کرونا در کیش کشته داد؛ به این جزیره سفر نکنید!

کرونا در کیش تاکنون چند نفر را بیمار کرده و حتی یک قربانی گرفته است. کیش از جمله شهرهایی است که مسافرت به آن ممنوع اعلام شده و نباید به فکر سفر به آن طی تعطیلات نوروز بود. ...

کرونا در کیش تاکنون چند نفر را بیمار کرده و حتی یک قربانی گرفته است. کیش از جمله شهرهایی است که مسافرت به آن ممنوع اعلام شده و نباید به فکر سفر به آن طی تعطیلات نوروز بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش چندی پیش برای جلوگیری از گسترس ویروس کرونا در این جزیره از سازمان هواپیمایی کشور درخواست کمک کرد. سازمان هواپیمایی با این درخواست موافقت کرد تا دیگر هیچ فردی تا اطلاع ثانوی قادر به پرواز به این جزیره زیبا نباشد. از روز نوزدهم اسفند ماه، سفرها به کیش محدود شده و کیش‌ ایر فقط به اهالی و ساکنان این شهر سرویس‌دهی می‌کند.

تور استانبول

بر اساس آخرین آمار ویروس کرونا در کیش تا روز نوزدهم اسفند ماه، بیست و هفت نفر مبتلا به بیماری جدید در این جزیره پیدا شده است. از بین آن‌ها چهارده نفر مشکل جدی نداشته و بعد از توصیه‌های ایمنی، ترخیص شدند. متاسفانه چند روز پیش، از بین افراد بستری شده، یک نفر جانش را از دست داد.

این موضوع مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش را به اعمال محدودیت به منظور سفر به این جزیره وادار کرد. از روز دوشنبه نوزدهم اسفند ماه، پروازهای کیش فقط از تهران، اصفهان، شیراز، بندرعباس و مشهد صورت گرفته و فقط برای رفت و آمد اهالی و ساکنان جزیره نام برده مورد استفاده قرار می‌گیرند. تاکید فراوان روی عدم فروش مجموعه‌ای بلیط به آژانس‌های مسافرتی برای برگزاری تورهای دست جمعی است.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*کرونا در کیش کشته داد؛ به این جزیره سفر نکنید! را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۳ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۳۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو