تور تایلند | تور بانکوک | تور ترکیبی بانکوک پاتایا | تور ترکیبی بانکوک پوکت

بانک اطلاعاتی تور ارزان بانکوک

وبسایت بیسان گشت قوی ترین موتور جستجوی تایلند
بهترین انتخاب تایلند خود را اینجا رقم بزنید.

۲۴ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۵۰
منتظر بمانید

پکیج تایلند

تور بانکوک تور ترکیبی بانکوک پاتایا تور ترکیبی بانکوک پوکت

توضیحات :

اقامت در هتل طبق برد هتل -اتاق های R.O بدون صبحانه، اتاق های B.B دارای صبحانه ، اتاق های H.B دارای صبحانه و ناهار ، اتاق های FB دارای تمام وعدا های غذایی و اتاق های ALL و U.ALL دارای تمام وعده های غذایی و خدمات رایگان می باشند.

خدمات : ترانسفر گروهی - لیدر فارسی زبان - سیمکارت

چک این هتل از ساعت ۱۴:۰۰ و چک اوت هتل تا ساعت ۱۲:۰۰ می باشد.

تمامی تور های آژانس بیسان گشت دارای بیمه مسافرتی رایگان می باشند

پرسش های متداول :

نگاه مختصری بر شهر بانکوک :

تایلند کشوری واقع در جنوب شرقی قاره آسیا بوده و از 76 استان تشکیل می‌شود. این کشور دارای مساحت 513 هزار کیلومتر مربع بوده و جمعیت آن حدود 68 میلیون نفر است. برای دست پیدا کردن به دیدی درباره مساحت کشور تایلند بد نیست آن را با مساحت 1.6 میلیون کیلومتری ایران مقایسه کنید. این کشور از نظر مساحت پنجاهمین کشور بزرگ دنیا و از نظر جمعیت بیست و یکمین کشور پرجمعیت دنیا است. تایلند را تا سومین دهه قرن پیش با نام سیام می‌شناختند، به همین دلیل امروز در نام‌گذاری تعداد زیادی از مکان‌های دیدنی، مراکز خرید، خیابان‌ها و میدان‌ها، کلمه سیام دیده می‌شود. پایتخت کشور شهر بانکوک است. موقعیت جغرافیایی و فرهنگ آن، که در ادامه به بررسی آن‌ها نیز خواهیم پرداخت، سبب شده تورتایلند که سفر به چند شهر این کشور را در یک پکیج در اختیار توریست‌ها قرار می‌دهند، محبوبیت زیادی داشته باشند.

نگاهی کلی بر کشور تایلند

تایلندی‌ زبان‌ها، در قرن یازدهم میلادی (حدود 900 سال قبل) از جنوب غربی چین به زمین‌های جنوب شرقی آسیا مهاجرت کردند. قدیمی‌ترین زمان حضور آن‌ها در منطقه‌ای که در آن زمان سیام نامیده می‌شد به قرن دوازدهم برمی‌گردد. پادشاهی‌های مختلفی همچون فرمانروایی‌های هندی در آن زمان به منطقه حکمرانی می‌کردند و بعد از آن نیز جنگ‌های مختلفی در منطقه به منظور به دست گرفتن قدرت صورت گرفت. با این حال، در نیمه‌های قرن هجدهم، شاه رامای اول سلسله چاکری را تاسیس کرد و اکنون با گذشت حدود 250 سال همچنان این سلسله بر کشور حکمفرما است.

طی قرن‌های هجدهم و نوزدهم فشار زیادی به سیام از سوی فرانسه و انگلستان وارد شد. با این حال، کشور در برابر فشارهای خارجی تاب آورد و تبدیل به تنها کشور واقع در جنوب شرقی آسیا شد که هرگز به حکومت غربی‌ها بر خود تن نداد. در سال 1932، انقلابی مهم در تایلند رخ داد و زیربنای سیاسی این کشور بدون جنگ داخلی و شورش‌های خون آلود خیابانی، از سلطنت مطلقه به سلطنت مشروطه تغییر پیدا کرد. دقیقا در این زمان نام کشور از سیام به تایلند تغییر یافت.

جغرافیا و آب و هوای کشور تایلند

این کشور از شمال با کشورهای لائوس و میانمار دارای مرز است. مرزهای تایلند با لائوس تا شرق نیز ادامه پیدا می‌کند، هر چند دست راست کشور علاوه بر آن، با کمبوجیه نیز مرزهایی دارد. مرزهای جنوبی بیشتر آبی هستند. این کشور از جنوب با خلیج تایلند و مالزی هم مرز است. در غرب کشور، همسایگی با دریای آندامان است. مرزهای آبی کشور شامل ویتنام در خلیج تایلند تا جنوب شرقی و اندونزی و هند در دریای آندامان تا جنوب غربی است.

آب و هوای تایلند تحت تاثیر بادهای موسمی قرار دارد که دارای شخصیتی فصلی هستند. بادهای موسمی جنوب غربی که از ماه می شروع شده و تا ماه اکتبر ادامه دارند (نیمه اردیبهشت تا نیمه مهر)، به وسیله جابه‌جایی گرما، هوایی نمناک را ازاقیانوس هند به تایلند می‌آورند. این آب و هوا سبب ریزش باران‌های شدیدی بر سر و روی بیشتر قسمت‌های کشور می‌شود. بادهای موسمی شمال شرقی که از ماه اکتبر آغاز شده و تا فوریه ادامه پیدا می‌کنند (نیمه‌ آذر تا نیمه فروردین)، هوایی سرد و خشک را از هند به بیشتر قسمت‌های تایلند می‌آورند. بیشتر کشور دارای آب و هوای آب و هوای مرطوب و خشک یا گرمسیری است.

تایلند را باید به سه فصل تقسیم کرد. اولین مورد بارانی یا بادهای موسمی جنوب غربی است که از ماه می تا اکتبر ادامه دارد. این وضعیت جوی تقریبا بر سرتاسر کشور غالب می‌شود. در ماه آگوست و سپتامبر (نیمه‌های شهریور تا مهر) باران زیادی در قسمت‌های مختلف شهر می‌بارد. به عبارتی این دو ماه پرباران‌ترین زمان‌ها در تقویم هواشناسی تایلند هستند. شدت این باران‌ها، در برخی مناطق و در برخی زمان‌ها به حدی است که سبب بروز سیل می‌شوند. علاوه بر بارانی که به وسیله بادهای موسمی جنوب غربی ایجاد می‌شوند، منطقه همگرایی درون‌ گرمسیری و طوفان‌های موسمی گرمسیری نیز تاثیر زیادی در افزایش میزان بارش در سرتاسر تایلند طی بازه زمانی یاد شده دارند.

مهم‌ترین شهرهای تایلند

اگرچه تایلند از 76 استان تشکیل شده و شهرهای بسیار زیادی دارد، اما همچنان مقصد اصلی توریست‌ها تنها سه شهر بانکوک، پاتایا و پوکت است و کمتر گردشگری دیگر شهرهای تایلند را برای سفر انتخاب می‌کند، مگر این که پیشتر چندین مرتبه به سه شهر یاد شده سفر کرده باشد. بانکوک، پوکت و پاتایا هر یک ویژگی‌های خود را داشته و دارای جاذبه‌های گردشگری، ویژگی‌ها و امکانات متفاوتی هستند. خوشبختانه بیسان گشت به وسیله ارائه تورهای ترکیبی این سه شهر یعنی تور ترکیبی بانکوک پاتایا و تور ترکیبی بانکوک پوکت امکان سر زدن به آن‌ها طی یک سفر 7 روزه به تایلند را برای توریست‌ها امکان‌پذیر می‌کند.

معرفی شهرهای بانکوک، پاتایا و پوکت

بانکوک، پایتخت، پرجمعیت‌ترین و مهم‌ترین شهر تایلند به شمار می‌رود. مساحت آن حدود هزار و پانصد کیلومتر مربع است. این میزان را باید با مساحت 730 هزار کیلومتر مربعی شهر تهران مقایسه کرد. طی آخرین سرشماری، جمعیت آن 8 میلیون نفر اعلام شد که چیزی حدود 12 درصد کل جمعیت کشور را تشکیل می‌دهد. نکته بسیار جالب اینجاست که در حومه شهر تایلند، نزدیک به 14 میلیون نفر یعنی 22 درصد جمعیت کل کشور زندگی می‌کنند! به عبارتی اهمیت پایتخت سبب شده مردم زیادی سکونت در حوالی آن را ترجیح بدهند. با بررسی فهرست مکان‌های دیدنی بانکوک (لینک به صفحه) متوجه خواهید شد این شهر مملو از معبدهای بودایی بوده و مراکز خرید لوکس و شناخته شده در سطح جهانی و همچنین مراکز خرید سنتی و منحصربه‌فرد زیادی در آن وجود دارد. برخی مکان‌های دیدنی آن همچون آکواریوم بانکوک محبوبیتی در سطح بین‌المللی دارند.

بانکوک پایتخت تایلند بوده و مقر اصلی حکومت محسوب می‌شود، اما پاتایا تماما یک شهر توریستی است. این شهر در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. اگرچه فاصله پاتایا تا بانکوک تنها 100 کیلومتر است، اما در استان‌های متفاوتی قرار دارند. مساحت آن حدود 22 کیلومتر مربع بوده و حدود 320 هزار نفر جمعیت دارد. پاتایا طبیعت بسیار بکر و آب و هوایی خوب دارد، به همین دلیل توریست‌ها، بعد از سفر به شهر شلوغ بانکوک، برای دیدن چهره واقعی این کشور، دور شدن از یک محیط شهری شلوغ و کسب آرامش، تور پاتایا را نیز خریداری می‌کنند.

پوکت شهری زیبا، خوش آب و هوا و کمی گران قیمت است. مساحت آن حدود 550 کیلومتر مربع بوده و دارای 386 هزار نفر جمعیت است. این شهر در جنوب شرقی جزیره پوکت قرار داشته و مرکز استانی با همین نام است. پوکت را به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای تایلند می‌شناسند که روزی به عنوان یکی از بااهمیت‌ترین لنگرگاه‌های شرق شبه جزيره مالاکا شناخته می‌شد، جایی که چینی‌ها برای اولین مرتبه به آن مهاجرت کردند. با جستجوی نام انگلیسی پوکت (Phuket) در گوگل می‌توانید تصاویر این شهر ساحلی فوق‌العاده زیبا را تماشا کنید.

سفر به تایلند با تور

تورهای تایلند به صورت هفت روزه برگزار می‌شوند. حال توریست می‌تواند طی این 7 روز در یکی از سه شهر یاد شده یا به صورت ترکیبی، در دو مورد از آن‌ها سپری کند. به همین دلیل نه تنها در ایران، بلکه در سرتاسر جهان نیز تورهای ترکیبی بانکوک پوکت و بانکوک پاتایا دارای محبوبیت هستند. رفتن به هر کدام یکی از این شهرها بدون دیگری چندان لذت‌بخش نیست! اغلب افراد برای بیرون کردن خستگی از تن خود به سفرهای خارجی می‌روند. در چنین شرایطی، سفر به شهری شلوغ و پرهیاهو همچون بانکوک گزینه مناسبی نیست! از طرفی این یکی از بهترین شهرهای توریستی دنیا است و نمی‌توان سفر به آن را از دست داد. درست به همین دلیل تورهای ترکیبی تایلند به صورت بانکوک و یک شهر دیگر ارائه می‌شوند، هر چند در صورت درخواست مسافر می‌توان خارج از پکیج‌ها، یک تور پوکت - پاتایا برای وی برنامه‌ریزی کرد.

تور بانکوک تک

می‌توان با حذف قسمت دوم سفر یعنی سفر به پاتایا یا پوکت، سفری هفت روزه به بانکوک داشت. اگرچه با این کار، به خاطر حذف هزینه جابه‌جایی بین شهری هزینه کلی تور ترکیبی تایلند شما کاهش پیدا می‌کند‌، اما نکته اینجاست که اگر مقصد دوم پاتایا بوده باشد، به خاطر ارزانتر بودن هتل‌های آن، ممکن است در نهایت تور 7 روزه بانکوک شما در مقایسه با تور 4 روز بانکوک و 3 روز پاتایا، گرانتر تمام شود! با این حال اگر توریستی به هر دلیلی ترجیح می‌دهد تمام مدت اقامت خود در کشور تایلند را در پایتخت این کشور ساکن باشد، امکان برنامه‌ریزی تور به این شکل برایش وجود دارد.

تورهای ترکیبی تایلند

مزیت تورهای ترکیبی تایلند این است که به توریست اجازه می‌دهد طی یک سفر هفت روزه، دو شهر از سه شهر مهم تایلند را ببیند. پکیج‌های بیسان گشت به صورت تور بانکوک و پاتایا و همچنین تور بانکوک و پوکت عرضه می‌شود. اگرچه در پکیج‌ها، توری تحت عنوان پوکت و پاتایا وجود ندارد، اما در صورت درخواست مسافر می‌توان چنین برنامه سفری برای وی به صورت سفارشی ایجاد کرد. همچنین تور ترکیبی تایلند از پایتخت کشور آغاز می‌شود، اما مجددا می‌توان در صورت نیاز توریست این برنامه را تغییر داد و سفر را از شهر پوکت یا پاتایا آغاز کرد.

تور ترکیبی بانکوک و پاتایا

تور ترکیبی بانکوک و پاتایا هم از نظر زمان و هم از نظر زمان به صرفه‌تر است. این دو شهر تنها 100 کیلومتر با یکدیگر فاصله دارند. شاید به نظر برسد به خاطر افزوده شدن هزینه‌های جاری در نتیجه طی مسافت بین دو شهر، هزینه تور ترکیبی بانکوک – پاتایا در مقایسه با تور بانکوک به تنهایی بیشتر باشد، اما در نظر داشته باشید قیمت هتل‌ها در شهر پاتایا به مراتب کمتر از هتل‌های پایتخت است. پس اگر بتوانید با برنامه‌ریزی مناسب، طی 4 روز سرتاسر بانکوک را بگردید، به ازای هزینه‌ای تقریبا برابر، قادر خواهید بود حین سفر به تایلند از دو شهر دیدن کنید. پاتایا دارای جاذبه‌های گردشگری و ویژگی‌های شهری مخصوص خود بوده و توصیه می‌کنیم سفر به آن را به هیچ عنوان از دست ندهید.

از طرفی شهرهایی مثل پاتایا، آنقدر بزرگ نیستند که بخواهید طی هفت روز تور تایلند خود تماما در آن اقامت داشته باشید. شاید با در نظر گرفتن دلایل ذکر شده تا اینجا اکنون متوجه شده باشید چرا تورهای کشور تایلند به صورت ترکیبی برگزار می‌شوند و چرا در این تورها، اقامت 4 روزه در شهر بانکوک بخشی جدانشدنی است. با این حال تمامی این برنامه‌های سفر پیشنهادی، بر اساس استاندارد و طبق درخواست‌ها است و هیچ اجباری وجود ندارد. در صورت درخواست توریست می‌توان بخش اولیه اقامت در بانکوک را از پکیج حذف و برای یک اقامت 7 روزه در شهر پاتایا برنامه‌ریزی کرد.

تور ترکیبی بانکوک و پوکت

پوکت در مقایسه با بیشتر شهرهای تایلند گران قیمت است. از طرفی سفر از بانکوک به پوکت به صورت هوایی صورت می‌گیرد. افزایش تعرفه‌های اقامت در هتل و از طرفی افزوده شدن یک سفر هوایی به برنامه سفر سبب می‌شود هزینه تور ترکیبی بانکوک – پوکت در مقایسه با تور 7 روزه بانکوک افزایش قابل توجهی داشته باشد، هر چند این هزینه هر چقدر باشد، شدیدا ارزشش را دارد! کافی است نام شهر پوکت (Phuket) را در موتور جستجوی گوگل وارد کنید تا با دیدن تصاویر آن دریابید چه بهشتی منتظر شما است!

یکی از نکات بسیار مهم درباره تور ترکیبی بانکوک و پوکت کاهش میزان بار قابل حمل حین سفر داخلی است. به عنوان نمونه، اگر در زمان سفر از شهر تهران یا هر شهر دیگر در ایران به بانکوک، به شما اجازه بردن 30 کیلوگرم بار به داخل هواپیما داده شود، این میزان در زمان سفر هوایی از بانکوک به پوکت به حدود 10 کیلوگرم کاهش پیدا خواهد کرد، چرا که این یک یک سفر هوایی داخلی است. پس پیش از سفر به کشور تایلند بهتر است درباره این موضوع با آژانس مسافرتی بیسان گشت مشورت کنید و بدون اطلاع از این موضوع خروارها بار همراه خود به کشور تایلند نبرید یا خرید زیادی در شهر بانکوک نداشته باشید.

انتخاب هتل های بانکوک :

از برتری شرکت بیسان گشت این است که شما لیست هتل های بانکوک را همراه با قیمت تور بانکوک ،به صورت آنلاین در موارد موجود برای تاریخ مشخص در سایت مشاهده می نمایید و با مقایسه کردن ، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب خواهید نمود. علاقمندان میتوانند از طریق شرکت بیسان گشت تور ارزان بانکوک تهیه نمایند. گاهی نیز کارشناسان بیسان گشت تور لحظه آخری بانکوک را ارائه مینمایند. تورهایی که فقط چند روز تا بسته شدن وقت دارند را تور لحظه آخری میگویند و در این موارد قیمت ها شکسته شده و هزینه سفر بسیار ارزانتر خواهد بود. تیم پشتیبانی بیسان گشت به عنوان مجری و فروشنده دسته اول تور ها با توجه به میزان زیاد افزایش و کاهش نرخ تورها و همچنی تعداد بالای هتل های موجود در پکیج های تور برای تاریخ های مختلف همواره تلاش دارد بروز ترین قیمتها را در سایت نمایش و جهت رزرو عرضه نماید. برای تمام هتل های موجود در پکیچ تور بانکوک عکس ، توضیحات و موقعیت جغرافیایی ارائه شده و این موارد در کنار بهترین قیمت های هتل ها انتخاب را برای مسافران آسانتر می نماید.
در مواردی که در مورد هتل ها سوالی دارید می توانید با شرکت بیسان گشت تماس بگیرید و سوال خود را با کارشناسان بانکوک مطرح نمایید.
همچنین اگر هتل مد نظر شماست که در لیست هتل های تور بانکوک وجود ندارد حتما این هتل را به صورت تماس تلفنی چک نمایید.

دیدگاه ها:

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
""
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

تور ترکیبی :