انتشار ویدیوهایی وحشت‌آور از برخورد صاعقه با برج خلیفه دبی

برخورد صاعقه با برج خلیفه دبی در روز سیزدهم آوریل (بیست و چهارم فروردین) ترس زیادی به دل مردم نظاره‌گر این اتفاق انداخت. خیلی زود ویدیوهایی از این حادثه در شبکه‌های اجتماعی منت�...

برخورد صاعقه با برج خلیفه دبی در روز سیزدهم آوریل (بیست و چهارم فروردین) ترس زیادی به دل مردم نظاره‌گر این اتفاق انداخت. خیلی زود ویدیوهایی از این حادثه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

یک توده هوایی شدید هفته گذشته وارد امارات متحده عربی شد و باران‌های زیادی را بر سر شهرهای اغلب خشک این کشور فرود آورد. وزش بادهای شدید در کنار به راه افتادن سیل‌های شدید در برخی نقاط کشور شدیدا خبرساز شد. اما در روز سیزدهم آوریل (بیست و چهارم فروردین) حادثه‌ای ترسناک رخ داد. افرادی که تور دبی آن‌ها در این بازه زمانی قرار داشت، یکی از متفاوت‌ترین و خاص‌ترین آب و هواهای دبی طی دهه اخیر را مشاهده کردند.

برخورد صاعقه با برج خلیفه دبیبرخورد صاعقه با برج خلیفه دبی صحنه‌ای ترسناک (و از نظر برخی هیجان‌آور را به وجود آورد). اولین ویدیوی زیر را ولیعهد دبی در حساب کاربری خود در توییتر منتشر و از آن به عنوان فلش طبیعت یاد کرد! بد نیست بدانید این ویدیو از آنجایی اهمیت پیدا کرده که برج خلیفه، مرتفع‌ترین برج و در کل سازه روی کره زمین محسوب می‌شود. با در نظر گرفتن طول آنتن این برج، ارتفاع نهایی سازه به نزدیک به 1 کیلومتر می‌رسد! این موضوع سبب شد برخورد صاعقه با برج خلیفه صحنه‌ای متفاوت به وجود بیاورد.

ویدیوی برخورد صاعقه با برج خلیفه دبی

ویدیوهای دیگری نیز در سرتاسر اینترنت از لحظه برخورد صاعقه با برج خلیفه دبی به دست کاربران منتشر شد. در تمامی آن‌ها به خوبی می‌توان برخورد فلش با نوک برج را دید. اگرچه از دور، این صحنه جالب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد، اما از دید افراد پایین و اطراف برج، برخورد صاعقه با برج خلیفه دبی بسیار ترسناک و دلهره‌آور است.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*انتشار ویدیوهایی وحشت‌آور از برخورد صاعقه با برج خلیفه دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۱۲ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۱۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو