نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبی (Dubai Derma 2020)

نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبی (Dubai Derma 2018) جزو رویدادهای جذاب دنیای پزشکی و سلامت است که مردان و زنان زیاد مخاطب آن هستند....

نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبی (Dubai Derma 2020) جزو رویدادهای جذاب دنیای پزشکی و سلامت بوده و مردان و زنان زیادی مخاطب آن هستند.

نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبی یک رویداد جهانی است و اهمیت آن در سطح بین‌الملل است. این رویداد سالانه که در مرکز همایش‌ها و کنفرانس‌های دبی برگزار می شود، بهانه بسیار خوبی است تا برترین پزشکان و جراحان زیبایی دور هم جمع شوند.

خوشبختانه یا متاسفانه در کشورهای خاورمیانه مخصوصا ایران درخواست‌ها برای جراحی‌های زیبایی و پوست بسیار بسیار زیاد است، به همین دلیل بازار پررونقی در جریان است. علاوه بر متخصصان، تولید کنندگان و توزیع‌کنندگان دستگاه‌ها و محصولات مراقبت از پوست نیز با تور دبی خود را پیش از برگزاری رویداد به آن می‌رسانند که سبب افزایش مخاطب‌های آن می‌شود.

نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبیشعار نمایشگاه و کنفرانس Dubai Derma «سلامت پوست دغدغه ماست» تعیین شده است. یکی از اصلی‌ترین دلایل جذاب و پربار شدن این رویداد، وجود سخنرانی‌ها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی طی مدت زمان برگزاری آن است.

نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبیدر سال 1398 نمایشگاه بین روزهای 26 و 28 اسفند ماه برگزار می‌شود. این رویداد همزمان با پنجمین دوره کنگره مراقبت از پوست قاره‌ای برگزار می‌شود که لزوم حضور در آن را برای پزشکان و متخصصان بیشتر می‌کند.

مزایای حضور در نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبی

یکی دیگر از مزایای اصلی این رویداد برای متخصصان، پزشکان و جراحان، آشنایی با دستاوردها و تکنولوژی‌های روز است که کمک می‌کند در زمینه کاری خود موفق‌تر عمل کرده و با سرعت بیشتری پیشرفت کنند. در نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبی افراد کارکشته و مجرب زیادی حضور پیدا کرده و سخنرانی می‌کنند یا کارگاه‌های آموزشی را مدیرت می‌کنند، به همین دلیل پزشکان جوان، طی دو الی سه روز برگزاری رویداد شدیدا به تجربه خود اضافه می‌کنند.

نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبیطبق آمار چیزی حدود 10 هزار پزشک و متخصص از نمایشگاه و کنفرانس Dubai Derma دیدن کرده و تعداد زیادی از آن‌ها در کنفرانس‌ها شرکت می‌کنند که مهر محکمی به اهمیت این رویداد برای دنیای پزشکی است. حدود چهارصد شرکت از سراسر دنیا محصولاتشان در حوزه مراقبت از پوست و زیبایی را در معرض دید عموم قرار می‌دهند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به وب سایت Dubaiderma.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه و کنفرانس پوست و لیزر دبی (Dubai Derma 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو