بهترین زمان سفر به دبی چه تاریخی است؟

بهترین زمان سفر به دبی کدام فصل و کدام ماه است؟ در این مطلب بهترین بازه زمانی به منظور سفر به دبی را مشخص خواهیم کرد. سفر به دبی در چه فصل و ماهی بهتر است؟...

بهترین زمان سفر به دبی کدام فصل و کدام ماه است؟ در این مطلب بهترین بازه زمانی به منظور سفر به دبی را مشخص خواهیم کرد.

برخلاف بسیاری از شهرهای توریستی دنیا، در صورت عدم توجه به فصل و ماه، تور دبی شما لذت‌بخش نبوده و به طور عکس، تبدیل به تجربه‌ای دلخراش خواهد شد! به خاطر موقعیت جغرافیایی کشور امارات، طی فصل گرم سال یعنی تابستان، آب و هوا در این شهر به شکل غیر قابل تحملی در خواهد آمد. افزایش دمای هوا به شکلی است که اغلب افرادی که طی تابستان در شهر دبی به سر می‌برند، تا جای ممکن پیش از غروب آفتاب از زیر کولر تکان نمی‌خورند، در غیر این صورت ذوب خواهند شد.

البته اگر سفر به دبی همواره به خاطر قیمت بالا دغدغه شما بوده است، می‌توانید از فرصت استثنایی کاهش شدید قیمت‌ هتل‌ها در این فصل استفاده کنید. نیازی نیست خیلی بابت دمای هوا نگران باشید. مراکز تفریحی و خرید مهمترین شهر امارات به سیستم‌های تهویه مطبوع غول‌آسایی مجهز شده و مشکل گرمای هوا را برطرف می‌کنند. از طرفی دبی مملو از پارک‌های آبی است و می‌توان زیر آفتاب سوزان در آن‌ها تفریح کرد، هر چند سوختن پوست از جمله عواقب این کار است.

بهترین زمان سفر به دبی

فصل‌های سرد سال مخصوصا زمستان، بهترین زمان سفر به دبی محسوب می‌شوند. به طور کلی، بهترین بازه به منظور سفر به شهر دبی، نیمه‌های مهر تا نیمه‌های فروردین سال بعد است. طی فصل تابستان، دمای هوا در روزها به حدود 25 درجه سانتیگراد می‌رسد که ایده‌آل‌ترین دما برای اتاق است! با کاهش دما، شب‌های 15 درجه‌ای خنک و لذت‌بخش خواهند بود. البته این دما مخصوص بخش‌های شهری است. در قسمت‌های بیابانی، کاهش دما طی شب به مراتب بیشتر است.

به طور عادی، مناسب‌تر بوده هوا طی بازه زمانی اعلام شده سبب می‌شود توریست‌های بیشتری به شهر دبی سفر کنند. نتیجه این امر، افزایش قیمت‌ها خواهد بود. طبیعی است با توجه به ازدیاد مسافران در دو فصل پاییز و مخصوصا زمستان، بیشتر حراجی‌ها و فستیوال‌ها طی آن برگزار می‌شوند. محبوب‌ترین فستیوال از بین 23 جشنواره‌ای که هر سال در دبی برگزار می‌شوند، فستیوال زمستانه است. این جشنواره‌ای طولانی بوده و بین 5 دی تا 6 بهمن پابرجاست.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*بهترین زمان سفر به دبی چه تاریخی است؟ را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۲۲ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۳۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو