21 وسیله مفید برای سفر های هوایی طولانی مدت

پروازهای طولانی مدت سخت و طاقت فرسا هستند. در این متن وسایل مفید سفر های هوایی طولانی مدت که به شما کمک می کند تا با آن بهتر کنار بیایید را معرفی می کنیم....

پروازهای طولانی مدت سخت و طاقت فرسا هستند. چه به دلیل راحت نبودن در یک صندلی تنگ یا برخورد با روزهای تأخیر هواپیما ها هنگام رسیدن به مقصد، مطمئنا جستجوی بهترین لوازم جانبی سفر برای سفر های هوایی طولانی مدت به شما کمک می کند تا با آن بهتر کنار بیایید! با ما همراه باشید.

سفر های هوایی طولانی مدت سفر های هوایی طولانی مدت

1. متکای سفری

شاید در ابتدا آوردن متکا زیاد مسئله ی مهمی برای شما نباشد و حاضر نباشید فضایی را در کیف دستی خود به متکای سفری اختصاص دهید ولی لازم است این نکته را در نظر بگیرید که یک متکا می تواند استراحت و خواب مفیدی را به شما دهد که ارزش یک کیف بزرگ تر یا سنگین تر را داشته باشد.

بهترین نوع متکا های سفری آن نوعی است که دور گردن قرار می گیرد. اگر پروازی پس از روز های خسته کننده در پیش دارید یا می خواهید هنگام پرواز به خارج از کشور کمی استراحت کنید، یک بالش مسافرتی یک روش عالی برای اطمینان از راحتی هرچه بیشتر شما و از بین بردن گرفتگی های عجیب و غریب گردن شماست.

تور استانبول


2. ماسک چشم

اگر می خواهید در هواپیما و پرواز در طول روز خواب با کیفیت و فضای تاریکی داشته باشید، پس یکی از بهترین لوازم سفر برای پروازهای طولانی ماسک چشم از که به راحتی هم در کیف شما جا می شود. در حالی که برخی از شرکت های هواپیمایی همچنان در کلاس اقتصادی به شما ماسک چشم کم کیفیتی می دهند، اما ماسک خود شما بسیار راحت خواهد بود و کیفیت بهتری نیز خواهد داشت. بهترین جنس پارچه برای ماسک های چشم از نوع ابریشم است که نه سنگینی چندانی دارد و نه چشم ها را اذیت می کند.


3. گوش گیر

جدای از بالش مسافرتی و ماسک چشم، آخرین قطعه معما برای به حداکثر رساندن شانس استراحت کامل در یک پرواز طولانی مدت یک بسته ی کوچک گوش گیر است. آنها مزایای آشکار مسدود کردن سر و صدا در اطراف شما را دارند تا اطمینان حاصل شود که با افرادی که دائماً از راهروها می روند یا در اطراف شما حرکت می کنند و حتی آن بچه ی کوچکی که در کل مسیر گریه می کند، اذیت نخواهید شد.


4. هدفون های حذف کننده صدا

اگر طرفدار استفاده از گوش گیر ها نیستید، یکی از بهترین هدفون های پروازهای طولانی که می توانید به چمدان خود اضافه کنید، یک جفت هدفون حذف کننده صدا است. اگر همراه خود هدفون بیاورید، کیفیت بسیار چشمگیری به نسبت هدفون های حذف کننده ای دارد که اکثر شرکت های هواپیمایی اقتصادی به شما می دهند، بنابراین نه تنها شما می توانید از فیلم های خود لذت بیشتری ببرید بلکه می توانید با استفاده از آنها میزان قابل توجهی از سر و صدا را از بین ببرید.


5. جدا کننده ی ورودی هدفون

اگر با یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود سفر می کنید، اشتراک هدفون راهی عالی برای اینکه بتوانید با آنها از یک فیلم یا نمایش تلویزیونی لذت ببرید است. این گجت های کوچک ساده به شما امکان می دهند هر دو هدفون خود را به یک سوکت متصل کرده و صدای یکسانی را دریافت کنید. آنها دارای کیفیت صدای عالی هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و می توانند در طول سفر شما با هر نوع حمل و نقل مورد استفاده قرار گیرند و آنها را به یکی از بهترین لوازم سفر برای پروازهای طولانی تبدیل کند.


6. کتاب خوان الکترونیکی

اگر ترجیح می دهید در طول پرواز طولانی خود به صفحه خیره نشوید، می توانید از یک کتاب خوان استفاده کنید. استفاده از کتاب خوان های الکترونیکی با نور پس زمینه به شما کمک می کند در هر نوری بتوانید از کتاب خود لذت ببرید.


7. گوش کردن به کتاب های صوتی

اگر می خواهید هنگام پرواز طولانی مدت به چشمان خود استراحت دهید، و همزمان از کتاب مورد علاقه خود نیز لذت ببرید فکر خوبیست که چند کتاب صوتی را برای پرواز خود بارگیری کنید و چندین ساعت سرگرمی داشته باشید که شامل تماشای صفحه نیست و خسته کردن چشم ها نیست!


8. پاوربانک

این که تلفن هوشمند شما را شارژ می کند تا به شما امکان گوش دادن به کتاب های صوتی خود را بدهد یا اطمینان حاصل کنید که کتاب خوان شما در حالی که در آخرین فصل هستید شارژ تمام نکند، باعث می شود یک پاوربانک لوازم جانبی عالی و تقریبا حیاتی ای برای یک پرواز طولانی باشد.

اگرچه بسیاری از پروازها دارای شارژر USB هستند، اما شما هرگز نمی دانید چه زمانی در هواپیمای قدیمی گیر می کنید، بنابراین داشتن یک پاوربانک چیز خوبی برای نگه داری در کیف دستی خود است. جدا از پروازهای طولانی، اگر قصد اردو زدن، اقامت در خوابگاه ها یا صرفاً رفتن از مسیری طولانی را دارید، جایی که همیشه وجود پریز برق تضمین نمی شود، آنها یک ابزار فوق العاده مفید هستند.


9. بطری آب

یكی از بهترین لوازم سفر برای پروازهای طولانی قطعاً بردن بطری آب قابل استفاده مجدد با خود است. دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد، اولا اکثر ورودی های امنیتی فرودگاه ها اصرار می کنند آب شیشه خود را بیرون بریزید، بنابراین توانایی دوباره پر کردن یک بطری آب قابل استفاده مجدد در مقایسه با خرید یک بطری پلاستیکی دیگر، برای کیف پول و محیط زیست بسیار بهتر است!

ثانیا، در یک پرواز طولانی مدت، به جای استفاده از مقدار زیادی لیوان های پلاستیکی یا تهیه آن بطری های پلاستیکی کوچک، می توانید از مهماندار هواپیما بخواهید بطری آب قابل استفاده مجدد شما را پر کند!


10. چمدان کوچک مناسب داخل هواپیما

این ممکن است قبل از سوار شدن به هواپیما ممنوع باشد اما یکی از مهمترین لوازم جانبی برای پرواز طولانی مدت حمل بار با کیفیت عالی است که به شما امکان می دهد وسایل خود را به راحتی مرتب کنید و در صورت نیاز در هواپیما استفاده کنید. هیچ چیز بدتر و همچنین آزار دهنده تر برای مسافران دیگر از ایستادن در راهرو و گشتن در چمدان به دنبال وسیله ای که پیدا نمی کنید، نیست.


11. بیمه سفر

اگرچه بعید است که هنگام پرواز طولانی مدت نیاز به بیمه بوجود آید، اما اطمینان حاصل کنید که یک بیمه نامه سفر معتبر دارید که تاریخ و زمان حمل و نقل را پوشش می دهد.


12. سیم کارت بین المللی

با وجود اینکه سیم کارت بین المللی در سفر های هوایی طولانی آنچنان نقشی ندارد ولی نگر داشتن آن در کیف برای لحظه ی پیاده شدن از هواپیما فکر بسیار خوبی است.

این که بتوانید مسیر خود را به هتل پیدا کنید، آخرین نرخ ارز را بررسی کنید یا با دوستان یا خانواده خود پیام رسانی کنید تا به آنها اطلاع دهید که شما به سلامت رسیده اید، خرید یک سیم کارت اعتباری به شما امکان می دهد به محض ورود به اینترنت دسترسی داشته باشید.

وسایل مفید برای سفر های هوایی طولانی مدت وسایل مفید برای سفر های هوایی طولانی مدت


13. شلوار راحت

اگر از خود می پرسید که چه چیزی سفر های هوایی طولانی را قابل تحمل می کند، یکی از موارد مورد علاقه شخصی من این است که یک شلوار راحت در چمدان های دستی خود قرار دهم. این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هواپیما بسیار پرواز راحت تری را بگذرانید و باعث می شود در هنگام پرواز طولانی مدت کمی استراحت کنید.


14. جوراب ضخیم

شلوار راحتی خود را با یک جفت جوراب ضخیم که فقط در هواپیما می پوشید ترکیب کنید. به شما این امکان را می دهد که در یک سفر هوایی طولانی مدت گرم و راحت باشید. اگر قصد دارید هنگام رسیدن به مقصد خود سرحال باشید، این نوع جوراب ها می توانند دو برابر جوراب ساده برای پیاده روی راحت باشند.


15. مسواک و خمیر دندان

یکی از بهترین لوازم سفر برای سفر های هوایی طولانی، مسواک و یک بطری کوچک خمیر دندان (زیر 100 میلی لیتر!) است. اگر در سفر اقتصادی هستید، اکثر شرکت های هواپیمایی این موارد را دیگر برای شما فراهم نمی کنند، بنابراین بسته بندی این وسایل برای بهداشت شخصی و راحتی آن ضروری است!


16. ضد عفونی کننده دست

تمیز و بهداشتی ماندن در هواپیما ممکن است دشوار باشد، به همین دلیل فکر می کنم یک سفر هوایی طولانی یک یا دو بطری ضد عفونی کننده دست را لازم دارد. این به شما امکان می دهد تمیز و عاری از میکروب باشید، حتی اگر یک صف طولانی برای استفاده از سرویس های بهداشتی وجود داشته باشد و بدون شک هنگام رسیدن به مقصد نیز مفید خواهد بود.


17. مرطوب کننده

هواپیماها یک مکان ذاتا خشک هستند و به خصوص اگر از مواد ضد عفونی کننده دست استفاده می کنید فقط باعث بدتر شدن آن می شوید! بنابراین من همیشه به مسافران پیشنهاد می کنم که یک بطری یا شیشه مرطوب کننده کوچک تهیه کنند که در هنگام پرواز به راحتی در دسترس آنها باشد. این به شما کمک می کند تا از خشک شدن پوست خود جلوگیری کنید و تا آنجا که ممکن است در سفر راحت باشید!


18.مرطوب کننده لب

به غیر از مرطوب کننده، یکی از بهترین لوازم جانبی پرواز طولانی برای راحتی شما بسته بندی یک بطری کوچک مرطوب کننده لب است. همانطور که گفته شد، هواپیماها به طرز باورنکردنی خشک هست ند و احتمالاً لب های شما این وضع را بیشتر حس خواهند کرد. مرطوب کننده لب، همراه با شیشه مرطوب کننده شما بهترین راه برای مبارزه با این مسئله است!


19. خودکار

کارت های مهاجرت هنوز هم وجود دارد. اگر می خواهید در اسرع وقت از فرودگاه خارج شوید، می توانید کارت مهاجرت خود را در هواپیما پر کنید تا مجبور نشوید در حالی که جای خود را در صف مهاجرت تا ساعت ها نگه می دارید، این کار را انجام دهید! بنابراین، اطمینان حاصل کنید که یک خودکار در چمدان خود بسته بندی کنید که به راحتی در دسترس باشد، بنابراین می توانید قبل از فرود اطلاعات مهاجرت خود را پر کنید!


20. غذا یا میان وعده

غذای هواپیما در کلاس اقتصادی کمی محدود است. اگرچه ممکن است یک وعده غذایی خوب دریافت کنید، اما بهتر است برای این واقعیت آماده باشید که بیشتر اوقات بد و کم است. بنابراین، حتماً به عنوان احتیاط، مقداری غذا و تنقلات را در چمدان خود نگهداری کنید.

مواردی مانند آجیل، میوه های تازه و کیک و شیرینی یک گزینه عالی سالم است که شما را سیر نگه می دارد و در صورت یافتن وعده غذایی غیرقابل خوردن در هنگام پرواز انرژی می دهد! بسته بندی مقداری غذا و تنقلات بدون شک یکی از لوازم جانبی ضروری سفر برای یک پرواز طولانی است! فراموش نکنید که به کیسه غذای خود مقداری آدامس یا آب نبات نعنایی نیز اضافه کنید!


21. دستمال کاغذی

در نهایت، جمع آوری این لیست از ملزومات سفر برای پروازهای طولانی مدت، یک بسته کوچک دستمال کاغذی است. آلرژی و سینوس می توانند در هواپیما عمل کنند و در کلاس اقتصادی به ندرت دستمال کاغذی خوبی یافت می شود که به مسافرانش بدهد. بنابراین، داشتن یک بسته کوچک دستمال کاغذی به شما اطمینان می دهد که برای پرواز طولانی مدت آماده هستید!

انتخاب بهترین موارد سفر برای پروازهای طولانی می تواند کار دشواری باشد. به هر حال، فضای حمل بار شما محدود است و شما نمی خواهید از وزن مجاز اضافه شود. امیدوارم که این لیست از بهترین لوازم سفر برای پروازهای طولانی تصمیم شما را آسان تر کرده و اطمینان حاصل کنید که فقط موارد ضروری برای سفر خود را استفاده می کنید!

پیشنهاد می کنیم بهداشت در هواپیما و سفرهای هوایی را جدی بگیرید و بررسی شایعاتی درباره سفرهای هوایی که نباید باور کرد را نیز مطالعه کنید.

منبع: theworldwasherefirst.com

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*21 وسیله مفید برای سفر های هوایی طولانی مدت را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۳ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۷۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو