سفربه دبی با قایق در تور دبی

اگر علاقه به سفرهای دریایی دارید ، حتما سفر ازبندر عباس و قشم با کشتی  به سوی دبی را امتحان کنید . همچنین اگر با هواپیما به دبی سفر کردید و علاقه دارید سفر دریایی را نیز تجربه کنی...

اگر علاقه به سفرهای دریایی دارید ، حتما سفر ازبندر عباس و قشم با کشتی  به سوی دبی را امتحان کنید . همچنین اگر با هواپیما به دبی سفر کردید و علاقه دارید سفر دریایی را نیز تجربه کنید ، بهتر است بدانید که در شیخ نشین های امارات قایق برای سفر در فواصل معینی وجود دارد .

Dubai Cruise with Boat in Dubai Tour

البته انتخاب برای سفر به دبی با قایق محدود است و به اندازه کافی قایق وجود ندارد . ولی لنج برای سفر به دبی به وفور پیدا می شود .

همچنین از شیوه های معمول حمل و نقل افراد در دبی استفاده از قایق و بلم است که برآورد شده این وسایل سالانه حدود 30 میلیون مسافر را جا به جا می کنند .

سفر دبی با قایق برای مناطق داخلی و نزدیک مثل عبور از شط در نظر گرفته شده است . کرایه این قایق ها از یک درهم به بالا ست و ایستگاه هایی برای سوار و پیاده شدن در اغلب مناطق در نظر گرفته شده است .

اگر در سفر دبی با قایق رفاه بیشتری می خواهید ، بهتر است با پرداخت 4 درهم از اتوبوس های آبی و کولردار استفاده کنید . جالب است بدانید که یک تور 45 دقیقه ای و با قیمت 25 درهم برای سفر روی آب در نظر گرفته شده که واقعا ارزشش را دارد .

در هنگام سواری با قایق می توانید تمام سواحل دبی را از روی آب ببینید . شرکت های بسیاری در دبی امکانات سفر با قایق را برای گردشگران فراهم کرده اند که استفاده از قایق های لوکس و قایق های سرعتی و تور گشت ساحل از آن جمله است .

سفر با قایق جذابیت خاصی دارد که البته از امنیت کامل نیز برخوردار است . افراد حرفه ای و نجات غریق در تمام قایق ها وجود دارد و پوشیدن جلیقه نجات اجباری است گنجایش قایق ها هم متفاوت است .

با توجه به آب و هوای گرم دبی قایق سواری در هر فصلی از سال میسر است و سفر دبی با قایق ازمحبوبیت بسیاری در بین گردشگران از سراسر جهان برخوردار می باشد .

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*سفربه دبی با قایق در تور دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۳ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۰۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو