هتل چهار ستاره آف باکو

Af Hotel Baku

امتیاز ۱۲۴ نفر ۳.۵ از ۵
من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
باکو باکو-آذربایجان
994124483030+
امتیاز دهی امتیاز دهی
ارسال دیدگاه ارسال دیدگاه
ارسال تصویر ارسال تصویر
تصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکوتصویر هتل چهار ستاره آف باکو
نقشه بیسان گشت

فاصله هتل آف باکو تا اماکن پر رفت و آمد

برای رزرو تور و یا اتاق در هتل آف باکو با آژانس بیسان گشت به شماره ۶۶۵۳۸۰۶۱-۰۲۱ تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )

معرفی هتل چهار ستاره آف باکو

(Af Hotel Baku) یک هتل در باکو در کشور جمهوری آذربایجان است که از یانار داغ ۱۹.۰ و از مرکز خرید گنجلیک باکو ۲۴.۵ کیلومتر فاصله دارد .

هتل آف باکو جزو معدود هتل‌های واقع در پایتخت آذربایجان با ساحل اختصاصی است. به این ترتیب می‌تواند در هر زمان به کناره دریای خزر رفته و از شنا کردن در آن یا تماشای منظره اطراف لذت ببرید.

در سرتاسر مجموعه مبلمانی را به همراه سایه‌بان برای نشستن پیدا خواهید کرد. قسمتی خاص به منظور پیک نیک در نظر گرفته تا طی تور باکو خود، در دل هتل، یک مینی ماجراجویی را تجربه کنید! هتل دارای یک عرشه آفتاب‌گیر و تراس است. از اینجا می‌توانید به تماشای منظره اطراف نشسته و از تماشای شهر باکو و مخصوصا دریای خزر لذت ببرید. به عنوان دیگر امکانات عمومی مجموعه باید به وجود یک باغ زیبا به همراه ابزارآلات پخت و پز کباب (باربیکیو) در بخشی مشخص اشاره کرد. یکی از تفاوت‌های هتل آف با بسیاری از هتل‌های شهر باکو، اجازه برای همراه داشتن حیوانات خانگی بدون نیاز به پرداخت هزینه است. این در حالی است که اغلب هتل‌ها چنین اجازه‌ای به مسافران نداده یا در قبال آن هزینه‌ای دریافت می‌کنند.

امکانات بی‌نظیر و منحصربه فرد هتل آف باکو

یکی از مزیت‌های فوق‌العاده هتل آف باکو داشتن پارک آبی است. در حالت عادی، در زمان مساعد بودن هوا، تفریح شما در ساحل اختصاصی هتل یا استخرهای سر باز آن خواهد بود. در استخرهای سر باز تعدادی سرسره آبی قرار گرفته است.

فعالیت‌های شما در اینجا به موارد ذکر شده محدود نیست. هر روز برنامه‌های زنده زیادی شامل پخش موزیک زنده برگزار می‌شوند. با توجه به تعدد استخرهای سر باز و مجاورت با دریا، زمینه برای اجرای ورزش‌های آبی فراهم شده است. به عنوان نمونه باید به اسکی روی آب و موج سواری به عنوان فعالیت‌هایی فوق هیجانی اشاره کرد! اگر تشنه دوچرخه سواری هستید، قادر خواهید بود دوچرخه‌ای از خود هتل آف باکو کرایه کرده و با آن در محیط اطراف چرخ بزنید. به لطف وجود یک زمین بازی، زمین تنیس و تعدادی میز پینگ پونگ، تفریحات هیجانی متعددی طی چند روز یا هفته اقامتتان خواهید داشت. با تاریک شدن هوا، توریست‌ها رفته رفته خود را برای رفتن به نایت کلاب آماده می‌کنند. یکی دی جی در کلاب شبانه حضور داشته و به صورت زنده موزیک‌های بسیار جذابی پخش می‌کند.

هتل آف باکو دارای یک مرکز اسپای بزرگ و مجهز است. در اینجا یک سونا، حمام ترکی، اتاق بخار و جکوزی وجود دارد. در صورت درخواست می‌توانید خدمات ماساژ را نیز به وسیله پرداخت هزینه‌ای جداگانه دریافت کنید. از اهمیت وجود استخرهای سر پوشیده به منظور شنا کردن طی فصل‌های سرد سال نمی‌توان غافل شد. اگر به طور حرفه‌ای ورزش می‌کنید، قادر خواهید بود برنامه‌تان را همانند همیشه در باشگاه فیتنس هتل ادامه بدهید. مرکز فیتنس دارای تجهیزات مورد نیاز برای ورزش بدنسازی است.

در صورتی که کودکانی همراه دارید، می‌توانید به راحتی آن‌ها را در هتل آف باکو سرگرم کنید. یک زمین بازی، کلاب و استخری مخصوص آن‌ها تعبیه شده است. هم در داخل ساختمان و هم در محیط بیرونی و سر باز، بخشی مجزا برای تفریح و سرگرمی کودکان به صورت دست جمعی وجود دارد. حتی داخل اتاق‌ها نیز می‌توانید به لطف اتصال تلویزیون به شبکه پخش برنامه‌های مخصوص کودکان، آن‌ها را سرگرم کنید. در نهایت اگر والدین تصمیم دارند با خیال راحت از بابت نوزاد یا کودک خود، از امکانات هتل استفاده کرده یا گشتی در شهر بزنند، می‌توانند آن‌ها را به بخش ویژ‌ه‌ای که برای نگهداری از کودکان ایجاد شده است، بسپارند. پرسنل تا زمان بازگشت شما، مراقب آن‌ها خواهند بود.

هتل آف باکو دارای تعداد زیادی اتاق و سوئیت است. دکوراسیون آن‌ها بسیار زیبا چیده شده و در هر یک، اسباب و اثاثیه مدرنی پیدا خواهید کرد. به لطف وجود بالکن در همه اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل، همواره می‌توانید به تماشای منظره زیبایی از دریای خزر بنشینید. کف اتاق‌ها پارکت شده و برای هر یک سیستم تهویه مطبوع مجزایی در نظر گرفته شده است. تلویزیون مسطح و حمام دارای لوازم آرایشی بهداشتی را باید دیگر امکانات پایه ارائه شده در اتاق‌ها دانست.

هتل در مجموع دارای 7 رستوران است. 3 رستوران داخل ساختمان، 3 رستوران در فضای بیرونی و یک مورد دیگر در ساحل قرار گرفته است. خوردن غذا در رستوران ساحلی هتل را باید تجربه‌ای تکرارنشدنی دانست. همانطور که از چنین هتلی انتظار دارید، دارای بار و حتی کافی شاپ اختصاصی است. داخل مجموعه به انواع شکلات، کوکی و میوه دسترسی دارید. در طول روز قادر خواهید بود بین وعده‌های غذایی اصلی، یک میان وعده خوشمزه تهیه کرده و نوش جان کنید.

دسترسی به اینترنت وای فای در سرتاسر هتل به شکل رایگان میسر شده است. این در حالی است که هتل آف باکو ابعاد بسیار بزرگی دارد. اگر برای رفت و آمد راحت به مرکز شهر خودرویی کرایه کردید، هتل به شما اجازه می‌دهد آن را بدون نیاز به پرداخت هزینه در پارکینگ قرار بدهید. این پارکینگ متشکل از یک گاراژ مسقف است.

اگر پول نقد همراه ندارید، می‌توانید از دستگاه عابر بانک داخل هتل به مقدار مورد نیاز پول دریافت کنید. همچنین در صورت همراه داشتن پول به صورت دلار یا یورو قادر خواهید بود در پخش پذیرش، آن‌ها را چنج کنید. گفتنی است پذیرش شبانه روزی آماده پاسخگویی است. هتل اعلام کرده پرسنلش در کنار ترکی می‌توانند به زبان‌های عربی، آلمانی، روسی، انگلیسی و حتی فارسی صحبت کنند. به این ترتیب به راحتی می‌توانید بعد از تماس، درخواست‌های خود همچون هماهنگی برای شاتل شهر یا فرودگاه، دریافت سرویس اتاق یا دیگر موارد را مطرح کنید.

هتل آف باکو دارای سوئیت‌های منحصربه‌فردی برای تازه عروس‌ها و دامادها است. در صورتی که نیازمند استعمال دخانیات هستید، می‌بایست به قسمت ویژه طراحی شده به این منظور مراجعه کنید. در لانج اشتراکی یک تلویزیون قرار گرفته است. داخل مجموعه فروشگاهی قرار گرفته تا بتوانید اقلام و اجناس مورد نیازتان را در محل تهیه کنید.

در صورت تمایل برای گردش در شهر می‌توانید از تورهای پیاده‌روی مخصوصی که هتل برگزار می‌کند استفاده کنید، هر چند اگر دوست‌دار گشت و گذار در شهر باکو هستید، هتل آف باکو بهترین مکان به منظور اقامت برای شما نیست. تا اولین ایستگاه مترو 18 کیلومتر فاصله دارید. البته فاصله تا فرودگاه بین المللی حیدر علی اف زیاد نبوده و مسافت بین آن‌ها 26 کیلومتر است. هتل سرویس شاتل فرودگاهی را در صورت درخواست در اختیارتان قرار می‌دهد. بسته به تور خریداری شده، این سرویس می‌تواند رایگان یا پولی باشد. بهتر است پیش از سفر در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. پیشنهاد می‌کنیم شاتل فرودگاه را حتما در تور باکو خود بگنجانید. به لطف آن ورود به هتل از فرودگاه و بازگشت به آن بعد از تحویل اتاق سریع و بدون دردسر خواهد بود.

موقعیت هتل آف باکو

 • فاصله هتل آف باکو تا یانار داغ ۱۹.۰ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۳ مانات )
 • " تا مرکز خرید گنجلیک باکو ۲۴.۵ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۶ مانات )
 • " تا مرکز خرید مال 28 باکو ۲۵.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۷ مانات )
 • " تا مرکز خرید مترو پارک باکو ۲۹.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۹ مانات )
 • " تا مرکز فرهنگی حیدر علی اف ۲۹.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۹ مانات )
 • " تا مرکز خرید آیگون باکو ۳۰.۸ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۰ مانات )
 • " تا مرکز خرید اف باکو ۳۳.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا مرکز خرید نرگس باکو ۳۳.۵ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا پارک فیلارمونیک ۳۳.۶ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا خیابان نظامی باکو ۳۳.۸ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا آتشگاه باکو ۳۴.۰ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا برج مایدن - قلعه دختر باکو ۳۴.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا کاخ شیروان شاه باکو ۳۴.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا موزه کتاب‌ های مینیاتوری باکو ۳۴.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا مرکز خرید پورت باکو ۳۴.۵ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا مرکز خرید پارک بلوار باکو ۳۴.۶ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا پارک بلوار باکو ۳۴.۶ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • " تا ایچری شهر یا شهر قدیم باکو ۳۵.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • " تا چرخ و فلک باکو ۳۵.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • " تا مسجد تازه پیر باکو ۳۵.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • " تا موزه فرش آذربایجان در باکو ۳۶.۰ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • " تا ونیز کوچک باکو ۳۶.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • " تا کریستال هال باکو ۳۷.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۴ مانات )
 • " تا پارک آپ لند باکو ۳۸.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۵ مانات )
 • " تا مرکز خرید ساداراک ۳۹.۰ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۵ مانات )
 • " تا مسجد بیبی هیبت باکو ۴۳.۶ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۸ مانات )
 • " تا پارک ملی قبوستان آذربایجان ۸۷.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۵۴ مانات )
توضیحات
نمایش بیشتر

آفرهای تور هتل چهار ستاره آف باکو

آذر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۳,۴۱۳
۱۶
۳,۳۵۳
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 
ایرلاین های تور هتل چهار ستاره آف باکو برای تاریخ شروع ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ :
آذربایجان۳ شب

پرواز تاریخ رفت تاریخ برگشت مدت اقامت خدمات برد اتاق اتاق دو تخته اتاق یک تخته کودک بدون تخت فاصله زمانی
آذربایجان ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۳ شب BB ۳,۴۱۳,۰۰۰ ۳,۹۹۳,۰۰۰ ۲,۶۳۹,۰۰۰ ۰ روز مانده
لحظه آخری

رزرو تلفنی هتل چهار ستاره آف باکو (رزرو مستقیم از کارگزار مقیم)

توجه : این نوع رزرو هتل با سیستم رزرواسیون آنلاین وبسایت بیسان گشت متفاوت بوده و رزرو هتل توسط بخش رزرواسیون آژانس بصورت سنتی و ارتباط مستقیم با نمایندگان و کارگزاران مقیم در مقصد انجام می گردد.
به دلیل اینکه رزرواسیون سنتی و آنلاین یک هتل کاملا سازوکار متفاوتی دارد امکان اختلاف نرخ برای هتل هایی که هم در لیست رزرواسیون آنلاین و هم در لیست ررزواسیون سنتی قرار دارند وجود دارد که معمولا رزرواسیون های تلفنی قیمت مناسب تر و دارای خدمات ترانسفر رایگان و یا هزینه ی خیلی کم می باشند.

اتاق دو تخته اتاق یک تخته سرویس اتاق
۵۶۱,۰۰۰ تومان ۴۹۶,۰۰۰ تومان B.B (شامل صبحانه)
۰۲۱-۶۶۵۳۸۰۶۱

نمودار مقایسه قیمت (اتاق دو تخته)

*هتل چهار ستاره آف باکو را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

 • ابتدای صفحه
 • تصاویر
 • فاصله و کرایه تا مراکز مهم
 • معرفی
 • آفر های تور
 • رزرو
 • امکانات
 • دیدگاه ها
 • نقشه گوگل
 • مکان های نزدیک
124 نفر به این هتل امتیاز داده اند

امکانات هتل آف باکوامکانات بیرونی
| مبلمان فضای باز | دید ساحل | تراس آفتاب | منطقه ساحل اختصاصی | امکانات باربیکیو | تراس | باغ

حیوانات
| ورود حیوانات خانگی مجاز است

فعالیت ها
| زمین تنیس | اناق گیم | بیلیارد | تنیس روی میز | اجاره دوچرخه شارژ | کلوب شبانه | امکانات ورزشی آبی | سرگرمی عصرانه | موسقی زنده شارژ | اجرا در رستوران شارژ | تور پیاده وی | ساحل | پارک آبی

غذا و نوشیدنی
| رستوران | بار | سرو صبحانه در اتاق | اسنک بار | منوی رژیمی | نوشیدنی های الکلی شارژ | آب معدنی | میوه | شکلات یا کوکی | قهوه خانه

اینترنت
| وای فای رایگان در تمام هتل

پارکینگ
| پارکینگ عمومی | پارکینگ امن

حمل و نقل
| استقبال فرودگاهی شارژ | بدرقه فرودگاهی شارژ

خدمات پذیزش
| دستگاه ATM | پذیرش 24 ساعته | صرافی | میز تور | انبار چمدان | پذیرش اختصاصی | خدمات کابینت

خدمات تفریحی و خانوادگی
| شبکه های تلوزیونی کودکان | فضای بازی داخلی | نگهداری از کودکان شارژ

خدمات نظافت
| نظافت روزانه | سرویس اتو شارژ | خشکشویی شارژ | لاندری شارژ

خدمات تجاری
| مرکز تجاری شارژ | فکس و کپی | اتاق جلسه شارژ

خدمات عمومی
| مجموعه عروس | اتاق VIP | فامیلی روم | آسانسور | اتاق های سیگار ممنوع | سرویس اتاق | گرمایش | فروشگاه در محوطه | تهویه مطبوع | اتاق سیگار | سرویس شاتل | سبد حیوانات خانگی | اتاق تلوزیون | شاتل فرودگاه شارژ | سرویس شاتل شارژ | کرایه ماشین

زبان ها
| ترکی استانبولی | آذربایجانی | آلمانی | انگلیسی | فارسی | روسی

استخر و تفریحات آبی
| استخر روباز | سایه بان چتری | اتاق بخار | سالن آبگرم / منطقه آرامش | پکیج اسپا و شنا | مرکز تناسب اندام | استخر شنا | صندلی های ساحلی | حوله استخری | سونا شارژ | مرکز تناسب اندام | مرکز اسپا | ماساژ شارژ | جکوزی | استخر سرپوشیده | استخر روباز | استخر سرپوشیده / کل سال | استخر سرپوشیده / فصلی | سرسره آبی | اسباب بازی های شنا | استخر آب گرم | صندلی ماساژ

نظرات در مورد هتل آف باکو


شما اولین دیدگاه رو در مورد هتل چهار ستاره آف باکو بنویسین.

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

سوالات متداول

۱-فاصله هتل آف تا ایچری شهر باکو چقدر است؟
پاسخ : هتل آف تا ایچری شهر باکو ۳۵.۳ کیلومتر فاصله دارد. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
۲-آیا هتل آف ساحل اختصاصی دارد ؟
پاسخ : هتل آف با یک پل زیبا به ساحل نوخانی راه دارد و امکانات تفریحی و رفاهی نیز در ساحل فراهم است
۳-آیا هتل آف ساختمان جدید و قدیمی دارد؟
پاسخ : تمامی رزرو های آژانس بیسان گشت از ساختمان جدید هتل آف بوده و اتاق های ساختمان قدیمی هتل به هیج عنوان پیشنهاد نمی شود.

موقعیت هتل آف باکو روی نقشه

مشاهده نقشه لوگوی نقشه بیسان گشت

مکان های نزدیک هتل آف باکو

 • خرید
 • هتل
 • تفریح و سرگرمی
 • ایستگاه مترو
مشاهده مسیر

سایر هتل های چهار ستاره نزدیک به هتل چهار ستاره آف باکو

هتل چهار ستاره مای بیچ باکو
My Beach Hotel
مشاهده مسیر
هتل چهار ستاره نیپول باکو
Neapol Hotel
مشاهده مسیر
رزرو تور
رزرو هتل و ترنسفر
رزرو بلیط
اخذ ویزا

چنانچه تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را تکمیل نمایید و دکمه ثبت درخواست را بزنید. کارشناسان بیسان گشت با شما تماس می گیرند.

کانال تلگرام بیسان گشت

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

آذر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 
دی ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

امتیاز به هتل چهار ستاره آف باکو

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای هتل چهار ستاره آف باکو

لطفا تصاویری فقط در مورد "هتل چهار ستاره آف باکو" ارسال نمایید

  هتل چهار ستاره آف باکو

  لطفا منتظر بمانید...