نمایشگاه املاک و مستغلات دبی (Cityscape Abu Dhabi 2019)

نمایشگاه املاک ومستغلات دبی (Cityscape Abu Dhabi 2017) از جمله مهمترین رویدادهای بین‌المللی برگزار شده در این شهر پیرامون املاک و تمامی انواع سازه‌ها است....

نمایشگاه املاک و مستغلات دبی (Cityscape Abu Dhabi 2019) از جمله مهمترین رویدادهای بین‌المللی برگزار شده در این شهر پیرامون املاک و تمامی انواع سازه‌ها است.

نمایشگاه املاک ومستغلات دبی در نمونه خود بی‌نظیر است و در کل منطقه خاورمیانه نمی‌توان رویدادی همانند آن پیدا کرد. وجود فرصت‌های ایده‌آل به منظور ساخت و ساز و کسب درآمد در کشورهای منطقه خاورمیانه، سبب می‌شود شرکت‌ها و افرادی از کل دنیا با استفاده از یک تور دبی خود را به این شهر رسانده و آینده کاری خود برای یک سال آینده تضمین کنند. فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیادی در نمایشگاه املاک ومستغلات دبی وجود دارند که اغلب آن‌ها دارای سوددهی زیادی هستند. در سال جاری این نمایشگاه بین روزهای 19 الی 21 شهریور در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود.

نمایشگاه املاک ومستغلات دبیحضور معتبرترین شرکت‌های ساختمانی و انبوه‌سازی از سراسر جهان در این رویداد سبب می‌شود برای بازدیدکنندگان نیز فرصت‌های بی‌نظیری وجود داشته باشد. به خاطر وجود سرمایه‌گذاران بزرگ و کلان در نمایشگاه املاک ومستغلات دبی و تشنگی آن‌ها برای حمایت از طرح‌های هوشمندانه و پرسود، هر فردی می‌تواند با حضور در این رویداد و مطرح کردن پروژه و ایده خلاقانه خود، برای اجرایی کردن آن‌ها سرمایه‌گذارانی جذب کند.

نمایشگاه املاک ومستغلات دبییکی دیگر از ویژگی‌های مهم نمایشگاه املاک ومستغلات دبی کنفرانس‌ برگزار در دل آن است. همواره برای باقی مانده در دایره رقابت و عقب نماندن از سایر رقبا باید با جدیدترین راهکارها و ترفندها آشنا باشید. تبادل اطلاعات افراد خبره و کارشناسان دارای مدارک مرتبط در جریان این کنفرانس‌، سبب می‌شود طی مدت زمانی کوتاه تجربه زیادی به دست بیاورید. در انتها به برگزیدگان هدیه‌هایی نیز اهدا می‌شود.

نمایشگاه املاک ومستغلات دبیدر نهایت می‌توان گفت افزایش دانش تخصصی و عمومی در حوزه مستغلات و املاک، بهبود وضعیت کسب و کار، فعالیت در بازارجهانی املاک و آشنا شدن با شبکه جهانی فعال در این زمینه، بهبود تجارت آنلاین به لطف آشنایی با راهکارهای جدید و همچنین آشنایی با شرکت‌ها و افراد بزرگ در این زمینه، مهمترین دلایل تشویق‌کننده برای حضور در نمایشگاه املاک ومستغلات دبی هستند.

شرکت‌کنندگان نمایشگاه املاک ومستغلات دبی

  • تمامی کسب و کارهای مربوط به املاک و مستغلات همچون مشاوران و آژانس‌های املاک
  • سرمایه‌گذاران

نمایشگاه املاک ومستغلات دبی

  • سازندگان بزرگ و کوچک ساختمان‌های اداری، چند منظوره، مجتمع‌های تجاری، هتل‌ها و دیگر انواع سازه‌ها
  • سرمایه‌گذاران وابسته به نهادهای دولتی و یا خصوصی همچون بانک‌ها، شرکت‌های بیمه، موسسه‌های مالی و اعتباری و صندوق‌های سرمایه‌گذاری

به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت Cityscapeglobal.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه املاک و مستغلات دبی (Cityscape Abu Dhabi 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو