هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

هتل چهار ستاره


Af Hotel Baku

امتیاز 14 نفر 5.6 از 10

فهرست مطالب رزرو اتاق

امتیاز مسافران به هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

 • امکانات145.3
 • نظافت و تمیزی145.2
 • راحتی145.3
 • ارزش خرید145.2
 • موقعیت146.2
 • امتیاز کلی145.6
 • بیشتر + امتیاز دادن

تصاویر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

تصویر 4970 فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف
تصویر 4971 فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای افتصویر 4972 نمای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای افتصویر 4973 فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف تصاویر بیشتر

تصاویر ساحل هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

ساحل هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5010 100ساحل هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5010ساحل هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5018 100ساحل هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5018
+2

تصاویر اتاق جلسات هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

اتاق جلسات هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4979 100اتاق جلسات هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4979اتاق جلسات هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4991 100اتاق جلسات هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4991
+2

تصاویر باشگاه ورزشی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

باشگاه ورزشی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4978 100باشگاه ورزشی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4978
+1

تصاویر فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4971 100فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4971فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4974 100فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4974فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4990 100فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4990فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4998 100فضای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4998
+10

تصاویر فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4970 100فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4970فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4973 100فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4973فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4975 100فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4975فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4976 100فضای اتاق های هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4976
+19

تصاویر فضای رستورانی و صبحانه هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

فضای رستورانی و صبحانه هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4977 100فضای رستورانی و صبحانه هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4977فضای رستورانی و صبحانه هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5013 100فضای رستورانی و صبحانه هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5013
+2

تصاویر نمای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

نمای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4972 100نمای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4972نمای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4981 100نمای بیرونی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 4981
+2

تصاویر استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5005 100استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5005استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5007 100استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5007استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5008 100استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5008استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5009 100استخر هتل آف باکو و پارک آبی ای اف 5009
+9
نقشه بیسان گشت
باکو آذربایجان - ساحل نوخانی
994124483030+

معرفی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

هتل آف باکو و پارک آبی ای اف (Af Hotel Baku) یک هتل چهار ستاره در منطقه ساحل نوخانی باکو در کشور جمهوری آذربایجان استکه از یانار داغ 19.0 و از مرکز خرید گنجلیک باکو 24.5 کیلومتر فاصله دارد . قیمت رزرو تور و اتاق در هتل آف باکو و پارک آبی ای اف بسته به تاریخ متفاوت و در از طریق شرکت بیسان گشت قابل استعلام است.

از نظر مسافران هتل آف باکو و پارک آبی ای اف بیشترین امتیاز این هتل مربوط به موقعیت (6.2 از 10) و کمترین امتیاز این هتل وای فای رایگان (3.8 از 10) است. این هتل میانگین امتیاز کلی خیلی ضعیف (5.6 از 10) را کسب کرده و ارزش خرید آن (5.2 از 10) است.

هتل آف باکو جزو معدود هتل‌های واقع در پایتخت آذربایجان با ساحل اختصاصی است. به این ترتیب می‌تواند در هر زمان به کناره دریای خزر رفته و از شنا کردن در آن یا تماشای منظره اطراف لذت ببرید.

در سرتاسر مجموعه مبلمانی را به همراه سایه‌بان برای نشستن پیدا خواهید کرد. قسمتی خاص به منظور پیک نیک در نظر گرفته تا طی تور باکو خود، در دل هتل، یک مینی ماجراجویی را تجربه کنید! هتل دارای یک عرشه آفتاب‌گیر و تراس است. از اینجا می‌توانید به تماشای منظره اطراف نشسته و از تماشای شهر باکو و مخصوصا دریای خزر لذت ببرید. به عنوان دیگر امکانات عمومی مجموعه باید به وجود یک باغ زیبا به همراه ابزارآلات پخت و پز کباب (باربیکیو) در بخشی مشخص اشاره کرد. یکی از تفاوت‌های هتل آف با بسیاری از هتل‌های شهر باکو، اجازه برای همراه داشتن حیوانات خانگی بدون نیاز به پرداخت هزینه است. این در حالی است که اغلب هتل‌ها چنین اجازه‌ای به مسافران نداده یا در قبال آن هزینه‌ای دریافت می‌کنند.

امکانات بی‌نظیر و منحصربه فرد هتل آف باکو

یکی از مزیت‌های فوق‌العاده هتل آف باکو داشتن پارک آبی است. در حالت عادی، در زمان مساعد بودن هوا، تفریح شما در ساحل اختصاصی هتل یا استخرهای سر باز آن خواهد بود. در استخرهای سر باز تعدادی سرسره آبی قرار گرفته است.

فعالیت‌های شما در اینجا به موارد ذکر شده محدود نیست. هر روز برنامه‌های زنده زیادی شامل پخش موزیک زنده برگزار می‌شوند. با توجه به تعدد استخرهای سر باز و مجاورت با دریا، زمینه برای اجرای ورزش‌های آبی فراهم شده است. به عنوان نمونه باید به اسکی روی آب و موج سواری به عنوان فعالیت‌هایی فوق هیجانی اشاره کرد! اگر تشنه دوچرخه سواری هستید، قادر خواهید بود دوچرخه‌ای از خود هتل آف باکو کرایه کرده و با آن در محیط اطراف چرخ بزنید. به لطف وجود یک زمین بازی، زمین تنیس و تعدادی میز پینگ پونگ، تفریحات هیجانی متعددی طی چند روز یا هفته اقامتتان خواهید داشت. با تاریک شدن هوا، توریست‌ها رفته رفته خود را برای رفتن به نایت کلاب آماده می‌کنند. یکی دی جی در کلاب شبانه حضور داشته و به صورت زنده موزیک‌های بسیار جذابی پخش می‌کند.

هتل آف باکو دارای یک مرکز اسپای بزرگ و مجهز است. در اینجا یک سونا، حمام ترکی، اتاق بخار و جکوزی وجود دارد. در صورت درخواست می‌توانید خدمات ماساژ را نیز به وسیله پرداخت هزینه‌ای جداگانه دریافت کنید. از اهمیت وجود استخرهای سر پوشیده به منظور شنا کردن طی فصل‌های سرد سال نمی‌توان غافل شد. اگر به طور حرفه‌ای ورزش می‌کنید، قادر خواهید بود برنامه‌تان را همانند همیشه در باشگاه فیتنس هتل ادامه بدهید. مرکز فیتنس دارای تجهیزات مورد نیاز برای ورزش بدنسازی است.

در صورتی که کودکانی همراه دارید، می‌توانید به راحتی آن‌ها را در هتل آف باکو سرگرم کنید. یک زمین بازی، کلاب و استخری مخصوص آن‌ها تعبیه شده است. هم در داخل ساختمان و هم در محیط بیرونی و سر باز، بخشی مجزا برای تفریح و سرگرمی کودکان به صورت دست جمعی وجود دارد. حتی داخل اتاق‌ها نیز می‌توانید به لطف اتصال تلویزیون به شبکه پخش برنامه‌های مخصوص کودکان، آن‌ها را سرگرم کنید. در نهایت اگر والدین تصمیم دارند با خیال راحت از بابت نوزاد یا کودک خود، از امکانات هتل استفاده کرده یا گشتی در شهر بزنند، می‌توانند آن‌ها را به بخش ویژ‌ه‌ای که برای نگهداری از کودکان ایجاد شده است، بسپارند. پرسنل تا زمان بازگشت شما، مراقب آن‌ها خواهند بود.

هتل آف باکو دارای تعداد زیادی اتاق و سوئیت است. دکوراسیون آن‌ها بسیار زیبا چیده شده و در هر یک، اسباب و اثاثیه مدرنی پیدا خواهید کرد. به لطف وجود بالکن در همه اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل، همواره می‌توانید به تماشای منظره زیبایی از دریای خزر بنشینید. کف اتاق‌ها پارکت شده و برای هر یک سیستم تهویه مطبوع مجزایی در نظر گرفته شده است. تلویزیون مسطح و حمام دارای لوازم آرایشی بهداشتی را باید دیگر امکانات پایه ارائه شده در اتاق‌ها دانست.

هتل در مجموع دارای 7 رستوران است. 3 رستوران داخل ساختمان، 3 رستوران در فضای بیرونی و یک مورد دیگر در ساحل قرار گرفته است. خوردن غذا در رستوران ساحلی هتل را باید تجربه‌ای تکرارنشدنی دانست. همانطور که از چنین هتلی انتظار دارید، دارای بار و حتی کافی شاپ اختصاصی است. داخل مجموعه به انواع شکلات، کوکی و میوه دسترسی دارید. در طول روز قادر خواهید بود بین وعده‌های غذایی اصلی، یک میان وعده خوشمزه تهیه کرده و نوش جان کنید.

دسترسی به اینترنت وای فای در سرتاسر هتل به شکل رایگان میسر شده است. این در حالی است که هتل آف باکو ابعاد بسیار بزرگی دارد. اگر برای رفت و آمد راحت به مرکز شهر خودرویی کرایه کردید، هتل به شما اجازه می‌دهد آن را بدون نیاز به پرداخت هزینه در پارکینگ قرار بدهید. این پارکینگ متشکل از یک گاراژ مسقف است.

اگر پول نقد همراه ندارید، می‌توانید از دستگاه عابر بانک داخل هتل به مقدار مورد نیاز پول دریافت کنید. همچنین در صورت همراه داشتن پول به صورت دلار یا یورو قادر خواهید بود در پخش پذیرش، آن‌ها را چنج کنید. گفتنی است پذیرش شبانه روزی آماده پاسخگویی است. هتل اعلام کرده پرسنلش در کنار ترکی می‌توانند به زبان‌های عربی، آلمانی، روسی، انگلیسی و حتی فارسی صحبت کنند. به این ترتیب به راحتی می‌توانید بعد از تماس، درخواست‌های خود همچون هماهنگی برای شاتل شهر یا فرودگاه، دریافت سرویس اتاق یا دیگر موارد را مطرح کنید.

هتل آف باکو دارای سوئیت‌های منحصربه‌فردی برای تازه عروس‌ها و دامادها است. در صورتی که نیازمند استعمال دخانیات هستید، می‌بایست به قسمت ویژه طراحی شده به این منظور مراجعه کنید. در لانج اشتراکی یک تلویزیون قرار گرفته است. داخل مجموعه فروشگاهی قرار گرفته تا بتوانید اقلام و اجناس مورد نیازتان را در محل تهیه کنید.

در صورت تمایل برای گردش در شهر می‌توانید از تورهای پیاده‌روی مخصوصی که هتل برگزار می‌کند استفاده کنید، هر چند اگر دوست‌دار گشت و گذار در شهر باکو هستید، هتل آف باکو بهترین مکان به منظور اقامت برای شما نیست. تا اولین ایستگاه مترو 18 کیلومتر فاصله دارید. البته فاصله تا فرودگاه بین المللی حیدر علی اف زیاد نبوده و مسافت بین آن‌ها 26 کیلومتر است. هتل سرویس شاتل فرودگاهی را در صورت درخواست در اختیارتان قرار می‌دهد. بسته به تور خریداری شده، این سرویس می‌تواند رایگان یا پولی باشد. بهتر است پیش از سفر در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. پیشنهاد می‌کنیم شاتل فرودگاه را حتما در تور باکو خود بگنجانید. به لطف آن ورود به هتل از فرودگاه و بازگشت به آن بعد از تحویل اتاق سریع و بدون دردسر خواهد بود.

توضیحات
نمایش بیشتر

رزرو هتل آف باکو و پارک آبی ای اف:

رزرو آنلاینرزرو تلفنی رزرو از طریق واتس اپپکیج تورمقایسه قیمت
تاریخ
اتاق / افراد
1 اتاق ، 2 بزرگسال، 0 کودک
اتاق 1
بزرگسال(۱۲+)
+
-
کودک (۱۲-)
+
-
اتاق 2
بزرگسال(۱۲+)
+
-
کودک (۱۲-)
+
-
اتاق 3
بزرگسال(۱۲+)
+
-
کودک (۱۲-)
+
-
اتاق 4
بزرگسال(۱۲+)
+
-
کودک (۱۲-)
+
-
+ افزودن اتاق تایید
جستجو

موقعیت مکانی هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

فاصله هتل آف باکو و پارک آبی ای اف تا اماکن مهم پر رفت و آمد باکو

39.32 Km ۰ دقیقه ۲۵ مانات
26.2 km ۳۰ دقیقه ۱۷ مانات
پارک بلوار باکو مشاهده مسیر
34.6 km ۴۴ دقیقه ۲۲ مانات
35.3 km ۴۷ دقیقه ۲۳ مانات
بیشتر

نزدیک ترین اماکن دیدنی به هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

یانار داغ مشاهده مسیر
۱۹.۰ km ۲۳ دقیقه ۱۳ مانات
۲۹.۴ km ۳۶ دقیقه ۱۹ مانات
پارک فیلارمونیک مشاهده مسیر
۳۳.۶ km ۴۲ دقیقه ۲۲ مانات
آتشگاه باکو مشاهده مسیر
۳۴.۰ km ۴۳ دقیقه ۲۲ مانات
بیشتر

نزدیک ترین مراکز حرید به هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

۲۴.۵ km ۳۷ دقیقه ۱۶ مانات
مرکز خرید مال 28 باکو مشاهده مسیر
۲۵.۳ km ۴۱ دقیقه ۱۷ مانات
۲۹.۲ km ۳۷ دقیقه ۱۹ مانات
۳۰.۸ km ۴۰ دقیقه ۲۰ مانات
بیشتر

سایر هتل های نزدیک به هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

فیلتر :
 • همه
 • پنج ستاره
 • چها ستاره
 • سه ستاره
 • هتل آپارتمان

موقعیت هتل آف باکو و پارک آبی ای اف روی نقشه

لوگوی نقشه بیسان گشت مشاهده نقشه
14 نفر به این هتل امتیاز داده اند
منبع : وبسایت بوکینگ ( Af Hotel Baku )

نظرات در مورد هتل آف باکو و پارک آبی ای اف


 • شما اولین دیدگاه رو در مورد هتل آف باکو و پارک آبی ای اف بنویسین.

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""

سوالات متداول (FAQ)

1-فاصله هتل آف تا ایچری شهر باکو چقدر است؟

پاسخ : هتل آف تا ایچری شهر باکو ۳۵.۳ کیلومتر فاصله دارد. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
2-آیا هتل آف ساحل اختصاصی دارد ؟

پاسخ : هتل آف با یک پل زیبا به ساحل نوخانی راه دارد و امکانات تفریحی و رفاهی نیز در ساحل فراهم است
3-آیا هتل آف ساختمان جدید و قدیمی دارد؟

پاسخ : تمامی رزرو های آژانس بیسان گشت از ساختمان جدید هتل آف بوده و اتاق های ساختمان قدیمی هتل به هیج عنوان پیشنهاد نمی شود.
4-هتل و پارک آبی آف در کدام منظقه باکو قرار دارد ؟

پاسخ : هتل و پارک آبی آف در منطقه ساحل نوخانی قرار گرفته است.
5-موقعیت و فاصله هتل آف باکو و پارک آبی ای اف تا اماکن مهم و گردشگری باکو چقدر است؟

پاسخ :

موقعیت هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

 • فاصله هتل آف باکو و پارک آبی ای اف تا یانار داغ ۱۹.۰ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۳ مانات )
 • * تا مرکز خرید گنجلیک باکو ۲۴.۵ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۶ مانات )
 • * تا مرکز خرید مال 28 باکو ۲۵.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۷ مانات )
 • * تا ترمینال مسافربری باکو ۲۶.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۷ مانات )
 • * تا مرکز خرید مترو پارک باکو ۲۹.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۹ مانات )
 • * تا مرکز فرهنگی حیدر علی اف ۲۹.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۱۹ مانات )
 • * تا مرکز خرید آیگون باکو ۳۰.۸ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۰ مانات )
 • * تا مرکز خرید اف باکو ۳۳.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا مرکز خرید نرگس باکو ۳۳.۵ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا پارک فیلارمونیک ۳۳.۶ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا خیابان نظامی باکو ۳۳.۸ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا آتشگاه باکو ۳۴.۰ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا برج مایدن - قلعه دختر باکو ۳۴.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا کاخ شیروان شاه باکو ۳۴.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا موزه کتاب‌ های مینیاتوری باکو ۳۴.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا مرکز خرید پورت باکو ۳۴.۵ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا مرکز خرید پارک بلوار باکو ۳۴.۶ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا پارک بلوار باکو ۳۴.۶ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۲ مانات )
 • * تا ایچری شهر یا شهر قدیم باکو ۳۵.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • * تا چرخ و فلک باکو ۳۵.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • * تا مسجد تازه پیر باکو ۳۵.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • * تا موزه فرش آذربایجان در باکو ۳۶.۰ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • * تا مینی ونیز باکو ۳۶.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۳ مانات )
 • * تا کریستال هال باکو ۳۷.۳ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۴ مانات )
 • * تا پارک آپ لند باکو ۳۸.۲ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۵ مانات )
 • * تا مرکز خرید ساداراک ۳۹.۰ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۵ مانات )
 • * تا مسجد بیبی هیبت باکو ۴۳.۶ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۲۸ مانات )
 • * تا پارک ملی قبوستان آذربایجان ۸۷.۴ کیلومتر است. ( کرایه تاکسی : ۵۴ مانات )
6-آدرس هتل آف و پارک آبی ای اف کجاست؟

پاسخ : باکو آذربایجان - ساحل نوخانی
برای رزرو تور و یا اتاق در هتل آف باکو و پارک آبی ای اف با آژانس بیسان گشت به شماره 91004446-021 تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )
مرکز تماس
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

امتیاز به هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای هتل آف باکو و پارک آبی ای اف

لطفا تصاویری فقط در مورد "هتل آف باکو و پارک آبی ای اف" ارسال نمایید
 • منتظر بمانیذ