نمایشگاه بین المللی اسب دبی (DIHF 2020)

نمایشگاه بین المللی اسب دبی (DIHF 2018) یک رویداد تخصصی و البته لوکس و سفارشی است که افراد زیادی را همه ساله از کل دنیا به سمت خود جذب می‌کند....

نمایشگاه بین المللی اسب دبی (DIHF 2020) یک رویداد تخصصی و البته لوکس و سفارشی است که افراد زیادی را همه ساله از کل دنیا به سمت خود جذب می‌کند.

برای افراد سوارکار که رشته ورزشی‌شان با حیوانات اهلی در ارتباط بوده و همچنین افرادی که علاقه زیادی به اسب سواری و نگه داشتن این حیوان نجیب دارند، کمتر رویدادی به اندازه نمایشگاه بین المللی اسب دبی اهمیت دارد.

در این زمینه، کمتر نمایشگاه و رویدادی وجود دارد، به همین دلیل تامین‌کنندگان، مشتریان، پروش‌دهندگان، اسب‌سواران حرفه‌ای و ورزشکاران و در نهایت دامپزشکان، آن را به چشم رویدادی برای گفتگو و ارتباط با یکدیگر دیده و به هیچ عنوان حضور در نمایشگاه بین المللی اسب دبی را از دست نمی‌دهند. درخواست‌ها برای تور دبی اختصاصی و VIP در این زمان کمی بالا می‌رود. در سال 1398 این رویداد بین روزهای 22 و 24 اسفند برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی اسب دبیاسب سواری یکی از گران قیمت‌ترین ورزش‌ها است. دلیل این امر هزینه بالای نگهداری از اسب و سلامت و چابک نگه داشتن آن برای شرکت در مسابقه است. اسب‌ها ممکن است به دلایل مختلف همچون بیماری‌های گوناگون و یا حتی شرایط روحی نامناسب از وضعیت طبیعی خود خارج شوند.

نمایشگاه بین المللی اسب دبیبه همین دلیل افراد با حضور در این رویداد، اطلاعات بیشتری به دست آورده و تلاش می‌کنند با رعایت قوانین طبیعی این حیوان، آن را به اوج وضعیت روحی و جسمی برسانند.

تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی اسب دبی بسیار زیاد است

به خاطر منحصربه‌فرد بودن نمایشگاه بین المللی اسب دبی، چیزی حدود ده هزار نفر از بیش از صد کشور دنیا از آن بازدید می‌کنند. این افراد از حدود 150 غرفه که در نمایشگاه برپا می‌شوند، بازدید می‌کنند. از آنجایی که چند کشور محدود در تربیت اسب‌های اصیل و مناسب برای مسابقه و دیگر اهداف زبان‌زد هستند، غرفه‌داران از حدود 15 کشور دنیا در اینجا حضور پیدا می‌کنند.

نمایشگاه بین المللی اسب دبیدبی یکی از مکان‌های پیشتاز در زمینه برگزاری مسابقات اسب سواری است و همین موضوع اهمیت این نمایشگاه را دو چندان می‌کند. مردمان این شهر از زمان‌های قدیم به پرورش اسب و سوارکاری می‌پرداختند و با وجود تکنولوژیک شدن دبی در حال حاضر، این ورزش در تاریخچه و فرهنگ امارات جای دارد.

نمایشگاه بین المللی اسب دبیدر هر صورت از محیط برگزاری گرفته تا کیفیت رویداد و گستردگی آن، نمایشگاه بین المللی اسب دبی را تبدیل به بهترین و اصلی‌ترین اتفاق برای علاقه‌مندان به سوارکاری می‌کنند. وب سایت Dihf.ae برای اطلاع‌رسانی بیشتر به علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه بین المللی اسب دبی (DIHF 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو