نمایشگاه امنیت و نجات باکو (Cips Securika 2019)

نمایشگاه امنیت و نجات باکو (Cips Securika 2019) که هر سال در شهر باکو کشور آذربایجان برپا می‌شود، یک نمایشگاه منحصربه‌فرد و حرفه‌ای در منطقه به شمار می‌رود. ...

نمایشگاه امنیت و نجات باکو (Cips Securika 2019) که هر سال در شهر باکو کشور آذربایجان برپا می‌شود، یک نمایشگاه منحصربه‌فرد و حرفه‌ای در منطقه به شمار می‌رود.

این نمایشگاه مکانی برای برقراری ارتباط‌های تجاری، عرضه کالا و نوآوری‌ها و همچنین انجام تحقیقات بازار است. اهمیت نمایشگاه امنیت و نجات باکو به قدری است که تبدیل به مکانی برای به نمایش گذاشتن تکنولوژی‌های روز دنیا به منظور تامین امنیت و حفاظت جوامع شده است. به طور کلی این رویداد، محلی برای نمایش پیشرفت‌ها و تغییرات مهم شرکت‌های مختلف دنیا از جمله آذربایجان، آمریکا، انگلستان، بلاروس، اوکراین، چین، امارات متحده عربی، ترکیه، روسیه و دیگر کشورها محسوب می‌شود.

زمان برگزاری نمایشگاه امنیت و نجات باکو 2019

زمان برگزاری این دوره از نمایشگاه امنیت و نجات آذربایجان در سال 2019، بین روزهای 30 مهر تا 3 آبان ماه 1398 در مرکز نمایشگاهی باکو خواهد بود.

نمایشگاه Cips Securika باکو عرضه‌کننده تجهیزات نجات، سیستم‌های نظارت و کنترل تصویری، دوربین‌های مدار بسته، فناوری‌ها و راهکارهای امنیتی، حفاظت اطلاعات، کارت‌های هوشمند، ایمنی آتش، فناوری‌های جدید در زمینه تجهیزات و مدارک شناسایی و دیگر موضوعات مرتبط است. در قسمت ایمنی‌، تجهیزات آتش‌نشانی‌، سیستم‌های جلوگیری از آتش سوزی و اطفای حریق، سنسورها و آلارم‌های هشداردهنده، سیستم شناسایی دود، دوربین‌های اعلام آتش و بسیاری دیگر از محصولات وجود دارند.

نمایشگاه امنیت و نجات باکونمایشگاه امنیت و نجات باکو و نمایشگاه صنعت ساختمان باکو در سال 2019، در یک زمان و یک مکان برگزار خواهند شد. این اتفاق فرصتی کمیاب برای همکاری‌های گسترده در زمینه سیستم‌های امنیتی مربوط به ساختمان‌سازی را ایجاد خواهد کرد. این دوره چهار روزه فرصتی برای برقراری ارتباط بین تولید‌کنندگان برتر و مشتریان است و فرصتی برای پایه‌گذاری روابط تجاری جدید محسوب می‌شود.

در نمایشگاه امنیت و نجات باکو آخرین تحولات روز دنیا در زمینه امنیت به نمایش گذاشته می‌شوند و شرکت‌های حاضر، آخرین محصولات خود را به بازارهای داخلی و مخصوصا خارجی عرضه می‌کنند. پس می‌توان از جدیدترین روند‌ها، راهکارها و دستاوردها اطلاع پیدا کرد و آن‌ها را مورد بحث قرار داد.

با تجزیه تحلیل اطلاعاتی که هیچ کجای دیگر دنیا در هیچ زمان دیگری درباره کسب و کارتان در سطح وسیع به دست نخواهند آمد، می‌توانید کم ریسک‌ترین تصمیم‌ها را اتخاذ کنید. شرکت‌کنندگان نمایشگاه امنیت و نجات دریای خزر روی هم رفته دارای دو فرصت بی‌نظیر خواهند بود؛ ارتباط با متخصصان صاحب نظر در حوزه سیستم‌های امنیتی برای توسعه و بهبود کسب و کار خود در این رویداد فراهم شده و ملاقات با افرادی که دسترسی به آن‌ها در حالت عادی دشوار است، امکان‌پذیر خواهد شد. دومین مزیت، ایجاد شرایطی مناسب برای توسعه صنعت و دستیابی به توافق‌های استراتژیکی حائز اهمیت در راستای بهبود کسب و کار است.


محصولات نمایشگاه امنیت و نجات باکو

  • دوربین‌های مداربسته و نظارت تصویری
  • تجهیزات ایمنی در کار
  • راهکارها و سیاست‌های حریم خصوصی، فناوری‌های هویتی و کارت هوشمند
  • تجهیزات بانکداری
  • ایمنی آتش
  • تجهیزات نجات

به منظور کسب اطلاعات تکمیلی درباره نمایشگاه حفاظت و نجات باکو به وب سایت اختصاصی آن به آدرس Securika.az مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه امنیت و نجات باکو (Cips Securika 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو