تفریح و سرگرمی و هیجان و ورزش در تفلیس

تفریح و سرگرمی در تفلیس

تفریح و سرگرمی در تفلیس بخشی جدانشدنی از برنامه سفر به پایتخت گرجستان تلقی می‌شود. مکان های دیدنی تفلیس متعدد بوده و می‌توان تمام روز را طی تور کوتاه خود به گشت و گذار در مراکز فرهنگی / تفریحی تفلیس گذراند.

اولین نشانه‌های سکونت در گرجستان به حدود 5 هزار سال پیش برمی‌گردد، به همین دلیل طبیعی است که مکان‌ های تاریخی متعددی در آن یافت شود. به عنوان نمونه‌ای از مکان های تاریخی تفلیس با قدمتی بسیار بالا می‌توان به صومعه جواری تفلیس (لینک به مطلب) اشاره کرد که نزدیک به هزار و پانصد سال پیش ساخته شده است. این مکان روی ارتفاعی بالا در پارک ملی تفلیس  واقع شده و منظره‌ای وصف نشدنی رو به رویتان قرار می‌دهد. بازدید از صومعه جواری رایگان است. در آن سوی تاریخچه طولانی، باید طبیعت بکر سرتاسر کشور گرجستان مخصوصا پایتخت آن را یادآور شد که از قرارگیری آن در جنوب غربی قاره اروپا نشات می‌گیرد. به همین دلیل تور گرجستان  ترکیبی از یک سفر طبیعت‌گردی / تاریخی خواهد بود.

مکان های دیدنی تفلیس

جالب‌تر از صومعه یاد شده، شهر سنگی اوپلیستیخه تفلیس است، چرا که ساخت آن به دوران برنز و نزدیک به 3 هزار سال پیش برمی‌گردد! این یکی از قدیمی‌ترین آثار باستانی دنیا تلقی شده و کمتر نمونه‌ای همچون آن با این قدمت تا امروز کشف شده است. بدیهی است که این بنای تاریخی در سایت میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. برای دوست‌داران طبیعت‌گردی، علاوه بر پارک ملی تفلیس، باغ ملی گیاهشناسی گرجستان  یکی دیگر از ناب‌ترین مکان های دیدنی تفلیس برای وقت گذرانی است. برخی از بخش‌های آن، شما را به یاد تعاریفی که از بهشت شنیده‌اید می‌اندازند!

بعد از گشت و گذار در این مکان‌ها می‌توان برای تفریح و سرگرمی در تفلیس به مکان‌های دیگری همچون پارک آبی گینو تفلیس گرجستان رفت و با یک آب تنی تمام عیار داخل هیجان‌انگیزترین وسایل آبی در محیطی سرباز و همچنین سربسته، خستگی را از تن خود بیرون کرد. تعدد مکان های دیدنی و تفریحی تفلیس سبب می‌شوند برای وقت گذرانی در تمامی آن‌ها در صورت نداشتن برنامه‌ریزی صحیح با کمبود وقت مواجه شوید، به همین دلیل باید به وسیله آشنایی با مکان های دیدنی از قبل، برای تفریح و سرگرمی در تفلیس پیش از سفر برنامه‌ریزی کنید.

هنور در این دسته مکانی ثبت نشده. معرفی مکان جدید
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو