نمایشگاه توانبخشی دبی (AccessAbilities Expo 2019)

نمایشگاه توانبخشی دبی (AccessAbilities Expo 2017) رویدادی پیرامون محصولات، خدمات، راهکارها و فناوری‌های مخصوص برای افراد دارای انواع ناتوانی است....

نمایشگاه توانبخشی دبی (AccessAbilities Expo 2019) رویدادی پیرامون محصولات، خدمات، راهکارها و فناوری‌های مخصوص برای افراد دارای انواع ناتوانی است.

پرداختن به روش‌های توانبخشی و انواع ناتوانی‌هایی که انسان‌ها در سراسر جهان با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند، از اهداف این نمایشگاه است. از آنجایی که افراد دارای معلولیت جزوی از اجتماع هستند و با دیگر مردم تفاوتی ندارند، نمایشگاه توانبخشی دبی هم شرکت‌های دولتی و هم شرکت‌های خصوصی را درگیر خود می‌کند.

قسمت‌های مختلفی همچون زیرساختار، گردشگری، مدیریت تسهیلات، تکنولوژی، مهمان‌پذیری، لوازم الکترونیک و دیجیتال و مخصوصا حمل و نقل عمومی و آموزش و پرورش در نمایشگاه توانبخشی دبی مورد توجه قرار می‌گیرند. در واقع شرکت‌ها و افراد، راهکارهای خود در این زمینه‌ها برای استفاده توسط افراد دارای ناتوانی را به نمایش می‌گذارند. روز به روز تکنولوژی‌های جدیدتری برای این دسته از افراد ارائه شده و محصولات بیشتری برایشان عرضه می‌شود که خوشبختانه سبب آسان‌تر شدن زندگی برای آن‌ها می‌شود.

نمایشگاه توانبخشی دبیگفته شده حدود 700 میلیون انسان با انواع و اقسام ناتوانی‌های جسمی در دنیا وجود دارند. در این میان 50 میلیون نفر ساکن کشورهای واقع در خاورمیانه هستند. این آمار، اهمیت نمایشگاه توانبخشی دبی را نشان می‌دهد. این رویداد در سال جاری بین روزهای 14 الی 16 آبان ماه برگزار خواهد شد.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

اهداف والای نمایشگاه توانبخشی دبی

یکی از مهمترین اهداف این نمایشگاه، تغییر ذهنیت مردم عادی و همچنین انسان‌های دارای ناتوانی درباره این دسته از افراد است. در این رویداد تلاش می‌شود جایگاه واقعی افراد دارای معلولیت به آن‌ها برگردانده شود و این موضوع به اثبات برسد که وجود یک معلولیت، سبب دور ماندن یک فرد از جامعه نخواهد شد.

نمایشگاه توانبخشی دبیشرکت‌ها و موسسات توان‌بخشی با حضور در نمایشگاه توانبخشی دبی می‌توانند با یکدیگر هم‌فکری کرده و راهکارهایی نو به منظور کمک به افراد دارای ناتوانی ارائه کنند. همانند تمامی رویدادهای دیگر، از نظر جنبه تجاری و مالی نیز می‌توان به نمایشگاه توانبخشی دبی نگاه کرد. با وجود برگزاری آن در خاورمیانه، بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان آن از سراسر جهان هستند، به همین دلیل این رویداد، فرصتی مناسب برای کسب و کارهاست تا قراردادهایی بلند مدت و پرسود عقد کنند.


نمایشگاه توانبخشی دبیدلایل اهمیت بسیار زیاد نمایشگاه توانبخشی دبی

از طرفی همانند نمایشگاه‌های حوزه الکترونیک و یا کتاب، این‌چنین نمایشگاه‌ها کمتر برگزار می‌شوند. پس به خاطر منحصربه‌فرد بودن آن، هر فرد، سازمان، شرکت و نهادی که به نوعی با افراد دارای انواع ناتوانی در ارتباط است، می‌بایست حتما خود را به این نمایشگاه برساند.

  • این رویداد بین‌المللی بوده و در آن راهکارهای نوین، تجهیزات و ادوات، تکنولوژی‌ها و امکانات و ابزارهای مورد نیاز برای افراد با نیازمندی‌های خاص به نمایش گذاشته می‌شوند.
  • نمایشگاه توانبخشی دبی بهانه‌ای است تا همه کارشناسان و متخصصان از میان طیف گسترده‌ای از حامیان تجاری دور هم جمع شوند و به منظور ارائه راه حل‌های جدید برای آسان‌تر کردن زندگی برای افراد دارای ناتوانی، ایده‌هایشان را با یکدیگر تجمیع کنند.
  • برخلاف برخی از نمایشگاه‌ها که دولت‌ها را زیاد درگیر خود نمی‌کند، یکی از مهمترین شرکت‌کنندگان نمایشگاه توانبخشی دبی دولت‌مردان هستند. تامین تسهیلات مورد نیاز برای افراد دارای انواع ناتوانی، یکی از مهمترین وظایف هر دولت است.


اهمیت حضور افراد دارای ناتوانی در نمایشگاه توانبخشی دبی

ممکن است در مدت زمان اخیر، یک راهکار، وسیله و یا خدمتی ویژه برای یک نوع خاص از ناتوانی ارائه شده باشد، اما افراد مبتلا به این ناتوانی از آن بی‌خبر مانده باشند. این موضوع ضرورت حضور افراد دارای ناتوانی در نمایشگاه توانبخشی دبی را نشان می‌دهد. بهتر است این دسته از افراد در هر جای دنیا که زندگی می‌کنند، بین روزهای شانزدهم تا هجدهم آبان ماه خود را به شهر دبی برسانند.

نمایشگاه توانبخشی دبیدر این رویداد، بخش‌های آموزشی وورزشی مختلفی برای افراد دارای ناتوانی در نظر گرفته می‌شود. به عنوان نمونه آن‌ها می‌توانند به طراحی پرداخته و یا در مسابقه بسکتبال شرکت کنند. گرد هم آمدن انسان‌های دارای یک نوع مشکل خاص، یک احساس اعتماد به نفس به آن‌ها می‌بخشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی Accessabilitiesexpo.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه توانبخشی دبی (AccessAbilities Expo 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو