نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه (Cards & Payments Middle East 2020)

نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه (Cards & Payments Middle East 2020) جزو رویدادهای مهمی است که در شهر دبی در حوزه اقتصاد و بانکداری الکترونیکی برگزار می‌شود. ...

نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه (Cards & Payments Middle East 2020) جزو رویدادهای مهمی است که در شهر دبی در حوزه اقتصاد و بانکداری الکترونیکی برگزار می‌شود.

در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه به بررسی فناوری‌ها و راهکارهای نوین و همچنین مدل‌های کسب و کار جدید، که هویت کلی این صنعت را دگرگون کرده‌اند، پرداخته می‌شود. برخلاف تصور، فقط بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده راهکارهای بانکی به نمایشگاه Cards & Payments Middle East علاقه‌مند نیستند. هر چه باشد، امروز هر کسب و کاری اعم از بزرگ یا کوچک، نیازمند استفاده از راهکارهای نوین دریافت و پرداخت است تا به این وسیله مشتریانش را راضی نگه دارد.

نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه 2020

بانک‌ها، شرکت‌های مخابراتی، سازمان‌های دولتی و حتی خرده فروشان فعال در کسب و کارهای مختلف، نیازمند حضور در این رویداد هستند. آشنایی و سپس استفاده از راهکارهای پرداخت جدید بعد از حضور در نمایشگاه کارت و پرداخت دبی به کسب و کارها اجازه می‌دهد برای خود مزیت رقابتی ایجاد کنند. در سال 1399، قرار است این رویداد در روزهای 6 و 7 فروردین برگزار شود. اگر دوست دارید روی لبه فناوری حرکت کرده و با استفاده از جدیدترین راهکارهای موجود، دستی به سر و روی کسب و کارتان بکشید، از هم‌اکنون برای حضور در رویداد Cards & Payments Middle East 2020 به فکر تهیه تور دبی باشید.

نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانهمطلب تصادفی پیشنهادی: هتل زوریخ استانبول


اهمیت شرکت در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه

فناوری‌های مربوط به پرداخت الکترونیک برای بانک‌ها، انواع خرده فروشی‌های فعال در تمامی مشاغل و کسب و کارها، شرکت‌های ارتباط از راه دور و مخصوصا سازمان‌های دولتی و در نهایت دیگر مسائلی که تمامی بخش‌های مرتبط با پرداخت الکترونیکی می‌بایست با آن آشنا باشند، طی رویداد Cards & Payments Middle East بررسی می‌شوند.

روز به روز روش خرید کردن به وسیله پول نقد کم رنگ‌تر می‌شود. پیشتر، مردم اعتمادی به راهکارهای پرداخت الکترونیکی نداشتند. این بی‌اعتماد در قلب فروشندگان نیز موج می‌زد و به همین دلیل دریافت پول نقل از مشتری را به دریافت مبلغ به روش‌های الکترونیکی ترجیح می‌دادند. اما امروز این اعتماد به لطف برگزاری رویدادهای بین‌المللی مختلفی همچون نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه که به اعتمادسازی کمک کرده‌اند، ایجاد شده است.

نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانهاز طرفی استفاده از دستگاه POS سال‌ها است تنها روش دریافت و پرداخت الکترونیکی است. پس برای در اختیار داشتن یک مزیت رقابتی و تشویق افراد به خرید از شما به جای رقبا، می‌توانید به ارائه روش‌های پرداخت نوین روی بیاورید. در نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه به مسائلی همچون موارد زیر پرداخته می شود:

  • ساختارها و راهکارهای پرداخت نوین به منظور شتاب دادن به فرآیندهای پرداخت به صورت غیر نقدی
  • یادگیری روش تطبیق پرداخت‌ها با پلتفرم‌های جدید برای همگام‌سازی سیستم کسب و کار خود با فناوری‌های دریافت / پرداخت تازه توسعه یافته
  • یادگیری روش‌های افزایش امنیت در فرآیند دریافت و پرداخت به منظور جلوگیری از هک شدن، مصون ماندن در برابر کلاهبرداری‌های اینترنتی و بهبود کارایی سیستم در شرایط دشوار همچون زمان قرارگیری زیر حمله دشمن

با وجود تعدد زمینه‌های کاری غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان، عمده تمرکز در این رویداد روی شرکت‌های ارائه‌دهنده راهکارهای بانکی قرار دارد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه (Cards & Payments Middle East 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو