?>
راهنمای گردشگری و تور
دبی خیلی وقت پبش با بهترین سالن های بولینگ که ارزش یک بار امتحان کردن را دارند، درهای خود را به روی علاقه مندان به بولینگ باز کرده بود. دبی برای جمعیت گسترده ای از بازیکنان که از کشورهای مختلف و با مهارت های بولینگ متفاوت می آیند، از افراد گرفته تا شرکت ها، نقش میزبان را ایفا کرده است. بولینگ در دبی در هر آب و هوایی همیشه یک فعالیت عالی بوده، و به علاوه راه خوبی برای به فعالیت واداشتن کل خانواده می باشد. بولینگ یک سرگرمی عالی برای کل خانواده یا گروه دوستان است. همچنین می تواند به عنوان یک فعالیت تیم سازی برای شرکت ها در دبی مورد استفاده قرار گیرد.

بولینگ در دبی

اگر شما قصد دارید در دبی به بولینگ بروید و می خواهید میل رقابتی خود را رها کنید، پس به سمت پنج مورد از بهترین مراکز بولینگ در دبی بشتابید.

 

  1. زمین بازی النصر


زمین بازی النصر (Al-Nasr Leisure Land) یکی از بهترین مراکز بولینگ دبی است. این زمین بازی شامل امکانات زیر می باشد:

  • یک استخر شنا

  • یک رینک یخ

  • زمین تنیس

  • زمین اسکواش

  • "بولینگ" همیشه محبوب


این سالن بولینگ، برای یک شب بازی جدی در لاین ها نیست، بلکه بیشتر برای سرگرمی و اوقات خانوادگی است. این سالن هر شب تا ساعت 11:30 دسترسی به 8 لاین برای اجاره ارائه می کند.

این مرکز تا دیر وقت باز است، و کوچک و دارای مجوز می باشد. این مکان می تواند تجربه ای عالی برای گروه ها یا برای شب کارها یا برای قرار ملاقات باشد. محیط زیبا و تمیز زمین بازی النصر آن را بسیار جذاب می کند.

اگر می خواهید از بولینگ در دبی لذت ببرید، زمین بازی النصر جای مناسبی برای شماست. هزینه هر بازی برای یک فرد غیر عضو 15 درهم یا 100 درهم به ازای هر لاین برای یک ساعت می باشد.

 

  1. مرکز بولینگ بین المللی دبی


مرکز بولینگ بین المللی دبی (Dubai International Bowling Centre) در الممزر (Al-Mamzar)، در مقابل سنچری مال (Century Mall)، درست بیرون از جاده الاتحاد (Al-Ittihad) واقع شده است. این یک مرکز بولینگ غول پیکر است، و بسیار مقرون به صرفه می باشد. این مرکز تا ساعت 1 صبح باز است و شما می توانید 36 لاین را با یک قیمت بسیار ارزان به دست آورید، در نتیجه یک بازی، تقریبا تضمین شده است.

rh_56860

این سالن بولینگ، میزبان مسابقات منطقه ای و همچنین بین المللی است، همچنین میزبان جشن تولد کودکان نیز هست و اردوهای تابستانی ارائه می دهد. مرکز بولینگ بین المللی دبی جایی است که ارزش هر دقیقه وقت صرف کردن را دارد.

برای تمام مشتاقان بولینگ در دبی، نرخ ها از 12 درهم برای هر شخص و هر بازی در روزهای هفته تا 17 درهم در آخر هفته ها متغیر است. اجاره لاین از 80 درهم تا 120 درهم در ساعت می باشد.

 

  1. بولینگ یالا!


سالن بولینگ یالا! (YALLA! BOWLING) در دبی در مرکز خرید مردیف (Mirdif City Centre) واقع شده است. در میان انواع سواری ها، بازی ها و جاذبه ها در مرکز خرید مردیف، شما یک سالن بولینگ با 12 لاین نیز پیدا خواهید کرد. برخلاف دیگر سالن های بولینگ، که کودک پسند نیستند، این مرکز بولینگ در دبی با تمام جذابیت های اضافی در کنار بولینگ کودک پسند از جمله شبیه سازی های ویدئویی و تم های کیهانی، به خصوص برای کودکان طراحی شده است.

برای والدین بسیار راحت است که بچه های خود را در این سالن بولینگ بگذارند، در حالی که خود می توانند خرید کنند. این مرکز امکانات کریکت (بامپر) نیز دارد، به طوری که بچه ها نیز می توانند بازی کنند.

yalla-bowling

هزینه بازی در این مرکز 20 درهم به ازای هر نفر در هر بازی در طول هفته و 25 درهم در آخر هفته ها و تعطیلات عمومی است. جوراب هم 5 درهم اضافی هزینه دارد.

 

  1. مرکز بولینگ دبی


مرکز بولینگ دبی (Dubai Bowling Centre) را می توان با گوی های آبی غول پیکرش درست در کنار لبه القور (Al-Quoz) تشخیص داد. این تنها راهی است که می توان آن را توصیف کرد. این یکی از بزرگترین مراکز بولینگ در دبی است که با 16 لاین در اینجا پیدا خواهید کرد. همچنین لیگ ها، مسابقات و رقابت های دائما در حال اجرا در اینجا وجود دارند.

bowling-embed-1

اگر می خواهید بازی خود را به بالاترین سطح ببرید، این مکان مخصوص شماست. آنها همچنین مسابقات موضوعی دارند، بنابراین رویای بازی بولینگ شما به عنوان یک گاوچران، در اینجا می تواند به تحقق بپیوندد.

این مرکز جایی است که ارزش یک بار امتحان برای لذت بردن از بازی بولینگ دبی را دارد. نرخ های آن از 17 درهم در هر بازی برای هر نفر در روزهای هفته تا 30 درهم در عصر آخر هفته هاست. هزینه اجاره لاین بین 90 درهم تا 135 درهم در ساعت است.

 

  1. شهر ورزشی زاید


شهر ورزشی زاید (Zayed Sports City) در مرکز ابوظبی واقع شده است. شهر ورزشی زاید نه تنها یک سالن بولینگ دارد، بلکه هر ورزش دیگری از نت بال تا ورزش های مبارزه ای در آن وجود دارد. هر ورزشی که شما به دنبالش هستید، در شهر ورزشی زاید موجود است، اما این مرکز بیشتر برای سالن بولینگش که مرتب، تمیز، زیبا و بسیار بزرگ می باشد، شناخته شده است.

The_Khalifa_International_Bowling_Centre_in_Abu_Dhabis_Zayed_Sports_City_is_the_venue_for_the_2014_World_Bowling_Mens_Championships

همچنین میزبان برخی از رویدادها بولینگ امارات متحده عربی از جمله مسابقات قهرمانی جهانی بولینگ سال 2014 و 2015 بوده است. این مرکز در مناسبت ها و همچنین برای مسابقات و لیگ ها استفاده می شود و یک فروشگاه حرفه ای دارد. این مکان برای رستوران چینی اش نیز بسیار شناخته شده است که به شکل یک کاسه نودل است.

هزینه بازی در این مرکز از 11 درهم در هر بازی برای هر نفر تا 13 درهم برای هر بازی است. هزینه اجازه لاین بین 80 تا 100 درهم به ازای هر لاین است.

 

بولینگ در دبی قطعا یکی از بهترین کارهایی است که می توان انجام داد. اگر می خواهید از بولینگ در دبی لذت ببرید، موارد ذکر شده در بالا بهترین مراکز بولینگ در دبی هستند. اگر بولینگ را در هر یک از مکان های فوق الذکر تجربه کرده اید و دوست دارید تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید، لطفا در قسمت نظرات این کار را انجام دهید. اگر می خواهید یک مرکز بولینگ در دبی را توصیه کنید هم لطفا در قسمت نظرات پیشنهاد خود را مطرح کنید.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور لحظه آخری دبی با ما در تماس باشید

*بولینگ در دبی | بهترین مراکز بولینگ دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور دبی با کشتی
travel to dubai by ship
109 رستوران ایرانی در دبی
109 iranian restaurant in dubai
راهنمای کامل بهترین مراکز خرید دبی
the complete guide dubai shopping centers
غذا دادن به کوسه ها در آکواریوم دبی مال
shark feeding at dubai aquarium underwater zoo
غذاهای سنتی عربی
delicious foods in dubai
10 واقعیت جالب درباره دبی
10 interesting facts about dubai
چشم دبی
dubai eyes
گردشگری ابوظبی
tourism abu dhabi
سواحل دبی
dubai beaches
سینما در دبی
cinema in dubai
یک بندرگاه جدید بین جزیره نخل و دبی مارینا ایجاد شود
theres going to be a new suburb in between the palm and dubai marina
بستن
رویداد بین المللی چای و قهوه دبی 2018
زندانیان در امارات از این پس می‌توانند با فرزندان خود ویدیو چت داشته باشند
10 کاری که نباید در دبی انجام دهید
پاریس گالری
دبی به ابوظبی | بهترین مسیرها برای سفر از دبی به ابوظبی
جنگل های انبوه داخل هتل دبی !
با دانشگاه های معروف دبی آشنا شویم
تور گردش در ابوظبی از دبی
تور دبی : تماشای فواره دبی از داخل قایق
پارک های ساحلی دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو