مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم


Negin beach

امتیاز 246 نفر 7 از 10

تصاویر مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم

امتیاز دهی امتیاز دهی
ارسال دیدگاه ارسال دیدگاه
ارسال تصویر ارسال تصویر
تصویر 92963 مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم
تصویر 92964 مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشمتصویر 92965 مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشمتصویر 92966 مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم تصاویر بیشتر
نقشه بیسان گشت
قشم ایران، هرمزگان، قشم، پارک زیتون
09171631053

هتل‌های نزدیک به مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم

موقعیت مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم روی نقشه

لوگوی نقشه بیسان گشت مشاهده نقشه
246 نفر به این تفریح و سرگرمی امتیاز داده اند

نظرات در مورد مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم


 • شیلا مقصودی
  0 تشکر
  " من با جدیت در جستجوی یک مدرس غواصی عالی بودم که بتونم آموزش دوره های غواصی را شروع کنم و به کمک راهنمایی یکی از دوستانم که بهم گفت تو اگه مدرس هم پیدا کنی باز باید بری موسسه غواصی، پس مستقیم رفتم موسسه غواصی نگین ساحل قشم و بعد از صحبت باهاشون دیدم که جای درستی اومدم و به لطف زحمات مدرس خوبم آقای سلمان زحمتکش با بالاترین کیفیت دوره مقدماتی open water را گذروندم و پیش به سوی دورهای بعدی "
  مفید بود ؟ تشکر
 • آندیا جابری
  0 تشکر
  " تیر ماه یک سفر رفتیم قشم و برعکس کیش که کلی جشنواره تابستانه برپاست توی قشم هیچ تفریح آبی برقرار نبود، بجز غواصی و با وحشتی که من از این ورزش داشتم در هر شرایط دیگه ای بود شاید هیچ وقت سمتش نمیرفتم اما چون انتخاب دیگری نداشتم با جمع دوستان همراهی کردم و رفتم . به کمک تیم حرفه ای کلوپ نگین ساحل قشم و عمو رضا چنان لذتی از این ورزش بردم که از این به بعد اولین انتخابم از بین تفریحات دریایی غواصی خواهد بود. "
  مفید بود ؟ تشکر
 • ملیکا پور اصغریان
  0 تشکر
  " nsq diving center یکی از مجهزترین و به روز ترین کلوپهای غواصی بود که تا به حال رفته بودم و مربی های صبور و خوش اخلاقشون کارشونو بخوبی انجام دادن و یک خاطره زیبا را برای ما ساختن .سپاس از زحمات خانم رضایی عزیز با اون آبنبات های خوش مزه شون که لذت غواصی را بیشتر میکرد. "
  مفید بود ؟ تشکر
 • حسین مرادی
  0 تشکر
  " درود
  بشخصه همیشه به دنبال چالش های جدیدی در زندگیم بودم و تفریحات و هیجانات زیادی را تجربه کردم و واقعا جا داره تشکر کنم از کادر زحمت کش کلوپ نگین ساحل قشم که باعث شدن غواصی برام دریچه ای رو به یک دنیای جدید بشه. "
  مفید بود ؟ تشکر
 • احمد زین الدینی
  0 تشکر
  " درود خیلی خوشحالم که بعد از یک عمر تونستم با غواصی مادر نازنینم را چنان غرق لذت کنم که خیلی به دلش بشینه و هر چی از زحمات اعضای کلوپ نگین ساحل قشم و مربی های خوش اخلاق و صبورشون تشکر کنم، دست مریزاد به همتون. "
  مفید بود ؟ تشکر
 • آرش صالحی
  0 تشکر
  " آرش هستم و اینقدری که برام غواصی دلچسب بود و کیف داد تفریحی دیگه ای این جذابیت را برام نداشت و با خودم گفتم که چه خوبه به کسانی که ممکن این پیام راببینن پیشنهاد بدم اگه یک سفر رفتن قشم حتما یکسری به کلوپ نگین ساحل قشم بزنن و با تیم حرفه ای این کلوپ غواصی را امتحان کنن، "
  مفید بود ؟ تشکر
 • ژیلا
  0 تشکر
  " دست مریزاد به تیم حرفه ای کلوپ نگین ساحل قشم که با روی خوش و مهارتشون ، یک خاطره فراموش نشدنی را برامون ساختن و لذت غواصی برامون یک لذت فوق العاده شد. "
  مفید بود ؟ تشکر
 • پرهام حیدری
  0 تشکر
  " به همراه خانواده ام رفته بودیم قشم و اونجا تصمیم گرفتیم تفریح غواصی را امتحان کنیم و رفتیم کلوپ نگین ساحل و با توضیحاتی که دادن متوجه شدیم نیازی به اینکه شنا بلد باشیم نیست و کل تایم با مربی های خوش اخلاقشون بودیم . تازه چقدر به بچه هام خوش گذشت و خیلی لذت بردن که تونسته بودن این تجربه خوب را داشته باشن . کادرشون بسیار حرفه ای و صبور بودن . "
  مفید بود ؟ تشکر
 • فواد
  0 تشکر
  " من قبل از اینکه میخواستم غواصی را شروع کنم خیلی تحقیق کردم و با مدرسین مختلفی آشنا شدم و بررسی کردم اما خداراشکر بعد از مشورت با یکی از دوستانم که قبل از من بصورت تیمی برای دوره های آموزشی رفته بودن کلوپ نگین ساحل قشم و خیلی از آموزششون در آنجا راضی بودن، این کلوپ را انتخاب کردم و اینقدر دوره های آموزشی زیر نظر مربی های صبور و حرفه ای اونجا برام جذابتر شد و همه چیز عالی پیش رفت که خواستم این مرکز آموزش دوره های غواصی ssi را به علاقمندان معرفی کنم. "
  مفید بود ؟ تشکر
 • علی اکبری
  0 تشکر
  " غواصی در قشم با تیم غواصی کلوپ نگین ساحل قشم یک چیز دیگه بود و اینقدر گرم و خوش رو ، حرفه ای بودن که اگه باز برم قشم حتما میرم پیششون .دمشون گرم :) "
  مفید بود ؟ تشکر
 • پرستو
  0 تشکر
  " من با دوستانم هفته قبل قشم بودیم و با تعریفهای دوستان قبلیمون که برای غواصی رفته بودن ، ما هم گفتیم تجربه کنیم که رفتیم کلوپ نگین ساحل قشم و این ورزش را امتحان کردیم و باید بگم خیلی عالی بود و شد یک خاطره قشنگ و فراموش نشدنی "
  مفید بود ؟ تشکر
 • فاطمه صبوری
  0 تشکر
  " تجربه غواصی یک لذت فراموش نشدنی بود و مربی های کلوپ نگین ساحل واقعا صبورانه و با مهارتی که داشتن باعث شدن که این تفریح برام یک خاطره فراموش نشدنی بشه "
  مفید بود ؟ تشکر

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""
برای رزرو تور و یا اتاق در مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم با آژانس بیسان گشت به شماره 91004446-021 تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )
مرکز تماس
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

امتیاز به مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم

لطفا تصاویری فقط در مورد "مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم" ارسال نمایید
 • منتظر بمانیذ