هتل تک ستاره در پاتایا

هتل های پاتایا متعدد هستند، به همین دلیل انتخاب از بین آن‌ها هم آسان و هم دشوار خواهد بود! بیسان گشت مجموعه کاملی از هتل های پاتایا به همراه تصاویر و توضیحات مربوط به آن‌ها گردآوری کرده، به همین دلیل کار برای مسافر بسیار آسان شده است. ...

هتل های پاتایا

هتل های پاتایا متعدد هستند، به همین دلیل انتخاب از بین آن‌ها هم آسان و هم دشوار خواهد بود! بیسان گشت مجموعه کاملی از هتل های پاتایا به همراه تصاویر و توضیحات مربوط به آن‌ها گردآوری کرده، به همین دلیل کار برای مسافر بسیار آسان شده است.

پاتایا حدود 120 کیلومتر از بانکوک، پایتخت کشور، فاصله دارد. تایلند از 76 استان مختلف تشکیل شده و شهرهای زیادی دارد، با این حال، در کنار بانکوک و پوکت، پاتایا تنها شهر توریستی آن به شمار می‌رود. جمعیت شهر حدود 320 هزار نفر بوده و مساحت بسیار کمی دارد، اما در همین محیط نه چندان بزرگ بارهای بسیار زیادی پیدا خواهید کرد. بر اساس تجربه مسافران، شب گردی در پاتایا لذتی وصف نشدنی دارد. برخی بارهای قرار گرفته در قسمت‌های مشخصی از شهر اجازه دارند تا ساعت 2 بامداد به مردم سرویس‌دهی کنند. با رفتن به این قسمت‌ها، بعد از نگاه کردن به ساعت خود متعجب خواهید شد، چرا که تا پاسی از شب خیابان‌ها همچنان سرزنده و پرفت و آمد هستند. تور تایلند معمولا به صورت ترکیبی، در قالب چهار شب اقامت در بانکوک و سه شب اقامت در پاتایا ارائه می‌شود، اما در صورت تمایل مسافر به منظور اقامت در هتل های پاتایا برای هفت شب کامل امکان ایجاد تغییر در برنامه پیش‌فرض تور وجود دارد.

تعدد و امکانات بی‌نظیر هتل های پاتایا

احتمالا بعد از سفر، چندان در هتل های پاتایا به جز زمان خوابیدن، اقامت نخواهید داشت، چرا که برخلاف برخی شهرها همچون آنتالیا در ترکیه، که مسافر بیشتر وقت خود را در هتل می‌گذراند، در پاتایا کمتر تلاش می‌کنید در هتل بمانید و گشت و گذار، مخصوصا بعد از تاریکی هوا را بیشتر ترجیح خواهید داد. با این حال نمی‌توان از اهمیت رزرو هتلی باکیفیت و مخصوصا دارای دسترسی مناسب به قسمت‌های مختلف شهر چشم‌پوشی کرد. پاتایا شهری تماما توریستی است، به همین دلیل اغلب شرکت‌های هتل‌های زنجیره‌ای شناخته شده دنیا، شعبه‌ای در آن تاسیس کرده‌اند تا میزبان توریست‌ها از سراسر دنیا باشند. این موضوع را با گشت و گذار در فهرست هتل های بانکوک وپاتایا به خوبی متوجه خواهید شد، چرا که از نظر تعداد، چیزی از دو شهر توریستی دیگر تایلند مخصوصا پایتخت آن بانکوک، کم ندارد.

بیسان گشت فهرستی کامل از هتل های پاتایا و همچنین دیگر شهرهای تایلند جمع‌آوری کرده است. هر هتل دارای صفحه‌ای منحصربه‌‌فرد برای خود بوده و عکس‌های متعددی از آن وجود دارد. همچنین بر اساس بازخوردهای مسافران، توضیحی درباره ویژگی‌ها و امکانات هر مورد در صفحه مخصوصش آورده شده است. به این ترتیب می‌توانید پیش از سفر، مخصوصا با دیدن عکس‌های هر هتل، به دیدی مناسب از آن‌ها دست پیدا کرده و انتخاب صحیحی داشته باشید. همچنین می‌توانید بعد از تماس با بیسان گشت، درباره بهترین هتل های پاتایا که می‌توانید با بودجه‌ای مشخص رزرو کنید، مشورت داشته باشید.

...

رزرو هتل در
هنور در این دسته مکانی ثبت نشده. معرفی مکان جدید
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو