نمایشگاه نفت و گاز باکو (Caspian Oil&Gas 2019)

نمایشگاه نفت و گاز باکو که هر سال در شهر باکو آذربایجان برگزار می‌شود، مکانی مناسب جهت کسب اطلاعاتی مانند میزان تقاضای بازار و انجام تحقیقات درباره رقبا به شمار می‌رود. این نم...

نمایشگاه نفت و گاز باکو که هر سال در شهر باکو آذربایجان برگزار می‌شود، مکانی مناسب جهت کسب اطلاعاتی مانند میزان تقاضای بازار و انجام تحقیقات درباره رقبا به شمار می‌رود. این نمایشگاه تجاری، تنها نمایشگاه آذربایجان در حوزه صنایع نفت و گاز است.

نمایشگاه نفت  گاز باکو فرصتی سه روزه است تا با متخصصان خبره ارتباط برقرار کرده و از تجربیات آنها بهره ببرید. پس به جای هزینه‌های سفرهای متعدد برای ملاقات با این متخصصین شایسته می‌توانید با شرکت در این نمایشگاه علاوه بر کاهش هزینه‌ها، بهترین‌های این زمینه را در یکجا ملاقات کنید.

علاوه بر اینکه می‌توانید در این سفر تجاری از تجربیات و ایده‌های غرفه‌داران استفاده کنید، بلکه خواهید توانست از آن به منظور شناخت افراد و شرکت‌های دیگر نیز بهره ببرید و احتمال آن که در آینده نزدیک با آنها شراکت و همکاری داشته باشید را افزایش بدهید. بازدیدکنندگان نمایشگاه نفت  گاز باکو نیز می‌توانند از کالاهای مورد نظر بازدید کرده و از غرفه‌داران درباره جزئیات محصولات و خدماتشات سوالاتی بپرسند، عملی که در حالت عادی و خارج از نمایشگاه امکان‌پذیر نیست. به این ترتیب امکان مقایسه کالاها و سرویس‌های ارائه‌کنندگان مختلف فراهم شده و می‌توان بهترین انتخاب ممکن را داشت. در صورت نیاز به حضور در این رویداد، از هم‌اکنون به فکر خرید تور باکو باشید.

تاریخ برگزاری نمایشگاه نفت  گاز باکو 2019

این دوره از نمایشگاه نفت و گاز باکو بین روزهای 8 تا 10 خرداد ماه 1398 از ساعت 10:00 الی 18:00 در مرکز نمایشگاهی باکو برگزار خواهد شد. در دوره پیشین این نمایشگاه 402 غرفه‌دار از 29 کشور جهان حضور پیدا کرده بودند. با توجه به اهمیت نفت برای کشورهای حوزه دریاچه خزر، هر سال رئیس جمهور آذربایجان یکی از بازدیدکنندگان نمایشگاه نفت  گاز باکو است. با توجه به اهمیت سوخت‌های فسیلی، مسئولان رده بالای زیادی نیز از کشورهای مختلف دنیا مخصوصا کشورهای نفت‌خیز در این رویداد حضور پیدا می‌کنند.

نمایشگاه نفت و گاز باکوشهر باکو آذربایجان، مطلوب‌ترین شهر در منطقه برای سرمایه گذاری‌های خارجی بزرگ محسوب می‌شود، به طوری که طی سال‌های 1995 الی 2013، شاهد سرمایه گذاری بیش از 120 میلیارد دلار آمریکا در نمایشگاه نفت  گاز باکو بوده‌ایم. احداث خط لوله نفت BTC (باکو- تفلیس- جیحان)، خط لوله گاز BTE (باکو- تفلیس- ارزروم)، ایجاد فرصت‌های شبکه‌سازی و پروژه‌های TANAP و OGPC همگی به واسطه این نمایشگاه رخ داده‌اند.

مقاله پیشنهادی: شهر و تاریخچه باکو را بیشتر بشناسید

همچنین با کنسرسیوم‌های شرکت‌های نفت خارجی، 22 توافق نامه مهم گازی طی نمایشگاه نفت  گاز باکو به امضا رسیده است. دولت در تلاش است تا در این نمایشگاه توافق نامه‌های بیشتری کسب شود. طبق آمارهای منتشر شده از هر سال، در این نمایشگاه هیئت‌های تجاری بسیار بزرگی از آمریکا، انگلستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه، نروژ، ترکیه، فنلاند، چین و دیگر کشورها حضور دارند. دولت آذربایجان از رویداد این نمایشگاه به طور کامل پشتیبانی می‌کند.


Caspian-Oil-&-Gasمزیت داشتن غرفه در نمایشگاه نفت و گاز باکو

این نمایشگاه مکانی مناسب جهت ملاقات با رهبران صنایع نفت و گاز است و برای برقراری ارتباط‌های کاری استحکام یافته و کسب جایگاهی برای جذب مشتریان جدید در عرصه رقابت فرصتی ایده‌آل تلقی می‌شود. پس شما می‌توانید به کسب و کارتان رونق داده و آن را با ایده‌های نوین الهام گرفته شده از نمایشگاه نفت و گاز باکو یا ایجاد همکاری‌های جدید توسعه بدهید. در این نمایشگاه رسانه‌های متعددی حضور دارند، به همین دلیل به خودی خود، تبلیغاتی گسترده در سطح جهانی داشته و برندتان را به دنیا معرفی خواهید کرد. این فرصتی بی‌نظیر برای معرف خود به جهانیان است.

نمایشگاه نفت و گاز باکوهر چقدر هم که روی به‌روز بودن تاکیدی نداشته باشید، این نکته‌ای بسیار مهم برای کسب موفقیت در هر زمینه کاری از جمله صنعت نفت و گاز است. با حضور در این صحنه رقابت، اطلاعاتتان در صنعت نفت و گاز به‌روز خواهد شد. با حضور در نمایشگاه نفت و گاز کاسپین مقامات دولتی که اختیار تصمیم گیری‌های مهم در این صنعت در سطح وسیع را دارند از نزدیک دیده و با سرمایه‌گذاران و تامین‌کنندگان مالی مطمئن پروژه‌ها ملاقات خواهید کرد.

در این نمایشگاه با فناوری‌ها و راهکار نوین در زمینه حمل و نقل، لجستیک و خدمات ارائه شده با فرمت B2B و فناوری‌های فوق پیشرفته به منظور تولید و فرآوری محصولات نفتی و گازی آشنا خواهید شد.


دلیل بازدید از نمایشگاه نفت و گاز کاسپین آذربایجان

شما با بازدید از این نمایشگاه می‌توانید دانش و اطلاعات فنی، ایده‌های نوین و اخباری به‌روز در مورد نوآوری‌های صنعت نفت و گاز کسب کنید. علاوه بر این با حضور در صحنه و شنیدن گفتگوهای رو در روی مستقیم و زنده که بین افراد رده بالا صورت می‌گیرند، از آخرین تحولات اطلاع پیدا کرده و قادر خواهید شد تا با داشتن اطلاعات کامل، تصمیماتی اساسی برای کسب و کار خود اتخاذ کنید. اطلاعات کسب شده از این گفتگوهای جزئی، در هیچ کجای دنیا با این وضوح یافت نخواهند شد!

نمایشگاه نفت و گاز باکودر این نمایشگاه قادر هستید از مجموعه گسترده‌ای از محصولات جدید دنیا بازدید کرده و بین محصولات مشابه مقایسه‌هایی انجام دهید تا به این وسیله رابطه‌ای مستقیم بین قیمت و کیفیت همه سرویس‌ها و کالاها برقرار کنید. همچنین می‌توانید وضعیت بازار را بررسی کرده و تامین‌کنندگان فناوری و کالاهای نوین را مورد ارزیابی قرار دهید و از بین آن‌ها بهترین موارد را انتخاب کنید. از طریق ملاقات‌هایی که با پرسنل فنی خواهید داشت، می‌توانید راه حل‌هایی برای مسائل و مشکلات کنونی خود پیدا کنید یا شرایط مناسب فعلی‌تان را بهبود ببخشید.

در این میان و طی نمایشگاه نفت و گاز باکو با مشتریان و شرکای جدیدی ارتباط برقرار خواهید کرد. این نمایشگاه تجربه‌ای برای آغاز همکاری در شرکت‌های مشارکتی مهم است، چرا که قراردادهای تجاری بسیار مهمی در این نمایشگاه صورت گرفته و به عنوان نمونه حق نمایندگی از تولیدکنندگان معروف به افراد و موسسه‌ها واگذار می‌شود.


بخش‌های نمایشگاه نفت و گاز کاسپین آذربایجان ٢٠١٩

 • سیستم‌های ذخیره نفت و گاز
 • ژئوفیزیک و زمین شناسی
 • مهندسی مخازن
 • خطوط لوله و سیستم‌های حفاظتی از آن
 • پالایش و پتروشیمی
 • انتقال هیدروکربن‌ها
 • ایجاد دکل‌های شناور، سکوها و چاه‌های نفت و گاز
 • بهره برداری از دکل‌های شناور، سکوها و چاه‌های نفت و گاز
 • طراحی، ساخت و سرویس تجهیزات مورد استفاده در صنعت نفت و گاز
 • تکنیک‌های تخصصی تولید قطعات یدکی و پشتیبانی از آن‌ها
 • مسائل در ارتباط با ساخت و ساز در بخش انرژی

لیست بازدیدکنندگان نمایشگاه نفت و گاز باکو

 • روسای شرکت‌های نفت و گاز
 • روسای سازمان‌های دارویی و پزشکی
 • مدیران فنی
 • مدیران و کارمندان شرکت‌های انرژی
 • متخصصان صنعت شیمی
 • متخصصان شرکت‌های نفت و گاز
 • متخصصان ژئودسی
 • نمایندگان شرکت‌های فعال در زمینه محیط زیست
 • نمایندگان نهادهای دولتی
 • نمایندگان شرکت‌های حمل و نقل
 • نمایندگان شرکت‌های ساختمانی
 • زمین شناسان
 • مهندسان
 • هیئت‌های دیپلماتیک
 • شرکت‌های خدماتی
 • نشریات و خبرنگاران

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.caspianoilgas.az  مراجعه کنید. در صورت تمایل به رزرو تور ارزان باکو به وب سایت بیسان گشت مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه نفت و گاز باکو (Caspian Oil&Gas 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو