راهنمای گردشگری و تور

سوغات دبی | 10 مورد از سوغاتی ها و هدایایی که حتما باید از دبی بخرید


خرید در دبی امری الزامی است. همه ما هنگام برگشت به وطنمان می خواهیم بهترین چیزها را برای خودمان و بهترین سوغات ها و هدایای دبی را برای عزیزانمان به همراه ببریم. با این حال، گاهی اوقات انتخاب از بین خیل عظیم سوغات ها و هدایایی که در دبی ارائه می شوند، گیج کننده است. به خصوص وقتی که اولین بار است به این شهر می آیید و با مکان ها و اجناس خاص آن آشنا نیستید. اما جای نگرانی نیست.

کلید خرید ارزان سوغات ها و هدایای خوب از دبی این است که آماده باشید و برخی از معروف ترین یادگاری هایی که در بین بازدیدکنندگان بسیار پر طرفدار هستند را بشناسید.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور لحظه آخری دبی با ما در تماس باشید

سوغاتی ها و هدایای دبی

همه ما زمانی که به خرید می رویم، انتخاب های برتری داریم. و برخی از این انتخاب ها از فرهنگ، اجتماع و مکان ها الهام می گیرند. انتظار می رود که در دبی نیز همینطور باشد. دبی واقعا بهشت خریداران است؛ و شما ممکن است تقریبا هر چیزی را در این بهشت خرید پیدا کنید. اگرچه ممکن است هدایای متعددی در دبی پیدا کنید، اما با این حال یادگاری های شگفت انگیزی از این مکان وجود دارد که باید به عنوان یادگاری برای خودتان و برای افرادی که بیشتر از همه برایتان عزیز هستند، ببرید.

ما 10 مورد از بهترین چیزهایی که حتما باید در دبی بخرید را آماده کردیم. موارد زیر معروف ترین سوغاتی ها و هدایای بسیار استقبال شده در دبی هستند که بازدیدکنندگان معمولا ترجیح می دهند از دبی بخرند.

 

  1. کاغذ نگه دار (وزنه کاغذ) برج العرب و برج خلیفه

دبی قبلا به عنوان شهر برج العرب شناخته میشد. و امروز، اکثر ما دبی را با برج خلیفه می شناسیم. این سازه ها تبدیل به هویت این شهر شده اند؛ و چه چیزی بهتر از مدل های کوچک آنهاست که می توانیم آنها را به عنوان سوغات به عزیزانمان دهیم. کاغذ نگهدار با یک نمایش نور کامل از برج العرب و برج خلیفه جزء بهترین سوغات هایی است که می توانید در سفر خود بخرید. همچنین ممکن است مدل های کوچک آنها را در فروشگاه های محلی و کیوسک های هدیه در مراکز خرید لوکس دبی پیدا کنید.

Burj-ul-Arab & Burj Khalifa Paper Weight

  1. تی شرت های I Love Dubai

تی شرت های زیبایی که جمله "I Love Dubai (من دبی را دوست دارم)" بر روی آنها چاپ شده نیز در میان انتخاب های برتر بازدید کنندگان هستند. شما می توانید انواع این تی شرت های نقش دار را به راحتی در سراسر مراکز خرید و بازارهای دبی با قیمت بسیار ارزان پیدا کنید. این چیزی است که شما می توانید به تعداد زیاد بخرید و حداقل یکی از آنها را به هر کدام از دوستانتان سوغاتی بدهید.

 I Love Dubai T-Shirts

  1. خرمای بادامی بتیل

در واقع بهترین خرماهای دبی، خرماهای عربستان سعودی هستند. با این حال، خرمای بتیل (Bateel) به خصوص بسیار معروف است. این خرماهای پر شده با مغز بادام و روکش شکلات، شیرین ترین هدیه دبی برای نزدیک ترین و عزیزترین های شما هستند. این خرماها در مراکز خرید، هایپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی موجود هستند.

خرمای بادامی بتیل

  1. عود و بخور

عود و بخور رایحه های دبی و هدیه ای عالی و منحصر به فرد هستند که می توانید در سفر خود بخرید. خرید این عطرهای اماراتی مسحور کننده برای سوغاتی دادن به اقوام، یک انتخاب ایده آل به عنوان یادگاری از دبی است. عود و بخور را می توانید به راحتی از بازار ادویه دبی (Spice Souk of Dubai) یا از کیوسک ها در مراکز خرید، خریداری کنید.

عود و بخور

  1. فرش و تابلو فرش های ایرانی

فرش و تابلو فرش های ایرانی می تواند یک اندوخته تاریخی باشد، و یکی از گران ترین سوغاتی های دبی است که می توانید برای عزیزان خود ببرید. اگرچه می توانید انواع ارزان قیمت آنها را در بازارهای دبی پیدا کنید؛ با این حال نمایش پر قدرت هنر و صنعت را می توان در فرش ملی ایران ، افتخار کشمیر و خانه فرش و عتیقه جات ایرانی پیدا کرد.

رش و تابلو فرش های ایرانی رش و تابلو فرش های ایرانی

نکته: هنگام خرید فرش برای خودتان، از بهترین مهارت های چانه زنی برای آوردن قیمت به حداقل نصف قیمت فرش، استفاده کنید!

 

  1. شکلات های درست شده از شیر شتر

شما به عنوان یکی از طرفداران این شهر، می توانید هر چیزی که دلتان می خواهد بخرید؛ اما چه چیزی می تواند بهتر از سوغات شکلات شیر شتر باشد. این شکلات ها بسیار معروف اند؛ چون از شیر شتر ساخته شده اند، که برای خاصیت و مزایایی که برای سلامت دارد بسیار شناخته شده است. بارهای مخصوص شکلات شیر شتر، قیمت مناسب تا حداقل 40 درهم دارند و شما می توانید به راحتی آنها را در سوپرمارکت ها و کیوسک های دبی پیدا کنید. این شکلات ها که طعم و خاصیت سرشاری دارند، خوشمزه ترین سوغاتی هستند که می توانید از دبی با خود ببرید.

شکلات های درست شده از شیر شتر

  1. عطرهای عربی

عطرها و اسانس های عربی منحصر به فرد هستند؛ چون به شدت شما را به یاد منش سلطنتی دبی می اندازند. عطرها و اسانس های عربی بهترین انتخاب برای به اشتراک گذاشتن ظرافت عالی و مجلل دبی با عزیزانتان هستند. به راحتی می توانید آنها را در مراکز خرید و فروشگاه ها با قیمت مناسب پیدا کنید. همچنین می توانید انواع مختلف رایحه های جذاب را پیدا کرده و از بین آنها یکی را که بیشتر مناسب سلیقه و شخصیت شماست، انتخاب کنید. اگر طرفدار عطر عربی هستید حتما به  بازار عطر دبی سر بزنید.

عطرهای عربی

  1. خنجرهای زینتی عتیقه سنتی

خنجرهای عربی منحنی شکل سنتی در حال حاضر به ندرت دیده می شوند؛ با این حال هنوز هم گاهی اوقات اماراتی هایی را می بینید که آنها را بر روی لباس های ملی مرسوم خود می پوشند. خنجر زینتی عربی منحنی سنتی این روزها بسیار معروف است؛ و یکی از سنتی ترین سوغاتی های دبی است که می توانید به همکاران و دوستان خود به عنوان یک شیء تزئینی برای خانه ها و دفاترشان بدهید.

خنجرهای زینتی عتیقه سنتی

  1. شال پشمینه

شال های پشمینه (Pashmina) جزء انتخاب های برتر بازدید کنندگان می باشند. این پر طرفدارترین سوغاتی یا هدیه دبی است که توریست ها و بازدیدکنندگان انتخاب می کنند. دبی انواع مختلفی از پشمینه های ابریشمی و ابریشم مصنوعی دارد که با ظرافت درست شده اند و یک یادگاری عالی برای همسر، مادر، خواهر یکی از دوستان، یا همکاران شما هستند. پر طرفدارترین مکان برای خرید شال های پشمینه در دبی، دیره منطقه نایف  و بر دبی  می باشند.

شال پشمینه

  1. تزئینی های شنی شیشه ای

تزئینی های شنی شیشه ای نیز به عنوان سوغات دبی معروف اند. آنها بسیار ارزان و در عین حال زیبا هستند. علاوه بر این، به راحتی می توانید آنها را در بخش های "خانه و دکوراسیون (Home & Decoration)" سوپرمارکت ها و همچنین در کیوسک ها پیدا کنید.

همچنین در بعضی از مراکز می توانید این گلدان ها را به صورت سفارشی همراه با نام خود یا دوستانان سفارش و خریداری نمایید.

در لینک زیر می توانید نحوه ساخت یک گلدان شنی همراه با لوگوی بیسان گشت مشاهده نمایید:

کلیک کنید :  ساخت لوگوی بیسان گشت با شن در گلدان شیشه ای کنار برج خلیفه

تزئینی های شنی شیشه ای

اینها پر طرفدارترین سوغاتی ها و هدایای دبی هستند که بازدیدکنندگان معمولا برای خرید انتخاب می کنند. برای اضافه کردن به این لیست لطفا د

*سوغات دبی | 10 مورد از سوغاتی ها و هدایایی که حتما باید از دبی بخرید را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟


دیدگاه ها

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
""

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی

هزینه زندگی در دبی
how much does it cost to live in dubai
8 وبسایت خرید آنلاین برتر در دبی:
8 best online shopping websites in dubai
یافتن کار در دبی
get a job in dubai
تحصیل در مدارس دبی
going to school in dubai
بهترین مکان ها برای خرید لوازم الکترونیکی در دبی
dubai electronics shopping best places to buy electronics in dubai
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی
language religion currency in dubai
سفر به دبی در تابستان
travel to dubai in summer 2
قوانین مالی و حمل پول در دبی
financial and carry money in dubai

برچسب ها :

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

تیر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مرداد ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱