نشست سالانه رادیولوژی امارات (Annual Radiology Meeting In UAE 2019)

نشست سالانه رادیولوژی امارات (Annual Radiology Meeting In UAE 2019) پزشکان زیادی را درگیر می‌کند، چرا که با مشاغل زیادی در ارتباط است. ...

نشست سالانه رادیولوژی امارات (Annual Radiology Meeting In UAE 2019) پزشکان زیادی را درگیر می‌کند، چرا که با مشاغل زیادی در ارتباط است.

رادیولوژی یا همان پرتوشناسی، که با نام تصویربرداری تشخیصی نیز شناخته می‌شود، یک رشته از تخصص‌های پزشکی بوده و در آن، از پرتو ایکس و سایر انواع امواج و پرتوها برای تشخیص و درمان بیماری و حالات غیرطبیعی استفاده می‌شود. اصلی‌ترین هدف رادیولوژی، تشخیص بیماری یا حالات غیرطبیعی بدن به کمک روش‌های پیشرفته تصویری است.

به عبارتی وقتی تشخیص یک بیماری یا حتی شکستگی در استخوان‌ها به صورت عادی ممکن نیست، باید از شکل خاصی از تصویربرداری از داخل بدن استفاده کرد. بد نیست بدانید رادیولوژی از کلمه لاتین Radius به معنی پرتو درست می‌شود.

برخی از رویدادهای مرتبط با حوزه پزشکی که در شهر دبی برگزار می‌شوند، به یک یا چند تخصص خاص مربوط می‌شوند، اما رادیولوژی جزو آن دسته از رشته‌هایی است که انواع و اقسام رشته‌های پزشکی مخصوصا دندان پزشکی درگیر آن هستند. به همین دلیل نشست سالانه رادیولوژی امارات همواره میزبان پزشکان زیادی از سراسر دنیا است.

زمان برگزاری نشست سالانه رادیولوژی امارات در سال 2019

با توجه به استقبال بی‌نظیر از این رویداد طی سال‌های گذشته، در صورت تمایل برای شرکت در آن، از هم‌اکنون برای تور دبی خود برنامه‌ریزی کنید. در سال 1398، این رویداد بین روزهای 23 الی 25 مهر برگزار خواهد شد.

درباره رادیولوژی باید بدانید معمولا، به صورت یک تخصص (دوره رزیدنسی) بعد از اتمام دوره پزشکی ارائه می‌شود. به همین دلیل برخلاف تصور، رشته‌ای تخصصی و دشوار تلقی می‌شود. این موضوع نیاز به حضور در رویدادهای بین المللی پیرامون رادیولوژی را افزایش می‌دهد، چرا که فعالان در آن باید همواره در پی یادگیری چیزهای جدیدتر و به‌روز نگه داشتن خود باشند.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نشست سالانه رادیولوژی امارات (Annual Radiology Meeting In UAE 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو