?>
راهنمای گردشگری و تور
نمایشگاه هنر دبی یا آرت دبی (Art Dubai 2018) برای علاقه‌مندان به دنیای هنر فوق‌العاده جذاب و دوست‌‌داشتنی است و می‌تواند حال و هوای هر فردی را به کلی عوض کند.نمایشگاه هنر دبی یک رویداد هنری بسیار ویژه است که اعتباری در سطح بین‌الملل دارد. این نمایشگاه را باید یکی از کلید‌ی‌ترین رویدادهای برگزار شده در حوزه هنر دانست که نقش بسیار مهمی در رشد هنرهای معاصر دارد. آرت دبی بهانه‌ای است تا خلاق‌ترین افراد از سراسر دنیا دور یکدیگر جمع شده و با نمایش آثار خود به بازدیدکنندگان، آن‌ها را در بهت و حیرت فرو ببرند. تمامی هنرمندان با اولین تور دبی خود را برای شرکت در نمایشگاه به این شهر می‌رسانند.

نمایشگاه هنر دبی

در نمایشگاه هنر دبی در کنار سالن‌های گالری، پروژه‌های هدفمندی همچون فیلم و برنامه‌های رادیویی نیز به نمایش گذاشته می‌شوند تا انواع و اقسام هنرها پوشش داده شوند. برای سنین مختلف همچون کودکان، برنامه‌های متنوعی وجود دارد که بازدید از نمایشگاه هنر دبی را برای هر فردی جذاب و دوست‌داشتنی می‌کند.

گالری‌های نمایشگاه هنر دبی


آرت دبی از سه دسته بندی متشکل شده که هنرهای معاصر، مدرن و مرور آثار هستند. برگزاری این گالری‌ها همواره بهانه‌ای بوده تا افراد با استعداد و خلاق کشف شوند. بیش از پانصد هنرمند برجسته از سراسر دنیا آثارشان را در اینجا به نمایش می‌گذارند که فرصت خوبی برای جذب افراد نوآور و ایده‌پرداز در دنیای هنر را فراهم می‌کند. تعداد گالری‌هایی که در نمایشگاه هنر دبی از حدود چهل کشور دنیا حضور پیدا می‌کنند به صد مورد می‌رسد که بی‌نظیر است. نمایشگاه هنر دبی 2018 را باید دوازدهمین سری برگزاری این رویداد باشکوه دانست.

نمایشگاه هنر دبی

اما یکی دیگر از بخش‌های نمایشگاه، به پروژه‌ها اختصاص دارد که در واقع برنامه‌ای غیر انتفاعی و مخصوص آثار و اجراهای جدید است. این برنامه  یک ایستگاه رادیویی و سینمای هنر دبی را متشکل می‌شود. حمایت از آثار هنری هنرمندان و تشویق کردن سایر افراد به مشارکت بیشتر در نمایشگاه به منظورغنی‌تر کردن آن، یکی از اصلی‌ترین اهداف این رویداد است.

گردهمایی جهانی هنر


این نیز یکی دیگر از بخش‌های نمایشگاه آرت دبی است. هنرمندانی از زمینه‌های مختلف همچون موسیقی در اینجا گرد هم آمده و دانسته‌های خود را روی میز ‌می‌ریزند و همچنین از تجربه‌های دیگر افراد نیز استفاده می‌کنند.

نمایشگاه هنر دبی

طی این گردهمایی، که بیش از پنج روز به طول می‌انجامد، حدود پنجاه نفر از زبده‌ترین افراد در دنیای هنر به سخنرانی می‌پردازند. گردهمایی جهانی هنر را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین کنفرانس‌های سالانه هنر در خاورمیانه و حتی کل آسیا می‌شناسند. اجرا، موسیقی، تحقیق و انجام پروژه‌های هدفمند دلایلی هستند که این گردهمایی را برای هنرمندان شیرین، جذاب و مفید می‌کنند. البته گردهمایی جهانی هنر منحصر به دبی (امارات) نبوده و در کشورهای دیگر نیز برگزار می‌شود.

نمایشگاه هنر دبی

نمایشگاه هنر دبی برای اولین بار در سال 2007 برگزار شد و خیلی زود توانست جایگاه خود را در دنیای هنر تثبیت کند. حال یکی از مهمترین قسمت‌های آن، آموزش‌های برگزار شده در دل رویداد است. دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، دانش‌آموزان و دیگر افراد می‌توانند با حضور در این جلسات آموزشی، به پیشرفت خود کمک کنند. همچنین برای مشاغل مختلف همچون کلکسیونرهای آثار هنری نیز آموزش‌های ویژه‌ای وجود خواهد داشت.

کارگاه‌های هنری، مدرسه هنر، کلاس‌های نویسندگی، طراحی و نقاشی و دیگر موارد جزو برنامه‌های آموزشی این بخش از نمایشگاه هنر دبی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی Artdubai.ae مراجعه کنید.

*نمایشگاه هنر دبی (Art Dubai 2018) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۷-۰۱-۰۱۲۰۱۸-۰۳-۲۱
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۷-۰۱-۰۴۲۰۱۸-۰۳-۲۴
فاصله زمانی
شروعپایان۲۷۲ روز گذشته۲۶۹ روز گذشته
مکان روی نقشه
بستن
پروژه جدید هتل اتریشی وینا هاوس در دیره دبی
نمایشگاه و کنفرانس انرژی آینده ابوظبی (WFES)
هلدینگ آرمادا
بهترین زمان سفر به دبی
رستوران های ایرانی دبی بخش اول
109 رستوران ایرانی در دبی
تور دبی بالن سواری
بهترین پارک های آبی دبی
لو سیزن و های سیزن مربوط به چه فصل هایی می شود?
چیزهایی که قبل از سفر به دبی باید بدانید:

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو