نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی (China Homelife Dubai 2019)

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی (China Homelife Dubai 2017) به طور ویژه بر روی محصولات تولید شده در این کشور تمرکز داشته و بسیار گسترده است....

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی (China Homelife Dubai 2019) به طور ویژه بر روی محصولات تولید شده در این کشور تمرکز داشته و بسیار گسترده است.

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی جزو محبوب‌ترین و پربازدیدترین رویدادها است و اهمیت خاص خود را در اقتصاد دبی دارد. چیزی حدود هزار و پانصد غرفه در جریان آن برپا می‌شود که در مقایسه با تعداد غرفه‌ها و شرکت‌کنندگان سایر نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های این شهر رقمی حیرت‌آور است!

به همین دلیل تقاضا برای تور دبی پیش از برگزاری آن شدیدا افزایش پیدا می‌کند. نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی در سال جاری میلادی بین روزهای 26 الی 28 آذر ماه 1398 از ساعت 10:00 الی 18:00 در  مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی دبی برگزار می‌شود.

اهمیت ویژه نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی

سال‌ها قبل یکی از مسئولان دولتی چین ادعای بزرگی را مطرح کرد که مشخصا حقیقت دارد. وی مدعی بود با رفتن به نوک قله و یافتن یک کلبه، در آنجا نیز حتی یک محصول ساخت دست چین پیدا خواهید کرد. این موضوع نشان می‌دهد کالاهای چینی چقدر در زندگی ما نفوذ کرده‌اند. کالاهای چینی همگی بی‌کیفیت نیستند، اما متاسفانه دید خوبی نسبت به آن‌ها وجود ندارد.

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبیگفته می‌شود اجناس چینی از 1 تا 13 درجه‌بندی می‌شوند. متاسفانه برخی بازرگان‌ها کالاهای درجه 8 و 9 را به کشور ما وارد می‌کنند و این موضوع سبب شده دید افراد به طور کلی نسبت به کالاهای ساخته شده در این کشور منفی باشد. اما حقیقت این است که مخاطب کالاهای مرغوب چینی، ثروتمندان کشورهایی اروپایی و آمریکایی هستند. با حضور در نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی و مشاهده کالاهای مرغوب عرضه شده در آن، بیش از پیش دیدتان نسبت به کالاهای چینی تغییر پیدا خواهد کرد.

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبیاین نمایشگاه به دسته‌بندی خاصی محدود نیست و می‌توان در آن انواع منسوجات، پوشاک، مبلمان، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، اسباب بازی و دیگر موارد را پیدا کرد. تا اینجا به مزایای حضور در نمایشگاه برای بازدیدکنندگان اشاره کردیم.

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبیاما با توجه به حضور بیش از هزار و پانصد شرکت‌کننده در آن، فرصتی بسیار بسیار ایده‌آل برای مشاغل مختلف وجود دارد تا به سراغ کسب و کارهای مرتبط با حوزه تجارت خود رفته و با آ‌ن‌ها دست همکاری بدهند. نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی فقط منحصر به شهر دبی نیست و در دیگر کشورها نیز همه ساله برگزار می‌شود، اما با توجه به اهمیت دبی و رویدادهای برگزار شده در آن در تجارت جهانی، این رویداد یکی از مهمترین موارد است.

از کوچکترین کسب و کارها گرفته تا بزرگترین تجار و وارد یا صادرکنندگان می‌توانند جزو مخاطبان نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی باشند و از مزایای آن بهره ببرند. از آنجایی که در تمامی دسته‌بندی‌ها، کالاهای چینی وجود دارند، برای همه مشاغل فرصتی مناسب وجود خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر، از وب سایت مربوط به این رویداد به نشانی Chinahomelife.ae استفاده کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی (China Homelife Dubai 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو