?>
راهنمای گردشگری و تور
نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2018) رویدادی بسیار خاص پیرامون فضای داخلی هواپیماها و نحوه طراحی و دکوراسیون آن‌ها است که همه ساله برگزار می‌شود.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی بسیار منحصربه‌فرد است. طی آن تامین‌کنندگان، عرضه‌کنندگان، ارائه‌دهندگان خدمات و طراحان تجهیزات و دکوراسیون‌های داخلی هواپیماها گرد هم می‌آیند. این نمایشگاه و همچنین نمایشگاه نگهداری و تعمیرات هواپیما خاورمیانه (MRO) درست در یکجا برگزار می‌شوند. نام این نمایشگاه یعنی AIME مخفف عبارت Aircraft Interiors Middle East بوده و زمان برگزاری آن در سال جاری، بین روزهای سوم و چهار بهمن است. اگر کسب و کار شما با این صنعت در ارتباط بوده و یا بازدید از جدیدترین دستاوردهای صنعت هوایی برایتان جالب است، از حالا به فکر تهیه یک تور دبی باشید.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی

از آنجایی که نمونه چنین نمایشگاهی کمتر دیده می‌شود، هیچ‌کدام یک از فعالان صنعت هوایی حضور در آن را از دست نمی‌دهند. بر اساس آخرین آمارها، در این نمایشگاه حدود سیصد غرفه‌دار حضور دارند که از بیش از صد کشور جهان به دبی پا می‌گذارند. برای درک اهمیت نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی کافی است بدانید بیش از نود خط هوایی بسیار معروف و بین‌المللی از سراسر جهان در آن حضور پیدا می‌کنند.

اگرچه بر اساس نام نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی به نظر می‌رسد شرکت‌کننده‌ها و بازدیدکننده‌های آن محدود به قشری خاص از جامعه هستند، اما واقعیت این است که همه شرکت‌هایی که در زمینه فضای داخلی هواپیما، عملیات نگهداری و تعمیرات یا صنایع وابسته به آن فعالیت می‌کنند، به این رویداد ارتباط پیدا می‌کنند.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی

امسال شاهد برگزاری هشتمین نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی خواهیم بود که نشان از نوپا و تازه تاسیس بودن آن دارد. با این حال، سرعت رشد محبوبیت آن نزد مجامع عمومی و فعالان صنعت هوافضا بسیار زیاد است.

اهمیت نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی


جالب است بدانید طبق آمارها، بیش از پنجاه درصد خطوط هوایی که در نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی حضور پیدا می‌کنند، به جز آن، در هیچ رویداد دیگری حاضر نمی‌شوند. تمامی آن‌ها این رویداد را تایید کرده و حضور در آن را پیشنهاد می‌کنند. در سال 2015 تعداد شرکت‌کنندگان در این رویداد به بیش از چهار هزار شرکت افزایش پیدا کرد که رقمی بسیار خیره‌کننده محسوب می‌شود. در همین سال، هشتاد و پنج خط هوایی در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. همچنین تعداد غرفه‌داران دویست و پنجاه مورد از سی و دو کشور دنیا اعلام شد.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی

همزمان با نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی ، نمایشگاه عملیات نگهداری و تعمیرات هواپیما خاورمیانه (MRO) نیز در این شهر برگزار می‌شود که مخاطبان خاص خود را دارد. این نمایشگاه که مکان برگزاری آن با AIME یکسان است، دارای بیش از سه هزار و پانصد شرکت‌کننده از حدود هفتاد کشور دنیا بوده و جایگاه خود به عنوان محلی برای تست و خرید راهکارها و خدمات جدید عملیات نگهداری و تعمیرات هواپیماها را به تثبیت رسانده است.

از آنجایی که در صنعت هوافضا، تعمیر و نگهداری از زیبایی ظاهری و سبک طراحی اهمیت بیشتری دارند، برخی شرکت‌ها حضور در MRO را به نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی ترجیح می‌دهند. اما اغلب افراد سفر کرده به دبی، به خاطر تقارن این دو رویداد، حضور در هر دو را تجربه می‌کنند. اگر پیش از آماده‌سازی برای حضور در این نمایشگاه به کسب اطلاعات بیشتر نیاز دارید، می‌توانید به وب سایت Aime.aero مراجعه کنید.

*نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2018) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۰۳۲۰۱۸-۰۱-۲۳
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۰۴۲۰۱۸-۰۱-۲۴
فاصله زمانی
شروعپایان۳۶۱ روز گذشته۳۶۰ روز گذشته
مکان روی نقشه

برچسب ها :

بستن
ممنوعیت توقف در حاشیه جاده برای اقامه نماز در دبی
نمایشگاه عینک واپتیک دبی (Vision X Dubai 2018)
کدام شهر ترکیه با روحیه شما برای سفر سازگارتر است؟
نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (The Big 5 Show Dubai 2018)
نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک استانبول (Unicera) :
نمایشگاه مبلمان استانبول (ISMOB)
جرایم رانندگی در دبی
نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2018)
با اتوبوس های محلی دبی آشنا شوید
حکومت شروانشاهان را بیشتر بشناسید

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

انتخاب تاریخ شروع :