راهنمای گردشگری و تور

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2019)


نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2019) رویدادی بسیار خاص پیرامون فضای داخلی هواپیماها و نحوه طراحی و دکوراسیون آن‌ها است و همه ساله در این شهر برگزار می‌شود.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی بسیار منحصربه‌فرد است. طی آن تامین‌کنندگان، عرضه‌کنندگان، ارائه‌دهندگان خدمات و طراحان تجهیزات و دکوراسیون‌های داخلی هواپیماها گرد هم می‌آیند. این نمایشگاه و همچنین نمایشگاه نگهداری و تعمیرات هواپیما خاورمیانه (MRO) درست در یکجا برگزار می‌شوند. نام این نمایشگاه یعنی AIME مخفف عبارت Aircraft Interiors Middle East بوده و زمان برگزاری آن در سال جاری، بین روزهای سوم و چهار بهمن است. اگر کسب و کار شما با این صنعت در ارتباط بوده و یا بازدید از جدیدترین دستاوردهای صنعت هوایی برایتان جالب است، از حالا به فکر تهیه یک تور دبی باشید.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبیاز آنجایی که نمونه چنین نمایشگاهی کمتر دیده می‌شود، هیچ‌کدام یک از فعالان صنعت هوایی حضور در آن را از دست نمی‌دهند. بر اساس آخرین آمارها، در این نمایشگاه حدود سیصد غرفه‌دار حضور دارند که از بیش از صد کشور جهان به دبی پا می‌گذارند. برای درک اهمیت نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی کافی است بدانید بیش از نود خط هوایی بسیار معروف و بین‌المللی از سراسر جهان در آن حضور پیدا می‌کنند.

اهمیت نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی

اگرچه بر اساس نام نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی به نظر می‌رسد شرکت‌کننده‌ها و بازدیدکننده‌های آن محدود به قشری خاص از جامعه هستند، اما واقعیت این است که همه شرکت‌هایی که در زمینه فضای داخلی هواپیما، عملیات نگهداری و تعمیرات یا صنایع وابسته به آن فعالیت می‌کنند، به این رویداد ارتباط پیدا می‌کنند.

مقاله پیشنهادی: با بایدها و نبایدهای فرهنگ شوار شدن هواپیما آشنا هستید؟

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبیامسال شاهد برگزاری هشتمین نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی خواهیم بود که نشان از نوپا و تازه تاسیس بودن آن دارد. با این حال، سرعت رشد محبوبیت آن نزد مجامع عمومی و فعالان صنعت هوافضا بسیار زیاد است.

مزیت‌های حضور در نمایشگاه AIME Dubai

جالب است بدانید طبق آمارها، بیش از پنجاه درصد خطوط هوایی که در نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی حضور پیدا می‌کنند، به جز آن، در هیچ رویداد دیگری حاضر نمی‌شوند. تمامی آن‌ها این رویداد را تایید کرده و حضور در آن را پیشنهاد می‌کنند. در سال 2015 تعداد شرکت‌کنندگان در این رویداد به بیش از چهار هزار شرکت افزایش پیدا کرد که رقمی بسیار خیره‌کننده محسوب می‌شود. در همین سال، هشتاد و پنج خط هوایی در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. همچنین تعداد غرفه‌داران دویست و پنجاه مورد از سی و دو کشور دنیا اعلام شد.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبیهمزمان با نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی ، نمایشگاه عملیات نگهداری و تعمیرات هواپیما خاورمیانه (MRO) نیز در این شهر برگزار می‌شود که مخاطبان خاص خود را دارد. این نمایشگاه که مکان برگزاری آن با AIME یکسان است، دارای بیش از سه هزار و پانصد شرکت‌کننده از حدود هفتاد کشور دنیا بوده و جایگاه خود به عنوان محلی برای تست و خرید راهکارها و خدمات جدید عملیات نگهداری و تعمیرات هواپیماها را به تثبیت رسانده است.

از آنجایی که در صنعت هوافضا، تعمیر و نگهداری از زیبایی ظاهری و سبک طراحی اهمیت بیشتری دارند، برخی شرکت‌ها حضور در MRO را به نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی ترجیح می‌دهند. اما اغلب افراد سفر کرده به دبی، به خاطر تقارن این دو رویداد، حضور در هر دو را تجربه می‌کنند. اگر پیش از آماده‌سازی برای حضور در این نمایشگاه به کسب اطلاعات بیشتر نیاز دارید، می‌توانید به وب سایت Aime.aero مراجعه کنید.

*نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۷-۱۱-۲۲۲۰۱۹-۰۲-۱۱
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۷-۱۱-۲۳۲۰۱۹-۰۲-۱۲
فاصله زمانی
شروعپایان۶۹ روز گذشته۶۸ روز گذشته
مکان روی نقشه

برچسب ها :

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

انتخاب تاریخ شروع :