اجلاس خدمات وب آمازون دبی (AWS Summit Dubai 2020)

اجلاس خدمات وب آمازون دبی (AWS Summit Dubai 2020) از جمله رویدادهای بسیار مهم در دنیای فناوری محسوب می‌شود. آمازون به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیا سهم زیادی در بازار خرده فروشی دار...

اجلاس خدمات وب آمازون دبی (AWS Summit Dubai 2020) از جمله رویدادهای بسیار مهم در دنیای فناوری محسوب می‌شود. آمازون به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیا سهم زیادی در بازار خرده فروشی دارد.

پیش از همه باید گفت اجلاس خدمات وب آمازون دبی رایگان است و همه می‌توانند در آن حضور پیدا کنند. در اینجا، به وسیله برگزاری رویدادهای مختلف، حوزه‌های گوناگونی در دنیای وب مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای جدیدی ارائه می‌شود. بد نیست بدانید وب مهمترین سرویس بر بستر اینترنت محسوب می‌شود. اهمیت بسیار زیاد این سرویس در حدی است که بسیاری وب را همان اینترنت می‌دانند. در سال 1399 این رویداد در روز 5 فروردین برگزار می‌شود.

در صورتی که به دنیای وب علاقه داشته و مخصوصا متخصص و برنامه نویس در این زمینه هستید، باید خرید یک تور دبی به منظور حضور در AWS Summit Dubai را در اولویت‌های خود قرار بدهید. با حضور در نمایشگاه نام برده با دلایل موفقیت شرکت آمازون آشنا شده و می‌توانید از این تجربیات برای بهبود کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد به آدرس اینترنتی aws.amazon.com/events/summits/dubai مراجعه کنید. در اینجا اطلاعات کافی درباره اجلاس خدمات وب آمازون دبی  به دست آورده و می‌توانید درباره حضور یا عدم حضور در آن تصمیم‌گیری کنید.

رویدادهای متعددی در شهر دبی در رابطه با فناوری اطلاعات برگزار می‌شوند. اگر در این زمینه فعالیت می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم تقویم رویدادهای شهر دبی را در وب سایت بیسان گشت دنبال کنید. برای فردی همچون شما، بهترین زمان برای سفر، تاریخ برگزاری یکی از آن‌ها است. به عبارتی اگر زمان سفر خود به دبی را با یکی از رویدادهای حوزه آی تی موازی کنید، علاوه بر لذت‌ بردن از سفر و گردشگر در دبی، فرصت شرکت در یک سری نمایشگاه، کنفرانس و رویداد بین المللی را نیز پیدا خواهید کرد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*اجلاس خدمات وب آمازون دبی (AWS Summit Dubai 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو