8 ساحل برتر جزیره کو فنگان تایلند

اگر در جستجوی یک جزیره سخت با مناطق دست نیافتنی، مهمانی های ساحل، فرصت های عالی شنا، فعالیت های گسترده یا مکانی خانوادگی باشید، مطمئنا ساحل عالی خود را در کو فنگان خواهید یافت. �...

اگر در جستجوی یک جزیره سخت با مناطق دست نیافتنی، مهمانی های ساحل، فرصت های عالی شنا، فعالیت های گسترده یا مکانی خانوادگی باشید، مطمئنا ساحل عالی خود را در کو فنگان خواهید یافت. در اینجا بهترین گزینه ها برای بهترین ساحل در جزیره زیبای کو فنگان آورده شده است که پیشنهاد می کنیم شما آنها را بررسی کنید. با ما همراه باشید.جزیره کوفنگان

چگونه می توان در کو فنگان رفت و آمد کرد؟

کو پنگان قابل پیاده روی نیست و به نوعی حمل و نقل احتیاج دارید. رایج ترین و راحت ترین راه اجاره اسکوتر و رانندگی در اطراف است. اگر نمی توانید با اسکوتر رانندگی کنید، گزینه ی بعدی شما تاکسی ها هستند.


آیا کو فنگان بی خطر است؟

کو فنگان به طور کلی یک جزیره بسیار امن است و مشکلی نخواهید داشت.


کدام ساحل مهمانی ماه کامل کو فنگان است؟

ساحل اصلی مهمانی معروف ماه کامل کو فنگان ساحل Haad Rin است. این هتل در جنوب جزیره و 25 دقیقه رانندگی از بندر کشتی کو فنگان واقع شده است. Haad Rin دهکده ای کوچک و قابل پیاده روی است که دارای تعداد زیادی رستوران، هتل یا استراحت گاه است. بین دو ساحل در سمت شرقی و غربی امتداد دارد. برای ماه کامل، مهمانی ها به سمت غرب می روند اما حتما از تغییر برنامه ها مطلع خواهید شد.


بهترین سواحل:


1. ساحل Haad Seekantang (به Leela Beach نیز مشهور است)

واقع در نقطه جنوبی جزیره، ساحل لیلا فاصله بسیار کمی از محبوب ترین جزیره، Haad Rin دارد. تقریباً 30 دقیقه طول می کشد تا از اسکله تانگ سالا به آن برسید. تا حدی خلوت، مکان ایده آل برای مسافرانی است که به دنبال آرامش و سکوت هستند، در حالی که مناظر دیدنی را تماشا می کنند.

علاوه بر چند خانه ییلاقی کوچک در ساحل (از جمله استراحتگاه "Leela" که از آن لقب گرفته است)، نسبتاً خالی و توسعه نیافته است. با شاخ و برگهای سرسبز، درختان نخل بلند و سواحل شنی سفید، همان چیزی است که کارت پستال ها از آن الهام گرفته اند.

آبهای کریستالی Leela Beach یا Haad Seekantang بسیار شفاف و آرام هستند اما بسیار کم عمق. بنابراین، اگر مسافران به دنبال شنا هستند، ممکن است لازم باشد قبل از اینکه بتوانند با خیال راحت این کار را انجام دهند، عمق آب را اندازه بگیرند.

استراحتگاه های مجاور دارای مسیر های زیبایی در ساحل و یک مسیر پیاده روی هستند، فرصتی ایده آل برای بازدید برخی از مکانهای دیدنی و جذاب برای تعطیلات. غروب آفتاب مجلل و منظره ای عالی از کوه سامویی آن را به مکانی مناسب برای پایان دادن یک روز عالی تبدیل کرده است.


2. ساحل Srithanu

Srithanu در ضلع شمال غربی کو فنگان واقع شده است، تقریباً 12 کیلومتر با اتوبوس از اسکله تونگ سالا فاصله دارد. دهکده محلی آن، بان سری ثانو، یک بندر ماهیگیری عجیب و غریب است که به عنوان مرکز بازار قسمت های غربی و شمال غربی جزیره عمل می کند. با کمی فعالیت تفریحی متنوع، رستوران ها و بازار، این محبوبیت روزافزون برای گردشگران پیدا می کند.

Leam Sri Thanu یک شبه جزیره کاملاً بی نظیر بین هین کونگ و آئو سری ثانو است که از ساحل فاصله دارد. سواحل کوچک در خط ساحلی آن نزدیک به یک صخره مرجانی است و ساحل توسط خور رودخانه در انتهای شمالی شکافته شده است. فقط از طریق پل معابر قابل دسترسی است که ممکن است برای برخی از افراد مسئله ساز باشد.

مخلوط آب شیرین و آب شور زندگی دریایی را ایجاد می کند که غنی از تنوع و فراوانی است. بنابراین، این مکان ایده آل برای شنا، غواصی و ماهیگیری در ساحل است. خلیج سری تانو یا Ao Srithanu دارای ساحلی به عرض 150 متر و سواحل شنی فراوان است که آن را به یکی از بزرگترین ساحل کو فنگان تبدیل کرده است.

ساحل های شن سفید کوفنگان


3. ساحل Haad Mae

ساحل Haad Mae در شمال غربی کو فنگان، نزدیک ساحل سالاد قرار دارد. با اسکله Thong Sala حدود 15 کیلومتر فاصله دارد و یکی از محبوب ترین نقاط برای گردشگران است. Haad Mae خودش یک ساحل بزرگ زیبا است که دارای استراحتگاه ها، رستوران ها و غرفه های ماساژ است. درختان نخل بلند، مملو از مسیر های ساحلی زیباست. با وجود محبوبیت، اندازه بزرگ آن فضای وسیع و حریم خصوصی و راحتی را ایجاد می کند.

جاذبه اصلی ساحل Haad Mae نزدیک بودن آن به جزیره کوچک و دریایی کوه ما است. در هنگام جزر و مد کم، حتی می توان در امتداد میله شن و ماسه مستقیم به جزیره رفت. این نه تنها مناظر چشمگیری را ارائه می دهد، بلکه صخره های مرجانی و مخفیگاه های مخفی اطراف آن فرصت های ایده آل برای شنا، غواصی و گشت و گذار را ایجاد می کند. این مناطق حتی به دلیل بیوسیستم غنی موجودات دریایی که شامل لاک پشت ها و کوسه های صخره ای کوچک است، جزو پارک های دریایی طبقه بندی می شوند.


4. ساحل Haad Rin Nok (ساحل مهمانی ماه کامل)

واقع در نوار جنوب شرقی جزیره، محبوب، ساحل Had Rin، تقریباً 12 کیلومتری جنوب منطقه در Ban Thong Sala است. همچنین می توانید با گرفتن مستقیم کشتی از کوه سامویی به آنجا بروید. ساحل Rin را می توان به دو قسمت مجزا تقسیم کرد: Rin Beach Nai نسبت به دیگر سواحل آن احساس آرامش و بوهمی دارد، در حالی که Haad Rin Nok یک ساحل مهمانی با انرژی است. بسته به اولویت شما، هر یک می تواند یک انتخاب عالی باشد. یا شاید هر دو برای طیف گسترده ای از فعالیت ها و گزینه ها.

Haad Rin Nok یکی از بزرگترین سواحل کو فنگان است که دارای مجموعه ای گسترده از استراحتگاه ها، رستوران ها، کلوپ ها، فعالیت ها و گزینه های اقامت متناسب با هر بودجه ای است. این سواحل سفید شنی را آبهای کریستالی و کوههای سرسبز احاطه کرده است. این ساحل همچنین رو به شرق است و بنابراین توهم طلوع ماه به طور مستقیم از دریا را تجربه می کند. این میزبان بزرگترین و مشهورترین مهمانی ساحلی در جهان، مهمانی ماه کامل است، و هر ماه 20000 نفر از حاضران در سواحل آن فرود می آیند.

اگر مسافران به دنبال این هستند که این ساحل و فعالیت های جذاب آرا تجربه کنند، Haad Rin Nok در فصول بالا بین ماه های نوامبر و آوریل توصیه می شود. با این حال، برای کسانی که مایل به آرامش و تنها آرامش هستند، دیدن ساحل در فصل کم  بازدید یا دیدار از همسایه آن، Rin Beach Nai ، شاید گزینه بهتری باشد.


5. ساحل Thong Nai Pan

Thong Nai Pan در شمال شرقی کو فنگان در Mu 5، منطقه بان بان تای واقع شده است. با دفتر منطقه ای تقریباً 23 کیلومتر فاصله دارد که با قایق یا از طریق جاده (کامیون های حمل) که به طور منظم از اسکله تانگ سالا حرکت می کنند، به آنجا می رسید. سواحل Thong Nai Pan به دو دسته ایده آل، Thong Nai Pan Noi و Thong Nai Pan Yai تقسیم می شوند. آنها با یک مرز سرتاسر ساحلی در محل هتل Panviman از هم جدا شده اند. کل منطقه با کوههای شیب دار جنگلی، درختان نخل بلند، و شاخ و برگهای سرسبز احاطه شده است که زمینه ای کاملا گرمسیری را فراهم می کند.

این آب کاملاً شفاف و با سازه های جالب سنگی و آبشارهای مخفی کشف شده است. خانه های ییلاقی، هتل ها و رستوران ها در حاشیه ساحل قرار دارند و فرصت های زیادی را برای فعالیت و سرگرمی فراهم می کنند. Thong Nai Pan Yai بلندتر و گسترده تر از Thong Nai Pan Noi است. در اینجا، کف اقیانوس به طرز چشمگیری به درون آبی عمیق و بدون صخره شیب می یابد و فضای کافی را برای شرایط عالی شنا و ورزش های آبی فراهم می کند. از طرف دیگر، مغازه ها و رستوران های Thong Nai Pan Noi حس فعالیت و جو بوهمی مانند یک روستا را ایجاد می کنند، که ممکن است توسط برخی ترجیح داده شود.

هتل های کوفنگان


6. ساحل Haad Khuat (ساحل بطری)

سخت بودن مسیر رسیدن به این ساحل به این معنی است که با وجود محبوبیت روزافزون، بکر، آرامش بخش و آرام است. مسافران معمولاً با تاکسی قایق از چالوکلام یا ساحل مالیبو یا از طریق جنگل 2 ساعته به سمت Haad Khuat به ساحل می رسند. بسیاری به عنوان یکی از مشهورترین سواحل کو فنگان، ساحل بطری یا به گفته اهالی منطقه Haad Khuat، زیباترین ساحل این جزیره است. خط ساحلی وسیع، طلایی، محیط کوهستانی و درختان نخل بیشمار واقعاً بر احساس آرامش، انزوای آرام و سعادتمندانه تأکید دارند.

همچنین فقط تعداد انگشت شماری از گزینه های اقامتی را در اختیار دارد، بنابراین توصیه می شود که خیلی زود و از قبل یک خانه ییلاقی مورد علاقه خود را رزرو کنید. آبهای کریستالی و احساس حریم خصوصی آن، آن را به مکانی ایده آل برای شنا و غواصی تبدیل کرده است. با وجود چند رستوران و یک مینی مارکت، ساحل بطری نسبتاً ساکت است و به عنوان فرار کامل از هیاهوی زندگی در شهر عمل می کند. این یکی از بهشت ​​های گرمسیری کاملاً مناسب است که قطعا ناامیدکننده نخواهد بود!


7. ساحل Haad Yao

این ساحل در ضلع غربی کو فنگان، تقریباً 13 کیلومتری اسکله تونگ سالا واقع شده است. اتوبوس های محلی در دسترس هستند و به طور منظم به سمت ساحل حرکت می کنند. Haad Yuan به دلیل طول 1 کیلومتری خط ساحلی مشهور است، که همچنین به اندازه کافی گسترده است تا احساس فضای وسیع و فرصت های کافی برای ورزش، آفتاب گرفتن و پیاده روی طولانی در ساحل را فراهم کند.

ساحل یائو یک خلیج خلوت و زیبا با شن و ماسه سفید و بکرترین آبهای جزیره است. صخره مرجانی آن از زندگی غنی در دریا پشتیبانی می کند، و آن را برای شنا و غواصی ایده آل می کند. چند رستوران و تنها دو استراحتگاه (که معمولا کفایت می کنند) در خط ساحلی قرار دارند و احساس واقعی "جزیره کویری" را ایجاد می کنند.

به طور کلی امکانات و ساحل، یک احساس دنج، گرم و آرام را ایجاد می کند. همچنین گفته می شود که از زیباترین غروب های خورشید در این جزیره برخوردار است و هنگامی که با مناظر دیدنی و چشم اندازهای دیدنی همراه است، یک محیط واقعاً زیبا و عاشقانه را فراهم می کند.


8. ساحل Haad Salad

ساحل سالاد در ساحل شمال غربی، در انتهای آرام جزیره قرار دارد. از سامویی می توان از طریق قایق به سمت اسکله تانگ سالا رسید. متناوباً، یک کاتاماران در فواصل منظم کوه سامویی را ترک می کند و تقریباً 20 دقیقه طول می کشد تا به آنجا برسد.

با وجود قابلیت دسترسی، Haad Salad ساحلی زیبا، آرام و خلوت است. توسط مردم محلی تایلند به عنوان مکانی قدیمی برای دزدان دریایی شناخته می شود که قبل از اینکه به تجارت بپردازند تا آنجا که کشتی هایشان غنیمت باشد به آنجا پناه می برند. بنابراین، آن غرق در تاریخ، دسیسه ها و فریب گنج مخفی پنهان است. خود این ساحل یک نوار ساحلی خیره کننده از شن و ماسه سفید خالص، آبهای زلال و آبی و صخره ای 150 متری در ساحل است.

در فصل جزر و مد از نوامبر تا آوریل، Haad Salad فرصت های خوبی برای شنا، غواصی و فعالیت های آبی فراهم می کند. منطقه واقعاً دنج و آرام با فضایی خانوادگی مانند و فقط تعداد اندکی رستوران و گزینه های اقامتی است. فضای کافی، آرامش و سکوت حتی در زمان های اوج مصرف نیز مطمئناً پیدا می شود. قسمت شمالی ساحل به خصوص زیبا است.

امیدواریم لذت برده باشید.

منبع: travelinglifestyle.net

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*8 ساحل برتر جزیره کو فنگان تایلند را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۵ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۸۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو