راهنمای گردشگری و تور
از قدیم گفتن هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت! شاید این علت آنچنان هم که در این ظرب المثل نشان می دهد بد نباشد. احتمالا در جستجوی تور ارزان دبی بوده ا ید که به این مطلب رسیده اید. بهتر است قبل از هر انتخابی حکمت و علت آفرهای تور دبی را بدانید ، همچنین با مفهوم تور لحظه آخری دبی آشنا شوید.

یافتن قیمت تور دبی از هر کاری راحت تر است.با یک جستجوی کوچک در اینترنت با دریایی از قیمت ها روبرو می شوید. یکی ارزان تر و دیگری گرانتر. به راستی حکمت و علت این گرانی و ارزانی چیست ؟ شما کدام را انتخاب می کنید ؟ آیا صرفا با نگاه کردن به قیمت می توان بهترین انتخاب تور دبی را رقم زد ؟ اصلا آیا با انتخاب ارزان ترین بسته تور دبی در نهایت کمترین هزینه را برای سفر دبی دارید؟  همه چیز بستگی به خودتان دارد.

لطفا هدف خود از سفر دبی را مشخص کنید


اولین مرحله ای که در برنامه ریزی یک سفر با آن رو برو هستید هدف یا قصد از سفر است. اصلا چه شد که تور دبی را انتخاب کردید؟ آیا سفرتان تجاری است ؟ تور نمایشگاهی نیاز دارید  یا برای تفریح به دبی می روید ؟ تفریح شما چیست ؟ چه چیزی شما را سرگرم می کند ؟ خرید ارزان در بازار های دبی را دوست دارید و یا خرید از فروشگاه های معتبر و لاکچری را ترجیح می دهید؟ شاید هم خرید را دوست ندارید و فقط می خواهید در بازارهای مدرن دبی قدم بزنید. شاید هم کلا بازار را دوست ندارید و به دنبال هیجان هستید. راستی چه چیزی شما را مهیج می کند؟ بازدید از بلند ترین برج جهان یعنی برج خلیفه وتماشای رقص آب فوق العاده فواره دبی و آکواریوم دبی مال و یا قدم زدن در مارینا دبی و تماشای سایه ی برج های سر به فلک کشیده جمیرا بیچ (JBR) و در آب های مارینا. پارک آبی های دبی را می شناسید ؟ آیا می دانستید بزرگترین شهر بازی سرپوشیده جهان یعنی ای ام جی ورد در دبی افتتاح شده ؟ علاقه مند شدید و به بازی های رایانه ای هستید و هاب زریو دبی در سیتی واک را نمی شناسید ؟ اصلا برای ماه عسل به دبی می روید و یا برای تفریح کودکانتان؟ شاید هم عاشق رستوران های دبی باشید. شاید هم تو های سافاری دبی شما را جذب کرده.

وقتی از تور دبی برگشتید حسرت نخورید


معمولا این اتفاق خیلی پیش می آید که وقتی شخصی از سفر دبی برگشته و دارد با ذوق و شوق از خاطرات سفرش برای دیگران تعریف میکند وبرای مثال می گوید بازار های  دبی خیلی برای خرید خوب و مناسب بود ، فورا یک نفر از آنها می پرسد بازار چینی ها (دراگون مارت) هم رفتید؟! شخص دیگری با تعجب می پرسد فقط بازار رفتید؟! اینجاست که اگر آن شخص عالاقه زیادی به خرید کردن داشته باشد و به دراکون مارت نرفته باشد ، شوق و ذوقش تبدیل به حسرت می شود و پاسخ می دهد خیر! از هتل ما خیلی دور بود و یا وقت نشد. شاید هم بگوید رفتیم اما کرایه تاکسی آنجا از هتل ما خیلی زیاد بود و بقول معروف خرجمان بالا زد.کاش هتلمان در جای بهتری بود.

Dubai-Tour-Package-min-1

هزینه ویزای امارات و عوارض خروج از کشور برای همه یکسان است


فرقی نمی کند شما تور ارزان دبی را خریداری گرده باشید و یا برای خرید تور دبی هزینه ی بیشتری پرداخت کرده باشد. به هر حال شما هزینه ی عوارض خروج از کشور ایران و ویزای ورود به کشور امارات که جمعا مبلغ قابل توجهی است را پرداخت کرده اید. قیمت بلیط پرواز رفت و برگشت به دبی هم آنچنان تفاوتی برای تورارزان و گران دبی ندارد مگر اختلافاتی که مربوط به ساعات پرواز ویا  ایام های خاص باشد. بنابراین بیشترین تاثیر اختلاف قیمت یک تور به قیمت هتل و خدمات تور و مدت اقامت  بستگی دارد. پس در نظر بگیرید که اگر بخواهید ضریب کیفیت هتل و مدت اقامت خود را بالاتر ببرید ، الزاما قیمت کل تور شما به همان ضریب بالا نمیرود . برای مثال اگر مدت اقامت شما دو برابر شود مجموع  قیمت توردبی برای شما  دو برابر نمی شود و شما با این کار منافع خود را افزایش داده اید.

چه هتلی را برای تور دبی خود انتخاب کنیم؟


این کاملا بستگی به خودتان و قصد سفرتان دارد. اگر فقط میخواهید با کمترین هزینه به دبی بروید و کیفیت و موقعیت و مدت اقامت برایتان اهمیتی ندارد ، این کارخیلی آسان است. ارزانترین تور دبی را انتخاب کنید و چمدانتان را ببندید.

اما اگر سه عامل کیفیت هتل ، موقعیت هتل و مدت اقامت برایتان مهم است در ادامه با ما همراه باشد.

کیفیت هتل در تور دبی


در کل هتل های دبی به نسبت سایر شهر هایی که عمده مقاصد گردشگری ایرانیان هستند ، دارای کیفیت بالا تری می باشند. مسافران دبی برای انتخاب هتل با تنوع های زیادی رو برو هستند. حتی کیفیت هتل های ارزان دبی نیز به اندازه خود نظر مسافران را جلب می کنند. از هتل های سه ستاره و چهارستاره عادی گرفته تا هتل های چهار ستاره تاپ و هتل های فوق لاکچری پنج ستاره دبی همگی به نسبت قیمتشان راضی کننده هستند. اگر روی کیفیت هتل حساس هستید تنها به ستاره های آن دقت نکنید و سعی کنید در مورد هتل بیشتر تحقیق کنید و یا حداقل تصاویر هتل ها را برسی کنید. وبسایت بیسان گشت اطلاعات مفیدی از هتل های دبی در اختیار شما قرار داده است.

وعده های غذایی درهتل های دبی معمولا به صورت BB  و HB هستند. در صورتی که تور به صورت BB  باشد ، وعده صبحانه و در صورتی که رزرو هتل به صورت HB باشد ، وعده صبحانه و یک وعده غذای اصلی در هتل برای مسافران رایگان خواهد بود.

شهر دبی از نظر کیفیت هتل هیچ چیزی کم ندارد و هرچقدر بخواهید برای کیفیت هتل خود هزینه کنید برایتان انتخاب وجود دارد. جالب است بدانید پنج هتل از ده بلند ترین هتل های جهان در دبی واقع شده اند.همچنین گرانترین و لوکس ترین هتل های جهان را می توانید در دبی بیابید.

موقعیت هتل در تور دبی


اگر تلفن را بردارین و با یک آژانس گردشگری تماس بگیرید و در مورد موقعیت هتل های دبی بپرسید به احتمال 90 درصد با این پاسخ روبرو خواهید شد : دبی دو بخش دارد. دیره مخصوصا خیابان الرقه و دیگری اتوبان شیخ الزاید. یک سری هتل ها در دیره اند و نزدیک بازار و سیتی سنتر دیره  و سری دیگر در اتوبان شیخ الزاید و نزدیک دبی مال و برج خلیفه. این ساده ترین و سریع ترین جوابی است می میتوان داد. اما در حقیقت دامنه تقسیم بندی موقعیت هتل های دبی خیلی فراتر از این پاسخ سریع است.

برای مثال برای دسته بندی هتل ها بر اساس مناطق دبی میتوان به مناطق دیره ، دیره الرقه ، دیره میدان جمال عبدالناصر و یا بنی یاس ، بر دبی ، فستیوال سیتی ، میردف ، اتوبان شیخ زاید ، مرکز تجارت جهانی(تور های نمایشگاهی) ، داون تاون (برج خلیفه و دبی مال) ، بیزنس بی ،جمیرا ، دریاچه جمیرا (JTL) ، جمیرابیچ (JBR) ،البرشا ، پالم (جزیره نخلی) ، جبل علی (منطقه آزاد تجاری) و...  اشناره کرد که هر کدام بر اساس امکانات و جاذبه های  موجود در اطراف خود می توانند مورد انتخاب از طریق قصد از سفر دبی باشند. نقشه هوشمند دبی و معرفی مکان های نزدیک به هر هتل در صفحه هتل های دبی در وبسابت بیسان گشت به شما برای انتخاب بهترین موقعیت هتل در تور دبی کمک می کنند. همچنین می توانید نزدیک ترین هتل به مکان مد نظر خود را از طریق وبسایت بیسان گشت بیابید.

مدت اقامت برای تور دبی


معمولا شرکت های گردشگری بسته های پیشنهادی برای تور دبی را به صورت سه شب و چهار روز ارائه می دهند تا قیمت های پکیج تورشان از کورس رقابت عقب نماند. اما این حداقل زمان برای سفر به دبی با اینهمه جاذبه است. البته بدیهی است که نمی توان از کل جاذبه های گردشگری دبی  حتی در یک سفر یک ماهه دیدن کرد. هر نقطه از دبی یک جاذبه دارد. بازدید از کل مجموعه دبی مال و برج خلیفه به تنهایی دو روز زمان نیاز دارد. به همین دلیل است که تاکید می شود حتما قبل از سفر دبی حتما برنامه سفر خود را براساس علایق خود تنظیم کنید. پیشنهاد می شود برای تور دبی حداقل پنج شب اقامت را اختصاص دهید. موتور جستجوی تور دبی در وبسایت بیسان گشت بهترین ابزار برای انتخاب تور دبی بر اساس علایق و شرایط شما می باشد.

تور لحظه آخری


...

 

 

 

*تور ارزان دبی یا تور لحظه آخری دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
هزینه زندگی در دبی
how much does it cost to live in dubai
یافتن کار در دبی
get a job in dubai
8 وبسایت خرید آنلاین برتر در دبی:
8 best online shopping websites in dubai
تحصیل در مدارس دبی
going to school in dubai
بهترین مکان ها برای خرید لوازم الکترونیکی در دبی
dubai electronics shopping best places to buy electronics in dubai
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی
language religion currency in dubai
سفر به دبی در تابستان
travel to dubai in summer 2
قوانین مالی و حمل پول در دبی
financial and carry money in dubai
بستن
نمایشگاه صنعت حمل و نقل هوایی دبی MEBAA 2018
نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی (Gulf Traffic Dubai 2018)
تور دبی با کشتی
هفته وحدت و میلاد حضرت مسیح در دبی
تور دبی : تماشای فواره دبی از داخل قایق
هند تسهیلات ویزای ورود به دبی را فراهم کرد
پرواز جتمن ها از میان آسمانخراش های دبی
نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی (Gulf Traffic Dubai 2018)
قوانین حمل دارو در شهر دبی
نمایشگاه کارواش دبی (Gulf Car Wash Expo 2018)

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو