نمایشگاه دام و طیور دبی (AgraME Dubai 2020)

نمایشگاه دام و طیور دبی (AgraME Dubai 2018) یکی از مهمترین رویدادها در این صنعت است و اهمیت آن بین‌المللی است. بازدیدکنندگان نمایشگاه از سراسر جهان هستند....

نمایشگاه دام و طیور دبی (AgraME Dubai 2020) یکی از مهمترین رویدادها در این صنعت بوده و اهمیت آن بین‌المللی است. بازدیدکنندگان نمایشگاه از سراسر جهان هستند.

این رویداد هم تخصصی و هم عمومی عمل کرده و جزو یکی از قدیمی‌ترین نمایشگاه‌های برگزار شده در شهر دبی است. همانطور که از نام آن پیداست، مهمترین مخاطبانش فعالان صنعت دامداری و کشاورزی هستند. شرکت‌ها و افراد فعال در این صنایع در نمایشگاه دام و طیور دبی حضور پیدا کرده و محصولاتشان را ارائه می‌کنند.

پس با حضور در آن می‌توان قراردادهای بسیار پرسودی عقد کرد. از آنجایی که دامداری و کشاورزی نیز رفته رفته به سمت مکانیزه شدن می‌روند، یکی از مهمترین بخش‌های نمایشگاه، تجهیزات مربوط به این دو صنعت است. برای حضور در رویداد سال جاری، باید با یک تور دبی مناسب، پیش از آغاز آن بین روزهای 13 و 15 اسفند ماه 1398 خود را به این شهر برسانید.

نمایشگاه دام و طیور دبیبازدیدکنندگان این نمایشگاه حدود 5 هزار نفر هستند که نشان‌دهنده موقعیت خوب آن برای کسب بازار است. اگرچه به نظر می‌رسد با حضور در نمایشگاه دام و طیور دبی تنها محصولاتی بسیار عادی را مشاهده خواهید کرد، اما با بازدید از آن متحیر و شگفت‌زده شده و با مشاهده تنوع محصولات به وجد خواهید آمد.

نمایشگاه دام و طیور دبیغرفه‌داران، که بخشی از آن‌ها از روستاییان هستند، همیشه دست پر به این نمایشگاه می‌آیند و محصولات و دستاوردهایی دست اول و منحصربه‌فرد در مشت خود دارند. وزارت محیط زیست و آب امارات از این رویداد پشتیبانی می‌کند که سبب افزایش درجه اهمیت آن می‌شود.

نمایشگاه دام و طیور دبی بسیار پرسود است

با توجه به وابستگی مهمترین نیاز اساسی انسان یعنی خوراک به صنایع دامداری و کشاورزی، نمایشگاه دام و طیور دبی اهمیت بسیار زیادی دارد. امکان ارتباط از نزدیک با واسطه‌ها، تجار و مخصوصا 5 هزار بازدیدکننده به عنوان مشتریان بالقوه، افزایش ارتباطات خود با سایر فعالان این صنایع، خرید و فروش عمده محصولات، عقد قراردادهای بلند مدت با شرکت‌های بزرگ و کوچک، تهیه مواد اولیه مرغوب با کمترین هزینه ممکن، آشنایی با تجهیزات روز برای افزایش بهره‌وری و در ادامه سودآوری کسب و کار خود و در نهایت حضور در کنفرانس‌های تخصصی به منظور افزایش سواد آکادمیک خود در کنار افزایش تجربه عملی، از مهمترین مزایای شرکت در نمایشگاه دام و طیور دبی هستند.

نمایشگاه دام و طیور دبیحضور در این رویداد به عنوان بازدیدکننده نیز مزایای خاص خود را دارد. رشد بسیار سریع نمایشگاه در هر سال در مقایسه با سال قبل، گستردگی محصولات، تجهیزات و خدمات به خاطر حضور بیش از 220 غرفه، تنوع محصولات به خاطر حضور غرفه‌دارانی از بیش از 30 کشور دنیا (مخصوصا بزرگان این دو صنعت همچون هلند و اسپانیا)، امکان خرید مستقیم و در نهایت عقد قراردادهای پرسود با سودآوری بالا، از فواید این رویداد برای بازدیدکنندگان هستند.

نمایشگاه دام و طیور دبیبا حضور در نمایشگاه، تجهیزات و ابزارآلات گوناگونی را مشاهده خواهید کرد که موارد زیر نمونه‌هایی از آن‌ها هستند.

  • تراکتورهای پیشرفته و به‌روز
  • لوازم جانبی تجهیزات تخصصی کشاورزی و دامداری
  • انواع تجهیزات و ابزارآلات باغبانی
  • ابزارهای نوین شخم‌زنی، کاشت و بذرپاشی
  • تجهیزات و تدارکات هیدروپونیک
  • سیستم‌های نوین آبیاری
  • تمامی ابزارآلات و تجهیزات مربوط به گلخانه‌ها
  • جدیدترین مواد شیمیایی افت‌کش با کمترین ضرر و بیشترین تاثیر
  • تکنولوژی‌‌ها، راهکارها و ابزارآلات نوین نگهداری از دام و طیور

با وجود تخصصی بودن این رویداد، هر فردی می‌تواند بازدیدکننده آن باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر برای آماده‌سازی خود پیش از حضور در نمایشگاه دام و طیور دبی، به وب سایت Agramiddleeast.com مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه دام و طیور دبی (AgraME Dubai 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو