نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی (Arabian Travel Market 2020)

نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی (Arabian Travel Market 2020) با در نظر گرفتن اهمیت این شهر در دنیای توریسم و گردشگری بسیار مهم تلقی می‌شود. ...

نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی (Arabian Travel Market 2020) با در نظر گرفتن اهمیت این شهر در دنیای توریسم و گردشگری بسیار مهم تلقی می‌شود.

شهر دبی در زمره اولین مقاصد گردشگران سراسر دنیا محسوب می‌شود. به عبارتی تور دبی در لیست پرطرفدارترین شهرهای دنیا برای سفر، جزو اولین گزینه‌ها است. اگر دوست دارید از سهم بسیار زیاد دبی در بازار گردشگری بهره ببرید، باید در نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی شرکت کنید.

اگرچه آژانس‌های مسافرتی اصلی‌ترین طرفداران این رویداد به شمار می‌روند، اما کسب و کارهای زیادی به آن مربوط شده و قادر به بهره بردن از رویداد نام برده به نفع خود خواهند بود. به عنوان نمونه‌ای ساده می‌توان به شرکت‌های تاکسیرانی یا هتل‌های زنجیره‌ای اشاره کرد. این رویداد در سال 1399 بین روزهای 31 فروردین و 3 اردیبهشت برگزار می‌شود.

اهمیت نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی در دنیای توریسم

شاید به همین دلیل است که در نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی نزدیک به 2800 غرفه ایجاد می‌شوند. شرکت‌هایی از سراسر دنیا در این رویداد حضور پیدا کرده و محصولات، خدمات و راهکارهای خود در زمینه سفر را به نمایش می‌گذارند. البته همه چیز منحصر به گردشگری در شهر دبی نمی‌شود. Arabian Travel Market در واقع یک رویداد بین المللی است. به همین دلیل می‌توانید در بازار دیگر کشورهای دنیا از گردشگر نیز سهمی پیدا کنید. به عنوان نمونه باید به فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا و دیگر کشورهای پرطرفدار برای توریست‌ها اشاره کرد. از کشورهای نام برده، افراد زیادی با هدف یافتن همکار، شریک یا شرکت‌های خدماتی در Arabian Travel Market شرکت پیدا می‌کنند.

اگر یک تور لیدر بوده و به دنبال یافتن شغلی خوب می‌گردید، می‌توانید با گشت و گذار بین غرفه‌های مختلف و رایزنی، زمینه همکاری را با بهترین شرکت‌های دنیا فراهم کنید. دنیای توریسم بسیار وسیع و گسترده بوده و مشاغل و کسب و کارهای زیادی با آن ارتباط برقرار می‌کنند. در این میان نباید از نقش فناوری اطلاعات چشم‌پوشی کرد. در صورتی که یک نرم افزار، پلتفرم یا راهکار نرم افزاری در زمینه سفر، گردشگری، مسیریابی، هتلداری یا دیگر موارد مشابه ارائه کرده‌اید، در صورت عرضه آن در رویداد Arabian Travel Market مشتریان زیادی به دست خواهید آورد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی (Arabian Travel Market 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو