نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC 2020)

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC 2018) در کل خاورمیانه و منطقه منا بزرگترین گردهمایی و رویداد پیرامون این شاخه بسیار مهم از علم پزشکی به شمار می‌آید....

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC 2020) در کل خاورمیانه و منطقه منا بزرگترین گردهمایی و رویداد پیرامون این شاخه بسیار مهم از علم پزشکی به شمار می‌آید.

دندان پزشکی یکی از مهمترین، سودآورترین و پراهمیت‌ترین بخش‌های علم پزشکی است، به همین دلیل رویدادهای برگزار شده پیرامون آن همگی تخصصی بوده و از اهمیت زیادی برخوردار هستند. پیشرفت این شاخه از پزشکی نیز ارتباط مستقیمی با پیشرفت تجهیزات مربوط به آن دارد، به همین دلیل یکی از مهمترین بخش‌های نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی، رونمایی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات مربوط به آن است.

در سال 1398 این رویداد بین روزهای 15 و 17 بهمن برگزار می‌شود. اگر دندان پزشک بوده و یا در زمینه تجهیزات مربوط به آن فعالیت می‌کنید، از همین الان دست به برنامه‌ریزی زده و به فکر یک تور دبی مناسب باشید.

نشست‌های تخصصی نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی

بخش دیگر این رویداد مربوط به کنفرانس‌های برگزار شده طی آن است که سبب می‌شود دندان پزشک‌ها از آخرین دستاوردها در این علم اطلاع پیدا کنند. این موضوع سبب ارتقای رتبه علمی و دانش آن‌ها شده و به طور مستقیم در میزان درآمد آن‌ها نیز تاثیر خواهد گذاشت.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبیدندان پزشک‌های عمومی، متخصص‌ها و جراحان فک و لثه، پرستاران، دستیارها و کمک دستیارهای دندان پزشک‌ها، تکنیسین‌ها، رادیولوژیست‌های فک و دندان، دانشجویان رشته دندان پزشکی در تمامی سطوح، مقاطع و ترم‌ها و همچنین مدیران بیمارستان‌ها، موسسات و درمانگاه‌های دارای بخش دندان‌ پزشکی، همه جزو افراد و مشاغلی هستند که بهتر است حضور در نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی را در برنامه خود بگنجانند.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبیاز آنجایی که بهداشت دهان و دندان اهمیت بسیار زیادی دارد، تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی مسئولان دولتی همچون روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین روسای بیمارستان‌های دولتی هستند. این افراد که خود متخصص در رشته‌های پزشکی و به احتمال زیاد دندان پزشکی هستند، دوست دارند با آخرین دستاوردهای این علم آشنا شده و برای دانشگاه، موسسه و یا بیمارستان خود جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها را خریداری کنند. این موضوع، سودآوری نمایشگاه برای فعالان صنعت مهندسی پزشکی مخصوصا تجهیزات و ادوات دندان پزشکی را نشان می‌دهد.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبیطبق آخرین آمارها، چیزی حدود سی هزار نفر از حرفه‌ای‌ترین‌ها در علم دندان پزشکی در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. با توجه به اهمیت نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی در سطح بین‌المللی، با حضور در آن می‌توان از هزاران برند، محصول، دستگاه و ابزار تخصصی دیدن کرد و همچنین با آخرین رو‌ش‌ها، تکنولوژی‌ها و راهکارها در صنعت دندان پزشکی آشنا شد.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبیابزارآلات مربوط به دندان پزشکی بی‌شمارند، به همین دلیل نمی‌توان نام همه آن‌ها را ذکر کرد. به عنوان مهمترین آن‌ها باید به تجهیزات ضد عفونی اشاره کنیم که محبوبیت زیادی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی دارند. در این رویداد، برای هر نوع وسیله‌ و ابزاری که در حوزه دندان پزشکی تولید می‌کنید مشتری پیدا خواهید کرد. اگر به منظور آماده‌سازی پیش از عزیمت به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، وب سایت Aeedc.com برای کمک به شما در نظر گرفته شده است.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو