با بهترین رستوران های محلی تفلیس بیشتر آشنا شویم

بهترین رستوران های محلی تفلیس: ...

بهترین رستوران های محلی تفلیس:

اگر به تفلیس سفر کرده باشید قطعا یکی از بهترین گردش هایی که می توان در تفلیس نام برد شکم گردی در تفلیس است . غذا های محلی بسیار خوشمزه و چشیدنی تفلیس هر گردشگری را به سمت خود جذب می کند . اما دانستن این که کدام رستوران ها می تواند بهترین غذاهای محلی و غیر محلی را در اختیار شما قرار دهد می تواند در سفر به تفلیس برایتان حائز اهمیت باشید . در ادامه با مجله بیسان گشت باشید تا با بهترین رستوران های تفلیس آشنا شوید .


رستوران شاوی لومی تفلیس   Shavi Lomi

از جمله بهترین رستوران های تفلیس که ارایه دهنده بهترین غذاهای سنتی تفلیس و همچنین غذاهای غیر محلی و مدرن می باشد رستوران شاوی لومی تفلیس است . این رستوران فوق العاده در واقع در منو های خود کار جالبی را که انجام داده است این است که غذاهای مدرن و محلی با هم ترکیب کرده و انتخاب های بی نظیری در در اختیار مشتریان قرار داده است .

دکوراسیون رستوران شاوی لومی تفلیس ترکیبی از وسایل سنتی تفلیس میباشد که می تواند فضا را برای شما میهمانان دلنشین تر و تفلیسی تر بکند . باید بدانید که اگر به دنبال خاص ترین و یکی از خوشمزه ترین غذاهای این رستوران هستید گوبی این رستوران بسیار خوشمزه و باب میل می باشد. گوبی یک بشقاب بزرگ از ترکیبی از غذاهای گرجی می باشد که در کنار هم قرار گرفته است .


رستوران آمرا تفلیس  | Amra

یکی از معروف ترین رستوران های تفلیس که در آن انواع غذاهای مختص گرجستان و غذاهای محلی تفلیسی سرو می شود که در کمتر رستوران های تفلیس این همه تنوع غذاهای محلی را می توان دید ، رستوران آمرا تفلیس می باشد . اگر به تفلیس سفر کرده باشید قطعا  خاچاپوری را تست کرده اید . در این رستوران از انواع خاچاپوری ها ، انواع غذاهای خطه آباخازیان و همچنین از انواع خینکالی سرو می شود . تنوع زیاد غذاهای محلی در کنار کیفیت بالای این رستوران باعث شده است که طرفداران زیادی داشته باشد . باید بدانید که این رستوران علاوه بر برترین در غذاهای سنتی و محلی تفلیس ، فضای دلنشین آن می تواند گزینه دیگری برای انتخاب آن باشد .


رستوران پاسانایوری تفلیس  | restaurant pasanauri

در بین غذاهای محلی تفلیس بی شک معروف ترین غذاهای تفلیسی که در بین گرجی ها طرفدار زیادی دارد غذاهای خینکالی می باشد که در رستوران پاسانایوری تفلیس می توان خوش طعم ترین های خینکالی را پیدا کرد . این رستوران با خینکالی های خود معروف شده است و جز یکی از برترین رستوران های محلی تفلیس می باشد که میتواند پذیرای شما باشد . این رستوران علاوه بر طعم بی نظیر غذاهایش به ویژه خینکالی های تفلیسی خود ، فضای بسیار دلنشینی دارد که می تواند ارامش خاصی و بی نظیری را به شما در حین میل غذا بدهد . جالب است بدانید سقف این رستوران از غذاهای خوشمزه تفلیسی تقاشی شده است که می تواند جالب باشد . این رستوران دو شعبه دارد که یک شعبه این رستوران در میدان مایدان قرار دارد که یک سره باز می باشد .


رستوران باربارستان تفلیس  | Barbarestan

رستوران باربارستان تفلیس نیز جز رستوران های محلی تفلیس می باشد که در آن انواع غذاهای گرجی سرو می شود . این رستوران نیز در بین گرجی ها طرفدار زیادی دارد و خیلی سریع در تایم های غذا صندلی هایش پر می شود . و اگر کمی دیر بجنبید ممکن است کمی معطل شوید تا صندلی خالی پیدا کنید . جالب است بدانید این رستوران یک رستوران خانوادگی است که 10 برادر تمام صفر تا صد خدمات رستورانی را انجام می دهند و دستور غذای این رستوران را بر اساس یک کتاب اصیل از قرن 19 تهیه می کنند .


رستوران دادیانی تفلیس  | Dadiani

یکی از رستوران های خاص با طعم غذاهای بی نظیر در تفلیس رستوران دادایانی تفلیس می باشد که رستورانی بزرگ و لاکچری است . این رستوران که جز رستوران های گران تفلیس می باشد ، با فضای لوکس و غذاهای متنوع و با کیفیتی که در اختیار میهمانان قرار می دهد ارزش رفتن و تست کردن را دارد . اگر به این رستوران می روید باید بدانید از بهترین و ویژه ترین منوهای این رستوران غذاهای گیجالیا و الارجی آن می باشد که می تواند بسیار خوشمزه باشد و خاطره خوشمزه ای از این رستوران را برای شما به وجود آورد .


رستوران زاخاریچ تفلیس  | Zakharich

اگر به دنبال خینکالی های خوشمزه و بی نظیر در تفلیس می باشید بی شک رستوران زاخاریچ رستورانی بی نظیر در تهیه این خینکالی ها می باشد . این رستوران خینکالی های خود را با گوشت بره تازه درست می کند همچنین خمیر های دامپلینگ ها نیز دست ساز خود این رستوران است و همین باعث شده که نسبت به دامپلینگ های بسیاری از رستوران های دیگر ضخیم تر باشد و طرفداران بیشتری داشته باشد .


رستوران ماپشالیا تفلیس  | Mapshalia

شاید باورتان نشود اما یکی از رستوران های تفلیس که در عین کوچکی طرفداران زیادی دارد و همیشه پر از مشتری است رستوران ماپشالیا تفلیس است که در آن خوشمزه ترین غذاهای مگرلی تهیه می شود . این رستوران در عین کوچکی تنوع غذایی زیادی دارد. از جمله خوشمزه ترین غذاهای این رستوران علاوه بر مگرلی ، خورشت گوشت ، س.سیس گوجی ، ایلارجی می باشد .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*با بهترین رستوران های محلی تفلیس بیشتر آشنا شویم را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۴ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۳.۵۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو