راهنمای گردشگری و تور

با بهترین کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبی آشنا شوید


بهترین سواحل و استخرهای دبی با نزدیک شدن به فصل گرم سال روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین و محبوب‌ترین کلاب‌های ساحلی شهر دبی آشنا کنیم.

آیا به دنبال برنامه‌ای برای دور کردن خستگی از تن خود هستید؟ با نزدیک شدن به فصل گرم سال، خستگی بیشتر و بیشتر روی تنتان باقی می‌ماند، به همین باید باید زودتر دست بجنبانید! این موضوع برای افرادی که در شهرهای جنوبی کشور سکونت دارند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. مخصوصا اگر در تابستان یک تور دبی یا دیگر شهرهای امارات را خریداری کنید، بدون شناخت بهترین کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی سفری دلچسب نخواهید داشت.

برخی از این استخرها و تفرجگاه‌های ساحلی به اندازه‌ای زیبا، دیدنی، هیجان انگیز و آرامش بخش هستند که کمتر فردی با دیدن تصاویر آن‌ها، به خرید تور دبی ترغیب نمی‌شود! کافی است با تماشای عکس، حضور در چنین استخری را تصور کنید تا سراسر وجودتان تشنه مسافرت به دبی شود!

بهترین کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبی

شاید تصور کنید باید به خاطر گرم شدن هوا، قید سفر به شهرهای امارات را بزنید، اما نکته اینجاست که رفتن به کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی هر چه آفتاب تند و تیزتر روی سرتان بتابد، لذت بخش‌تر خواهد شد! پس از هم‌اکنون برای سفر خود به دبی برنامه‌ریزی کنید. در ادامه با بهترین کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی آشنا خواهیم شد.

1- Wet Deck ،W Dubai – The Palm

وت دک دبلیو دبی برای گذراندن وقت زیر نور مستقیم خورشید فوق‌العاده است. هزینه استفاده از این کلاب طی روزهای آخر هفته 300 درهم است، اما این میزان در روزهای عادی، به 200 درهم کاهش پیدا می‌کند. پس روزی که در این کلاب سپری کرده‌اید را می‌توانید علاوه بر شیک، لاکچری نیز خطاب کنید!

کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبیدر این مکان تخت خواب‌هایی برای آفتاب گرفتن به صورت ردیفی کنار هم قرار داشته و استخرهایی در سطوح مختلف در سرتاسر محیط وجود دارند. با این حال، افراد بیشتر به رفتن به استخر اصلی آن یعنی W Dubai علاقه دارند. ویو این کلاب بی‌نظیر بوده و دبی مارینا بدون هر گونه شی مزاحم درست در مقابلتان قرار دارد. اگرچه لذت آفتاب گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب روی تخت‌ها چیز دیگری است، اما برخی، استراحت در کابین‌های تخم مرغی شکل این کلاب را ترجیح می‌دهند. با وجود هزینه تقریبا بالای استخر، با پرداخت آن می‌توانید از نوشیدنی‌های رایگان حین آفتاب گرفتن و شنا کردن لذت ببرید.

2- The Penthouse ،FIVE Palm Jumeirah

در بین بهترین کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبی د پنت هاوس فایو پالم جمیرا بیشتر برای دیدن افراد محبوب و شناخته شده از نزدیک مناسب است! همچنین هزینه آن در مقایسه با زمان استفاده از استخر قبلی طی روزهای آخر هفته پایین‌تر است، هر چند دیگر امکان دراز کشیدن زیر نور مستقیم آفتاب در مکانی سرباز وجود ندارد.

کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبیاین استخر در شانزدهمین طبقه هتل لوکس فایو پالم جمیرا واقع شده است. استخرها شفاف بوده و به همین دلیل ظاهر بسیار چشم نواز و هیجان انگیزی دارند. حین شنا کردن در استخر هتل فایو پالم جمیرا می‌توانید از خلیج فارس نظاره‌گر اقامتگاه ساحلی جمیرا باشید. کافی است منظره مارینا را پس‌زمینه تصویر خود قرار داده و سلفی‌های بسیار حرفه‌ای و خاطره انگیزی ثبت کنید! برای استفاده از استخر به تنهایی، باید 200 درهم پرداخت کنید. در صورتی که دوست دارید حین شنا کردن از نوشیدن و خوردن مواد خوراکی مختلف نیز لذت ببرید، باید 100 درهم اضافی علاوه بر مبلغ یاد شده پرداخت کنید. در روزهای یکشنبه، خانم‌ها می‌توانند با پرداخت تنها 149 درهم، برای پنج ساعت تمام، در کنار استفاده از استخر، هر چه دوست دارند نوشیدنی سرو کنند. اگرچه استراحتگاه تا پاسی از شب سرویس‌دهی دارد،‌ اما استخر تنها بین ساعت 10 صبح الی 18 عصر در دسترس قرار دارد.

3- The Lagoon ،Park Hyatt Dubai

برای دست یافتن به آرامش مطلق کمتر جایی همچون د لاگون حیات پارک دبی پیدا خواهید کرد. البته امیدواریم این آرامش، حین قرار داشتن در یکی از بهترین کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبی با فکر کردن به 360 درهمی که برای استفاده از مکان پرداخت کرده‌اید، از بین نرود!

کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبیدر فهرست کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی این مورد یکی از جدیدترین‌ها است. حین استراحت در این کلاب ساحلی، منظره‌ای بی‌نظیر از نهر دبی رو به رویتان قرار خواهد داشت. از این استخر، که در دل حیات پارک دبی واقع شده است، به عنوان واحه‌ای برای آرامش و آسودگی خاطر یاد می‌کنند. داشتن مردابی 100 متری با ساحل شنی اختصاصی سبب می‌شود حس قرارگیری در گوشه‌ای از بهشت به مسافر دست بدهد! با این حال، داشتن دید 180 درجه‌ای نسبت به نهر دبی را می‌توان جذاب‌ترین ویژگی کلاب ساحلی و استخر د لاگون حیات پارک دانست.

4- Summersalt ،Jumeirah Al Naseem

در سامرسالت، اختلاف تعرفه بین روزهای عادی هفته و روزهای آخر هفته بیشتر می‌شود. برای استفاده از سامرسالت به عنوان یکی دیگر از بهترین کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی طی روزهای متداول هفته باید 200 درهم بپردازید. این میزان در روزهای آخر هفته به 375 درهم افزایش پیدا خواهد کرد. برای گرفتم حمام آفتاب زیر برج العرب این یکی از بهترین کلاب‌ های ساحلی دبی به شمار می‌رود.

بهترین کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبییکی از بهترین چشم اندازها به برج العرب را از این کلاب ساحلی خواهید دید. برای استراحت و رفع خستگی حین تماشای منظره‌ای بسیار زیبا، سامرسالت گزینه بسیار مناسبی است. اگرچه سایه برج العرب روی بخش‌هایی از این استخر ساحلی افکنده می‌شود، اما این موضوع در حمام آفتاب شما تداخلی ایجاد نخواهد کرد! همانند بیشتر کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی، یک روز مخصوص استفاده خانم‌ها در سامرسالت در نظر گرفته شده است. روزهای دوشنبه، خانم‌ها می‌توانند با پرداخت تنها 100 درهم حمام آفتاب بگیرند!

5- DRIFT Beach Dubai

به عقیده مردم محلی و مسافران، دریفت بیچ دبی یکی از بهترین کلاب‌ های ساحلی و استخرهای این شهر است که می‌توانید در آن عکس‌هایی حرفه‌ای، زیبا، لاکچری و خاطره‌انگیز به ثبت برسانید. هزینه استفاده از آن طی روزهای عادی هفته و همچنین آخر هفته‌ها به ترتیب 250 درهم و 300 درهم است.

بهترین کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبیاین استخر در وان اند انلی رویال میراژ (One&Only Royal Mirage) دبی واقع شده و بسیار لوکس و خاص است. با این حال، در مقایسه با سایر بهترین کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی قیمت یکسانی دارد. چشم اندازه استخر آن اصطلاحا ابدی بوده و رستوران و بارهای شیک و مجللی در نزدیکی تخت‌ها قرار دارند. مجددا در این کلاب ساحلی، روزهایی مخصوص بانوان در نظر گرفته شده است. خانم‌ها می‌توانند در روزهای دوشنبه و سه شنبه، با پرداخت 125 درهم از این استخر زیبا و امکانات آن با نصف قیمت استفاده کنند.

6- Azure Beach ،Rixos Premium ،JBR

اگر به دنبال یک تفرجگاه ساحلی آرام هستید، پیشنهاد دیگر ما به شما ریکسوس پریمیوم است. البته برای دستیابی به این آرامش باید هزینه بیشتری در مقایسه با برخی از بهترین استخرهای دبی پرداخت کنید! هزینه استفاده از تفرجگاه ساحلی ریکسوس پریمیوم در روزهای عادی هفته 300 درهم است. برای در اختیار داشتن ووچر خوراکی و نوشیدنی باید 100 درهم اضافی پرداخت کنید. این دو هزینه طی روزهای آخر هفته به ترتیب به 400 درهم و 200 درهم افزایش پیدا می‌کند.

استخرهای دبیاگر جزو شناگرانی هستید که وجود اشیای پلاستیکی بادی داخل استخر، برای دراز کشیدن روی آن‌ها، برایتان اهمیت زیادی دارد، کلاب ساحلی ریکسوس پریمیوم یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است. به این ترتیب برخلاف بسیاری از استخرهای دبی که تنها امکان دراز کشیدن روی تخت‌ها در حاشیه استخرها را فراهم می‌کنند، در استخر ریکسوس پریمیوم می‌توان در عین شناور بودن روی آب دراز کشید! به این لذت وصف ناپذیر باید چشم انداز زیبای رو به رویتان را نیز اضافه کرد.

در استخر هتل پنج ستاره ریکسوس پریمیوم دبی زمانی که دمای هوا در میانه روزهای تابستانی به شدت افزایش پیدا می‌کند، می‌توان از استخر بیرون آمده و زیر سایه‌بان‌های قرار گرفته در بالا دست تخت‌های استراحت، دراز کشید.

7- Sofitel Downtown

در قسمتی آرام و خلوت از شهر، در ارتفاعی نه چندان بلند، یکی از جذاب‌ترین استخرهای دبی قرار دارد. برای استفاده از استخر سوفیتل داون تاون باید به ازای هر نفر، 170 درهم پرداخت کنید. تهیه ووچر خوردنی و نوشیدنی 100 درهم اضافی هزینه خواهد داشت. برای زوج‌ها، این هزینه با تخفیفی 20 درهمی روی مجموع هزینه، به 320 درهم می‌رسد، اما برای تهیه ووچر خوراکی و نوشیدنی برای دو نفر همچنان باید 200 درهم پرداخت کرد.

استخرهای دبیجذابیت وصف نشدنی استخر سوفیتل داون تاون با وجود قیمت آن در مقایسه با سایر بهترین استخرهای دبی قرارگیریش روی بام هتل محسوب می‌شود! به همین دلیل حین شنا یا آفتاب گرفتن، چشم اندازی باورنکردنی رو به رویتان قرار خواهد داشت.

8- Riva Beach ،The Palm

ساحل ریوا یکی دیگر از بهترین کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی از نظر قیمت به شمار می‌رود. هزینه استفاده از آن طی روزهای عادی هفته، به علاوه یک نوشیدنی که در بدو ورود به فرد داده می‌شود، 100 درهم است. این هزینه طی دو روز آخر هفته به 150 درهم افزایش پیدا خواهد کرد. طی این روزها نیز مجددا یک نوشیدنی در بدو ورود به فرد اهدا خواهد شد!

Riva Beach ،The Palmدر اینجا بین شنا در یک استخر بسیار وسیع و بزرگ با چشم انداز جزیره پالم و یا شنا در آب‌های ساحلی حق انتخاب خواهید داشت. ساحل در این قسمت شنی بوده و آفتاب گرفتن زیر آن لذتی وصف نشدنی دارد. ریوا بیچ یکی از معدود کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی است که برای استفاده برای خانواده‌ها مناسب تلقی می‌شود. یک استخر مخصوص کودکان نیز وجود دارد، به همین دلیل از نظر سن و سال افرادی که با خود به ساحل ریوا می‌برید محدودیتی وجود نخواهد داشت.

9- Zero Gravity

زیرو گرویتی یکی از بهترین مکان‌ها در دبی برای برگزاری مهمانی و برپایی جشن است. نه تنها توریست‌ها، بلکه مردم محلی نیز در صورت نیاز به محلی زنده و پرشور و هیجان، کمتر جایی همچون زیرو گرویتی پیدا خواهند کرد. فضای استخر وسیع بوده و شنا کردن در آن لذت‌بخش است. در روزهای عادی هفته باید 160 درهم به عنوان ورودی و 50 درهم برای دریافت ووچر نوشیدنی و خوردنی پرداخت کنید.

کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبیدر طول روزهای گرم تابستان که علاقه مردم برای آب تنی و شرکت در جشن‌های بزرگ بیشتر می‌شود، طی روزهای آخر هفته، خانم‌ها و آقایان به عنوان ورودی باید به ترتیب 295 درهم و 345 درهم پرداخت کنند. البته این مبلغ شامل صرف نوشیدنی و خوردنی نیز می‌شود. اگر به جای جشن و پای‌ کوبی، آرامش را دوست دارید، بهتر است از این استخر دبی دوری کرده و به سراغ دیگر موارد بروید!

10- Intercontinental Festival City

فستیوال سیتی دبیاین استخر مجلل در فستیوال سیتی دبی واقع شده است. برای استفاده از این استخر دارای چشم انداز بی‌انتها به شهر، دو طرح مختلف وجود دارد. ورودی استاندارد 150 درهم هزینه برایتان در بر خواهد داشت. در صورت پرداخت 350 درهم، ووچر استفاده از چشمه آب معدنی و امکان خوردن ناهار رایگان را نیز دریافت خواهید کرد.

11- Barasti Beach

ساحل باراستییکی از کلاب های ساحلی محبوب دبی مخصوصا برای مهاجران ساحل باراستی محسوب می‌شود. تفریح در این محیط تنها منحصر به شنا کردن و آفتاب گرفتن نیست و افراد زیادی به صورت گروهی فوتبال یا دیگر ورز‌ش‌های تیمی انجام می‌دهند. یکی از نکات بسیار مهم رایگان بودن آن محسوب می‌شود! البته این ارزانی، مشکل شلوغ بودن استخر را نیز در پی دارد.

12- Jumeirah Beach Hotel

استخر هتل جمیرا بیچاستخر هتل جمیرا بیچ برای گذراندن یک روز لاکچری فوق‌العاده است. البته برای لاکچری بودن باید به همین شیوه رفتار کرده و برای استفاده از یکی از بهترین کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی در روزهای عادی یا آخر هفته به ترتیب 250 درهم و 300 درهم پرداخت کنید.

با وجود معرفی تعداد زیادی از بهترین کلاب‌ های ساحلی و استخرهای دبی هنوز نیمی از آن‌ها باقی مانده‌اند. به همین دلیل بقیه موارد را تنها با ذکر نام و ارائه یک تصویر از استخر معرفی خواهیم کرد. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از استخرهای معرفی شده در ادامه و همچنین استخرهایی که پیش از این معرفی شده بود، در گوگل جستجو کرده یا با بیسان گشت تماس بگیرید. به لطف داشتن اطلاعات کافی و شناخت تمامی مکان‌های دیدنی - تفریحی شهر خواهید توانست پیش از سفر برای آن برنامه‌ریزی کرده و از وقت خود بیشترین بهره‌وری را داشته باشید.

13- The Burj Club at The Burj Khalifa

استخر برج خلیفه14- Anantara The Palm

استخر Anantara The Palm15- Nikki Beach

استخر نیکی بیچ16- Lapita, Dubai Parks and Resorts

استخر لاپیتا17- Coco Lounge, Media One

استخر کوکو لانچ18- Sofitel The Palm

استخر سوفیتل19- The Palace Downtown

استخر Palace Downtown20- Address Boulevard

استخر Address Boulevard21- Nikki Beach Resort, Pearl Jumeirah

استخر نیکی بیچ22- The Terrace, Burj Al Arab

استخر The Terrace23- La Ville Hotel & Suites, City Walk

استخر La Ville Hotel24- Shades at Address Dubai Marina

استخر Shades at Address25- Andreea’s

استخر Andreea’s26- Address Dubai Mall

استخر Address Dubai Mall

*با بهترین کلاب‌های ساحلی و استخرهای دبی آشنا شوید را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟


دیدگاه ها

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
""

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی

تور دبی با کشتی
travel to dubai by ship
109 رستوران ایرانی در دبی
109 iranian restaurant in dubai
راهنمای کامل بهترین مراکز خرید دبی
the complete guide dubai shopping centers
غذا دادن به کوسه ها در آکواریوم دبی مال
shark feeding at dubai aquarium underwater zoo
غذاهای سنتی عربی
delicious foods in dubai
10 واقعیت جالب درباره دبی
10 interesting facts about dubai
چشم دبی
dubai eyes
سواحل دبی
dubai beaches
سینما در دبی
cinema in dubai
یک بندرگاه جدید بین جزیره نخل و دبی مارینا ایجاد شود
theres going to be a new suburb in between the palm and dubai marina

برچسب ها :

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

تیر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مرداد ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱