمان تاریک شدن هوا، مجددا به آن، این مرتبه برای تفریح، وقت گذرانی و شب نشینی، برمی‌گردند!

انتخاب هتل های ایروان :

از برتری شرکت بیسان گشت این است که شما لیست هتل های ایروان را همراه با قیمت تور ایروان ،به صورت آنلاین در موارد موجود برای تاریخ مشخص در سایت مشاهده می نمایید و با مقایسه کردن ، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب خواهید نمود. علاقمندان میتوانند از طریق شرکت بیسان گشت تور ارزان ایروان تهیه نمایند. گاهی نیز کارشناسان بیسان گشت تور لحظه آخری ایروان را ارائه مینمایند. تورهایی که فقط چند روز تا بسته شدن وقت دارند را تور لحظه آخری میگویند و در این موارد قیمت ها شکسته شده و هزینه سفر بسیار ارزانتر خواهد بود. تیم پشتیبانی بیسان گشت به عنوان مجری و فروشنده دسته اول تور ها با توجه به میزان زیاد افزایش و کاهش نرخ تورها و همچنی تعداد بالای هتل های موجود در پکیج های تور برای تاریخ های مختلف همواره تلاش دارد بروز ترین قیمتها را در سایت نمایش و جهت رزرو عرضه نماید. برای تمام هتل های موجود در پکیچ تور ایروان عکس ، توضیحات و موقعیت جغرافیایی ارائه شده و این موارد در کنار بهترین قیمت های هتل ها انتخاب را برای مسافران آسانتر می نماید.
در مواردی که در مورد هتل ها سوالی دارید می توانید با شرکت بیسان گشت تماس بگیرید و سوال خود را با کارشناسان ایروان مطرح نمایید.
همچنین اگر هتل مد نظر شماست که در لیست هتل های تور ایروان وجود ندارد حتما این هتل را به صورت تماس تلفنی چک نمایید.

دیدگاه ها:

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
""
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

تور ترکیبی :